در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
67

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 5 تیر 1390 13:57

آرشيو سپاس: 40 مرتبه در 25 پست

مشکل تلنت در ویندوز 7

توسط sYAGHOOT » يکشنبه 14 آبان 1391 23:23

سلام  دوستان
من وقتی میخواستم توی cmd ویندوزم که 7 هستش تلنت کنم،اینو میگفت:

‘telnet’ is not recognized as an internal or external command,operable program or batch file

که بعد رفتم تو کنترل پنل و از Programs and Features گزینه ی Telnet Client رو فعال کردم که مشکل حل شد واین ارور رو نداد...
اما یه مشکل دیگه پیش اومد...الان هر دستوری رو که وارد کنم ، عمل نمیکنه و این پیغامو میده:

connecting to irfc.ir ... could not open connection to the host, on port 13: connect failed

حالا چیکار کنم؟مشکل از خط اینترنتمه؟کسی میدونه چیکارش باید کرد؟
                         لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: مشکل تلنت در ویندوز 7

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 15 آبان 1391 04:00

sYAGHOOT,  
اين پيغام واضح هست و نوشته که امکان ارتباط از طريق پورت 13 به هاست وجود نداره، ميتونيد با يک پورت اسکنر اين موضوع رو بررسي کنيد که اساسا اين پورت روي سرور باز هست يا خير
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
behrad90, Ghost Rider, sYAGHOOT, un4given.1991, ARafiee, Shahbaz, Shahryar, Ali$amir

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
67

تاريخ عضويت

توسط sYAGHOOT » دوشنبه 15 آبان 1391 19:39

خیلی ممنونم ام اما من هر پورتی رو که وارد میکنم این پیغامو میده...برای چند سایت مختلف هم امتحان کردم...اما بازم همینو میگه
                         لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 16 آبان 1391 13:12

sYAGHOOT,  
خوب سايتها دليلي نداره پورتهايي که لازم نيست رو باز بگذارند، شما ميخواهيد به اين سرورها به چه منظوري دسترسي پيدا کنيد؟ آيا اکانتي مثل SSH يا امثال اون داريد؟ يا اينکه صرفا قصد تست کردن داريد؟ به هر حال به طور معمول فايروال سرورها درخواست‌ها روي پورتهاي ناخواسته و نامتعارف رو ميبندند و اين موضوع کاملا طبيعي و منطقي هست
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
ARafiee, sYAGHOOT, nima-rad

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
67

تاريخ عضويت

توسط sYAGHOOT » سه شنبه 16 آبان 1391 20:52

خیلی ممنون
گفتم شاید مشکلی وجود داشته باشه.
بازم ممنون که پاسخ دادین