چگونه در گالکسی اس ۳ به Test menu دسترسی پیدا کنیم؟

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سامسونگ بحث و تبادل نظر نماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 352
تاریخ عضویت: یک شنبه 15 آبان 1390, 2:46 pm
سپاس‌های دریافتی: 738 بار

چگونه در گالکسی اس ۳ به Test menu دسترسی پیدا کنیم؟

پست توسط a_gadget » چهار شنبه 8 شهریور 1391, 5:29 pm

سامسونگ این امکان را برای کاربران Galaxy S3 فراهم ساخته است که امکانات و بخش‌های مختلف گوشی موبایلشان را تست و بررسی کنند. این کار با استفاده از Test menu امکان‌پذیر است. با کمک این قابلیت می‌توانید بخش‌های مختلفی از دستگاه‌تان را از جهت سالم‌بودن و درستی عملکرد، مورد بررسی قرار دهید.

برای دسترسی به Test menu در گالکسی اس ۳ باید نرم‌افزار Phone را اجرا و این کد را شماره‌گیری کنید: «#*0#*» (به ترتیب: ستاره، نامبر، صفر، ستاره، نامبر). به محض اینکه # دوم را بزنید، وارد Test menu خواهید شد.

تصویر
گرچه برخی از گزینه‌های این منو، نسبتاً پیچیده هستند یا جذابیت خاصی در آن‌ها دیده نمی‌شود، ولی تعدادی از آن‌ها بسیار جالب و کارا هستند. برای مثال، تست Touch به شما امکان می‌دهد که عملکرد صفحه‌لمسی را بررسی کنید. بخش Sensor هم برای مشاهده کارکرد حسگرهای دستگاه می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.
تصویرتصویر

قابلیت Test menu به کاربران امکان می‌دهد که برخی مشکلات پیش‌آمده (مثلاً همین عملکرد صفحه‌لمسی) را مورد بررسی قرار دهند و دریابند که مشکل از سخت‌افزار است یا اینکه در نرم‌افزار ریشه دارد. با کمک این منو، پیش از آنکه گوشی موبایلتان را به تعمیرگاه بسپارید، می‌توانید خودتان کارکرد آن را مورد ارزیابی قرار دهید.

منبع: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “Samsung”