در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات تلفن همراه خود را مطرح کنيد
Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: sony xperia tx

توسط Mahdi1944 » جمعه 4 اسفند 1391 10:20

neka,  
من بررسي کردم، در اينترنت کسي چنين چيزي رو گزارش نکرده، چه در ايران و چه در خارج، اما مثلا در مورد گوشي‌هاي iphone5 مشکي و يا C7 سفيد گزارشهاي فراواني از اين موضوع وجود داره
اما در بازار و پاساژ صوت و تصوير و اناهيتا شيراز هيچ کدوم نداشتند و دليل اون هم مشتري نداشتن و يا رفتن رنگ و يا عدم زيبايي عنوان ميکردند که حالا نميدونم جقدر قابل اتکا هست. يکي از دوستان هم که بهشون سپرده بودم، نتونستند فعلا پيدا کنند و ايشون هم علت رو مشتري نداشتن و مواردي مانند اين عنوان کرده بودند
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
CentralWeb, ASHKAN95, Present, CAPTAIN PILOT, MASTER, ARafiee, Shahryar, Nika, Solver, AGeNiS1, Ali$amir, nima-rad

Major I

Major I

نماد کاربر
97

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 7 آذر 1391 18:56

آرشيو سپاس: 504 مرتبه در 85 پست

توسط Nika » پنج شنبه 17 اسفند 1391 00:08

با سلام
دوستانی که در مورد گوشی سونی میدونن لطفا به من کمک کنن :sad:
من txدارم برای گذاشتن عکسی به عنوان زمینه باید عکس رو برش بدم(ینی فقط قسمت کمی از اون رو میتونم قرار بدم رو صفحه)
راه حلی برای اینکه کل عکس رو صفحه قرار بگیره ندارید؟ :sad:  :-P
مي خواهم برگردم به روز هاي كودكي آن زمانها كه:
پدر تنها قهرمان بود.
عشق,تنها در آغوش مادر بود.
بالاترين نقطه زمين,شانه هاي پدر بود.
بدترين دشمنانم,خواهران و برادران خودم بودند.
بدترين دردم,زانوهاي زخمي ام بودند.
تنها چيزي كه ميشكست,اسباب بازي هايم بودند.
و
معناي خداخافظ, تا فردا بود....

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Nika تشکر کرده اند:
Solver

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 17 اسفند 1391 03:19

neka,  
شما بايد با فتوشاپ و يا برنامه‌هاي ويرايش تصوير در خود گوشي، سايز تصوير رو متناسب با صفحه تنظيم کنيد (Image Size در فتوشاپ)

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Present, ARafiee, MASTER, nima-rad, ArM!ta, Solver, behrad90, Ali$amir, CAPTAIN PILOT, CentralWeb, Shahryar

Major I

Major I

نماد کاربر
97

تاريخ عضويت

توسط Nika » پنج شنبه 17 اسفند 1391 11:44

ممنون اقا مهدی ولی خب دقیقا تو ویرایش گوشی کجا برم که کل عکسم رو صحفه بیوفته؟ :?
پدر تنها قهرمان بود.
و

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
31

تشکر کرده: 6 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 4 اسفند 1391 16:39

قزوين

آرشيو سپاس: 59 مرتبه در 16 پست

توسط آرتب » پنج شنبه 17 اسفند 1391 16:34

من دو ماهه دارم باهاش كار ميكنم و هر روز هم يك سري امكانات جديد درش پيدا ميكنم.. حتا آيفون هم اين امكانات رو با اين كيفيت نداره. ازش راضيم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب آرتب تشکر کرده اند:
Solver, Ali$amir

Major I

Major I

نماد کاربر
97

تاريخ عضويت

توسط Nika » پنج شنبه 17 اسفند 1391 17:13

من خودم سه چهار روز بیشتر نیست گرفتم ولی فعلا تنها مسئله ای که من رو ناراحت کرده همینه :-P  :-P
ارتب عزیز شما با این مشکل روبرو هستید؟ چیکار کردید؟
پدر تنها قهرمان بود.
و

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 17 اسفند 1391 17:48

neka,  
به اين گوشي دسترسي ندارم، اما تست کنيد تصوير مورد نظر رو در گالري گوشي باز کرده و اون رو Edit و مجددا ذخيره کنيد، تا جايي که به ياد دارم خود اين برنامه به طور خودکار سايز تصاوير رو به سايز مناسب صفحه نمايش تغيير ميده

Ali$amir, CentralWeb, Nika, ASHKAN95, CAPTAIN PILOT, Present, ArM!ta, MASTER, Solver

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » پنج شنبه 17 اسفند 1391 19:36

جهت ایجاد پشت زمینه برای تلفن همراه خود، مثلا Xperia TX  میتوانید از آدرس زیر استفاده کنید:

http://wallpaper.hellaphone.com/phone/Sony_Xperia_TX

تصویر را از اینترنت یا رایانه خود انتخاب کنید. همچنین مدل گوشی را نیز انتخاب کنید، سپس کلید Next را بزنید:

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

سپس منتظر بمانید، تا این بنده خدا چوبش را ببرد:

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

حالا باید تصویر را کراپ (برش) بزنید:

در نهایت تصویر متناسب با ابعاد نمایشگر مدل گوشی انتخابی نمایش داده خواهد شد که ممکن است از کادر مرورگر هم بیرون بیوفتد:

بر روی تصویر کلیک راست (کلید سمت راست ماوس) کنید و از منو باز شده گزینه ذخیره تصویر را بزنید:

حالا این تصویر را میتوایند بر روی تلفن همراه خود استفاده کنید، از نظر ابعاد کاملا مناسب گوشی انتخابی خواهد بود.

- -  - در مورد رنگ سفید

کلا تجربه شخصی من این است، لپ تاپ، تبلت، تلفن همراه حتی دوربین عکاسی، رنگ سفیدش چند مشکل دارد:

1. خط و خش روی کالا خودش را خیلی نشون میدهد بر خلاف رنگ های تیره.

2. البته بسته به جنس (در اکثر موارد پلاستیک است دیگر) کثیفی و چرک روی رنگ سفید زودتر به چشم میاد و باید زود به زود تمیزش کنید. در شهر های بزرگ که دیگر دوده!

3. در مورد پریدن رنگ نیز، من در تبلت و لپ تاپ مشاهده کردم که رنگ سفید بدنه از بین میرود و یک پلاستیک شیری رنگ زیرش نمایان شود، در مورد گوشی های سامسونگ نیز دیدم (قدیمی تر هاش). اما در مورد رنگ مشکی کمتر دید.

4. اگر یک روز تصمیم به فروش این کالا بگیرید، رنگ مشکی اون تر و تمیز از رنگ سفیدش و در نتیجه گران تر به فروش خواهد رسید.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
Nika, ASHKAN95, MASTER, Ali$amir, CentralWeb, Mahdi1944

Major I

Major I

نماد کاربر
446

تشکر کرده: 171 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 30 اردیبهشت 1390 07:53

آرشيو سپاس: 3115 مرتبه در 371 پست

توسط R.A.F » جمعه 16 فروردین 1392 02:10

من دیروز چشم بسته یه xperia s  یه هفته کارکرد بخاطر قیمت مناسبش گرفتم
صاحاب قبلیش عشق IPHONE 5 بود.
خودم بیشتر GS III دوست داشتم، اما پولم نمیرسید..

دیسپلی این دستگاه عالیه، یه جورایی 3D حساب میشه
دوربینش حرف نداره
مموریش هم دو برابره گلکسیه
اصلا فکر نمیکردم با 800 تومن یه گوشی با این مشخصات گیرم بیاد

پروسسورشم که آقا مهدی میگن از گلکسی بهتره
بنظرم تنها نقطه ضعفش باطریش باشه

گرچه از آیفون حالم بهم میخوره، ولی ازحق نگذریم اینبار یه خیری به ما رسوند ...!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب R.A.F تشکر کرده اند:
Mohammad 1985, Mahdi1944, Mahdi Mahdavi, ASHKAN95, aliblue, MASTER, CentralWeb, Solver, nima-rad

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1343

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 مهر 1386 12:02

آرشيو سپاس: 5132 مرتبه در 948 پست

توسط Mahdi Mahdavi » سه شنبه 20 فروردین 1392 23:11

Mahdi1944 نوشته است:Present,  
متاسفانه چيپ Exynos استفاده شده در اين گوشي به طور وحشتناکي دچار مشکل هست تا حدي که سامسونگ با توجه به فروش بسيار بالاي اين مدل، اعلام کرده سري‌هاي خاصي از اين گوشي به شرکت برگشت داده بشه تا مشکل رو رفع کنند. همچنين اونهايي که dead شدند هم شامل اين فراخوان هستند، اما در سري جديد که از شرکت تحويل گرفته شده هم گزارش dead شدن مشاهده شده که به همين دليل هم من پيشنهاد نميکنم اين گوشي خريده بشه تا وضعيت اون مشخص بشه، از طرفي ارائه‌ي پيش از موعد S4 هم دليلي بر تاييد مشکل از طرف سامسونگ هست.

فارغ از موارد بالا، سامسونگ از ICS به بعد، در زمينه‌ي ارائه‌ي فريموير و پشتيباني از مصرف کننده بسيار بسيار بد عمل کرده، براي مثال سوني گوشي xperia ray که جزو گوشي‌هاي رده پايين سوني اريکسون هست رو پشتيباني ميکنه و براي تمام سري 2011 هم ICS رو ارائه کرده و الان هم با توسعه دهندگان قدرتمندي مثل CM قرارداد بسته و JellyBean براي اين گوشي ارائه ميشه، اما سامسونگ حتي براي گوشي قدرتمندي مثل Galaxy R که به لحاظ قدرت سخت افزاري حدودا 4 برابر Xperia Ray هست هنوز ICS رو براي تمام کشورها ارائه نکرده و متاسفانه در بسياري از رامهايي که ارائه کرده امکان eMMC Caps Erase هم وجود داره که در صورت Dead شدن به اين شکل عملا هيچ راه برگشتي وجود نداره و اين هم از مواردي هست که سامسونگ بعد از بيش از يکسال هيچ پاسخ يا راهکاري براي اين مورد ارائه نکرده و نشانگر پشتيباني فني بسيار ضعيف اين شرکت هست و تعجب آورتر اين هست که سامسونگ همچنان در رامهاي جديد هم اين خطا رو تکرار ميکنه و تنها راهکار براي چنين رامهايي استفاده از کرنل‌هاي Recompile‌ شده هست که اين خطا رو حذف کرده باشند!!!

همچنين سامسونگ براي اغلب گوشي‌هاي قدرتمندش به بهانه‌هاي مختلف JB رو ارائه نخواهد کرد و مثلا گوشي من يعني Galaxy R به صورت رسمي شامل اين آپديت نخواهد بود و هيچ قراردادي هم با توسعه دهندگان ديگر براي اين گوشي و بسياري از گوشي‌هاي اين شرکت وجود نداره. پس با توجه به اين موارد من خريد گوشي‌هاي سامسونگ رو با توجه به وجود برندهايي مثل سوني که فعلا بسيار عالي عمل ميکنند، توصيه نميکنم.

در صورتي که Galaxy S3 اين مشکلات رو نداشت، قطعا يکي از بهترين گوشي‌هاي در اين رنج هست. اما فعلا به کسي توصيه نميکنم، چون هر دو مشکلي که باعث Dead شدن گوشي ميشه در اين گوشي وجود داره و هنوز راهکار قابل اتکايي هم ارائه نکرده

البته به لحاظ قدرت نرم افزاري هم، اندرويد تا JB 4.1.2 امکان استفاده از 4 هسته رو به صورت بهينه نداره و عملا 4 هسته بودن فقط باعث مصرف منابع دو برابر ميشه، بدون اينکه خروجي مفيد براي کاربر داشته باشه، دليل اين موضوع هم اينه که اندرويد زماني که نتونه پراسس رو روي تعداد هسته‌هايي که داره توزيع کنه، اون رو در حداکثر تعداد هسته‌اي که ميتونه مديريت کنه ميشکنه و بقيه هسته‌ها به صورت Mirror يا Redundant عمل رو تکرار ميکنند، به بيان ساده‌تر مقلا در JB 4.1.2 دو هسته به طور کامل پشتيباني ميشه و دو هسته‌ي مابقي تمام پراسس‌هاي روي دو هسته‌ي اول رو عينا تکرار ميکنند و بدون هيچ خروجي فقط انرژي مصرف ميکنند، که راهکار حل اين مشکل هم داون کردن هسته‌هاي اضافي هست. البته در JB 4.2 قابليت پشتيباني از 4 هسته و گروه بندي هسته‌ها فراهم شده. اما فعلا آخرين آپديتي که براي S3 ارائه شده 4.1.2 هست که با توجه به تجريه‌اي که من در پشتيباني از گوشي‌هاي قديمي‌تر سامسونگ دارم، با ورود S4 شايد سامسونگ در کمال تعجب تصميم بگيره که 4.2 رو ارائه نکنه و در اين صورت عملا شما پول يک گوشي 4 هسته‌اي رو داديد در حالي که هرگز امکان استفاده بهينه از اون رو نداريد و به نسبت يک گوشي دو هسته‌اي با همان مشخصات فني، مصرف گوشي شما دو برابر خواهد بود. چون سامسونگ دقيقا همين رفتار رو در مورد بسياري از گوشي‌هاي خودش انجام داد، براي مثال همين گوشي Galaxy R با GB 2.3.4 ارائه شد و فقط به ICS ارتقا پيدا کرد و پشتيباني اون متوقف شد، همين رام ارائه شده هم بسيار دير ارائه شد و بسيار مشکل دارند. پس وقتي Galaxy S3 با ICS ارائه شده و به JB 4.1.2 ارتقا پيدا کرده، بعيد نيست که با ورود S4 ديگه به گوشي‌هاي S3 رو به 4.2 ارتقا نده و ...

در مقابل اين وضعيت سامسونگ، سوني زماني که سامسونگ براي ارتقا به ICS هيچ يک از گوشي‌هاي با CPU تک هسته‌اي و رم زير 1GB رو ارتقا نداد، سوني تمام گوشي‌هاي با حداقل رم 512 و پردازشگر 800 رو ICS ارتقا داد و بسيار هم استيبل هستند. براي ارتقا به JB هم با CM قرارداد بسته و نسخه‌ي بتاي اون هم ارائه شده که خود من از اون استفاده ميکنم و مشکل خاصي در عملکرد نداره، بجز موارد جزئي و خاص که با توجه به بتا بودن منطقي و قابل قبول هست

متاسفانه من احساس ميکنم سامسونگ سرمست قدرت شده و ديگه مانند گذشته (زمان GB) ديگه به حقوق مصرف کننده احترام نميگذاره، چون فروش اون خوب هست و پرفروش ترين برند جهان هست، اميدوارم اينبار اين شرکت به سرنوشت شوم نوکيا دچار نشه ...

حال خودتون مقايسه کنيد ...

البته من موافق این بحث نیستم.
میشه گفت این سیاست سامسونگه که بیشتر مردم رو به سمت گوشی های قوی تر و جدید تر بکشونه.
و این سیاست در تمام شرکت ها وجود داره. مثلا شرکت AMD با غیر فعال کردن دو هسته از CPU های چهار هسته ایش اونها رو با نام سی پی یو دو هسته ای به فروش میرسونه.سامسونگ هم رام ICS یا JB رو برای کلاس متوسط گوشی هاش ارائه نمیده.
هم به دلیل اینکه ممکنه پایدار نباشه و هم به خاطر سیاست شرکت.
پشتیبانی نرم افزاری خیلی خوبی هم داره.
طوری که هنوز هم رام های گوشی های Galaxy Fit  , Galaxy Ace "این دو گوشی قدیمی هستند و جزو ضعیف ترین گوشی های سامسونگ" داره ارائه میشه. حتی نسخه مخصوص ایران که برای این دو گوشی ورژن 2.3.6 مخصوص ایران هم ارائه شده.
و هنوز هم پشتیبانی نرم افزاری از گوشی های اولیه گالاکسی قطع نشده.
حتی تیم سیانوژن هم هنوز نتونسته نسخه 4 یا 4.1.2 رو بصورت پایدار برای Ace و یا حتی گوشی قوی تر ارائه کنه.
پس نمیشه گفت بی احترامی به حقوق مصرف کننده.
البته من روی سامسونگ تعصب ندارم ولی به نظرم داره خیلی خوب عمل میکنه.

و در مورد سونی هم مثلا دوربین 12 مگاپیکسل Sony Xperia S رو با دوربین 8 Samsung Galaxy S II , SIII مقایسه کردیم و در کمال تعجب دوربین سامسونگ خیلی قوی تر عمل کرد. نویز دوربین سونی در مقایسه با یک دوربین 12 خیلی خیلی زیاده. عکسها در شرایط و محیط یکسان از یک سوژه و توسط یک فرد گرفته شده بود.
"عکس ها رو به زودی ارسال میکنم.در تاپیکی جداگانه"
و یا مشکل زرد شدن صفحه نمایش Xperia S در نسخه اولیه این گوشی که تایید هم شد. مشکل وایرلس اچ تی سی یا مشکل آنتن اپل.
پس نمیشه گفت هیچ شرکتی بدون مشکله.
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi Mahdavi تشکر کرده اند:
MASTER, Solver, nima-rad, reza4087, ASHKAN95, Present

Major I

Major I

نماد کاربر
97

تاريخ عضويت

توسط Nika » پنج شنبه 29 فروردین 1392 22:00

سلام همگي.
اtx بهتره ياnot ll?
ممنون ميشم كمكم كنيد
پدر تنها قهرمان بود.
و

قبلي