در اين بخش شهداء و ايثارگران جنگ معرفي و درباره‌ي حماسه دفاع مقدس بحث ميشود
Captain

Captain

نماد کاربر
2732

تشکر کرده: 67 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 5 مرداد 1385 22:34

آرشيو سپاس: 5103 مرتبه در 812 پست

ولی سلام ما را به امام برسانید بگویید ....

توسط كيارش » شنبه 22 مهر 1391 00:11

آنها چگونه میفهمند کلام آن بیسیمچی را که در آخرین لحظات زندگیش پشت بیسیم گفت:
عراقی ها خاکریز را گرفته اند تیر خلاصی میزنند باید موج بیسیم را تغییر دهم ولی سلام ما را به امام برسانید بگویید از ما راضی باشد...
هر کاری از دستمان برمی آمد کردیم...

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
قتل این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود,
ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر نبود

Captain

Captain

نماد کاربر
2732

تشکر کرده: 67 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 5 مرداد 1385 22:34

آرشيو سپاس: 5103 مرتبه در 812 پست

Re: ولی سلام ما را به امام برسانید بگویید ....

توسط كيارش » جمعه 28 مهر 1391 07:45

به امام علاقه خاصى داشت و در باره امام زياد صحبت مى‏كرد. هميشه مى‏گفت: «بخاطر اينكه من يتيم بزرگ شدم امام بجاى پدرم مى‏باشد»، در وصيت‏نامه‏اش نوشته شده بود: «سلامم را به رهبرم برسانيد و به او بگوئيد كه من جوان بودم و در اوج زندگى 3 آرزو بيش نداشتم اول: زيارت كربلا و قبر شش گوشه اباعبداللّه‏ يا زيارت اباعبداللّه‏ در آخرت، دوم: زيارت چهره‏ مبارك آقا و سرور و مولايم منجى عالم بشريت امام زمان مهدى موعود (عج) سوم: زيارت چهره پر تقوا و زجر كشيده رهبرم، قائدم، امامم و پدرم كه توفيق حاصل نشد.
اين را هم به رهبرم بگوئيد كه من تا آخرين قطره خون در سنگر ماندم و در هر جائى كه بود تا جاى ممكن مدافع حق بودم تا خدايم و اسلامم و رهبرم را ناراحت نكرده باشم و آنها را در تنگنا نبينم... انشاء اللّه‏ كه دِينم را ادا كرده‏ام،...» او شهيد «حسن صفائى» بود كه در منطقه مهران در اوايل سال 65 الهى شد. روحش شاد.

مهدى شهر ـ به نقل از خواهر شهيد - شنبه 29/2/80 ـ شماره 22199 ـ اطلاعات

قتل این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود,
ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر نبود

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب كيارش تشکر کرده اند:
onbekende, Shahryar, anga2009, Qaher1406, naghme, ARafiee, Ali$amir, shapooor, Goebbels, nima-rad, Amiiiin, e_mohsen82, oweiys, behrad90, mehdighorbani, FREE MAN, نجف47, MISSILE

Major II

Major II

نماد کاربر
82

تشکر کرده: 43 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 25 خرداد 1389 12:17

ایران

آرشيو سپاس: 592 مرتبه در 79 پست

Re: ولی سلام ما را به امام برسانید بگویید ....

توسط نجف47 » جمعه 28 مهر 1391 20:39

بسمه تعالی

با سلام

شهادت نردبان آسمان بود.....

خوشا آنانکه به خون آغشته به دیدار یار رفتند....

خدا خیرت بده آقا کیارش عزیز. این چندوقته خودم که بدجوری هوایی بودم ، با دیدن این تاپیک زیبا هوایی تر شدم. همین چند وقت پیش (حدود یه ماه)یه خط شعر از یکی دوستان و همرزمان شهیدم که قبل از شهادتش نگاشته بود دیدم که در جوابش یه غزل نوشتم ...البته هنوز فرصت ویرایشش بهم دست نداده....ولی دلم نیومد اینجا ننویسمش....

با یاد همـــرهـــان که دلـــــم تنگ میشود.........دنیا برای این همـــــه غـــــم تنگ میشود

با اینکه در فشار و اسیــر زمـــانـــه ام!.............اما اتـــاق خاطــــــــره کـــــم تنگ میشود

هر دَم ورق که میخورد این دفتر خوشی.........رود است گونــــه، که نــم نــم تنگ میشود

از اینکه جـــــا گذاشته ایدم در ایــن قفــــس.........بــاور کنیــــد عرصه به آدم تنگ میشود

به نان و آن نمک که سر یک سفره خورده ایم.........با یاد آن روزها دل، قسم تنگ میشود

با یادتـــــان که مرور میکنم آن خاطـــرات را...........بــــاور کنید دلم برای خودم تنگ میشود.......

م.ک.نجف47....

یا علی مدد.
عشق و معرفت حسین(ع) و مهدی فاطمه(عج) ضامن پیروزی و قوام و بقای ماست.

به کاوش مژه از گور تا نجف بروم...........اگر به هند خاکم کنی یا به تتار

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب نجف47 تشکر کرده اند:
Qaher1406, behrad90, naghme, Goebbels, apple2009, m-sajedy, MISSILE, mehdighorbani, shapooor, ARafiee, Amiiiin, كيارش