در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

New Member

no avatar
13

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 2 تیر 1387 12:16

آرشيو سپاس: 39 مرتبه در 9 پست

كارتون بسیار زیبای آقای خط - The Line

توسط shahrokh44 » سه شنبه 8 اردیبهشت 1388 12:41

مجموعه زیبای انیمیشن The Line محصول کشور ایتالیا می باشد که در سال 1969 توسط OsvaldoCavandoli ساخته شد.داستان بر محور شخصیتی است که توسط یک خط شکل گرفته وبر روی یک خط بی انتها حرکت می کند و طراحی از بیرون صحنه ، با کشیدنخطهای دیگر در شکل گرفتن داستان به او کمک می کند.این مجموعه شامل 56 قسمت2 دقیقه و 30 ثانیه ای می باشد.
این مجموعه دربیش از40 کشور جهان به نمایش درآمده و از محبوبیت کم نظیری بر خوردار است؛در سوئد این شخصیت را با نام Linus på linjen ، در اسلوانی با نام Badumbadum ، در ایالات متحده آمریکا به نام Lineman شناخته شده است.این مجموعه در سال 1972 برنده جایزه ممتاز Annecy و در سال 1973 برنده جایزه ممتازجشنواره زاگرب شده است.

این مجموعه از تلویزیون کشور عزیزمان ایران نیزدر سالهای گذشته پخش شده و مخاطبین زیادیرا به خود اختصاص داده بود به طوری که حتی بسیاری از آدم بزرگها هم به تماشای این مجموعه زیبا مشتاق و راغب بودند.
نكته مهم : در صورت استقبال و نظرات شما عزیزان به گذاشتن لینكها ادامه خواهم داد متشكرم شاهرخ

دانلود
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

ادامه دارد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب shahrokh44 تشکر کرده اند:
Mahdi1944, pesarirunee, Leila, behroozabedi, farzamghasim, yasermym, The Passenger

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 13 مرداد 1389 00:56

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: كارتون بسیار زیبای آقای خط - The Line

توسط farzamghasim » سه شنبه 2 فروردین 1390 03:27

سلام تو رو خدا به گذاشتن لینک ها ادامه بده من عاشق این کارتون هستم بقیه سایت ها هم که این کارتون رو دارن از کیفیت پائینی برخوردارن من منتظر بقیه لینک ها هستم
خواهش میکنم ادامه بده