در این بخش می‌توانید در رابطه با شبکه و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید
Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
763

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 8 خرداد 1385 22:52

مشهد

آرشيو سپاس: 201 مرتبه در 112 پست

محدوديت اينترنت پرسرعت، هميشگي مي‌شود

توسط sohrab_poet » يکشنبه 30 مهر 1385 09:01

سليماني وزير ICT: محدوديت اينترنت پرسرعت به شكل آزمايشي مطرح شده و ممكن است مقطعي نيز نباشد و اگر با جواب خوبي همراه بود، به همين شكل باقي مي‌ماند

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در مورد نامه سازمان تنظيم مقررات به شركت‌هاي ندا مبني بر ممنوعيت ارايه پهناي باند بالاتر از 128 كيلوبيت بر ثانيه به اماكن شخصي و عمومي گفت: توصيه‌ مي‌كنيم كساني كه در اين زمينه مشكل پيدا مي‌كنند، مانند بخش خصوصي اين مشكلات را مستند و به سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي اعلام كنند؛ تا ما براي آنها راهكار پيدا كنيم؛ چرا كه بعضي مشتريان خاص وجود دارند كه پهناي باند بيشتري مي‌خواهند كه بايد نياز آنها را بررسي و مشكل را رفع كرد.

محمد سليماني در گفت‌وگو با ايسنا در باره اعلام محدوديت شركت‌هاي ندا براي ارايه پهناي باند بيشتر از 128 kbs اظهار كرد: كاهش پهناي باند براي مشتريان خانگي مشكلي ايجاد نمي‌كند، چرا كه با بررسي‌هاي انجام شده، كاربران خانگي نيازي بيشتر از اين رقم ندارند.

وزير ارتباطات در پاسخ به اين پرسش كه آيا اين وضعيت مقطعي است يا نه؟ تصريح كرد: بر روي اين مساله در حال حاضر كار مي‌شود،‌ اين كه مقطعي است يا نيست، فعلا به شكل آزمايشي مطرح شده و ممكن است مقطعي نيز نباشد و اگر با جواب خوبي همراه بود، به همين شكل باقي مي‌ماند و دليلي به تغيير ندارد؛ اما مشكل ما مشتريان خاصي هستند كه به پهناي باند بيشتري نياز دارند كه در صورت اعلام، براي آنها راه حل موضعي پيدا خواهيم كرد.

Captain

Captain

نماد کاربر
1791

تاريخ عضويت

يکشنبه 6 فروردین 1385 15:49

آرشيو سپاس: 260 مرتبه در 163 پست

توسط Saeid12345 » يکشنبه 30 مهر 1385 09:18

خدا از سر تقصيرات اينها نگذرد. :-?

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
627

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 8 مهر 1385 10:58

ناوگان منطقه دوم

آرشيو سپاس: 315 مرتبه در 152 پست

Re: محدوديت اينترنت پرسرعت، هميشگي مي‌شود

توسط Yasser » يکشنبه 30 مهر 1385 09:29

sohrab_poet نوشته است:سليماني وزير ICT: محدوديت اينترنت پرسرعت به شكل آزمايشي مطرح شده و ممكن است مقطعي نيز نباشد و اگر با جواب خوبي همراه بود، به همين شكل باقي مي‌ماند
...
محمد سليماني در گفت‌وگو با ايسنا در باره اعلام محدوديت شركت‌هاي ندا براي ارايه پهناي باند بيشتر از 128 kbs اظهار كرد: كاهش پهناي باند براي مشتريان خانگي مشكلي ايجاد نمي‌كند، چرا كه با بررسي‌هاي انجام شده، كاربران خانگي نيازي بيشتر از اين رقم ندارند.
...

آخه یکی نیست بگه شما که همین دیال آپ رو نمیتونین درست به مردم سرویس بدین و دیالآپ رو به قیمت Adsl و اونو به قیمت خون پدر شیطون میفروشین اونوقت از کجا میدونین اگه سرعت مناسب باشه و قیمت مناسب مردم نیازشون رو مطرح نمیکنن و یا اصلا نیاز ندارن.
من خودم یه با یه برنامه کلاینت کار میکنم که زیر 128 به دردم نمیخوره.
در ضمن ادمین یه مرکزم که وقتی میخوام سرورامو چک کنم باید عضا بگیرم تا صفحه سرورامو از خونه درست ببینم.
آدم بعضی وقتی از تصمیمات بعضی از مسئولین میخواد ...
با تقدیم احترامات شایسته نظامی
ICT Admiral

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
60

تاريخ عضويت

شنبه 15 مهر 1385 15:59

Fairyland

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط EhsanHF » يکشنبه 30 مهر 1385 12:58

الهی زنده به گور بشی
آخه یکی نیست بهش بگه : مرتیکه ... تو از کجای خودت در آوردی که کاربرهای خونگی به اینترنت پر سرعت نیار ندارن !؟ :-(
نفرین ابدی بر تو !
باز میگن آمریکا مارو تحریم اینترنتی میکنه   :x
کمرنگ ترین مدادها ، از قویترین حافظه ها ، مطمئن تر است

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 30 مهر 1385 16:12

در صحت خبر شك دارم، آيا اين محدويت براي تمام شهرستانها هست ؟
قبلا هم اين موضوع مطرح شده بود؛ اما بنده همون روز با مدير شعبه‌ي شيراز سرويس NGSNET صحبت كردم و ايشون اعلام كردند كه هيچ محدويتي براي بالاتر ار 128 نداريم، بلكه ديگه اكانت زير 128 ارائه نمي‌شه (مينيمم 128)
شايد اين محدوديت به خاطر افزايش كاربران ADSL اعمال شده باشه (كمبود پهناي باند  :-( )
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain

Captain

نماد کاربر
2732

تشکر کرده: 67 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 5 مرداد 1385 22:34

آرشيو سپاس: 5103 مرتبه در 812 پست

توسط كيارش » يکشنبه 30 مهر 1385 18:43

Saeid12345,            دلم به حال شما مي سوزه مي خواستي تازه پرسرعت بگيري  :grin:
قتل این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود,
ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر نبود

Captain

Captain

نماد کاربر
1791

تاريخ عضويت

يکشنبه 6 فروردین 1385 15:49

آرشيو سپاس: 260 مرتبه در 163 پست

توسط Saeid12345 » يکشنبه 30 مهر 1385 19:45

كيارش,

من پر سرعت را ميگيرم نگران نباش. فوقش با بند پ! :grin:

Major

Major

نماد کاربر
681

تاريخ عضويت

جمعه 28 مهر 1385 13:51

تهران

آرشيو سپاس: 105 مرتبه در 64 پست

توسط sir.mohammad » يکشنبه 30 مهر 1385 21:41

لعنت بر پدر کسي که اين سياست رو گذاشت

بعد ميگن چرا ما از دنيا عقبيم ؟

بابا علتش همين .....
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

گویند به همه مردم عالم گله خویش
                                پیش كه روم من كه ز عالم گله دارم

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 30 مهر 1385 21:45

sir.mohammad
در صورتي كه اين خبر واقعيت داشهت باشه، واقعا جاي تاسف فراوان داره، اما همونطور كه در بالا هم توضيح دادم فكر مي‌كنم اين موضوع يك شايعه باشه و يا براي شركتهاي با كاربر بالا اعمال شده (به خاطر كمبود پهناي باند و ....)
فكر نمي‌كنم سياست دولت باشه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major

Major

نماد کاربر
681

تاريخ عضويت

جمعه 28 مهر 1385 13:51

تهران

آرشيو سپاس: 105 مرتبه در 64 پست

توسط sir.mohammad » يکشنبه 30 مهر 1385 22:32

آقا مهدي منم اميدوارم در حد شايعه باشه

گویند به همه مردم عالم گله خویش
                                پیش كه روم من كه ز عالم گله دارم

Major II

Major II

نماد کاربر
1796

تشکر کرده: 13 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 25 شهریور 1385 16:18

آرشيو سپاس: 216 مرتبه در 105 پست

توسط Karim1504 » دوشنبه 1 آبان 1385 00:23

دوستان شایعه نیست و درسته
نه از خودت تعریف کن و نه بدگویی. اگر از خودت تعریف کنی قبول نمی‌کنند و اگر بدگویی کنی بیش از آنچه اظهار داشتی تو را بد خواهند پنداشت...

Captain

Captain

نماد کاربر
2732

تشکر کرده: 67 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 5 مرداد 1385 22:34

آرشيو سپاس: 5103 مرتبه در 812 پست

توسط كيارش » دوشنبه 1 آبان 1385 02:05

Saeid12345,        ببينيم  :grin:
قتل این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود,
ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر نبود