در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Major II

Major II

نماد کاربر
69

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 30 دی 1386 10:55

آرشيو سپاس: 115 مرتبه در 32 پست

کمک در مورد بازيtom clancy splinter cell 1

توسط amir-h » جمعه 12 بهمن 1386 19:21

سلام
من تومرحله یکی مونده به اخر که بایددنبال یه چینی بری تا رمز درهارو بزنه گیر کردم یه چند سالی میشه :lol:  :shock:
انجایی که سوار اسانسور میشه میره بالا :grin:

Major II

Major II

نماد کاربر
69

تاريخ عضويت

توسط amir-h » شنبه 13 بهمن 1386 17:09

به داد برسيد :AA:

Major II

Major II

no avatar
434

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 11 آذر 1386 18:02

آرشيو سپاس: 402 مرتبه در 115 پست

توسط HARD » شنبه 13 بهمن 1386 19:31

بازي از اين بهتر نبود. :shock:

Major II

Major II

نماد کاربر
69

تاريخ عضويت

توسط amir-h » سه شنبه 16 بهمن 1386 20:23

مگه بازي بهترازاين هم هست :x
سر در علم نوشته شده باید ایمان داشته باشی       

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 شهریور 1385 11:12

آرشيو سپاس: 492 مرتبه در 183 پست

توسط Mehdi2224 » سه شنبه 16 بهمن 1386 20:49

من تومرحله یکی مونده به اخر که بایددنبال یه چینی بری تا رمز درهارو بزنه گیر کردم یه چند سالی میشه  
انجایی که سوار اسانسور میشه میره بالا

دوست من با توضیحی که  دادی من نفهمیدم  کجایه کاری . اولا   بگو  گدوم  ورژن رو داری بازی میکنی . آخرین یا همون  دو سه سال  پیش . ثانیا کمی از محیط   اطرافت بگو کجا  گیر  کرده   چه چیزایی  اطرافت  هست . ماموریت هات رو چک کردی چی نوشته  . ااگه اون قبلی  رو بازیمیکنی  بگو ببینم اون مرحله ای  رو که تو یه  اتاق  شیشه ای چند نفر هست  رو گذروندی .  این  بازی کلا  با فکر  سرور  کار  داره   سعی کن  یک مروری به اشیائ اطرافت  بندازی  چون اغلب  به کمک اونها میتونی مراحل  رو رد  کنی

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
108

تاريخ عضويت

جمعه 14 دی 1386 11:27

آرشيو سپاس: 19 مرتبه در 19 پست

توسط david68 » سه شنبه 16 بهمن 1386 23:30

من فهميدم منظور دوستمون كجا هست خودم هم تو اون مرحله مونده بودم كه درنهايت بازي رو ول كردم من ورژنهاي بعدي اين بازي رو تا پايان رفتم ولي ايني كه دوستمون ميگه همون نسخه اول هست و من توش گير كرده بودم بعد از سوار شدن در اسانسور ميره به يه اتاق كه ژنرال داره مشروب ميخوره بعد يه پيغامي مياد كه شما وقت رو از دست دادي يا هعمچين چيزي كه من اخرش نفهميدم اون چه پيغامي بوده و بعد از اينكه سرباز رو تعقيب ميكردم و ميرسيدم به اتاق ژنرال بعد از چند ثانيه پيغام باخت ميومد البته نميتونستم ژنرال رو هم بكشم چون اونوقت هم ميسوختم همينطور اون سربازي رو كه قبل از من به اتاق ژنرال رفته بود رو هم نميتونستم بكشم چون بعد از كشتن ميگفت به اون سرباز براي ادامه مرحله احتياج هست حتي ژنرال رو از پشت گرفتم تا بلكه اطلاعات ازش كسب كنم كه بازهم پيغام ميومد كه سوختم واقعا خودم هم موندم چيكار بايد كرد در مورد بازي هم بايد بگم كه همون جايي هست كه دو تا تريلي رو منفجر ميكنيم بعد از يه حفره به داخل كانال فاظلاب و يا همچين جايي ميريم و بعد اونجا يه سرباز هست كه بهش پيغام مياد كه سريع خودش رو به اتاق ژنرال برسونه اون ژنرال هم چون مست بوده سربازي رو كه پيغام رو به اون سرباز داخل فاظلاب داده بود كشته بوده و ما هم به دنبال اون سرباز داخل فاظلاب ميريم تا بعد از اينكه اون درها رو باز كنه ما هم بتونيم از درها عبور كنيم (چون خودمون كد درها رو نداريم ) و بعد از اينكه چند در رو رد ميكنيم در نهايت به اتاق ژنرال ميرسيم و اون اتفاقات مي افته فكر نميكنم ديگه احتياجي به توضيح باشه و همه ميدونن كجا رو ميگم لطفا كسي ميدونه دليل اون پيغامي رو كه مياد بگه .

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
108

تاريخ عضويت

جمعه 14 دی 1386 11:27

آرشيو سپاس: 19 مرتبه در 19 پست

توسط david68 » سه شنبه 16 بهمن 1386 23:36

در ضمن اين بازي در واقع نسخه قبلي ورژن pandora tomorrow عمليات پاندورا هست يعني دو نسخه قبل از نسخه تئوري هرج و مرج يا بهتره بگم اين نسخه اولين نسخه از همين بازي بود اول اين مرحله هم از اونجا هست كه در محيط بيرون هستيم و چند سگ و نگهبان هم وجود دارن .

Major II

Major II

نماد کاربر
69

تاريخ عضويت

توسط amir-h » چهارشنبه 24 بهمن 1386 10:12

فکر مي کنم دوستمون تمام توضيحات رو دادن
سر در علم نوشته شده باید ایمان داشته باشی       

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

پنج شنبه 16 بهمن 1393 12:09

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: کمک در مورد بازيtom clancy splinter cell 1

توسط modirantarh » پنج شنبه 16 بهمن 1393 12:22

سلام خوبین دوستان من مشکل شما رو حل میکنم
اول از همه وقتی از اول مراحل رو میرین خیلی بی سرو صدا برین چون اگه نرین یه چیزی میگه رئیس تون که اگه بگه اون مرحله نمیره
دوم وقتی تو اون مرحله البته اول های اون مرحله دارین از دیوار میرین داخل همون دیواری که محوطه حیاط دیده میشه مرحله قبل هم از اونجا عبور کرده بودین ، رو اون دیوار چند تا پنجره است که تو یکی از اونها همون مرد چینی از پشت پرده دیده میشه
شما باید طوری از اونجا عبور کنین که شما رو نبینه اگه ببینه لبخند میزنه طوری که هیچکس به عقلش نمیاد اگه اونجارو هم به سلامت رد کردین مرحله میره
4 سال تو این مرحله خودم مونده بودم آنقدر این مرحله رو رفتم تا فهمیدم بهتون قول میدم 100% اگه این کارارو بکنین موفق میشین

Mahdi1944 از این پست سپاسگزاري کرده است