در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Major I

Major Ino avatar
پست ها

162

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 9 مرداد 1391 14:24

آرشيو سپاس: 534 مرتبه در 148 پست

تمایل شرکتها به جایگزینی ویندوز۸ بجای ویندوز۷ در تاسیسات خود

توسط طراحی سایت » يکشنبه 28 آبان 1391 16:06

بر اساس اعلام محققان، شرکتهای آی تی به شدت از ویندوز ۸ استقبال کرده اند همانطور که سه سال پیش از ویندوز ۷ نیز استقبال کردند. کارمندان بیشتر به سیستمهای اجرایی تبلتها و سیستم iOS اپل علاقه نشان دادند.
بر اساس اعلام دیوید جانسون محقق Forrestor، بیشتر از ۲۴ درصد ۱۲۰۰ شرکت خریدار قطعات سخت افزاری آی تی در اروپا و امریکای شمالی کمی از عرضه ویندوز ۸ شگفت زده شدند و اعلام کردند که هنوز برنامه خاصی برای خرید و تولید تجهیزات مناسب با ویندوز ۸ طرح ریزی نکرده اند.
این آمار در سال ۲۰۰۹ و در زمان عرضه ویندوز ۷ در حدود ۴۹ درصد بوده است. ۴ درصد این شرکتها اعلام کردند به ۱۲ ماه وقت نیاز دارند تا تجهیزاتی متناسب با ویندوز ۸ ارائه کنند ۵ درصد نیز اعلام کردند طرحهایی آماده کرده اند که در سال آینده اجرا خواهند کرد، ۱۰ درصد از شرکتها نیز اعلام کردند به سه سال وقت نیاز دارند.
جانسون روز جمعه اعلام کرد اکنون نیمی از شرکتها در تلاش اند تا از ویندوز ۷ عبور کرده و تمامی تجهیزات خود را بر اساس ویندوز ۸ تنظیم کنند برخی شرکتها نیز این کار را بطور کامل انجام داده اند. البته تغییر ویندوز برای شرکتها هزینه هایی در بر خواهد داشت شاید برخی شرکتها به همین دلیل هنوز این کار راانجام نداده اند. لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
                                                                                                لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب طراحی سایت تشکر کرده اند:
Mahdi1944, Cloor Master

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان