در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

مهران رسام: به هدف خود رسيدم

توسط Leila » دوشنبه 1 آبان 1385 22:14

خبرگزاري فارس: تهيه‌كننده سريال «آخرين گناه» گفت: زماني كه قرار شد كار «آخرين گناه» را شروع كنيم به دنبال هدفي بوديم كه فكر مي‌كنم به آن رسيديم.
  


مهران رسام كه تهيه‌كنندگي سريال آخرين گناه را برعهده دارد،در نشستي كه خبرگزاري فارس با حضور عوامل اين سريال در محل فيلمبرداري آن برگزاركرد، گفت: روز اول قرار بود ما داستاني درباره تجسم اعمال به تصوير بكشيم كه آن را به بهترين نحوي كه در اين زمان محدود مي‌شد انجام داديم.
وي با اشاره به اينكه اين خيلي مهم است كه خود ما تا چه حد از ميزان كاري كه انجام مي‌دهيم راضي باشيم گفت: تروكاژ در مجموعه آخرين گناه حرف اول را مي‌زند كه همه سازندگان براي كار تروكاژ زمان مي‌گذارند. يكي از دوستاني كه در سريال كبري 11 فعاليت كرده مي‌گويد در سه ماه يك قسمت مي‌گيرند، در صورتيكه ما در سه ماه سي قسمت مي‌گيريم و كارها اصلا با يكديگرقابل مقايسه نيست و البته ما هم هيچ ادعايي در اين زمينه نداريم.
رسام افزود: ما هدفي را دنبال كرديم كه از روز اول درجلسه‌اي كه با دوستان خود در شبكه داشتيم رسيديم و جواب خود را از مردم مي‌گيريم. كار خود را انجام مي‌دهيم و راه خود را جلو مي‌بريم، خوشبختانه بازخورد اين كار از جانب مردم بسيار خوب بوده و حتي به گوش ما رسيده كه در مدارس، معلم‌ها سر كلاس درباره تجسم اعمال بحث و صحبت مي‌كنندكه زمينه‌هاي فرهنگي از آنجا آغاز مي‌شود.
وي افزود: ما وقتي قرار است تروكاژي را ظرف 2 الي 3 روز آماده كنيم خيلي چيزها فدا مي‌شود خود ما نيز برخي جاها به خاطر كمبود وقت چشمانمان را مي‌بنديم و به حداقل آن قضايا رضايت مي‌دهيم و اگر يك ماه بيشتر فرصت داشتيم، به واسطه توانايي دوستانمان در گروه تصوير‌برداري، كار بسيار بهتري ارايه مي‌داديم.ما آن چيزي كه بايد مي‌گرفتيم از مردم گرفتيم، همه چيز تا به حال خوب پيش رفته حال اگر روزنامه‌اي شيطنت خاصي داشت به حساب غرض ورزي مي‌گذارم.
وي در ادامه درباره كمبود زماني كه در ساخت سريال‌هاي مناسبتي پيش مي‌آيد، گفت: فشرده كاري در مجموعه‌هاي مناسبتي دو علت دارد؛ يكي ارايه طرح است كه تا به زمان نزديك نشويم طرح‌ها ارايه نمي‌شود و از آن طرف گروه برنامه‌ساز تمام طرح‌ها را يك به يك مي‌خوانند و زمان مي‌گذارند كه بهترين طرح را انتخاب كنند كه اين غلط است يا درست، مي‌گذارند تا چهار ماه مانده به پخش برنامه، در آخرين لحظه بهترين طرح را انتخاب مي‌كنند. ما سر سريال روزهاي اعتراض بوديم كه قرار شد سريال ماه رمضان امسال را كار كنيم. دو ماه روي طرح كار كرديم و به گروه‌هاي ديگر هم سفارش شده بود ضمن اينكه بيست الي سي طرح به گروه فيلم و سريال ارايه شد كه هيچكدام مورد قبول واقع نشد تا اينكه طرح سيفي آزاد مطرح شده و مورد قبول واقع شد.
وي در پايان گفت: شبكه‌ها به دنبال اين هستند كه بهترين طرح را دريافت كنند و روي كار دو سال ديگر، سرمايه‌گذاري خوبي نمي‌شود و به نوعي نان را به نرخ روز مي‌خوريم.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

1796

تشکر کرده: 13 مرتبه
تشکر شده: 19 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 25 شهریور 1385 16:18

آرشيو سپاس: 216 مرتبه در 105 پست

توسط Karim1504 » دوشنبه 1 آبان 1385 23:04

Leila, جان

جالب بود :)  :)
نه از خودت تعریف کن و نه بدگویی. اگر از خودت تعریف کنی قبول نمی‌کنند و اگر بدگویی کنی بیش از آنچه اظهار داشتی تو را بد خواهند پنداشت...
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان