در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث مرتبط با تاريخ جهان به بحث بپردازيد
Major I

Major Iنماد کاربر
پست ها

219

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 15 اسفند 1389 01:21

آرشيو سپاس: 1160 مرتبه در 189 پست

صلیب شکسته Swastika

توسط boreal-soldier » دوشنبه 12 اردیبهشت 1390 16:02

صلیب شکسته  Swastika

صلیب شکسته یا گردونهٔ خورشید یک چلیپا با شاخه‌های ۹۰ درجه به سمت راست یا چپ است. که معمولاً با جهت افقی یا گوشه‌هایی با زاویه ۴۵ درجه می‌باشد. در شکل هندی نقطه‌هایی در هر ربع آن قرار می‌دهند.

سواستیکا از واژه سانسکریت "svastika" مشتق شده و به معنای خوب برای بودن است. در فرهنگ هند و اروپایی، این نشان بر روی اشیا یا مردم ایجاد می شد تا برایشان شانس خوب بیاورد. این نشان برای هزاران سال متداول بوده است، خصوصاً به عنوان یک نماد هند در کتابهای مقدس، به معنای بخت، برهما یا سامسارا (تولد دوباره). امروزه این نشان معمولاً در آثار هنری هندی و معماری کنونی و باستانی هندو و نیز در خرابه‌های شهر تاریخی تروآ دیده می شود.

چلیپای شکسته در بسیاری از هنرها و طراحی‌های تاریخ بشری پدیدار می‌باشد، نشان بسیاری از چیزها، همچون خوش اقبالی، خورشید، برهما یا هندوها بود. در روزگار باستان، صلیب شکسته در بین سومری‌ها، سلت‌ها و یونانی‌ها استفاده می‌شد.

در غرب، چلیپای شکسته با نام سواستیکا به عنوان نماد نازیسم شناخته می‌شود (به خاطر آنکه به عنوان نشان حزب ملی کارگران سوسیالیست آلمان به‌کار می‌رفت). پس از جنگ جهانی دوم[نیازمند منبع]، این نماد وجهه بدنامی در غرب پیدا کرده‌است.هندسه

چلیپای شکستها علامتی است با شاخه‌های ۹۰ درجه به سمت راست یا چپ است. که معمولاً با جهت افقی یا گوشه‌هایی با زاویه ۴۵ درجه می‌باشد.ممکن است جهت گردش آن را مطابق با عقربه‌های ساعت و یا بر خلاف آن باشد.
این نماد در تاریخ کهن اروپا و همچنین آثار کشف شده از فرهنگ‌ها هند و اروپایی مانند هند و آریایی ٬ ایرانی ٬ هیتی‌ها ٬ سلتی‌ها و یونانی‌ها به چشم می‌خورد.اولین نمونه‌های استفاده از چلبپای شکسته مربوط به تعدادی سفال یافت شده در استان خوزستان در ایران در ۵ هزار سال قبل از میلاد است.در اوایل عصر برنز نشانه‌هایی از آن در سفال‌هایی در روسیه پیدا شده است.[۳]

همچنین علامت‌های چلیپای شکسته مانندی در عصر برنز و آهن در قفقاز شمالی و آذرآبادگان و همچنین در بین سکاها و سرمتی‌ها پدیدار شده است.


گردنبند ایرانی که در گیلان پیدا شده و دارای قدمت حدود یک هزار سال قبل از میلاد می‌باشد، موزه ملی ایران

آیین مهر

در آیین مهر این نشان را گردونه مهر می‌نامند. برخی می‌پندارند چهار پره آن آمیزش چهار عنصر اصلی آب، باد، خاک، آتش را می‌رساند. برخی دیگر آن را ساده شدهٔ شکل خورشید و درخشش پرتوهای آن می‌دانند.

تاجیکستان

در سال ۲۰۰۵ مقامات تاجیکستان همه را به استفادهٔ گسترده از چلبپای شکسته به عنوان یک نماد ملی فراخواندند. رییس جمهور امامعلی رحمان چلبپای شکسته را یک نشان آریایی و سال ۲۰۰۶ را «سال فرهنگ آریایی » که می‌تواند زمانی باشد، برای مطالعه و مردمی ساختن خدمات آریایی به تاریخ تمدن جهان و بر پا داشتن یک نسل نوین (از تاجیکها) با یک روح اتکای به خود ملی، و توسعه پیوندهای عمیقتر با دیگر نژادها و فرهنگها، اعلام کرد.

استفاده حزب نازی از چلیپای شکستهبه دنبال ردپای استفاده غرب از نشان چلیپای شکسته در قرن۲۰، حزب نازی آلمان در سال۱۹۲۰ میلادی این نشان را نمادی برای خود قرارداد. این نشان در پرچمها، مدالها و بازوبندهای این حزب مورد استفاده وسیع قرار گرفت. همچنین قابل ذکر است که قبل از آنکه حزب نازی این نشان را برای خود برگزیند، حزب ملی سوسیالیست کارگران آلمان از این نشان به طور غیر رسمی برای معرفی خود کمک گرفتند.

آدولف هیتلر در کتابش با عنوان نبرد من در مورد این نشان می‌نویسد:   خود من در این رابطه(انتخاب نماد حزب نازی)بعد از تلاشهای فراوان به یک ساختار کلی دست پیدا کردم، یک پرچم با پس زمینه قرمز، یک صفحهٔ مدور سفید و یک چلیپای شکسته سیاه در میان آن. بعد از انجام آزمون و خطاهای بسیار من به یک نسبت معین میان اندازه سطح پرچم و صفحه مدور سفید و همچنین شکل و ضخامت چلیپای شکسته پیدا کردم.     


در زمانی که هیتلر برای حزب مطبوعش پرچمی را خلق می‌کرد، او به دنبال راهی برای آمیختن نشان چلیپای شکسته با رنگهایی بود که گویای گذشته با شکوه ملت آلمان بود.استفاده از این رنگها که در میان مردم آلمان از حرمتی خاص برخوردار بود؛ می‌توانست بیعت هیتلر را با ارزشهای گذشته به مردم آلمان نشان دهد.(قرمز، سفید و سیاه رنگهای پرچم امپراطوری آلمان در گذشته را تشکیل می‌دادند.) وی همچنین اظهار داشت:«    ما به عنوان شهروندانی سوسیالیست، دستور کارمان را در پرچممان می‌بینیم. در مصداق اجتماعی بودن جنبشمان، در سفیدش مصداق مشروعیت داشتن جنبش و در سواستیکا قرمز آن رسالتی را که بر گردن ماست و همانا تنازع برای پیروزی مردمان آریایی است مشاهده می‌کنیم.     
چلیپای شکسته همچنین به عنوان«نماد خلاقیت-زندگی فعال»(به آلمانی: das Symbol des schaffenden, wirkenden Lebens) و همچنین به عنوان نشان«طرفداران آلمانگرایی» (به آلمانی: Rasseabzeichen des Germanentums) شناخته می‌شود.

استفاده از نشان چلیپای شکسته نشات گرفته از فرضیات نظریه پردازان نازی بود. فرضیاتی که آنها از فرهنگ آریایی فراموش شده مردم آلمان داشتند. بنابر نسخه اسکاندیناوییایی مقاله نظریه استیلای نژاد آریایی، نازیها مدعی هستند که آریاییهای اولیه هندوستان که از معتقدان به کتاب ودا(به انگلیسی: Veda) بودند، نخستین کسانی بودند که چلیپای شکسته را به عنوان یک سنت ملی پذیرفتند. ایشان همچنین پیشگام در میان سلطه جویان سفید پوست بودند.

همچنین نظریه قوی وجود دارد که بیان می‌کند پیدایش نظام طبقاتی هندوستان، سرچشمه گیرنده از روش‌هایی بوده که هندوها برای جلوگیری از اختلاط نژادی به کار می‌بستند.

استفاده از چلیپای شکسته به عنوان نماد نژاد آریایی برای اولین بار توسط امیلی بورنوف مطرح گردید. در تاریخ ۱۴ مارس ۱۹۳۳ میلادی، مدت کوتاهی بعد از انتخاب هیتلر به عنوان صدر اعظم آلمان، پرچم حزب نازی در کنار دیگر رنگهای ملی آلمانها برافراشته شد. در تاریخ ۱۵ سپتامبر ۱۹۳۵ میلادی، این پرچم به عنوان یگانه پرچم ملی آلمان شناخته شد. نشان چلیپای شکسته به عنوان مشخصه در تمام پرچمهای آلمان نازی خودنمایی می‌کرد، بالاخص برای دولت و تشکیلات ارتش آلمان.


در کشورهای غربیپرچم استاندارد ریاست جمهوری فنلاند شامل یک صلیب آزادی و یک چلیپای شکسته است.پرچم آکادمی نیروی هوایی فنلاند
کلاهخود یونانی که علامت چلبپای شکسته در بالای آن نقش بسته است.مربوط به ۳۲۵ تا ۳۵۰ سال قبل از میلاد مسیح

منبع ویکیپدیا
ما فرزندان آماردیم- بودیم هستیم و خواهیم بود.


کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب boreal-soldier تشکر کرده اند:
wild-bear, big-man, hamed_713, shola, Lord_Jason, Mahdi1944, CAPTAIN PILOT, soldier MG, un4given.1991, رونین, mj_piremard, saied tomcat, shafagh 2, HORLIKAN, Mohammad 1985, oweiys, interceptor

Senior Poster

Senior Posterno avatar
پست ها

739

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 9 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 تیر 1388 01:26

آرشيو سپاس: 1216 مرتبه در 436 پست

Re: صلیب شکسته Swastika

توسط HITMAN_KU » دوشنبه 12 اردیبهشت 1390 16:07

این نشان تو خیلی از کشورها از جمله خود آلمان ممنوعه

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HITMAN_KU تشکر کرده اند:
boreal-soldier

Major I

Major Iنماد کاربر
پست ها

219

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 15 اسفند 1389 01:21

آرشيو سپاس: 1160 مرتبه در 189 پست

Re: صلیب شکسته Swastika

توسط boreal-soldier » دوشنبه 12 اردیبهشت 1390 22:02

راستی امروز 66 سال از مرگ پیشوای آلمان نازی آدولف هیتلر میگذره  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:

ما فرزندان آماردیم- بودیم هستیم و خواهیم بود.


کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب boreal-soldier تشکر کرده اند:
interceptor, Lord_Jason, big-man, CAPTAIN PILOT, un4given.1991, رونین, wild-bear, HORLIKAN

Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

509

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 12 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 13 آذر 1389 00:07

آرشيو سپاس: 2572 مرتبه در 393 پست

Re: صلیب شکسته Swastika

توسط interceptor » دوشنبه 12 اردیبهشت 1390 23:08

خدا نیامرزش ، آلمان کبیر رو به زانو زدن در مقابل روس ها و برادران ساکسون واداشت. حماقت های اون تلاش های بقیه رو بی اثر کرد. کلی هم انسان های بی گناه رو توی لهستان،بلاروس و ... به کشتن داد. آدم هایی که بی خبر تیربارون شدند و توی گورهای دسته جمعی دفن شدند ولی هیچ گناهی نداشتندو

باعث تاسفه آلمان نازی با اون قدرت استثنایی در مقابل چند تا کشور عقب مونده تر از خودش شکست خورد. آخر جنگ هم که سربازای محرومیت کشیده و دهاتی شوروی به نوامیس برلینی ها رحم نکردند.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب interceptor تشکر کرده اند:
farhad29, Mohammad 1985, soldier MG

Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

1117

تشکر کرده: 12 مرتبه
تشکر شده: 23 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 3 آبان 1386 15:56

محل سکونت

ايران....از خزر تا خليج هميشه فارس

آرشيو سپاس: 1294 مرتبه در 446 پست

Re: صلیب شکسته Swastika

توسط big-man » شنبه 17 اردیبهشت 1390 10:47

interceptor نوشته است:خدا نیامرزش ، آلمان کبیر رو به زانو زدن در مقابل روس ها و برادران ساکسون واداشت. حماقت های اون تلاش های بقیه رو بی اثر کرد. کلی هم انسان های بی گناه رو توی لهستان،بلاروس و ... به کشتن داد. آدم هایی که بی خبر تیربارون شدند و توی گورهای دسته جمعی دفن شدند ولی هیچ گناهی نداشتندو


باعث تاسفه آلمان نازی با اون قدرت استثنایی در مقابل چند تا کشور عقب مونده تر از خودش شکست خورد. آخر جنگ هم که سربازای محرومیت کشیده و دهاتی شوروی به نوامیس برلینی ها رحم نکردند.
نميدونم دقيقا منظور شما از اين حرف چيه؟؟؟؟؟؟؟؟


آلمان تقريبا تمام اروپا رو گرفته بود و فقط چند كيلومتر از فتح مسكو فاصله داشت......كه گرفتار آن سرماي شديد شد......
هيتلر براي ريشه كن كردن  كمونيسم و نژاد صهيونيسم  و نجات دنيا از اين انگلها به روسيه حمله كرد..... چيزي  دهها سال پيش در كتابش آنرا هشدار داده بود اما هيچكس به آن توجهي نكرد.
وي ميتوانست با حمله به انگليس جنگ را به نفع خويش به پايان برساند اما به پايان رساندن ماموريتش براي وي مهمتر بود ....

در طول تاريخ هيچكس  آنقدر عظمت و بزرگي براي مردم آلمان و نژاد آريايي به ارمغان نياورده بود.....
خدایا ...!

نیازی به زمین لرزه نیست ...!

کاخِ آرزوهای این مردم به تلنگری هم فرو میریخت ...!!!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب big-man تشکر کرده اند:
un4given.1991, boreal-soldier, shola, HORLIKAN, رونین, SEAFARER

Major I

Major Iنماد کاربر
پست ها

219

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 15 اسفند 1389 01:21

آرشيو سپاس: 1160 مرتبه در 189 پست

Re: صلیب شکسته Swastika

توسط boreal-soldier » شنبه 17 اردیبهشت 1390 12:56

پیشوا شاید رفته باشد اما یادش همیشه هست :razz:
ما فرزندان آماردیم- بودیم هستیم و خواهیم بود.


کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب boreal-soldier تشکر کرده اند:
un4given.1991, HORLIKAN, رونین, zaq32, shola

Moderator

Moderatorنماد کاربر
پست ها

1921

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 34 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 خرداد 1389 16:45

آرشيو سپاس: 13151 مرتبه در 1830 پست

Re: صلیب شکسته Swastika

توسط رونین » شنبه 17 اردیبهشت 1390 18:58

سلام خدمت تمامی دوستان گرامی  :razz:  :razz:

ای دوست""" اگر عاشقی، سلامت میکنم                     تمام دلم را به نامت میکنم""""""""

یهودیان پایه های هنر و ادبیات کشور های دیگر را سست می کنند احساسات مردم را فریب می دهند و تمام افکار درست و محکم را در هم فرو ریخته و    مردم را از راه راست منحرف می سازند .                                                                                  
                                                                                                                                                               آدولف هیتلر
مائیم که از پادشهان باج گرفتیم
          زان پس که از ایشان کمروتاج گرفتیم
                          اموال وخزائنشان تاراج گرفتیم
                                                   مائیم که از دریا امواج گرفتیم

                                                                             شاهنشاه بزرگ ایران نادرشاه افشار

                              
زیبنده
یک رونین زیبا مردن است، آن رونینی که هر دم آماده مرگ نباشد، ناگزیر مرگی ناشایست برایش پیش می آید
.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب رونین تشکر کرده اند:
un4given.1991, boreal-soldier, CAPTAIN PILOT, m-sajedy, wild-bear, shola, HORLIKAN, SEAFARER, X.Nima, zaq32, big-man

Major

Majorنماد کاربر
پست ها

763

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 23 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 14 آبان 1389 01:26

آرشيو سپاس: 3220 مرتبه در 668 پست

Re: صلیب شکسته Swastika

توسط cheka » شنبه 17 اردیبهشت 1390 19:20

خیلی جالبه ، دوستان 1,250,000 سربازی که از مسکو دفاع میکردند رو گذاشتن کنار بعد سرما رو عامل شکست آلمان میدونند ! اگر اینطور که دوستان میفرمایند باشه آلمانی ها حداقل تابستون ها باید خوب میجنگیدند ولی همچنین چیزی نبود !
آلمانی ها با حمله به شوروی گور خودشون رو کندند (اینو چرچیل هم گفته) ، ارتش شوروی در زمان حمله ی آلمان به خاک شوروی چندین برابر ارتش آلمان بود ، تنها دو عامل باعث پیشروی اولیه ی آلمانی ها بود : 1- غافلگیر شدن اولیه روسها در نتیجه ی استفاده از تاکتیک بلیتزکریگ -2- ارتش سرخ در ابتدای جنگ مجبور بود بخاطر اینکه احتمال حمله از چند طرف (هم از طرف اروپا و هم از طرف ژاپن) میرفت خودش رو پخش کنه که این قدرتش رو کاهش میداد ، اما از اواخر 1941 که ک.گ.ب مطمئن شد ژاپن قصد حمله به شوروی رو نداره از شرق و سیبری انقدر لشگر به غرب شوروی فرستاده شد که کمر ارتش آلمان از وسط شکسته شد.
دعا نکنید زندگی آسانی داشته باشید ، دعا کنید انسانهایی قوی باشید.

جان.اف.کندی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب cheka تشکر کرده اند:
X.Nima, m-sajedy, SEAFARER

Rookie Poster

Rookie Posterno avatar
پست ها

41

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 29 شهریور 1389 08:30

آرشيو سپاس: 64 مرتبه در 27 پست

Re: صلیب شکسته Swastika

توسط parandi2 » شنبه 17 اردیبهشت 1390 19:53

cheka نوشته است:خیلی جالبه ، دوستان 1,250,000 سربازی که از مسکو دفاع میکردند رو گذاشتن کنار بعد سرما رو عامل شکست آلمان میدونند ! اگر اینطور که دوستان میفرمایند باشه آلمانی ها حداقل تابستون ها باید خوب میجنگیدند ولی همچنین چیزی نبود !
آلمانی ها با حمله به شوروی گور خودشون رو کندند (اینو چرچیل هم گفته) ، ارتش شوروی در زمان حمله ی آلمان به خاک شوروی چندین برابر ارتش آلمان بود ، تنها دو عامل باعث پیشروی اولیه ی آلمانی ها بود : 1- غافلگیر شدن اولیه روسها در نتیجه ی استفاده از تاکتیک بلیتزکریگ -2- ارتش سرخ در ابتدای جنگ مجبور بود بخاطر اینکه احتمال حمله از چند طرف (هم از طرف اروپا و هم از طرف ژاپن) میرفت خودش رو پخش کنه که این قدرتش رو کاهش میداد ، اما از اواخر 1941 که ک.گ.ب مطمئن شد ژاپن قصد حمله به شوروی رو نداره از شرق و سیبری انقدر لشگر به غرب شوروی فرستاده شد که کمر ارتش آلمان از وسط شکسته شد.


کاملا موافقم. هیتلر با حمله گور خودشو کند

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب parandi2 تشکر کرده اند:
X.Nima, cheka

Captain I

Captain Iنماد کاربر
پست ها

1924

تشکر کرده: 23 مرتبه
تشکر شده: 91 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 24 فروردین 1389 20:01

محل سکونت

IRAN

آرشيو سپاس: 8506 مرتبه در 1646 پست

Re: صلیب شکسته Swastika

توسط HORLIKAN » شنبه 17 اردیبهشت 1390 21:14

interceptor نوشته است:خدا نیامرزش ، آلمان کبیر رو به زانو زدن در مقابل روس ها و برادران ساکسون واداشت. حماقت های اون تلاش های بقیه رو بی اثر کرد. کلی هم انسان های بی گناه رو توی لهستان،بلاروس و ... به کشتن داد. آدم هایی که بی خبر تیربارون شدند و توی گورهای دسته جمعی دفن شدند ولی هیچ گناهی نداشتندو


باعث تاسفه آلمان نازی با اون قدرت استثنایی در مقابل چند تا کشور عقب مونده تر از خودش شکست خورد. آخر جنگ هم که سربازای محرومیت کشیده و دهاتی شوروی به نوامیس برلینی ها رحم نکردند.
با سلام
بازم اسم اقای هیتلر اومد ماهم جانی گرفتیم.

در مورد شما دوست عزیزinterceptor

ببیند عزیز دل فقط و فقط خداوند مسئول بهشت و جهنم کردن ادماس چه یزید باشه چه هیتلر.

هیتلر ادمکشت درست به نا حق کشت درسته ولی اسمش در  تمام دنیا به عنوان یک ادم نفرت انگیز پخش شده.

ولی ایا یهودی ها ادم نکشتن؟ ایا به ناحق خواهران و برادران مسلمان مارا بی اولاد نکردن و برعکس طفل های صغیر رو بی پدر مادر نکردن.

حالا اصل موضوع اینه ایا الان شما در کانادا یا امریکا یا هرجای دنیا جز معدود کشور رنج دیده از این نژاد دد منش میتونی پرچم نجس اسرائیل غاصب رو اتیش بزنی . ایا شما میتونی صراحتا از اسرائیل انتقاد کنی.

هیتلر هیچی نداشت به کاری که میکرد ایمان داشت.
مرام و معرفت حالیش بود .
ادم میکشت پاش وامیستاد.
دشمن نژادی بود که الان تمام مسلمونای جهان از اون نژاد تنفر دارن.
یهودی هارو خوب شناخت
تا اخرین روز جنگ در برلین موند . با وجود اینکه میتونست 3 سوت فرار کنه. و مثل یک مرد جنگجو خودکشی کرد تا بدن زندش دست روس های بی مغز نیفته
شما خودت گفتی که روس ها به نوامیس المانی ها تعرض کردن . خب خدا پدر مادرتو بیامورزه ولی شما بیا یه سند براما
رو کن که این کارو هارو سربازای هیتلر کرده بودن.

دوستان تعهد به یک هدف خیلی چیزه مقدسیه. خواهشا منظور من رو درست برداشت کنید.
سربازان روس به هیچ قانونی پایبند نبودن . اصلا نژادشون همینه مثل گندی که صرب ها علیه مسلمونای بوسنی دراوردن.
و اشاره کنم که همون موقع نئو نازی های اون زمان علیه این کار رذیلانه صربها موضع شدیدی گرفتن.

ودر اخر عرض کنم که هیتلر بد کرد و جزاش رو هم کشید ولی یهودی ادم میکشن وحمایت میشن . وتو میشن . سر سال هم بودجه یامفت هم به حساباشون واریز میشه.


درمورد نقل قل به موقع دوست عزیزمون رونین هم تشکر میکنم

وهمین طور از یاداوری شما دوست گرامیboreal-soldier

درپناه حق باشد
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

________________________

  کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HORLIKAN تشکر کرده اند:
رونین, boreal-soldier, m-sajedy

Major I

Major Iنماد کاربر
پست ها

420

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 13 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 12 اردیبهشت 1390 09:19

محل سکونت

Hell

آرشيو سپاس: 1684 مرتبه در 379 پست

Re: صلیب شکسته Swastika

توسط X.Nima » شنبه 17 اردیبهشت 1390 22:18

دوست عزیز. اگه هیتلر فقطو فقط از یهودیا بدش میومد یه چیزی. اما ایشون از همه متنفر بودن. پس دلیل نمیشه طرفشو بگیریم.اگرم در جنگ پیروز میشد(که خدا رو هزاران مرتبه شکر نشد!) به موقش سر ژاپن و ایتالیا رو هم زیر آب میکرد. :P

خدا نکنه یکی معروف شه. اگه خودشو نمیکشتو تسلیم میکرد هم میگفتن مثل مرد تسلیم شد. نه آقا، ایشان از ترس انتقام ارتش سرخ دست به این کار زد.

برادر من. اینو دیگه همه میدونن که ژرمن های بربر! تو حملاتشون به همه کشورا(علی الخصوص فرانسه و شوروی) به نوامیس مردم تجاوز میکردن.  :x

پدر بزرگ بنده به نقل از پدرش میگفت بی بندوبار تر و دزد تر از سربازای بریتانیا خودشون بودن. اما میگفت یه روز دو سه تا از سربازای سرخ رفتن باغ همسایشون نارنگی دزدیدن(به زور). بعد از اینکه مقامات بالاتر اون سربازا متوجه این قضیه شدن اون سربازارو جلو چشم مردم تنبیه کردن. اما بریتانیایی ها هر کاری میکردن آزادانه. :x  :x

یه نکته مهم. هیتلر قصد نزدیکی با اعراب رو داشت.نه مسلمونا. درسته اعراب مسلمانن، اما هیتلر به خاطر اتحاد اعراب قصد نزدیکی داشت... :-)

راستی برادر من، خوبه خدای ناکرده ::sa  یکی بیاد خونوادتو بکشه بعد پاش هم وایسه؟ بازم شما اینطوری قضاوت میکنی؟یکمی منطقی باشین بابا. نفس کشتن زشته. حالا هرکی میخواد باشه.مرامو معرفت داشت آدم نمیکشت.اصلا معنی نداره که "یک نفر" بخاطر خواسته هاش چند ده میلیون آدمو به کشتن بده. هیچ منطقی اینو معرفتو انگیزه و مرامو اینا نمیدونه. :-O  :-O
---------
من تو هیچ جای این پستم طرفداری از یهودیها و اسراییلی های غاصب رو نکردم. پس یوقت فکر نکنید من از اون آدمها هستما  :::P  :grin:

ارادتمند... :)  :razz:
   ...Death to All who Oppose the Horde, We Shall NOT be Destroyed. Shall NOT  
نقطه. سر خط....                                 !...We'll Charge when Satan Laughs

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب X.Nima تشکر کرده اند:
big-man

Major I

Major Iنماد کاربر
پست ها

219

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 15 اسفند 1389 01:21

آرشيو سپاس: 1160 مرتبه در 189 پست

Re: صلیب شکسته Swastika

توسط boreal-soldier » شنبه 17 اردیبهشت 1390 22:56

جدا از تمام شعارهایی که همه ما میدیم جدا از این که ما به بدی و خوبی هم اعتقاد داریم اما تو دو طرف جنگ شما باید طرف یکی باشی
که البته فکر کنم طرف ما معلومه


ما فرزندان آماردیم- بودیم هستیم و خواهیم بود.


کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب boreal-soldier تشکر کرده اند:
HORLIKAN, رونین, big-man

بعدي

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان