بازي star wars jedi knight

در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

بازي star wars jedi knight

پست توسط last emperatoor » پنج شنبه 11 خرداد 1385, 1:50 pm

سلام من دنبال یک بازی خیلی قدیمی star wars jedi knight می گردم که هر چی گشتم نتونستم توی بازار پیداش کنم
اگه کسی توی اینترنت لینکی برای دانلودش دیده یا سایتی رو میشناسه که بشه این بازی رو بطور رایگان دانلود کرد
بی زحمت به من بگه
انشاالله جبران می کنم

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 11 خرداد 1385, 3:21 pm

last emperatoor,
ورود شما رو به اين مركز خوش‌امد مي‌گم :D
حجم اين بازي چقدره؟ من فايلهايي در همين مورد پيدا كردم
ببينيد اين به كار شما مياد؟

Star Wars Jedi Knight: Mysteries of the Sith
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

پست توسط last emperatoor » جمعه 12 خرداد 1385, 1:51 pm

از پاسخ گويي شما متشکرم ولي فکر کنم ايني که شما گذاشتيد دمو بازي باشه
من خود بازي رو لازم دارم
و اما در ورد حجمش نمي دونم ولي فکر نمي کنم کمتر 200 -300 مگ باشه
بازم متشکرم
در انتظار پاسخ شما

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 12 خرداد 1385, 11:41 pm

last emperatoor,
متاسفانه فايلي براي دانلود پيدا نكردم :?
اما اگر پيدا كردم همينجا براتون لينكشو مي‌گذازم
البته اگر بالاي 200 مگابايت هست، خريد CD اون از بازار شايد مقرون به صرفه تر باشه :-(
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “بازيهاي رايانه‌اي”