در اين بخش مي‌توانيد درباره برنامه‌ها و نرم‌افزارهاي ويندوز موبايل و ويندوز فون به تبادل نظر بپردازيد
Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
2104

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 12 بهمن 1384 11:48

آرشيو سپاس: 1400 مرتبه در 548 پست

آموزش سافت ریست و هارد ریست کردن soft & hard reset diamond

توسط Professional » دوشنبه 11 شهریور 1387 17:36

با سلام به دوستای خوبم
هارد ریست گوشی دایموند و چند نکته آموزشی که واقعا خودم خیلی احتیاجش داشتم و بالاخره پیداش کردم رو ،گفتم بذارم براتون که حتما یه روزی به کارتون میاد :-)

شیوه انجام Soft Reset :
قلم دستگاه را خارج میکنید. کف محفظه ای که قلم در آن قرار می گیرد دکمه قرمز رنگ Reset وجود دارد. با قلم این دکمه را فشار میدهید.

شیوه انجام Hard Reset :
در حالیکه به طور همزمان دکمه Vol Down و دکمه Action ( دکمه گرد وسط گوشی) را نگه داشته اید با قلم دکمه soft reset را فشار دهید. دست خود را روی دکمه ها نگه دارید تا دستگاه وارد منوی Bootloader ( منوی سه رنگ ) شود. سپس یک منوی خاکستری ظاهر می شود که گزینه های آن به شرح زیرند:

1) Press VOLUP to restore manufacturer default.
با زدن دکمه VOLUP گوشی هارد ریست شده به وضعیت روز اول باز میگردد ولی حافظه internal دستنخورده باقی میماند

2) Press VOLDOWN to restore manufacturer default and format moviNAND
با زدن دکمه VOLDOWN گوشه هارد ریست شده و Internal Storage نیز فرمت میشود

3) Press Other keys to cancel

شیوه ورود به Bootloader : ( صفحه سه رنگ )
در حالی که دکمه VOLDOWN رو نگه داشتین دکمه soft reset رو بزنید یا اینکه دستگاه رو خاموش کنید و دکمه VOLDOWN رو نگه دارید و همزمان دستگاه رو روشن کنید.
شیوه استفاده از دیاموند به عنوان USB Storage :
کافیست در منوی setting به قسمت connection رفته و گزینه USB to PC رو انتخاب کنید. گزینه دوم (Disk Drive ) باعث میشه گوشی به عنوان حافظه USB شناخته بشه. در این حالت فایلهای موجود در Internal Storage توسط دیاموند قابل استفاده نیستند.

شیوه ورود به Trigger Mode : ( خطر! فقط برای افراد حرفه ای )
از نظر سخت افزاری یکی از تفاوتهای دیاموند با کایزر اینه که دیاموند USB HOST داره ولی به طور طبیعی در دسترس نیست. برای وارد شدن به Host Mode یا Trigger Mode دستگاه را خاموش کرده و همزمان دکمه VOLDOWN و BACK( دکمه سمت راست که علامت فلش دارد ) را نگه میداریم و دکمه Power را میزنیم.

شاد باشید
[ دست نوشته های من:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ] - [ لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ]

Every Thing That U Feel,Is Every Thing That I Feel

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Professional تشکر کرده اند:
ldel, sgorbe, arash po, vahab85, Mahdi1944, Ra30ol, MASTER

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 28 اردیبهشت 1388 17:42

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 2 پست

Re: آموزش سافت ریست و هارد ریست کردن soft & hard reset diamond

توسط vahab85 » سه شنبه 29 اردیبهشت 1388 07:53

سلام
بی نهایت از ارسال مطلب فوق از شما تشکر می کنم . تو زمانه بحرانی به دادم رسید.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب vahab85 تشکر کرده اند:
Professional, sgorbe