فلش زدن snowy با sp flash tools

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: S.M.Seyednoor, Alireza.Hosseini, شوراي نظارت

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

Re: فلش زدن snowy با sp flash tools

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 12 تیر 1393, 2:20 am

,
خوب منظورم از تمام تيک‌ها، تيک تمام مواري که قايل اونها موجوده بود، الان شما دو مورد آخري رو تيک زديد و فايل نداره، تيک اونها رو حذف کنيد
روت با هر روشي جز با استفاده از کاستوم ريکاوري ريسک تخريب داره و عموما هم به مدارهاي انتن صدمه ميزنه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 22 بار
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

پست توسط vaheeed » پنج شنبه 12 تیر 1393, 11:06 am

عرض کردم به هر دو شکل امتحان کردم
با بودن تیک دو گزینه اخر : خطای موجود نبودن فایل رو داد
بدون تیک دو گزینه اخر : خطایی که قبل میداد که "اطمینان حاصل کنید فایل های امیج موجود باشه "
هیچ کس مشهد مغازه نداره که کارش این باشه ببرم ؟؟ فقط میخوام حافظه Swap بشه خیلی عالیییی میشه(واقعا فایل عالی ای ساختید دستتون درد نکنه )
الان این فایلی که شما قرار دادید میشه همون کاستوم ریکاوری؟

Rookie Poster
Rookie Poster

پست توسط vaheeed » پنج شنبه 12 تیر 1393, 12:26 pm

usb debaging و این جور تنظیمات در اتصال گوشی تاثیر نداره؟ اخه بیشترین مشکل من با گوشی در ابتدا همون قطع شدن گوشی از سیستم هست وقتی sp flash tools میخواد فایل رو فلش کنه

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 12 تیر 1393, 7:00 pm

,
چون گوشي در حالت دانلود مود عملا خاموش هست و سيستم عامل درگير اون نيست، پس تاثيري هم نداره، اما به هر حال ميتونيد اون رو هم فعال و مجددا تست کنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Rookie Poster
Rookie Poster

پست توسط vaheeed » شنبه 14 تیر 1393, 10:25 am

فکتوری ریست هم کردم نشد :sad: :sad: دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه ، از حالات عادی هم که خارج هست !!
خیلی ممنون که اینقدر وقت گذاشتید و راهنمایی کردید واقعا ممنون :razz: :razz:

New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط mo-sno » شنبه 14 فروردین 1395, 1:12 am

من موبایلم رو اشتباه فورمت کردم و اندرویدش پاک شد (مدل گوشی اسنوی)

اما با آموزش های این سایت تونستم درستش کنم.

فقط چند نکته که من رو خیلی گیر انداخت اینا بود

من گوشی رو به کامپیوتر متصل می کردم و سپس سه کلید رو فشار می دادم که این باعث می شد گوشی صفحه اش روشن بشه و حتی درایور cdc هم نصب بشه اما این حالت دانلود اندروید نبودش و من با کلی سختی فهمیدم که باید سه کلید رو فشار بدم و بعد کابل رو به کامپیوتر وصل کنم.

وقتی اول سه کلید رو فشار می دادم گوشی اصلا روشن نمی شه و صفحه مشکل هست ولی همین حالت ، حالت دانلود اندروید بود.

در واقع من فقط یه نکته ی خیلی کوچیک رو رعایت نمی کردم و حدود یک الی 2 روز وقتم رو گرفت!!!

این مطلب هم نوشتم تا دوستان اشتباه بنده رو نکنند.

ارسال پست

بازگشت به “GLX”