در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain I

Captain I

نماد کاربر
1378

تشکر کرده: 46 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 6 فروردین 1387 11:10

شهرکرد

آرشيو سپاس: 8925 مرتبه در 1275 پست

با معرفت ترین معتاد جهان؛ بازگرداندن ۶۰ میلیون طلا

توسط FREE MAN » دوشنبه 8 آبان 1391 22:47

عروس و دامادی که در شب عروسی بیش از ۶۰۰ میلیون ریال طلا و جواهر خود را گم کرده بودند با تماس معتاد کارتن‌خواب به اموال خود رسیدند.
محسن تازه داماد گفت: در شب عروسی خود بیش از ۶۰۰ میلیون ریال طلا و جواهر و پول نقد را در راه تالار برگزاری مراسم و هنگام خروج از آرایشگاه در یک کیف دستی در کنار خیابان جا گذاشتم. وی اضافه کرد:وقتی به تالار رسیدیم عروس سراغ کیف و جواهراتش را گرفت که تازه متوجه شدم آنها را در کنار خیابان جاگذاشته ام.
با آرایشگاه تماس گرفتیم اما آنها گفتند چیزی در بیرون آرایشگاه پیدا نکرده‌اند تا بهترین شب عروسیم با ناراحتی سپری شود هر چند کسی بویی از ماجرا نبود و ظاهر خود را حفظ کردیم.
وی ادامه داد: فردای عروسی روز خوشی برای ما بود مردی با تلفن همراهی که در کیف بود با برادر همسرم تماس گرفته بود و خبر پیدا شدن کیف را داده بود.
محسن افزود: به آدرسی که یابنده داده بود رفتم و وقتی به محل رسیدم باور نمیکردم که اموالم را پس بگیرم؛ مرد معتادی که در یک ساختمان مخروبه زندگی می‌کرد بدون کمترین توقع همه کیف و محتوای آن را سالم و بی نقص به من بازگرداند. محسن گفت: هنوز هم باورم نمی‌شود که کسی با آن وضع زندگی و احتیاج به پول چنین فداکاری و انسانیتی به خرج داده باشد.وی در پایان گفت: قدردانی مختصری از مرد معتاد کردم و خاطره عجیبی در شب و روز اول زندگیم ثبت شد.
منبع : فارس
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در روشنایی