در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
18

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1392 09:21

آرشيو سپاس: 4 مرتبه در 3 پست

عرضه‎ spider+‎در اردیبهشت با رم ۲

توسط sadeghsalimian » جمعه 15 فروردین 1393 12:09

این هم خبر خوش برای کسانی که قصد خرید این گوشی را دارند تغیراتی که درسری جدید دادند:‏۱-افزایش رم از ۱ به ۲‏۲-افزایش کیفیت دوربین‏۳-نازکتر ومحکمتر شدن بدنهباهمان قیمت قبلی منبعhttp://iranmobileglx.mihanblog.com/‎

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sadeghsalimian تشکر کرده اند:
SMH, A3eman

Major II

Major II

نماد کاربر
130

تشکر کرده: 3 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 4 خرداد 1392 04:42

آرشيو سپاس: 87 مرتبه در 62 پست

Re: عرضه‎ spider+‎در اردیبهشت با رم ۲

توسط mahtab1392 » شنبه 16 فروردین 1393 13:29

سلام...من هرچی نگاه کردم افزایش رم از ۱به ۲ رو ندیدم... ایکاش میومدم ظرفیت باتری اش رو بیشتر میکردن.
2000 میلی آمپر بسیار کمه...کپی یا مونتاژ چاره ای نمیزاره براشون.... میخرن جا میزنن میفروشن.
نمیشه اتنظار داشت بیان باتری با ظرفیت بالاتری تولیدن کنن. متنفرم از glx فقط بخاطر حمایت از تولید داخله
البته شوهرم این اعتقادو نداره میگه اونا سواستفاده میکنن از احساس شما
و احترامی قائل نیستن برای مشتری...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mahtab1392 تشکر کرده اند:
SMH, bohlol

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
23

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 11 فروردین 1393 04:06

قم

آرشيو سپاس: 27 مرتبه در 12 پست

توسط 1359ma » شنبه 16 فروردین 1393 22:48

بیایید موج حمایت از تولید داخل رو ایجاد کنیم و هر کسی به نوبه خودش در این زمینه روشنگری کنیم. ما معتقد نیستیم که گوشی های ایرانی بهتر از نمونه های خارجی است اما تا یه شرکت به سود دهی نرسه نمیتونه روی کیفیت تمرکز کنه. یادمون باشه سامسونگ رو 7-8 سال پیش کسی نمیخرید چون حتی برنامه های جاوا رو هم اجرا نمیکرد یا همین برند هوآوی تا 3-4 سال پیش خبری ازش نبود اما الان جزء 3 یا 4 برند پرفروش بازار هست و این یقینا مدیون حمایت مردم چین هست قبل از این که در دنیا مطرح بشه.
چه مسلمان چه غیر مسلمان، چه ملی چه مذهبی، چه ایرانی چه غیر ایرانی، هر کسی با هر دیدگاهی اقتصاد کشورش رو پویا و رو به رشد می پسنده.
برای رسیدن به این هدف، کمبودها مانع از حمایت از تولید ملی نیست.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب 1359ma تشکر کرده اند:
from-sky, centraluse, SMH, Mahdi1944, rahnema, abnoos1404

Major I

Major I

no avatar
97

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 5 مرداد 1392 12:36

آرشيو سپاس: 24 مرتبه در 12 پست

توسط nasser9090 » يکشنبه 17 فروردین 1393 17:25

mahtab1392 نوشته است:سلام...من هرچی نگاه کردم افزایش رم از ۱به ۲ رو ندیدم... ایکاش میومدم ظرفیت باتری اش رو بیشتر میکردن.
2000 میلی آمپر بسیار کمه...کپی یا مونتاژ چاره ای نمیزاره براشون.... میخرن جا میزنن میفروشن.
نمیشه اتنظار داشت بیان باتری با ظرفیت بالاتری تولیدن کنن. متنفرم از glx فقط بخاطر حمایت از تولید داخله

سلام
این گوشی ها تماما ساخت چین هستند از شرکت هایی مثل CCIT،treqو... شرکت های یعنی ایرانی نقشه ساخت و حتی قطعات گوشی+تبلت از اونها خریداری و تهیه میکنند.
شوهر شما واقعیت گفت واقعیتی که من از شنیدنش خیلی متاسفا میخورم...
احترام !! واقعیت اینجاست که شرکت ها تولید کنند ایرانی(به اصطلاح) جنس درجه هزاروم به مردم میندازند.

برندهای بزرگ مثل هوواوی، لنوو، ایسوس گوشی تبلت با قیمت متوسط 400 تا 800 تومن تولید میکنند به نظرم شخص از این برندها بخره خیلی بهتر تا اینکه بره glx,dimo,farassoo و... بخره

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب nasser9090 تشکر کرده اند:
RaAmIiN, Ghost Rider

New Member

no avatar
4

تاريخ عضويت

يکشنبه 17 فروردین 1393 14:23

توسط looolooo6000 » يکشنبه 17 فروردین 1393 22:45

mahtab1392 نوشته است:سلام...من هرچی نگاه کردم افزایش رم از ۱به ۲ رو ندیدم... ایکاش میومدم ظرفیت باتری اش رو بیشتر میکردن.

http://iranmobileglx.mihanblog.com/post/242

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب looolooo6000 تشکر کرده اند:
SMH

Major II

Major II

نماد کاربر
130

تاريخ عضويت

توسط mahtab1392 » دوشنبه 18 فروردین 1393 06:30

افزایش کیفیت یعنی رم ۲???? شاید تعداد برنامه های اضافی رو حذف کر'ن....و رم کمی آزادتر شده وو یا...

SMH

New Member

no avatar
4

تاريخ عضويت

توسط looolooo6000 » دوشنبه 18 فروردین 1393 19:30

mahtab1392 نوشته است:افزایش کیفیت یعنی رم ۲???? شاید تعداد برنامه های اضافی رو حذف کر'ن....و رم کمی آزادتر شده وو یا...

چرا اگه فرضا بگن galaxy not X!!!!!! رمش شده 10 باور میکنین ولی واسه جی ال ایکس بدبخت باور نمیکنین ؟
در ضمن یکی از پارامتر های کیفیت یه گوشی رمشه اگه  رمش بالا بره مطمئنا کیفیتاجرای بازیا میره بالا
تازه فقط رمش نیست دوربین و قاب و اینا هم قراره بهتر بشه
حالا باید دید چیمیدن بیرون
ولی زود قضاوت نکنید بزارید بیاد بعد نقد کنید ندیده نقد کردن دور از انصافه

SMH, bohlol

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 18 فروردین 1393 20:27

به نظر من همين رم يک هم کاملا کافي هست، بعد از بيش از 4 ماه کار با اين گوشي، کاملا از اون راضي هستم، تنها مشکلي که داشت مشکل دوربين و تاخير در عملکرد تاچ بود که با ارتقا به رام اصلي treq مشکل رفع شد و الان هم که پکيج آپديت اون رو خود GLX هم گذاشته و اين دو مشکل به طور کامل حل شده. به شخصه تا الان مشکل کمبود رم در اين گوشي نداشتم و بسيار از اين لحاظ بهينه عمل ميکنه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
1359ma, SMH, bohlol, ASHKAN95, MASTER

Major II

Major II

نماد کاربر
130

تاريخ عضويت

توسط mahtab1392 » دوشنبه 18 فروردین 1393 22:26

سلام من glx رو مسخره نکردم منظورم این بود که وقتی میگه بهبود رو یعنی این نیست که حتما از ۱ به ۲ شده
باتری اسپایدر کمه ال جی جی۲  تقریبا 3200 میلی هست و گالکسی اس۵2800
ولی اسپایدر 2000 که کمه...قبول کنین کمه... آقا مهدی سلام همه که مثل شما نمیتونن سیستم رو بهینه کنن تا کمترین مصرف رو داشته باسه
ضمنا الان کلی بازی با کیفیت و رم بالا ساخته شده که رم یک براش کمه... ولی وقتی شما تایید میکنی ...خوب لابد یک چیزی هست دیگه

bohlol, SMH

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 18 فروردین 1393 22:34

mahtab1392,  
مقايسه شما درست نيست، گوشي‌هايي مثل LG G2 پردازشگر بسيار پر مصرف Snapdragon دارند که مصرف اون در برخي موارد بيش از 4 برابر اين پردازشگر Spider هست و از لحاظ توان پردازشي هم تقريبا دو برابر اين گوشي هستند و طبيعي هست که چنين باتري‌اي براي اون نياز باشه. ضمنا فعلا بالاترين گرافيک رو بازي Asphalt 8 داره که به راحتي روي اين گوشي اجرا ميشه. من ترچيح ميدم يک جنس متعادل با قيمت مناسب بگيرم تا اينکه بک غول بگيرم که در زمان خريد کلي پول بالاتر بودن اون رو بدم، بدون اينکه اون زمان کاربردي داشته باشه و معمولا هم گوشي‌هاي رو افراد زود به زود تعويض ميکنند و تا زماني که چنين قدرت پردازشي نياز باشه و سيستم عامل بتونه اون رو هندل کنه، گوشي‌هاي با اون مشخصات بسيار ارزان شده و چه بسا با هزينه‌ي کمتر هميشه گوشي که متناسب باشه و مصرف بهينه داشته باشه، استفاده کنيم و هر زمان نياز بود ارتقا بديم ...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
abnoos1404, 1359ma, bohlol, SMH, mm1990, Ghost Rider

New Member

no avatar
4

تاريخ عضويت

توسط looolooo6000 » چهارشنبه 20 فروردین 1393 11:06

Mahdi1944 نوشته است:mahtab1392,  
خوب مقايسه شما درست نيست، گوشي‌هايي مثل LG G2 پردازشگر بسيار پر مصرف Snapdragon دارند که مصرف اون در برخي موارد بيش از 4 برابر اين پردازشگر Spider هست و از لحاظ توان پردازشي هم تقريبا دو برابر اين گوشي هستند و طبيعي هست که چنين باتري‌اي براي اون نياز باشه. ضمنا فعلا بالاترين گرافيک رو بازي Asphalt 8 داره که به راحتي روي اين گوشي اجرا ميشه. من ترچيح ميدم يک جنس متعادل با قيمت مناسب بگيرم تا اينکه بک غول بگيرم که در زمان خريد کلي پول بالاتر بودن اون رو بدم، بدون اينکه اون زمان کاربردي داشته باشه و معمولا هم گوشي‌هاي رو افراد زود به زود تعويض ميکنند و تا زماني که چنين قدرت پردازشي نياز باشه و سيستم عامل بتونه اون رو هندل کنه، گوشي‌هاي با اون مشخصات بسيار ارزان شده و چه بسا با هزينه‌ي کمتر هميشه گوشي که متناسب باشه و مصرف بهينه داشته باشه، استفاده کنيم و هر زمان نياز بود ارتقا بديم ...

قا مهدی فکر کنم این جمله آخری واسه glx صدق نکنه من خودم از جمله طرفدارای spider هستم منتظرم اردیبهشت بیاد و درجا بخرمش
ولی واسه ارتقا glx، کمی مشکل داره چون مشتریش خیلی کمه و نمیتونی رو فروشش حساب کنی
در کل مشتری اول و آخرش خودتی مگه اینکه بتونی مشتری خاصش رو گیر بیاری چون مشتری عام نداره

SMH

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
62

تاريخ عضويت

جمعه 6 اردیبهشت 1392 10:18

آرشيو سپاس: 18 مرتبه در 9 پست

توسط hamid373 » چهارشنبه 20 فروردین 1393 11:15

آقا من دیگه 1 سال شده جی 4 دارم ، واقعا راضیم و خدارو شکر هیچ مشکلی نداشته ، و اگه بخوام گوشی جدید بگیرم حتما spider میگیرم

"مهم نیست چه دین یا مذهبی داری ، فقط مرد باش"

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب hamid373 تشکر کرده اند:
Mahdi1944, SMH, ASHKAN95, mobinrayane

بعدي