در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
965

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 10 تیر 1388 07:47

آرشيو سپاس: 3923 مرتبه در 763 پست

مشکل صدا در کپچر snazio* TVPVR

توسط victory67 » يکشنبه 9 مهر 1391 19:57

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
من یک یک مشکا دارم با کارت کپچر خودم اون هم صدا هست صدا خیلی خیلی ضعیف همراه با نویز شدید هست (صدا به قدری ضعیف است که حتما باید صدا اسپیکر حداکثر باشد تا صدا در حال پخش شنیده شود تمام اتصالات درست وصل کردم ویندوز که استفاده می کنم سون هست .ممنون می شم راهنمایی کنید مشکل از کجاست چند مدت دارم باهاش سرو کله می زنم ولی صدا ندارم
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رود
                     صحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یاد

Captain II

Captain II

نماد کاربر
965

تاريخ عضويت

Re: مشکل صدا در کپچر snazio* TVPVR

توسط victory67 » دوشنبه 10 مهر 1391 01:08

8->

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
159

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 24 فروردین 1391 18:15

آرشيو سپاس: 819 مرتبه در 146 پست

توسط crackxy » دوشنبه 10 مهر 1391 02:45

سلام

یا کپچر چکار مکنید که صدا ضعیفه؟
ایا تلوزیون تماشا میکنید به صورت مستقیم از انتن
یا اینکه کنسول دیگه رو بهش وصل میکنید دی وی دی ماهواره یا هر دستگاه خارجی دیگه ای

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب crackxy تشکر کرده اند:
Mahdi1944, victory67

Captain II

Captain II

نماد کاربر
965

تاريخ عضويت

توسط victory67 » دوشنبه 10 مهر 1391 12:09

c r 4c k نوشته است:سلام

یا کپچر چکار مکنید که صدا ضعیفه؟
ایا تلوزیون تماشا میکنید به صورت مستقیم از انتن
یا اینکه کنسول دیگه رو بهش وصل میکنید دی وی دی ماهواره یا هر دستگاه خارجی دیگه ای

سلام دوست عزیز  من ویدیو وصل کردم بهش برای تبدیل فیلم هاش به  سی دی  .تلوزیون هم کابل آنتن وصل کردم جای نگرفته همش برفک هست

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب victory67 تشکر کرده اند:
crackxy

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
159

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 24 فروردین 1391 18:15

آرشيو سپاس: 819 مرتبه در 146 پست

توسط crackxy » دوشنبه 10 مهر 1391 15:00

مشکل شمارو من هم داشتم. احتمالا راه های زیادی وجود داره برای درست کردنش اما یکی از این راه ها : استفاده کردن از کانال line in کارت صدا هستش

از ویدیو ذو کانال صدا خارج میشه باید از هر دو استفاده کنید.
(اگر اسپیکر دارای ساب داشته باشید یک سیمی اسپیکر رو از کامپیوتر تا ساب مرتبط میکنه در واقع خروجی صدا از کامپیوتر به ساب هستش. که ترکیبش دو به یک دو سر نر هست که یک سر به خروجی های کامپیوتر مرتبطه میشه و دو سر دیگه به دستگاه یا کنسول به عنوان صدا. باید نمونه همچین سیمی رو تهیه کنید و نصب کنید

توجه داشته باشید که هنگامی که دستگاه روشن است صدای دستگاه ویدیو اگر کنترل داره حتما اخر زیاد باشه و صدای کانال وردی line in کامپیوتر هم همینطور تنظیماتی هم که باید اعمال بکنید بسیار ساده است. مثلا هنگامی که از movie maker ویندوز استفاده کنید هنگام معرفی کپچر به عنوان ضبط باید کانال ورودی صدارو هم روی لاین این تنظیم کنید. اگر هنگام ضبط هم متوجه شدید که صدا بیش از حد زیاده حتما برای کم کردنش ابتدا از دستگاه اینکارو انجام بدید روی کیفیت صدا خیلی تاثیر داره و اگرم تنظیم نمیشه از طریق ایکون اسپیکر گوشه پایین صفحه صدای لاین این رو کمتر کنید. برای ضبط هم نرم افزار های زیادی وجود داره که اگر خواستین چندتا از خوباشو هم معرفی میکنم. اگر مشکلی پیش اومد همینجا مطرح کنید موفق باشید

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب crackxy تشکر کرده اند:
Mahdi1944

Captain II

Captain II

نماد کاربر
965

تاريخ عضويت

توسط victory67 » دوشنبه 10 مهر 1391 16:01

c r 4c k نوشته است:مشکل شمارو من هم داشتم. احتمالا راه های زیادی وجود داره برای درست کردنش اما یکی از این راه ها : استفاده کردن از کانال line in کارت صدا هستش

از ویدیو ذو کانال صدا خارج میشه باید از هر دو استفاده کنید.
(اگر اسپیکر دارای ساب داشته باشید یک سیمی اسپیکر رو از کامپیوتر تا ساب مرتبط میکنه در واقع خروجی صدا از کامپیوتر به ساب هستش. که ترکیبش دو به یک دو سر نر هست که یک سر به خروجی های کامپیوتر مرتبطه میشه و دو سر دیگه به دستگاه یا کنسول به عنوان صدا. باید نمونه همچین سیمی رو تهیه کنید و نصب کنید

توجه داشته باشید که هنگامی که دستگاه روشن است صدای دستگاه ویدیو اگر کنترل داره حتما اخر زیاد باشه و صدای کانال وردی line in کامپیوتر هم همینطور تنظیماتی هم که باید اعمال بکنید بسیار ساده است. مثلا هنگامی که از movie maker ویندوز استفاده کنید هنگام معرفی کپچر به عنوان ضبط باید کانال ورودی صدارو هم روی لاین این تنظیم کنید. اگر هنگام ضبط هم متوجه شدید که صدا بیش از حد زیاده حتما برای کم کردنش ابتدا از دستگاه اینکارو انجام بدید روی کیفیت صدا خیلی تاثیر داره و اگرم تنظیم نمیشه از طریق ایکون اسپیکر گوشه پایین صفحه صدای لاین این رو کمتر کنید. برای ضبط هم نرم افزار های زیادی وجود داره که اگر خواستین چندتا از خوباشو هم معرفی میکنم. اگر مشکلی پیش اومد همینجا مطرح کنید موفق باشید

دوست عزیز این سیم 2*1 که می گین همراه خود کپچر بود در مورد اتصال مطمئن هستم درست وصل کردم .ممنون می شم چند تا از نرم افزار ها رو که در ویندوز 7 راحت کار می کنه معرفی کنید