در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

1796

تشکر کرده: 13 مرتبه
تشکر شده: 19 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 25 شهریور 1385 16:18

آرشيو سپاس: 216 مرتبه در 105 پست

بازی Starship Troopers

توسط Karim1504 » يکشنبه 17 دی 1385 17:25درباره بازی :

بازی ماورایی بسیار هیجان انگیز.
در اين بازی شما به عنوان يکی از سربازان و نيروهای ويژه و به همراه آنها عازم نبرد با موجودات بيگانه می شويد و بايد طی بيش از ده مأموريت مختلف که در محيط های زيبا و شگفت انگيز فضايی مانند سطح سرد و تاريک کرات آسمانی، غارها و مغاکهای هراس انگيز و پر از دشمن، بيابانهای خشک و بی آب و علف با آفتاب سوزان سپری می شوند دشمنان خود را شکست داده و دنيای خود را نجات دهيد. همانگونه که مشاهده می کنيد، سبک بازی يک اکشن تيراندازی از ديد اول شخص تمام عيار است و هم موضوع و هم سبک و سياق آن شباهت زيادی به بازيهايی مانند «Halo» و «Breed» دارد. با توجه به تصاوير برگزيده از اين بازی، به نظر می رسد که سازندگان آن از موتور سه بعدی و گرافيکی قدرتمندی استفاده کرده اند زيرا با توجه به اينکه اين بازی تقريباً همان خط مشی داستانی فيلم اصلی را دنبال می کند، در اکثر قسمتها و مراحل خود مملو از درگيری های شلوغ و جبهه های جنگ پر زد و خورد خواهد بود.
در يکی از صحنه های برگزيده بازی اين مسأله به وضوح آشکار است؛ در اين صحنه از بازی، ما شاهد هستيم که بازيکن به همراه نيروهای خودی در ميان لشگری انبوه از موجودات فضايی محاصره شده است درحاليکه چيزی که مشخص است اينکه چنين صحنه ای به يک موتور گرافيکی قوی برای پردازش احتياج دارد که مطمئناً سازندگان بازی از چنين تکنولوژی های پيشرفته ای برای بازی استفاده کرده اند. مطمئناً اسلحه های متنوع و زيبايی نيز در چنين بازی تمام اکشنی در اختيار خواهيد داشت. در اين اثر بيش از ده نوع اسلحه مختلف و کارآمد وجود دارد که در نبرد با موجودات بيگانه به آنها نياز خواهيد داشت؛ سلاح هايی از قبيل يک مسلسل خودکار استاندارد که خيلی سريع و مؤثر شليک می کند، يک موشک انداز قابل حمل که راکت هايی حاوی بمب خوشه ای شليک می کند و اتفاقاً در فيلم سينمايی اين بازی نيز وجود داشت و همچنين نارنجکهای پيشرفته زمانی، پلاسمايی و حرارتی نيز در اختيار شما خواهد بود. به هر حال با اين تفاصيل، به نظر می رسد که اين بار بازی Starship Troopers نسبت به بازيهای قبلی شرکت Empire Interactive مانند Bad Boys II و Ford Racing دارای کيفيت بالاتری خواهد بود و علاقمندان بازيهای اکشن فضايی می توانند اميدوار باشند که در اواخر سال جاری ميلادی لحظات خوب و لذت بخشی را با اين بازی سپری خواهند کرد.

صحنه هایی از بازی:منبع :  ایران گیم دات کام
نه از خودت تعریف کن و نه بدگویی. اگر از خودت تعریف کنی قبول نمی‌کنند و اگر بدگویی کنی بیش از آنچه اظهار داشتی تو را بد خواهند پنداشت...
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 10 مهمان