در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
20

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 15 اردیبهشت 1392 22:46

آرشيو سپاس: 13 مرتبه در 6 پست

مقایسه snowy+ و G4NFC

توسط ppooiiuuyytt » پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392 20:16

با سلام

با توجه به اینکه G4NFC خیلی بزرگ و حمل اون سخت است . می خوام بین اون و Snowy+ انتخاب کنم.
فکر می کنم تفاوت اونها
1- اندازه صفحه
2- NFC
3- ورژن بلوتوث
4- میزان باتری
5- دوربین

باشه. با توجه به اینکه اندازه صفحه و عدم وجود NFC برام مهم نیست. میشه در خصوص تفاوت موارد دیگر توضیح دهید. خصوصا باتری و دوربین.
چون اگر از G4NFC کم استفاده بشه (روزی چند نیم ساعت اینترنت و تماس معمولی و مکانی که آنتن دهی کمی داره) حدود چهار تا پنج روز باتری داره. کیفیت دوربین اون هم خیلی معمولیه. فلش دوربین هم که برای وقتی می خواید دزدکی کاری کنید و کسی خیلی متوجه نشه محشره!

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: مقایسه snowy+ و G4NFC

توسط Mahdi1944 » جمعه 20 اردیبهشت 1392 09:38

ppooiiuuyytt,  
مشکل عمده‌ي snowy+ صفحه نمايش اون هست که اصلا قابل قياس با G3 , G4 نيست. درايور دوربين اون هم نياز به بهبود داره و از لحاظ دوربين هم G3, G4 برتر هستند. اندرويد اسنوي 4 هست. اما بسيار بهينه و خوب. اما به هر حال g3 , g4 نسخه‌ي 4.1.1 هست که ذاتا روانتر و سريعتر هستند

توجيه شما براي فلش هم جالب بود!. چون به راحتي ميشه فلش دوربين هر گوشي‌اي رو خاموش کرد که فلش نزنه و ...

در کل من G3 رو انتخاب ميکنم که تمام برتري‌هاي G4 رو داره و سايز اون هم مناسب‌ترين سايز هست. NFC به شخصه براي من مهم نيست، چون هنوز در ايران کاربرد چنداني نداره
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
ASHKAN95, Ali$amir, MASTER, srf020, 1359ma, CentralWeb, ARafiee

Major I

Major I

no avatar
56

تاريخ عضويت

شنبه 6 مهر 1392 11:31

آرشيو سپاس: 46 مرتبه در 29 پست

توسط hosein4423 » سه شنبه 3 دی 1392 14:42

مشکلات هر یک از گوشی های glx را بفرمایید

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 10 دی 1392 19:25

hosein4423,  
تاپيک‌هاي بحث اين گوشي‌ها رو در اين بخش مطالعه بفرماييد جواب تمام سوالاتتون رو خواهيد يافت  :D

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

MASTER

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
23

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 11 فروردین 1393 04:06

قم

آرشيو سپاس: 27 مرتبه در 12 پست

توسط 1359ma » دوشنبه 11 فروردین 1393 21:38

Mahdi1944 نوشته است:ppooiiuuyytt,  
مشکل عمده‌ي snowy+ صفحه نمايش اون هست که اصلا قابل قياس با G3 , G4 نيست. درايور دوربين اون هم نياز به بهبود داره و از لحاظ دوربين هم G3, G4 برتر هستند. اندرويد اسنوي 4 هست. اما بسيار بهينه و خوب. اما به هر حال g3 , g4 نسخه‌ي 4.1.1 هست که ذاتا روانتر و سريعتر هستند

توجيه شما براي فلش هم جالب بود!. چون به راحتي ميشه فلش دوربين هر گوشي‌اي رو خاموش کرد که فلش نزنه و ...

در کل من G3 رو انتخاب ميکنم که تمام برتري‌هاي G4 رو داره و سايز اون هم مناسب‌ترين سايز هست. NFC به شخصه براي من مهم نيست، چون هنوز در ايران کاربرد چنداني نداره

با سلام
1- واقعا سایز 4.5 مناسبتر از 5 هست؟
2- غیر از سایز و امکان NSC تفاوت دیگه ای ندارند؟ یعنی از نظر کیفیت صفحه و زاویه دید و پخش فرمتهای مختلف تفاوتی ندارند؟
3- مشکلی که جایی نقل کرده بودید که باطری خالی میکنه و ... قابل گذشته یا واقعا اذیت میکنه؟

Major II

Major II

no avatar
81

تاريخ عضويت

يکشنبه 29 دی 1392 21:36

آرشيو سپاس: 121 مرتبه در 50 پست

توسط golabas » چهارشنبه 13 فروردین 1393 06:13

g4خیلی خوبه
اندازش هم عادت میکنین و اصلا اذیت نمیکنه
من که همون روز دوم به اندازش عادت کردم

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
23

تاريخ عضويت

قم

توسط 1359ma » پنج شنبه 14 فروردین 1393 01:22

golabas نوشته است:g4خیلی خوبه
اندازش هم عادت میکنین و اصلا اذیت نمیکنه
من که همون روز دوم به اندازش عادت کردم

ممنون از جوابتون اما بیشتر میخواستم بدونم اگر جی3 واقعا در حد جی4 هست و از نظر اندازه صفحه نمایش و باطری مشکلی نداره، پول زیادی بابت جی4 ندیم. والبته یه سؤال، واقعا NFC در ایران کارایی نداره؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 18 فروردین 1393 20:46

1359ma,  
1- من 4.5 تا 5 رو بهتر ميدونم، اما اين نظر شخصي و براي هر فرد ممکنه متفاوت باشه. ضمنا G4 صفحه‌ي 5.3 داره و ...
2- خير، تفاوتي ندارند
3- مشکل باتري عوامل مختلفي داره که بخشي از اون در نمايش اشتياه درصد باتري بود که آپديت حل شد، بقيه موارد هم به برنامه‌هاي فعال و نحوه‌ي استفاده از گوشي مربوط هست

من G3 رو به G4 ترحيج ميدم، NFC هم هنوز کاربر و کاربرد چنداني در ايران نداره

MASTER, 1359ma, SMH

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
23

تاريخ عضويت

قم

توسط 1359ma » دوشنبه 18 فروردین 1393 21:28

Mahdi1944 نوشته است:1359ma,  
1- من 4.5 تا 5 رو بهتر ميدونم، اما اين نظر شخصي و براي هر فرد ممکنه متفاوت باشه. ضمنا G4 صفحه‌ي 5.3 داره و ...
2- خير، تفاوتي ندارند
3- مشکل باتري عوامل مختلفي داره که بخشي از اون در نمايش اشتياه درصد باتري بود که آپديت حل شد، بقيه موارد هم به برنامه‌هاي فعال و نحوه‌ي استفاده از گوشي مربوط هست

من G3 رو به G4 ترحيج ميدم، NFC هم هنوز کاربر و کاربرد چنداني در ايران نداره

ممنون از لطفتون
فقط این آپدیت که گفتید باعث میشه گارانتی از بین بره یا نه؟ و از اسپایدر جدید هنوز خبر ندارید؟
باز هم ممنون از امثال شما که هم اطلاعات خوبی دارید و هم به گوشی های ایرانی میپردازید.
چه مسلمان چه غیر مسلمان، چه ملی چه مذهبی، چه ایرانی چه غیر ایرانی، هر کسی با هر دیدگاهی اقتصاد کشورش رو پویا و رو به رشد می پسنده.
برای رسیدن به این هدف، کمبودها مانع از حمایت از تولید ملی نیست.

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 18 فروردین 1393 21:47

1359ma,  
خير، آپديت باعث ار بين رفتن گارانتي نميشه
در مورد اسپايدر هم تا نياد نميشه نظر داد، اما شايعاتي هست که با رم 2 هم ارائه بشه
لطفا سوالات مربوط به هر گوشي رو در تاپيک مربوط به اون مطرح بفرماييد و يا تاپيک جديد ايجاد کنيد تا نظم مباحث حفظ بشه  :D

MASTER, SMH, 1359ma