كمك در خريد گوشي sony ericsson مدل p1

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سوني بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: Thunderclap, SHAHRAM, شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های دریافتی: 9 بار

كمك در خريد گوشي sony ericsson مدل p1

پست توسط red_love23 » یک شنبه 21 مهر 1387, 8:17 am

سلام
يه گوشي ميخوام بخرم به نام مدل p1
از دوستان خواهشا اگه نظري داريد يا نكته هايي رو بايد در موقع خريد رعايت كنم لطفا بگيد
در ضمن كسي از دوستان مي دونه كه فرق بين اصلي و تقلبيش چيه؟
ممنون

Colonel I
Colonel I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 587 بار
سپاس‌های دریافتی: 777 بار

پست توسط mohayer » یک شنبه 21 مهر 1387, 9:40 am

درود بر شما
در قسمت state گوشی p1i شماره سريال بايد يكي از کد های زیر باشد:
CXC162108 R6G04
CXC162108 R6F41
CXC162108 R6E30
CXC162108 R6D23

این کد ها ربطی به اصلی بودن یا نبودن ندارند و فقط نشان می دهند این گوشی برای فروش جهانی ساخته شده و برای منطقه خاصی از جهان نیست.
به همین دلیل زبان فارسی و سایر زبان ها را میتوان بر روی آن نصب کرد .
اگر کد ها چیز دیگری باشد نه فارسی و نه هیچ زبان دیگری به جز انگلیسی بر روی آن نصب نمی شود.
آسوده بر کنار چو پرگار می شدم
دوران چو نقطه عاقبتم در میان گرفت

New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

Re:

پست توسط onlineman » چهار شنبه 9 دی 1388, 12:39 pm

mohayer نوشته شده:درود بر شما
در قسمت state گوشی p1i شماره سريال بايد يكي از کد های زیر باشد:
CXC162108 R6G04
CXC162108 R6F41
CXC162108 R6E30
CXC162108 R6D23

این کد ها ربطی به اصلی بودن یا نبودن ندارند و فقط نشان می دهند این گوشی برای فروش جهانی ساخته شده و برای منطقه خاصی از جهان نیست.
به همین دلیل زبان فارسی و سایر زبان ها را میتوان بر روی آن نصب کرد .
اگر کد ها چیز دیگری باشد نه فارسی و نه هیچ زبان دیگری به جز انگلیسی بر روی آن نصب نمی شود.

دوست عزیز خودت داری میگی p1i این " i " آخرش از international میاد! یعنی برای استفاده گسترده در جهان ساخته شده و زبان کشور های مختلف هم میشه روش نصب کرد!

Colonel I
Colonel I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 587 بار
سپاس‌های دریافتی: 777 بار

Re: كمك در خريد گوشي sony ericsson مدل p1

پست توسط mohayer » شنبه 12 دی 1388, 6:37 pm

توضیح این که به صورت پیش فرض برخی زبان ها مثل روسی یا یونانی یا ترکی و .. به صورت پیش فرض روی آن نصب است و قالبیت بین المللی آن را تامین می کند.
منظور این که جز زبان های international نصب پیش فرض، زبان دیگری به جز انگلیسی بر روی آن نصب نمی شود.

در ضمن این مشکل مبتلا به خود من بود و چند وقت در گیر آن بوده ام تا در نهایت گوشی را تعویض کردم و توانستم زبان های دیگری را به آن اضافه کنم. می توانید شما هم آزمایش کنید شاید مشکل فقط در گوشی هایی بوده که من خریده بودم. در ضمن اطلاعات این کد ها را هم از فروشنده دریافت کرده بودم و در این انجمن مطرح کردم تا احیانا دوستان دچار مشکل نشوند.
آسوده بر کنار چو پرگار می شدم
دوران چو نقطه عاقبتم در میان گرفت

Commander
Commander
نمایه کاربر
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34082 بار
تماس:

پست توسط CAPTAIN PILOT » شنبه 12 دی 1388, 8:52 pm

دوست عزیز و ارجمند, red_love23 عزیز تصویر
درود تصویر

پیشنهاد بنده حقیر به شما دوست عزیز گوشی NOKIA E75 میباشد ! جدا از کیفیت پایین ساخت P1 (مخصوصا" در بخش کیبورد) و همچنین پیدایش برخی ایرادات مختص به سری P گوشی های Sony Ericsson, این گوشی از لحاظ امکانات و همچنین نمای ظاهری به دلیل عرضه در سال 2007 در زمان حال کمی قدیمی به نظر میرسد !

اما اگر قیمت این گوشی (P1) را در حدود 000/300 تومان در نظر بگیریم میتوان با اندکی پرداخت بالاتر از تکنولوژی به روزتر و همچنین ظاهری زیباتر و متفاوت بهره برد. قیمت حدودی E75 در بازار تهران با توجه به دارا بودن گارانتی و نوع آن بین 000/320 تا 000/340 تومان میباشد.

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]  NOKIA E75 

موفق باشید تصویر
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6670 بار
سپاس‌های دریافتی: 12008 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 » یک شنبه 13 دی 1388, 1:18 am

کاپیتان ! این پست مربوط به بیش از یک سال پیش هست ! P1 رو خودم باهاش کار کردم و همچین دوستان دارن ! به شدت کیفیت پایین ساختش تکذیب میشه !
البته این گوشی دیگه قدیمی شده !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

Commander
Commander
نمایه کاربر
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34082 بار
تماس:

پست توسط CAPTAIN PILOT » یک شنبه 13 دی 1388, 1:45 pm

دوست عزیزم, Mohammad 1985 تصویر
 درود بر شما  تصویر

مخاطبین بنده در پست بالا تمامی آن دسته از عزیزانی بودند که قصد خرید P1 را دارند ! فراموش نکنیم که با وجود قدیمی بودن این گوشی, هنوز هم عده ای به دلیل شرایط استثنایی سری P به دنبال آن هستند.

بنده حقیر خود به مدت 3 سال از تاریخ اولیه عرضه سری P از کاربران آنها بودم, به طوریکه با ورود غیر رسمی تعداد محدودی P 910i در همان ابتدا و همچنین عرضه نسل بهینه سازی شده آن یعنی P 990i آنها را تهیه نمودم. فراموش نکنیم در ابتدای عرضه سری P, تعداد گوشی های لمسی موجود در کشور بسیار محدود بودند و با قیمتی بالغ بر 000/600/1 تومان عرضه میشدند ! بنابر این عده ای از کاربران همچنان هم گمان میکندد که این سری جزء برترین ها در کلاس خود میباشد.

اما منظور بنده از کیفیت پایین ساخت, صرفا" بر روی سازه نبود ! همانطور که میدانید به طور کلی گوشی های سری P دارای اشکالات مدید سخت افزاری چه در نمونه های فرانسوی و چه ژاپنی و چه چینی هستند که در برخی موارد هیچکس قادر به رفع آنها نمیباشد. و شما به ناگزیر مجبور به کنار گذاشتن آن میشوید ! (همانند آنچه بر سر بنده آمد)

موفق باشید تصویر
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 284 بار
سپاس‌های دریافتی: 488 بار

پست توسط saeed_hz » یک شنبه 13 دی 1388, 8:17 pm

سلام
جالبه تاریخ ارسال پست اول
يکشنبه 21 مهر 1387 09:40

تاریخ جواب
چهارشنبه 9 دی 1388 12:39
حالا چطور شده این همه فاصله افتاده خودش جای سوال داره

حالا صحبت گوشیه به نظر من
گوشی نوکیا 6710 از e75 بهتره چرا:
1) ارزانتر بودن در شرایط برابر حدوده 285 هستش
2)cpu قوی تر 600 مگاهرتز در مقابل 369 مگاهرتز
3)دوربین قوی تر 5 مگا در مقابل 3.2
4)سبکتر بودن ونیز ال سی دی بزرگتر 2.6 در مقابل 2.4
و Touch-sensitive zoom bar below display

حالا یه نفر یه گوشی بهتر از این میشناسه معرفی کنه؟
 هیچ چیز واقعا خراب نیست ، حتی ساعتی كه از كار افتاده است ، دو بار در روز زمان را درست نشان می دهد ...توماس ادیسون 

ارسال پست

بازگشت به “Sony”