کمک برای تغییر ایکون ها و منوی Sony Ericsson

در اين بخش مي‌توانيد درباره برنامه‌ها و نرم‌افزارهاي Java Mobile به تبادل نظر بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

Captain II
Captain II
محل اقامت: اصفهان
سپاس‌های ارسالی: 36 بار
سپاس‌های دریافتی: 140 بار
تماس:

کمک برای تغییر ایکون ها و منوی Sony Ericsson

پست توسط Danial_4139 » سه شنبه 17 مهر 1386, 1:48 am

کسی میدونه چطور میشه منوی گوشی های سونی اریکسون رو عوض کرد ؟

تو چند تا سایت هست ولی راهنمایی نکرده :-o

مثلآ این منو ها رو برای K800 و K790 و ... گزاشتن ولی نمیدونم چطور باید عوض کرد .

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

اینم چند نمونه دیگه ..

اگر اطلاعاتی هم در باره درایور هایی که رو گوشی نصب میشه و طریق نصبشون رو هم بگید مثلآ درایوری که کیفیت فیلم برداری رو از 12 فریم به 35 فریم میرسونه ؟
یا درایور افزایش Bass و کیفیت صدا و ... :)

New Member

پست توسط hajmohammad » سه شنبه 15 آبان 1386, 12:52 pm

فقط با تغییر تم
نرم افزارهایی که تم میشه باهاشون ساخت . . . این امکان رو هم میدن که طرح مورد علاقه خودتو برای منوها بذاری

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: ایران
سپاس‌های ارسالی: 8768 بار
سپاس‌های دریافتی: 1710 بار
تماس:

پست توسط MASTER » سه شنبه 15 آبان 1386, 2:03 pm

hajmohammad, درود بر شما ...

نه اینطور نیست

برنامه های ساخت تمی که در بازار هستند این اجازه را نمیدهند

بنده خودم در حال بررسی این موضوع هستم به زودی بیان میکنم
شاد زی مهر افزون ...

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط Danial_4139 » پنج شنبه 17 آبان 1386, 12:00 am

بچه ها خودم فهمیدم چه طوری باید این کار رو کرد .

نرم افزار هک گوشی لازم داشت که گیر اووردم به نام SE Tool 2 Litel و یک سری از منو های موجود که خیلی آسون میشه این کار رو کرد .

کلی هم باش کار کردم و الان دیگه در این زمینه استاد شدم . اگر خواستین تا براتون به صورت کامل توضیح بدم شما فقط انتخاب کنید :

1- فلش گوشی سونی اریکسون
2- افزایش صدا در حد انفجار گوشی
3- افزایش کیفیت عکس و فیلم
4- تغییر ایکون و منو های سونی اریکسون ****
5-صفر کردن تایمر اصلی مکالمات ( وقتی میخواهید گوشی رو بفروشین خیلی حال میده )
و ..............

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: ایران
سپاس‌های ارسالی: 8768 بار
سپاس‌های دریافتی: 1710 بار
تماس:

پست توسط MASTER » پنج شنبه 17 آبان 1386, 8:14 am

D - GH,

درود بر شما منتظریم :-) :)

نیکی و پرسش ؟!

ولی در این رابطه جایی خوندم که گوشیهای سریال چنج شده را نمیتوان edit کرد

نکته : با این نرم افزار میتوان علاوه بر تغییرات در ساختار نمایش گوشی صدا و کیفیت عکسبرداری و فیلمبرداری و ... را نیز بالا برد
شاد زی مهر افزون ...

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط Danial_4139 » پنج شنبه 17 آبان 1386, 9:01 pm

خوب اول برای شروع به کار این دو فایل رو دریابید تا یه مقدار آشنایی پیدا کنید و کم کم شروع کنیم .

این لینک دانلود برنامه [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
اینم فایل راهنمای PDF همین برنامه [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Rookie Poster
Rookie Poster

پست توسط emamamir » جمعه 18 آبان 1386, 11:55 pm

اگه بتونه فلش کنه فکر کنم اون سريال گوشي به شکل اصلي خودش بر ميگرده

Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: saboonat- kazamon
سپاس‌های ارسالی: 16 بار
سپاس‌های دریافتی: 62 بار
تماس:

پست توسط alenkita » شنبه 19 آبان 1386, 8:08 am

چند تا منوي k750 و k800 اگه داري بذار.
منم کورش
شاهنشاه هخامنشی ، آزاده ای از ایران فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی کردن به خاک سپارند
تا اجزای بدنم خاک ایران را تشکیل دهد.

Rookie Poster
Rookie Poster

پست توسط emamamir » یک شنبه 20 آبان 1386, 12:28 pm

تغییر تم کار ساده ای هست اون برنامه فقط برای این هست که تم ساخته شده رو بریزید روی گوشی

برای اینکه تم از نوع فلش بسازید ساده ترین راه استفاده از تم های اماده هست که منوهای فلش دارن مثل تم orbit

به 2 برنامه tugzip و 7zip برای این کار احتیاج هست

تو بعضی از سایتها فایلهای فلش برای گوشی هایی که میشه اینطوری منوهاشون رو عوض کرد وجود داره
که بنا به میلتون یکیش رو دانلود کنید و نصب کنید تا قسمتهایی رو به منوهای ِ رایت کلیک اضافه بسه

حالا تمی رو که میخوایید منوهاش عوض بشه همراه با فایل فلش مورد نظرتون رو یجا بریزید با برنامه 7zip (با استفاده از رایت کلیک روی فایل تم) اون رو
تو یک فلدر دلخواه باز کنین ( extract to ) که در این چند مزیت هست شما میتونید wallpaper تم مورد نظر رو با wallpaper یک تم دیگه عوض کنید *
( به این صورت که اون یکی تم رو هم با به روش گفته شده باز کنید فایل wallpaper ش رو بر دارید و کپی کنید تو فلدری که مربوط به تم قبلی هست و اسم
وال پیپری رو که برای تم اولیه بوده روی وال پیپر مورد نظر قرار بدید و تمام)

* حالا بین فایلهای باز شده یک فایل xml document به نام theme دیده میشه اون رو با نوت پد باز کنید

تو خط چهارم این نوشته هست
<Desktop_style Type="File" Source="*.swf"/>
که جای ِ * در swf.* اسم فایل فلشی رو باید وارد کنید که میخوایید جای منوهاتون کار کنه
وقتی اسم رو عوض کردید save کنید و خارج بشید

ctrl+a رو بزنید و رایت کلیک کنید
گزینه add to را انتخاب کنید یک صفحه باز میشود در پایین صفحه از شما اسم و پسوند فایل را که میخوایید به آن سیو شد را میخواهد
شما پسوند را tar انتخاب میکنید ولی نام فایل را به thm.* انتخاب میکنید (* : دلخواه است) و save میکنید اکنون فایل تم شما اماده شده است

حال یک فولدر جدیدبه نام tpa بسازید در این فولدر باید 2 فولدر دیگر(perset & user ) با چند زیرمجموعه یا زیر فولدر یا هرچی که اسمش هست بسازید

tpa\perset\system\desktop\flash در این آدرس فایل فلش (swf.*) را کپی کنید

tpa\user\theme در اینجا هم فایل فلشی را که تازه درست کرده بودید را کپی نماید

حالا با برنامه winrar فولدر tpa را با فرمت zip فشرده نمایید

---------

تا اینجا شما مراحل لازم را برای ساخت تم به پایان رسانده اید حال باید فایل زیپ یا همان دست پختتان را به گوشی انتقال دهید
از برنامه se tools که آقای d-gh گذاشته اند استفاده میکنیم

ابتدا گوشی خود را خاموش کنید

برنامه را باز کنید در قسمت misc files فایل zip را که ساخته بودید پیدا کرده و اتخاب کنید
از میان دکمه های سمت راست روی دکمه flash کلیک کنید

برنامه از شما میخواهد دکمه c روی گوشی (خاموش باشد) را نگاه داشته و سپس کابل usb را به گوشی متصل فرمایید
به محض انجام این کار از طرف شما برنامه شروع بکار میکند و شما میتوانید دکمه c را رها کنید بعد از چند لحظه
برنامه از شما میخواهد که کابل را جدا کرده باطری گوشی را خارج و دوباره جا بزنید بعد از این کار کابل را دوباره متصل کنید و دکمه ready در سمت راست
را فشار دهید و منتظر بمانید تا کار برنامه پایان یابد بعد از پایان کار کابل را خارج کرده باطری را هم یکبار از جا در بیاورید و دوباره جا بزنید
سپس گوشی را روشن کنید به قسمت تم ها رفته و تم جدیدتان را فعال کنید

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط Danial_4139 » دو شنبه 21 آبان 1386, 12:52 am

این دو منو رو خودم ساختم و برای سونی اریکسون با صفحه 240.320 است . شامل ( K800 , K790 , W850 , ... (

این منو ها رو بدون تغییر و به همین صورت وارد قسمت MISC file: کنید و گزینه فلش رو بزنید .

اینم یک منوی دیگه از سایت TOP Sony :

اینم یه سری درایور صدا و عکس برای K790 - K800 - K810
( برای هیچ گوشی دیگه ای استفاده نشود )

با این درایور صدای گوشی 70% افزایش پیدا میکنه : [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

با این درایور دوربین کیفیت عکس 15% و کیفیت فیلم 100% افزایش پیدا میکنه : [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر

پست توسط bijan1987 » یک شنبه 14 بهمن 1386, 1:51 pm

سلام خدمت بچه های هم اتاقی گل و بخصوص مدیر
من صلاح عضو جدید این سایت وری پرفکت هستم
با نهایت احترام سوالی داشتم - گوشی بنده کا 800 هستش و میخواستم بدونم چجوری میشه اون آیکون پک ها رو راهی نداره ما خودمون درست کنیم ؟ خودمون آیکون ها رو درست کنیم و بصورت اون آیکون پک هایی که گذاشتی ذخیره کنیم تا برنامه هم بشناسه ؟
آخه من دوست دارم خودم از این آیکون ها بسازم ! نه اینکه از این آماده ها استفاده کنم. اونایی که میسازن چجوری میسازن ؟ با کدوم نرم افزار ؟ و مسیر سیو اون تو گوشی ( کا 800 ) کجاست؟ و چجوری میشه از فابریکش یه بکاپ هم گرفت؟
:AA: :grin:

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط Danial_4139 » یک شنبه 14 بهمن 1386, 4:01 pm

bijan1987 نوشته شده:سلام خدمت بچه های هم اتاقی گل و بخصوص مدیر
من صلاح عضو جدید این سایت وری پرفکت هستم
با نهایت احترام سوالی داشتم - گوشی بنده کا 800 هستش و میخواستم بدونم چجوری میشه اون آیکون پک ها رو راهی نداره ما خودمون درست کنیم ؟ خودمون آیکون ها رو درست کنیم و بصورت اون آیکون پک هایی که گذاشتی ذخیره کنیم تا برنامه هم بشناسه ؟
آخه من دوست دارم خودم از این آیکون ها بسازم ! نه اینکه از این آماده ها استفاده کنم. اونایی که میسازن چجوری میسازن ؟ با کدوم نرم افزار ؟ و مسیر سیو اون تو گوشی ( کا 800 ) کجاست؟ و چجوری میشه از فابریکش یه بکاپ هم گرفت؟
:AA: :grin:

این کار زیاد مشکل نیست من خودم چند بار درست کردم خیلی سلده هست .

برای این کار باید یکم به برنامه Photoshop وارد باشی اونم فقط برای تغییر رزولیشن ایکون ها .
شما باید یکسری از ایکون هایی که لازم داری رو از یه سایت مثل [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] بگیری البته با فرمت PNG و سایز 128.128
و اونو تبدیل به رزولیشن های مورد نیاز گوشی بکنی برای راحتی میتونی یکی از این ایکون هایی که قبلآ برای K800 قرار داده شده رو دانلود کنی
وایکون های دلخواهت رو با همون نام و سایز به جای اونا قرار بدی همین .

ارسال پست

بازگشت به “JAVA Mobile App”