فرهنگ انگلیسی آریان‌پور برای خانواده گالکسی سامسونگ

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سامسونگ بحث و تبادل نظر نماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 352
تاریخ عضویت: یک شنبه 15 آبان 1390, 2:46 pm
سپاس‌های دریافتی: 738 بار

فرهنگ انگلیسی آریان‌پور برای خانواده گالکسی سامسونگ

پست توسط a_gadget » یک شنبه 5 آذر 1391, 10:58 pm

دیکشنری یا فرهنگ‌لغات از آن دسته نرم‌افزارهای ضروری است که همراه‌داشتن‌شان برای همه لازم است. «فرهنگ انگلیسی آریان پور» یکی دیگر از این نرم‌افزارها است که توسط «شرکت ایده‌پرداز ژوبین» و برای سیستم‌عامل آندروید ساخته شده است.

این نرم‌افزار شامل فرهنگ‌لغات انگلیسی به فارسی، فارسی به انگلیسی و انگلیسی به انگلیسی است و امکانات جالبی را در خود دارد. مثلاً شما می‌توانید به تلفظ لغات انگلیسی گوش فرا دهید، عکسی از یک کلمه انگلیسی بگیرید و معنی آن را مشاهده کنید (قابلیت OCR) و همچنین در تمام نرم‌افزارهای متنی (از جمله مرورگر اینترنتی) با انتخاب یک واژه، آن را به فرهنگ‌لغت بفرستید و معنی آن را مشاهده کنید.

«امکان جستجوی متداخل» یکی دیگر از قابلیت‌های موجود در این نرم‌افزار است؛ یعنی اینکه به‌عنوان مثال، شما می‌توانید بر روی یکی از معنی‌های یک واژه انگلیسی کلیک کنید و با این کار، آن واژه را در لغت‌نامه فارسی به انگلیسی جستجو و معانی آن را مشاهده کنید. در فرهنگ انگلیسی آریان‌پور، بخشی هم برای یادگیری معنی کلمات به روش «جعبه لایتنر» در نظر گرفته شده است. در این بخش می‌توانید به شیوه‌ای اصولی، معنای لغات را فرا بگیرید و آن‌ها را تا مدت‌ها به یاد بسپارید. برای راحتی بیشتر کاربران، بسته‌هایی آموزشی، مانند بسته ۵۰۴ لغت پرکاربرد، برای دریافت و استفاده در این بخش در نظر گرفته شده است.

فرهنگ انگلیسی آریان‌پور را می‌توانید به طور رایگان از فروشگاه Samsung Apps برای شماری از گوشی‌های گالکسی سامسونگ (آندروید ۲.۲ و بالاتر) دریافت کنید.

[url="http://www.samsungapps.com/mars/topApps/topAppsDetail.as?categoryId=G000013390&productId=000000501507"]صفحه مربوط به نرم‌افزار در سامسونگ اپز[/url]

[url="http://www.jhoobin.com/"]سایت سازنده[/url]

منبع: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “Samsung”