در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Novice Poster

Novice Poster

no avatar
99

تشکر کرده: 89 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 20 شهریور 1391 20:25

آرشيو سپاس: 353 مرتبه در 45 پست

اشکال در نصب شدن sound driver

توسط reza7070 » دوشنبه 14 اسفند 1391 11:01

علت عدم نصب درایور صدا بر روی ویندوز 7 64 بیتی چیه؟
sound card سیستم از نوع ess sound1938  

Moderator

Moderator

نماد کاربر
2657

تشکر کرده: 81 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 تیر 1388 08:58

روبروی شما

آرشيو سپاس: 15274 مرتبه در 2406 پست

Re: اشکال در نصب شدن sound driver

توسط RAHVAR » دوشنبه 14 اسفند 1391 12:59

اگه کارت صداتون OnBoard باشه یعنی مادربورد خودش بطور مجزا داشته باشه, برید سایت شرکت سازنده مادربوردتون و جدیترین درایو کارت صداتون رو واسه ویندوز  7 دانلود کنید.
اگر هم کارت صداتون بطور سخت افزار جداگانه هست اینبار برید سایت شرکت سازنده کارت صداتون و از اونجا دانلود کنید.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب RAHVAR تشکر کرده اند:
reza7070, Ali$amir, sam1992, Solver, Erratic

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
99

تشکر کرده: 89 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 20 شهریور 1391 20:25

آرشيو سپاس: 353 مرتبه در 45 پست

توسط reza7070 » دوشنبه 14 اسفند 1391 18:18

مشکل من حل نشد کسی درایور این مدل کارت صدا رو نداره؟ :?

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 14 اسفند 1391 21:38

reza7070,  
تا جايي که من بررسي کردم، اصلا براي اين مدل درايور 7 ارائه نشده، اما ظاهرا درايور XP با 7 نسخه 32 بيتي سازگار هست
با Windows update خود ويندوز چک کنيد، معمولا درايورهاي عمومي و استانداردي براي اين موارد ارائه ميکنه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Erratic, CAPTAIN PILOT, Ali$amir, sam1992, ARafiee, CentralWeb, Shahbaz, ASHKAN95, Solver

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تشکر کرده: 120 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 تیر 1386 02:01

I.R.Iran

آرشيو سپاس: 3600 مرتبه در 672 پست

توسط CentralWeb » سه شنبه 15 اسفند 1391 13:19

reza7070,  جان

بهترین روش و سریعترین روش ،روشی هست که آقا مهدی فرمودند...

اما اگر با این روش هم نتونستید مشکلتون رو حل کنید پیشنهاد میکنم از درایور پک های موجود در بازار استفاده کنید که اکثر درایورهای موجود و ارائه شده رو یکجا جمع کرده و قابلیت شناسایی و نصب اتوماتیک درایورها رو داره و راه کار خویی هست...
اگر دی وی دی رو در بازار پیدا نکردید میتونید از اینترنت سفارش و یا دانلود کنید

باتشکر
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  | ***  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  *** |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CentralWeb تشکر کرده اند:
Ali$amir, sam1992, ARafiee, ASHKAN95, CAPTAIN PILOT, Mahdi1944, Solver, Erratic

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » چهارشنبه 16 اسفند 1391 06:04

همانطور که دوستان گفتند، و من هم بررسی کردم در سایت سازنده، تنها تا ویندوز XP برای این کارت گرافیک درایور منتشر شده که در زیر تمام نسخه های اون موجود است:

http://drivers.softpedia.com/get/SOUND- ... dex1.shtml

اما یک راه حل خارج از عرف است که گاه بر اساس چیپ یک قطعه بشود درایور مناسبی که سازگار باش باشد را یافت و نصب کرد. البته گاهی این کار باعث میشود شما از تمام قابلیت ها و توان اون قطعه نتوانید استفاده کنید یا در موارد نادر هم ممکن است مشکل برای قطعه پیش بیاد یا شما با صفحه آبی مرگ روبرو بشید. منتها در بسیاری موارد مشکل رفع خواهد شد. من خودم در مورد قطعاتی مثل کارت صدا، مودم دیال آپ، کارت گرافیک حتی تجربه های موفق زیادی داشتم.

اما این کار هم حوصله میخواد هم قدری دانش. شما از روی شماره چیپ کارت صدا میتونید بررسی کنید که کدام کارت صدا های دیگر هستند (ترجیحا از این کمپانی نباشند - با توجه به عدم ارائه درایور 7) که از همین چیپ بهره می برند و آیا آنها هیچ کدام براشون درایور ویندوز 7 مورد نظر منتشر شده است یا خیر!

این راه حل فنی کار بود، راه حل بهتر که توصیه من است:

خرید یک کارت صدا، حتی متوانید از نوع اکسترنال بخرید، از طریق USB وصل میشود در همین سنترال یک بار مدل هاش را معرفی کردم یادمه، قیمتش هم فکر کنم خیلی با خرید یک پک درایور تفاوت ندارد اما نتیجه اش مطمئناً رضایت بخش تر است.  :-)
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
CentralWeb, Mahdi1944, CAPTAIN PILOT, Erratic, Ali$amir