مشکل در نصب sql server

در اين بخش مي‌توانيد در مباحث مربوط به برنامه نويسي پايگاه داده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: athlon64x2, abbas.m.k, شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 49 بار
سپاس‌های دریافتی: 15 بار

مشکل در نصب sql server

پست توسط stronomy » پنج شنبه 16 فروردین 1397, 4:31 pm

سلام دوستان

من ميخوام sql server 2014 رو روي ويندوز home 7 SP1 نصب کنم ولي وقتي که روي فايل اجرايي کليک مي کنم فقط صفحه cmd يه لحظه باز و بسته ميشه و صفحه نصب نمياد

چکار کنم ؟؟؟

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

Re: مشکل در نصب sql server

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 9 تیر 1397, 9:00 am

سلام
اولین چیزی که باید بررسی کنید ویروسی نبودن سیستم هست،‌توصیه میکنم انتی ویروی Qihoo Total Security رو نصب و کل سیستم رو اسکن کنید،‌ بعد هم از سلامت دیسک نصب یا فایلهای نصب مطمئن بشید، ضمنا چندین فایل اجرایی برای نصب در فولدر این برنامه هست که شما باید Setup.exe‌رو اجرا کنید. نه دیگر فایلها رو
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “Database Programming”