تاپیک نیروهای ویژه روسیه(special forces of russia)

در اين بخش مي‌توانيد در مورد سلاح و ادوات جنگي زميني به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1264 بار
سپاس‌های دریافتی: 10131 بار

Re: **بهترین و مجهزترین نیروی ویژه دنیا Alpha Spetsnaz **

پست توسط typhoon » شنبه 8 آبان 1389, 4:03 pm

سلام
ببینید،جنگ گرجستان و در کل این گونه جنگها که دو طرف به هیچ عنوان از نظر تعداد نفرات و تجهیزات و قدرت آتش و.... برابر نیستند برای قضاوت درباره کارایی یک واحد و یا ارتش صحیح نیست. من حاضرم قسم بخورم ارتش ایران هم البته نه با آن سرعت اما می توانست در مدتی بیشتر به راحتی ارتش گرجستان را نابود کند.عین این مسئله درباره نیروهای غربی هم صدق می کنه.این نیروها هم سالهاست که در برابر نیرویی مساوی خودشون نجنگیدند.این نیروها رو هم باید با هم سنجید و نه باچریکهای چچنی و یا ارتش گرجستان.
در کل من فکر میکنم که مشکل در اصل عنوان تاپیک است،بهترین و مجهزترین.مسلما اسپانزا از جمله نیروهای ویژه تعلیم دیده و ورزیده دنیا است اما نه بهترین و مجهزترین.به نظر من نمی توان به هیچ یک از نیروهای مخصوص در دنیا چه آمریکایی چه روسی و یا انگلیسی و .... این لفظ را نسبت داد.فکر می کنم مشکل کمبود دانش در دستور زبان فارسی باشد.
Old soldiers never die.They just fade away

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: طهرون-شمرون
سپاس‌های ارسالی: 4127 بار
سپاس‌های دریافتی: 2798 بار
تماس:

پست توسط wild-bear » شنبه 8 آبان 1389, 4:48 pm

typhoon نوشته شده:سلام
ببینید،جنگ گرجستان و در کل این گونه جنگها که دو طرف به هیچ عنوان از نظر تعداد نفرات و تجهیزات و قدرت آتش و.... برابر نیستند برای قضاوت درباره کارایی یک واحد و یا ارتش صحیح نیست. من حاضرم قسم بخورم ارتش ایران هم البته نه با آن سرعت اما می توانست در مدتی بیشتر به راحتی ارتش گرجستان را نابود کند.عین این مسئله درباره نیروهای غربی هم صدق می کنه.این نیروها هم سالهاست که در برابر نیرویی مساوی خودشون نجنگیدند.این نیروها رو هم باید با هم سنجید و نه باچریکهای چچنی و یا ارتش گرجستان.
در کل من فکر میکنم که مشکل در اصل عنوان تاپیک است،بهترین و مجهزترین.مسلما اسپانزا از جمله نیروهای ویژه تعلیم دیده و ورزیده دنیا است اما نه بهترین و مجهزترین.به نظر من نمی توان به هیچ یک از نیروهای مخصوص در دنیا چه آمریکایی چه روسی و یا انگلیسی و .... این لفظ را نسبت داد.فکر می کنم مشکل کمبود دانش در دستور زبان فارسی باشد.

..................................................
سلام و تشکر از نظر شما دوست عزیز :) ..بله متاسفانه نمره ادبیات بنده چه در دبستان و بعدها در دانشگاه پایینترین نمره بوده ولی ضعف اطلاعاتی و همچنین سرسری به قضایا نگاه کردن شما دوست عزیز نیز مزید بر علت شده است.خواهش میکنم پیش از نظر دادن کمی هم مطالعه کنید.در رابطه با این مبحث لینکهایی به ناچار گذاشتم تا کمکی کنم بلکه اطلاعاتتان بالاتر رود.
لینکهای اول و دوم را حتما مطالعه کنید.با تشکر :razz:

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

از کلیه دوستان خواهشمندم تاپیک را به حاشیه نکشند و همچنین با درج اطلاعات مستدل حداقل بار علمی اینجانب را فزونی بخشند.باتشکر تصویر
................................................................................
لینکهایی که در رابطه با موضوع است
بنام حاکمی که اگر حکم کند همه محکومند....حکم لازم !!!
....
نویسنده آمریکایی ارنست همینگوی:
«هر انسانی که آزادی را دوست دارد بیش از طول عمرش به ارتش سرخ و شوروی سپاسگزاری بدهکار است.»

تصویر

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1264 بار
سپاس‌های دریافتی: 10131 بار

پست توسط typhoon » شنبه 8 آبان 1389, 6:10 pm

سلام
بنده قصد به بیراه کشیدن تاپیک رو نداشتم. من گفتم باید با نیروهای ویژه مقایسه شوند و نه چچنی ها ویا گرجی ها.این هم یک سری لینک:
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید])
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید])
فکر نمی کنم اگر از اسپانزا بهتر نباشند چیزی کم تر باشند.
آخرین ويرايش توسط 1 on typhoon, ويرايش شده در 0.
Old soldiers never die.They just fade away

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط wild-bear » شنبه 8 آبان 1389, 6:13 pm

typhoon نوشته شده:سلام
بنده قصد به بیراه کشیدن تاپیک رو نداشتم. من گفتم باید با نیروهای ویژه مقایسه شوند و نه چچنی ها ویا گرجی ها.این هم یک سری لینک:
en.wikipedia.org/.../160th_Special_Operations_Aviation_Regiment_(United_States
فکر نمی کنم اگر از اسپانزا بهتر نباشند چیزی کم تر باشند.

..........................................................................

ممنون تصویر تصویر
....
«هر انسانی که آزادی را دوست دارد بیش از طول عمرش به ارتش سرخ و شوروی سپاسگزاری بدهکار است.»

تصویر

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
تماس:

Re: تاپیک نیروهای ویژه روسیه(special forces of russia)

پست توسط wild-bear » یک شنبه 9 آبان 1389, 12:32 am

سلام..
عملیتهای گروه آلفا:

1-Storm-333 (طوفان-333).در روز 27 دسامبر سال 1979 حمله و فتح کاخ امین و کشته شدن حفیظ الله امین

تصویر

بزرگترین و معروفترین عملیات اینگروه نیز بود. نام سازمانی این گروه در زمان این عملیات تندر بود.

2-اکتبر سال 1985 .گروگانگیری 4 دیپلمات روس در بیروت پایتخت لبنان بدست مسلمانان سنی تندرو.

3-11 مارس 1990 .قیام و اعلام خودمختاری سازمانی در لیتوانیا.حمله برق آسا و سرکوب شورشیان.

تصویر

دراین عملیات 14 غیر نظامی کشته و 700 نفر مجروح شدند.

4-در کودتا سال 1991 گروه آلفا تحت فرماندهی سرلشگر ویکتور کارپوخین در حال تدارک مبنی براشغال کاخ ریاست جمهوری و مجلس روسیه و همچنین کشتن بوریس یلتسین طی یک عملیات هوابردی بود که در نهایت این عملیات کنسل شد.

...................................................
...................................................

در پاایان از کلیه دوستان دعوت به عمل می آورم جهت شرکت در مباحث مربوط به این تاپیک بدور از تنش تصویر.در این تاپیک قصد بر آشنایی با کلیه نیروهای ویژه فدراسیون روسیه میباشد.
پس از دوستان خواهشمندم که با اطلاعات ناب خود جلایی به این تاپیک دهند و باعث رشد و ارتقا علمی سایت عزیزمان شوند.
دست علی نگهدارتون تصویر

بزودی به بررسی گروه Omon میپردازیم......See you soon تصویر
....

تصویر

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 102 بار

پست توسط Boyka » یک شنبه 9 آبان 1389, 2:13 am

با سلام!
پست خوبیه ولی به بیراهه نکشینش، همه نیرو ویژه های خوبن وگرنه ویژه نمیشدن که ولی.....
در مقایسه با اینها، هرکی دوست داره بهترینو حالا اگه نخوایم بگیم از لحاظ (تجهیزات و فناوری) که مطمئاً باشید اونقدر هم فکر می کنن خفاً نیست، و با توجه به اینکه هرچه قدر فناوری و تجهیزات پیشرفت میکنه ، به همون تعداد بلکاً بیشتر راه های ضدش هم به وجود میاد....
اگر دوست دارین نیروی ویژه خوب ببینین !!! اگه بتونین گردان عاشورای سپاه - یکی از اعضای سپاه قدس - یا تیپ 65 نوحد را پیدا کنین اونوقت دقیقاً متوجه میشین که کدوم نیرو فقط با یه نگاهش ترسو به وجود نیروی ویژه هر کشوری چه خوب چه بد میندازه.
به خدا باور کنین اینها اغراق و بزرگ نمایی نیست بپرسین بپرسین بپرسین !!! به خدا اگر آماره همه سایتهای اینترنتی درست بود .. . . . .
A soldier is he whose blood makes the glory of the general.

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط wild-bear » یک شنبه 9 آبان 1389, 9:49 am

نیروهای ویژه ضد تروریست(OMON)..به روسی(Отряд милиции особого назначения؛ Otryad Militsii Osobogo Naznacheniya )

تذکر:تعدادی از تصاویر کوچک شده.برروی تصاویر کلیک کنید!
 تصویر 
سربازان یا به عبارتی ماشینهای جنگی قرن 21 روسیه.نام آنها لرزه بر اندام هر خرابکاری در شرق اروپا می اندازد.شعار آنها اینست ما آگاه هستیم و آماده/نیاز به تمجید و تشکر نیست و در هیچ اموری سوال نکن!این نیروها فقط به یک چیز فکر میکنند آنهم خدمت به کشورشان روسیه در این راه از ریختن خون و کشتار ابایی ندارن !
خودیو غیر خودی ندارند,فقط یک چیز دستگیری هر مزدور و یا قتل یکایک مزدوران حتی بقیمت کشته شدن بیگناهان.اینها محصولات کارخانجات جنگ افزار سازی قطب نشینها میباشند.
در طول سالها عملیاتهای مختلف در اقصی نقاط روسیه و جنگهای چریکی در چچن و اوستیا از آنها افراد کاربلدی ساخته,از مردن نمیترسند همانند یک ببر جنگجو!

.........................................................
.........................................................

این نیرو در زمان شوروی سابق زیر مجموعه MVD و پس از آن در سال 2008 در روسیه و بسیاری از استانها مستقر شد.کما اینکه مشابه این سیستم با همین دکترین در بلاروس و دیگر اقمار شوروی مشغول به خدمت میباشند.

تاریخچه:

مسابقات المپیک 1972 مونیخ و کشتار ورزشکاران اسراییلی زنگ خطری برای کلیه کشورهابود و روسها نیز از این قایده مستثنی نبودند در نتیجه با بکارگیری سربازان و درجه داران کارکشته ارتش و همچنین نیروهای خبره جنگ افغانستان پایه های تاسیس یکی از یگانهای موفق ضد تروریستی جهان را پی ریزی کردند.
اولین گروه پس از آماده سازی و تجهیز در سال 1979 تشکیل شد.مقصود تامین امنیت المپیک 1980 مسکو بود.آنها باید مطمئن میشدند که این مسابقات در نهایت آرامش و بدور از هر گونه عملیات خرابکارانه و یا تروریستی انجام میشود.
در سال 1987 از حالت گروه درآمده وبه خود چهره سیستماتیک گرفت.ماموریتهای آنها در آن سالها بیشتر در درگیری با مجرمین خیابانی / پلیس ضد شورش / کنترل و متوقف کردن تظاهرات/گشتهای خیابانی بود ولی کم کم پارا فراتر گذاشته و با کسب تجربه های سودمند در عملیاتهای شبه نظامی و حتی نظامی سبک فعالیت کردند.

تصویر

عملیات و ماموریتها:

در 20 ژانویه سال 1991 طی یک عملیات نیروهای OMON به وزارت کشور لیتوانی حمله کردند و درنهایت منجر به کشته شدن 6 نفر شدند.درهمان سال در دادگاهی 7 نفر از اعضای این گروه مجرم شناخته و حکم ماموریت آنها به حالت تعلیق درآمد.
درگیریهای خشونت آمیز مابین سالهای 1990-1991 در گرجستان.
آوریل و می 1990 درگیری با نیروهای ارمنی در منطقه قره باغ کشته و زخمی شدن دهها تن و همچنین جابجایی فومی هزاران نفر از مردم منطقه.
طی بحران قانون اساسی روسیه در سال 1993 .سرکوب و شکشت تظاهرات و همچنین ضرب و شتم تعدادی از نمایندگان در زمان زمامداری بوریس یلتسین.
گروگانگیری در سفارت آمریکا /گروگانگیری در بیمارستان Budyonnovosk در سال 1995 /گروگانگیری در تئاتر مسکو در سال 2002 /گروگانگیری خونین در مجتمع آموزشی بسلان در سال 2004 .
از سالهای 2006 تا 2007 در چند مورد به مقابله و شکستن تظاهرات مخالفان دولت برخاستند که این امر با مخالفت اتحادیه اروپا از آزادیهای عمل این نیرو شد.در همان سال در ماه ژوئن نیز طی یک عملیات ضربتی جلوی اجتماع همجنسگرایان در مسکو را گرفتند و اجازه راهپیمایی ندادند.

در آگوست 2008 به کمک جدایی طلبان اوستیایی رفته و با حکومت گرجستان مقابله ودر پاره ای تبادل آتش کردند.

[URL=http://img98.com/show.php/460936_images.jpg.html]
[/URL]  گروه بطور متناوب در کلیه درگیریها با ستیزه جویان چچنی شرکت داشته اند و عملیاتهای خونینی انجام داده اند.

........................................................................

تصویر  حال حاضر طبق آمار کمابیش موثق نزدیک به 20000 هزارنفر در این نیرو مشغول به فعالیت میباشند.سن بازنشستگی 45 سال و متقاضی ورود به این سیستم باید شرایط زیر را دارا باشد:

کلیه افراد مذکری که خدمت سربازی را تمام و بین سنین 22-30 سال باشند پس از گذراندن تستهای پزشکی و روانپزشکی همچنین آزمونهای سخت سرعتی و استقامتی و داشتن تناسب اندام مناسب میتوانند وارد دوره آموزشی این گروه شوند.

پرتاب چاقو برروی سینه سرباز

مدت دوره اولیه آموزشی 4 ماه میباشد که در این دوره سربازان بصورت گسترده کار با انواع سلاح ..رزمهای تن به تن..مبارزات چریکی و زندگی در شرایط سخت را بادستورات بی چون چرا آموزش میبینند.  آموزشها مربوط به شبیه سازی درگیریهای خیابانی و چریکی و همچنین پاکسازی 100 % اماکن تحت اشغال تروریستها میباشد و در کنار این آموزشهای سخت به مطالعه و فراگیری دروس حقوقی و زبانهای مختلف میپردازند.

ولادیمیر پوتین در آزمون نهایی و به رخ کشیدن قدرت   نهایی مبارزه با افراد کارکشته OMON و کسب امتیاز لازم در مبارزه است که با دستکش بوکس همراه میباشد.در آخر از هر 5 نفر 1 نفر بیشتر به این گروه راه نمی یابد.

تصویر   فروشگاه مستقر در پادگان  
 [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]   تیر انداز واحد  .......................................................................

تسلیحات و تجهیزات:

یگان OMON از تسلیحات متنوع و نامحدودی استفاده میکند.

AK-74 Assault rifile
AKS-74U Carbine
9A-91 compact assault rifle
PP-19 Bizon Submachine Gun
PK Machine Gun
Grenade Launcher For AK-74
GM-94 Pump Action Grenade Launcher
Dragunov
Vintorez Sniper rifile
بهمراه کلیه سیستمهای پرتابل ماهواره ای و انواع سلاحهای سرد

تصویر   Sniper  

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]   Machine Gun

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]   Bizon Submachine  ...................................................................

حمل و نقل:

OMON مجهز به انبوهی از خودروهای سبک /کامیون و اتوبوس و مینی بوس از انواع مختلف میباشد.
خودروهای زرهی این گروه شامل :BTR-60 ..BTR-70 ...BTR-80
لباسهای این گروه در شهر آبی پلنگی تیره و در عملیاتهای خارج از شهر به رنگهای نزدیک به طبیعت منطقه میباشد.

نیروها و یگانهای مشابه:
RUS-یگان ضد تروریست و شرایط اضطرای واحد MVD در روسیه
SOBR -یگان ویژه MVD و متخصص در مبارزه با جنایتکاران خطرناک در روسیه
SWAT -یگان مشابه OMON در ایالات متحده آمریکا
VITYAZ -یکی دیگر از واحدهای ضد تروریستی MVD در روسیه
BERKUT -ورژن اکراینی OMON

تصاویر:

کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز میباشد!!!
نویسنده :احسان

http://military-technology.mihanblog.com/post/3323

در آخر امیدوارم مفید واقع شده و نظر شما دوستان را جلب نماید.
یاعلی تصویر  
....

تصویر

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 62 بار
سپاس‌های دریافتی: 114 بار
تماس:

پست توسط Fantoom121 » یک شنبه 9 آبان 1389, 11:36 am

هیچ وقت یادم نمیره ۵ سال پیش وقتی‌ سنترال کلوب خیلی‌ فعال بود وهم آدم‌هایی‌ که توش بودن با سواد بودن کیف میکری وقتی‌ یه مطلب میخوندی همه دل‌ خوشی من این بود که شهریار عزیز یه مطلب بزنه یا یکی‌ دیگه از دوستان ، همه باسواد بودن وقتی‌ یه مطلب رو میخ
و
ندی دیگه حاشیه نداشت فقط مطلب بود کسی تعصب کور کورانه نداشت اگرم کسی میخواست بی‌ نظمی ایجاد کنه خیلی‌ راحت حذف میشد از جریان .الان میاییم گه گاهی‌ طبق وظیفه یه سری می‌زنیم به سنترال کلوب بخاطر همه دوستیهای قدیمیمون بخاطر همه خاطرات خوبمون بخاطر مهدی به خاطر شهریار ، فریبرز ،مستر ،دکتر
ا
خوان ، اچاچی ۹۸،و ،و ..... و غیر از گه گاهی‌ یه مطلب خوب چیزی نمی‌بینم متاسفانه ، واقعا آقا مهدی چی‌ شده؟ چرا اجازه این همه بیربط نویسی روی میدید شما علاوه بر اینکه مسئول و مدیر س
ا
یت هستید مسئول تمام خاطرات گذشته ماهم هستید، مسئول اسم سنترل کلوب هم هستید ، فکر می‌کنم همه دوستای قدیمی‌ یادشون باشه که چه راحت یه مطلب بی‌ ارزش و حاشیه درست کن حذف میشد ، من چند روز این تاپیک روی دارم میخونم ،مطلب اولی‌ خیلی‌ خوب و جالب انتخاب شده بود ، شاید کمی‌ با تعصب ولی‌ خیلی‌ جذاب و خوب . تا اینکه به حاشیه کشیده شد . دوستان سعی کنید واقعیت گرا باشید تا حدی .سعی کنید بحث روی به انحراف و حاشیه نکشید بهم احترام بذارید و سعی کنید پیش بقیه فریومهای ایرانی‌ بالاتر از بقیه قرار بگیرید و این تحقق پیدا نمی‌کنه

مگر با اتحاد مگر با کار علمی کردن ،مگر اول تحقیق کردن بعد نوشتن ، در زیر چند نمونه براتون مثال میزنم

با تشکر اما آلفا سپتسنز نه بهترین است و نه مجهزترین .

خو ب حالا یه دوستی‌ عمد این روی نوشت دست گلشم درد نکنه خوب دوست من نه مجهز‌ترین هست نه بهترین خوب پس چی‌ هست ؟ بدترین؟ بیخود ترین؟ چی‌ هستش؟ منبعت چیه؟ کجا تحقیق کردی؟ چرا سورس رو مشخص نکردی؟ فقط میخواستی‌ یه پست بزنی‌؟ فقط میخواستی‌ بحث رو باز کنی‌؟ شما زحمت بکش یه نگاه به بعد از پست خودت بنداز ببین چه آشوبی راه انداختی . فکر می‌کنید اگر لااقل یه منبع مشخص میکردید لااقل ۵ دقیقه تحقیق میکردی و یه مطلبی میزدی که جای جواب دادن نداشته باشه، مستند باشه، علمی باشه ، من میتونستم الان به خودم اجازه بدم و از شما خرده بگیرم یا این همه بحث شروع میشد؟

یه نمونه دیگه

مجهزترین نیروهای ویژه کلاش دستشون نیست

دوست خوبم شما یه مدریتور هستی‌ یه سری مسولیت داری اینجی هستی‌ که من قبلا یکم بالاترش ایستاده بودم توی گروه مدیران هستی‌ مسولیتت بالاست و بیشترین زمینه کاری شما هم مشاعره بوده . شما اصلا تاریخش سلاح کلشینکف رو تو زندگیتون دیدیید ؟خوندید؟ میدونید کدوم کشور ساخت؟ فلسفه ساختش چی‌ بوده؟ بیشترین مورد استفادش چی‌ بود؟ راستی‌ مگه با ماهواره هم می‌شه مثل کلاشینکف تیر انداخت؟وقتی‌ میگن نیروی ویژه شما میدونی‌ منظور چیه؟ میتونی‌ درک درستی از انواع سلاح‌هایی‌ که اینها باید استفاده کنند داشته باشی‌؟ یا اینکه فقط به استناد یه عکس تصمیم گیری می‌کنید؟سهم تو زندگیتون تحقیق کردید؟ تحقیق خیلی‌ راه‌ها ،من می‌تونم براتون خیلی‌ راحت توضیح بدم تا دفعه آینده که خواستی یه تاپیک روی بی‌ نظم کنی‌ لااقل یکم مستند تر انجام بعدی اینکارت را.کیلی راحت اول کلمه مورد نظرت را بزن توی گوگل یا ویکی پدیا بد به وسیله مترجم گوگل یا گشتن تو ویکی پدیا کلمه مورد نظرت رو به زبان خاص مورد نیاز پیدا کن اول یکم لااقل ۳ دقیقه دربارش بخون اگر زبان انگلیست خوب بد بزنش توی بخش جستجوی عکس گوگل ببینم باز هم این چرندیت روی میگی‌ یا نه ، میدونی برا چی‌ کلمه چرندیت روی استفاده کردم چون شما یک مدیر هستی‌ انتظار عزت یه چیز دیگست، سابقه داری ، و یک بخش زیر دستت میره، بنظر خودت نوع نظر دادنت باید به این شکل باشه؟خیلی‌ راحت میتونستی توی ویکی پدیا انگلیسی‌ توی پاراگراف اول به این نتیجه برسی که گرد ملی‌ ایران و عراق ،سوریه و چند کشور دیگه زیر دست همین گروه آموزش دیدند.

یه نمونه دیگه

من دقیقا گزارش تصویری گرگانگیری در یکی از مدرسه‌های روسیه رو به یاد دارم ولی نمیدونم چرا خبری از این آلفای بهترین و مجهزترین اونجا نبود

دوست عزیز مگه من و شما باید به اونها دستور میدادیم که برند یا نرند؟ حالا فرضا که مهمدستور میدادیم می‌شه بگی‌ این چه ربطی علمی به موضوع داشت؟می‌شه یه نگاه بکنی‌ ببینی‌ چند تا جواب در مورد همین جواب شما صادر شده؟خواهش می‌کنم ازتون سطح تاپیک هارو بیارید بالا تاپیک محل بحث و نظر دادن ، تاپیک محل گفتگو ، اما نه هر چی‌ به ذهنمون میرسه ،مثلا تو تاپیک آشپزی بریم از سلاح حرف بزنیم خوبه؟
و بینهایت نمونه‌های دیگه....
و ۲ دوست عزیز دیگه که مطلب روسی میزنند
مطالبتون خیلی‌ زیبا جذاب و پر محتواست اما،اما ، اما
اگر تعصب کورکورانه آی‌ که دارید را بذارید کنار، اگر جای متوجه شدید حرفتون اشتباه هست راحت قبول کنید وزید روی حرفتون پافشاری نکنید
ما خودم توی کشور‌های روسی زبان زندگی‌ کردم برای سالهای طولانی و رشته تحصیلیم هم هم مربوط به صنایع نظامی هستش که اونم به زبان روسی خوندم اما به اندازه شما ۲ نفر هی‌ نمیگم روسی روسی روسیه ،قبول دارم خوبند قبول دارم تکنولوژی خیلی‌ بلیدرن و توی یک سری از سنیی حتا از آمریکا هم بلترند اما توی این دنیا خوب مطلق و برتری مطلق وجود نداره پس متعأدل تر نظر بدید و در مورد این پستتو هم همینطور که در ویکی پدیا انگلیسی‌ ، روسی ،و سا ایت رسمی سرویس‌های امنیتی روسیه می‌بینید سپنتس زا یکی‌ از بهترین‌ها هستش نه بهترین چون کلمه بهترین در اینجور قیاس‌ها جایی‌ نداره سا یت‌ هارو در زیر به عنوان منبع حرف هم میزارم
امیدوارم هر روز پیشرفت کنیم ، هر روز سعی‌ کنیم بهتر باشیم و هر روز سنترال کلاب قویتری داشته باشیم

special purpose regiments or Spetsnaz
Войска специального назначения
1_Spetsnaz specialists have trained the Republican Guard of Syria, Iraq and Iran and they have been involved in training other special forces units across the world
2_he Spetsnaz have created a fierce reputation as one of the best special forces in the world today due to the very harsh standards of their training
source:

Please Login or Register, to see this code

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F_%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%86%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%BD%D0%B0%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F_%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B9_%D0%A4%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%B8

http://www.agentura.ru/dossier/russia/

تصویر
تصویر 
  در خاک غریب پرسه بی انتهاست - هم گریز غربتم زادگاه من کجاست؟ 

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط wild-bear » یک شنبه 9 آبان 1389, 1:31 pm

:razz: :razz: :smile: :smile: :smile:
Fantoom121 عزیز ممنون ..چشم رفیق فرمایشات شما کاملا متین :) ..سعی میکنم از این پس ملاحظه کنم. :m:a
بازهم از پست پراز احساس و روشنفکرانتون تشکر میکنم و دست دوستی بسوی عزیزان دراز. :(
................................................................................
همانطور که از subject تاپیک پداست در اینجا به نیروهای ویژه فدراسیون روسیه میپردازیم تا الان که مورد بی مهری دوستان قرار گرفته ایم بگذریم..
از نیروهای Alpha Group شروع کردیم ..ساعتی پیش نیروهای ضد تروریستی موسوم به OMON را در این همین صفحه بررسی کردیم ولی تا این لحظه تحلیلی از دوستان ندیدم :-( .
بزودی بطور مختصر به بررسی نیروهای ضد تروریستی موسوم به RUS میپردازیم....See you soon :razz: :-D
....

تصویر

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط wild-bear » یک شنبه 9 آبان 1389, 4:08 pm

یگان ویژه موسوم به RUS

RUS یگان ویژه یکی از واحدهای اشپتزناز در نیروهای وزارت کشور روسیه و واحد ODON میباشد.
RUS در 1 آگوست سال 1994 تاسیس شد.ریشه این نیروها در گروه
OMSBON نهفته بود که شامل گردان پیاده نظام موتوریزه بود.خود این گردان در سال 1964 از 4 گردان OMSDON تشکیل یافته بود.کار آنها کشف عملیات و دستگیری تروریستها و همچنین به عنوان گروه ضربت در مواقع بحرانی ایفای نقش میکردند.افسران و درجه داران این یگان دائما در حال برگزاری جلسه و همچنین مسافرت و ملاقات با همتایان آلمانی و اسراییلی و اطریشی خود بودند.در این نشستها تمامی گروهها به بحث و بررسی شیوه های نوین ضد تروریستی و ارایه آموخته های خود به یکدیگر بودند.
یگان روس بطور مداوم و حرفه ای از سال 1999 بهمراه دیگر نیروهای MVD در کنار نیروهای FSB,GRU,در عملیاتهای نظامی و شبه نظامی در چچن شرکت داشته اند.
با توجه به اطلاعات رسمی RUS در کشف و انهدام خانه های تیمی تروریستان و همچنین ضبط و کشف صدها اسلحه در مناقشات مختلف شرکت کرده است.RUS یکی از یگانهای مجهز و فوق محبوب سران روسیه بود و در سالهای متمادی باعث غرور آفرینیهای بسیاری شده بود و جهت جبران این رشادتها بارها برای آنها مراسم یادبود و همچنین امکانات رفاهی ویژه ای در نظر گرفته بودند.
این یگان از سال 2005 برای برقراری آرامش و تامین امنیت قفقاز بصورت شبانه روزی در این منطقه حضور داشت.
در نهایت در 1 سپتامبر سال 2008 یگان RUS با یگان VITYAZ ادغام شد و تشکیل تیپ 604 Red Banner را زیر نظر MVD دادند.

تصاویر:

....

تصویر

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 14647 بار
سپاس‌های دریافتی: 14965 بار

پست توسط oweiys » یک شنبه 9 آبان 1389, 5:58 pm

سلام تصویر

شما اصلا تاریخش سلاح کلشینکف رو تو زندگیتون دیدیید ؟خوندید؟ میدونید کدوم کشور ساخت؟ فلسفه ساختش چی‌ بوده؟ بیشترین مورد استفادش چی‌ بود؟

جستجوی عکس گوگل ببینم باز هم این چرندیت روی میگی‌ یا نه ، میدونی برا چی‌ کلمه چرندیت روی استفاده کردم چون شما یک مدیر هستی‌ دوست گرامی این رویه شما درست نیست ؛

و بیشترین زمینه کاری شما هم مشاعره بوده

این رویه شما درست نیست ، موضوع رو شخصی کردن و انتقاد در تاپیکی با موضوع متفاوت /

شما از بنده چی می دونید؟ از آموزش هایی که دیدم و .... /

می دونید چند کیلومتر با لباس خیس دویدن یعنی چه ؟

می دونید تنهایی در کوهستان و جنگل مسیریابی کردن و زندگی در شرایت غیرمتعارف و صدها چیز دیگه یعنی چه ؟

دلیل این حرکت احساسی شما رو متوجه نمی شم ، مثلا این تاپیک ویژه ای است که در نوع خودش در نت فارسی کم نظیره که به

همین ساده ترین آموزش ها هم خورده گرفته شده و تالیف بنده هستش:

(بررسی راههای درگیری در نبرد های شهری)

topic-t69637.html?hilit=%D9%86%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C#p278727

چرا سورس رو مشخص نکردی؟

حرف حساب جواب نداره

توی پاراگراف اول به این نتیجه برسی که گرد ملی‌ ایران و عراق ،سوریه و چند کشور دیگه زیر دست همین گروه آموزش دیدند.

در مورد عراق ،سوریه و چند کشور دیگه نظری نمی دم ؛ اما این مسئله آموزش رو اگه به سرهنگ های 0 5 تکاور کرمان بگین تعجب می

کنند ؛ قدیمی ها خیلی وقت پیش (پهلوی دوم) در اسرائیل آموزش دیده بودند ؛ در کل به خاطر این که اسم کشور رو آوردید جواب شمارو
دادم .

میدونی برا چی‌ کلمه چرندیت روی استفاده کردم چون شما یک مدیر هستی‌ انتظار عزت یه چیز دیگست

دلیل این حرکت احساسی شما رو متوجه نمی شم ؛ باور بفرمایید من به این جا به چشم یه مکان مقدس نگاه می کنم که بهش وظیفه

دارم ؛ وقتی که دانشجوی متالورژی میاد تا کتابی که ترجمش 14/000 تومان و با توجه به مشکلاتی که داره میاد و دانلود میکنه ؛ این برا

من از یه دنیا بیشتر میرزه .

السلام عليك يا علي ابن موسي الرضا المرتضي (ع)

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 62 بار
سپاس‌های دریافتی: 114 بار
تماس:

پست توسط Fantoom121 » یک شنبه 9 آبان 1389, 8:50 pm

با سلام

دلیل خیلی‌ خیلی‌ ساده هستش .اصلا احتیاج به این نیست که بگیم احساسی‌ نه این اشتباه دوست من ، این حرکت خیلی‌ منطقی هستش یه روش یا شاید یه نهیب ، دوست خوبم همونطور که بالا هم گفتم شما یک مدیر هستی‌ پس در حد یک مدیر هم باید مطلب بزنی‌ و نظر بدی، دوست من دوست خوبم شما یک الگو هستید برای کسی که امروز ثبت نام کرده.پس در حد یک الگو مطلب بده تنزل نکن خواهش میکنم ازت.من چیزی از عراق ریختن و تمرینات شما نمیدونم ولی‌ شما هم چیزی از من نمیدانید ، به هر حال هر کسی گذشته و حال را همراه خودش داره و من هم به همه تجربیات شما احترام میزارم و همینطور به محیط سعیت اما دلیلی نمی‌بینم که از تمام حرفهایی‌ که بالا بهت زدم برگردم ، اما دلم میخواد یه چیز رو بدونی که مطلب بالارو نه به چشم یه منتقد بلکه به چشم یه عضو از یه خانواده بهت زدم . پس یکم اون اندازه ائی که فکر می‌کنی‌ ارزش داره بهش توجه کن .در ضمن اون مطلب در مورد آموزش دیدن یگانهایی از ایران و عراق و ... نه من چکش کردم درست هستش اما خوب لزومن ما و یا حتّی اساتید ما هم به همه اتفاقات جاری حال یا گذشته واقف نیستیم مخصوصا که مطلب سطحی به وسعت یک کشور را در بر بگیرد .

با تشکر
 تصویر
تصویر 
  در خاک غریب پرسه بی انتهاست - هم گریز غربتم زادگاه من کجاست؟ 

ارسال پست

بازگشت به “ادوات زميني”