در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Moderator

Moderator

نماد کاربر
1604

تشکر کرده: 216 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 8 مهر 1388 23:15

آرشيو سپاس: 15889 مرتبه در 1490 پست

حضور دكتر محمود احمدي ن‍ژاد در سايت سنترال ...!

توسط oweiys » سه شنبه 2 آبان 1391 21:02

بسم الله الرحمن الرحيم

سالن همايش رسانه هاي ديجيتال در ششمين سالروز خود، مملو از اهالي سنترال بود. ميهمان ويژه رياست محترم جمهور بود. طولي

نكشيد كه دكتر احمدي نژاد وارد سالن شد .....

...........................................................

خبر عجيبي بود، حضور محمود احمدي نژاد در ميان كاربران سايت سنترال. اولين نفر كه خبر رو شنيد امير حسام بود كه با شنيدن خبر

از معاون رياست جمهوري ،از فرط خوشحالي در پوستش نمي گنجيد. خود امير حسام همه هماهنگي ها از سالن تا مدعووين رو انجام داد.

شوراي نظارت مسوليت انتخاب سخنران ها رو به عهده خود كاربرها گذاشت. قرار شد امير حسام، Shahbaz  و يك نفر از دگر انديشان

سايت براي سخنراني انتخاب بشن. اجماع كامل روي نفر سوم نبود، دگر انديشان قديمي سايت در حضور جدي در سايت نداشتند و

جديدها هم روي چند نفر مانور ميدادند كه در نهايت 1985 انتخاب شد كه البته اين انتخاب به مزاق مسئولين ميزبان خوش نيامد.

امير حسام به سرعت تشكيل جلسه داد و گفت  1985 انتخاب درستي نيست و معلوم نيست اصلاً چي مي خواد بگه و در نتيجه بايد

به همراه تمام اطرافيانش كاملاً تحت نظر گرفته بشه.

روز همايش فرا رسيد، 1985 با هواداران و كساني كه او رو انتخاب كرده بودند در قسمت شمالي و امير حسام و دوستان هم در سراسر

سالن پخش بودند، در سالن اولين چيزي كه خود نمايي مي كرد تصوير بزرگي از 1985 در حالي كه روي مبل بزرگي نشسته، كت و

شلوارسفيد ايتاليايي و كفش تمام چرم با ساعت بزرگ سويسي كه زير عكس نوشته شده بود: ((ادب مرد به زِ دولت اوست)) بودش!

اين عكس بالاي دست ASHKAN95 ، از هواداراي دو آتيشه 1985 خود نمايي مي كرد!

اين جو سالن اصلاً به مزاق امير حسام خوش نيامد و چندتا از كاربرارو اطراف عكس مستقر كرد. تو اين گير و داد @lirez@ رفت تا عكس رو

بياره پايين و دست ASHKAN95  رو گرفت تا از سالن اخراج كنه، اما تا دستشو گرفت كاربرا با تحريك 1985 بلند گفتند: ولش كن ،ولش كن!

صداي ولش كن، ولش كن قطع نميشد و هيچكسي نفهميد چي شد كه ولش كن كاربرا تبديل به شعار عللللللي دايي، علللللليييي دايي

شد! امير حسام عليرضا رو صدا كرد تا اشكان رو ول كنه، عليرضا اومد سمت امير حسام و گفت: حاجي رخصت بدي امونشون نميدم! امير

حسام گفت، فعلاً به مصلحت نيست، يهو ديدي سمت و و سوي شعارا به داور دقت كن رفت! مي دونم كاربرا و مردم همه با فرهنگن اما

نميشه ريسك كرد و شايد يه صهيونست ميون جمعيت باشه!

جو سالن كمي آروم شد و امير حسام هم با 1985 صحبت كوتاهي انجام داد. تا اين كه ناگهان عمو محمود وارد شد. طنين صلوات كل فضا

رو پركرد. شوراي نظارت كه معمولاً كم حرف هستند، مدت مديدي با دكتر صحبت كردند، يكي از كاربرا با بغض گفت: يه ساله تو سايت

عضوم، اي كاش شوراي نظات دوكلوم هم با ما صحبت ميكرد! كه با دلداري يكي ديگر از كاربرا اين كاربر متحول شد!

agenis1  با تني چند از كاربران پر حرارت سايت هم در گوشه ديگري از سالن با بوق هاي شيپوري مشغول تشويق استقلال بودند و با

فريادهاي اس اس آث ميلان، سرور هرچي آبيه، استقلال قهرمان ميشه/خدا ميدونه كه حقشه  آلا لاي لاي لا لاي لالاي و موج هاي

مكزيكي و سالني، سالن رو مثل استاديوم كرده بودند و تا دكتر رو ديدند گفتند:دكتر بيا اينجا، دكتر بيا اينجا! دكتر گوبلز هم داشت شعر

شهر ما شهر مونيخ و تيم ما باير مونيخ رو با زبان آلماني مي خوند!

دكتر بالاخره در ميان تشويق حضار به سمت جايگاه رفت. امير حسام در حالي كه لپاش گل انداخته بود پشت تريبون رفت و گفت:

دوستان، آقاي احمدي نژاد اعلام كردند كه مايلند كه ابتدا صحبت هاي نمايندگان خود رو بشنوند. پس ابتدا اينجانب شروع مي كنم و از آن

جايي كه وقت زيق است، بنده سعي مي كنم ان شاء الله در حد خوش آمد گويي و مختصر صحبت كنم :

با نام و ياد خدا؛

ز نفت و گاز و شکر دستهایشان بو داشت                        جماعتی که به زیر عبایش يارو داشت!

جماعتی که به کار تو سنگ می انداخت                          به مال ملت مظلوم چنگ می انداخت

گزافه نیست، تو کوه اراده ای دکتر!                           هنوز هم به خدا خوب و ساده ای دکتر!(1)

agenis1  و برخي كاربرهاي سايت كه بعد از هر مصراع به به مي گفتند، با تموم شدن اشعار، شروع به گفتن شعار دوباره دوباره يه بار

فايده نداره كردند كه با چشمك و همزمان گفتن كلمه ((عللي )) به @lirez@ توسط امير حسام موضوع تمام شد!            

امير حسام دادمه داد :سلام و خسته نباشيد خدمت حضار و دكتر احمدي نژاد. سلامي به وسعت كمال شما، وفاي شما و صفاي شما.

اي ديو سفيد پاي در بند، تو خود شاهد باش كه وفاي ما جفا نشد و صفاي ما فنا نشد و بقاي ما و بقايي شما و مَشاي ما و مشايي

شما!! عرضي ديگري ندارم.

نفر بعدي 1985 بود، ميزبانان هم كم و بيش نگران بودند.

1985 پشت تريبون رفت. او كه با حرارت زيادي صحبت مي كرد گفت: درود و دو صد بدرود، واقعيت امر اين است كه مي خواستم

انتقاداتي رو مطرح كنم اما تا شما رو ديدم دامنم از دست برفت! آفرين و احسنت بر شما و ايرانيان!

ديروز داشتم كتاب 8 سال تنهايي اثر خوان گابريل گارسيا لاپرتا رو مي خوندم، از قول بزرگي اين جمله نوشته شده بود، نژادش  آريايي و از

سرزمين پارس او هم مثل من دو دوره تنهاست، ياد شما افتادم! احسنت بر شما! البته چندتا نقل قول ديگه هم هست كه خودم جعل

كردم و حالا بعداً مي خونم!! اما تو اي نوح زمان! بر تخت سليمان بشين و آتش نمرود را با دم موسي گونه و خشم عيسويت خاموش

كن! مي دانم كه وقتم تنگ است حرفي ندارم جز خاموشي!

نفر سوم Shahbaz بود. شهباز: سلام و درود خدا بر محمد و آل محمد و اما بعد. وضعيت اقتصادي كشور حال عجيبي دارد و قيمت ها در

بازه زماني كوتاهي افزايش پيدا كردند. بنده متوجه تحريمات سنگين هستم اما عقيده دارم عده اي از مديران شما كوتاهي كردند.

در سالن همههمه اي برپا شد. ASHKAN95 سريعاً پلاكاردي تهيه كرد كه روش نوشته شده بود:

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

شعارها عليه شهباز بالا گرفت. اما شهباز ادامه مي داد، شهباز: آقاي رئيس جمهور من شما رو دوست دارم به خاطر همين انتقاد  

مي كنم. يكي از همراهان با تحريك 1985 پلاكارد ديگه اي رو بلند مي كرد و تكون مي داد:

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

شهباز وقتي اين پلاكاردو ديد گفت: اين بنده خدايي كه اون پلاكاردو دستش گرفته اگه يخورده اتيش دنيايي به ماتحتش بخوره دادش ميره

هوا! البته اينا جوانن شمام ايشاالله بهشتي باشي اما وضعيت ايني كه هست بگذاريد اشاره كنم. شعار غالب سالن يهو اينطوري شد كه

دشمن و سو استفاده، شما بكن اشاره ...!

شهباز دادمه داد و گفت: بر پدر دشمن صلوات! به ما چه كه دشمن چي مي گه، من دارم از درون خود نظام انتقاد مي كنم كه نشه اين

دغل دوستان كه ميبيني مگسانند گرد شيريني، من نمي گم كه بي بي سي فارسي مكار و طلخك هاي من و تويي كاخ ملكه انگليس

خوشحال بشن. من نمي گم كه خدم و حشم شاه سايق كه داران با پول ملت كيف مي كنند يا منافقين خلق خوشحال بشن. من تكليفم

رو انجام دادم خدايا تو مارا بسي. والسلام عليكم و رحمته الله. .... و در اين حين بود كه از خواب بلند شدم!

2- اشاره امير قلعه نويي به آقاي علي در مصاحبه مطبوعاتي.

السلام عليك يا علي ابن موسي الرضا المرتضي (ع)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب oweiys تشکر کرده اند:
كيارش, crackxy, ASHKAN95, Mr.Amirhessam, nima-rad, sa_baloch_ca, Shahbaz, Cloor Master, Present, shola, AGeNiS1, FREE MAN, anga2009, @lirez@, Ghost Rider, A3eman, faraz7126979

Major II

Major II

نماد کاربر
442

تشکر کرده: 275 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 1 بهمن 1389 11:38

آرشيو سپاس: 2331 مرتبه در 354 پست

Re: حضور دكتر محمود احمدي ن‍ژاد در سايت سنترال ...!

توسط anga2009 » سه شنبه 2 آبان 1391 22:10

واکنش احمدی به سخنان ممد1985
وب سایت روستای گندشمین
خدایا من را ببخش...