در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار ادوات دريايي منتشر شده به بحث بپردازيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
495

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 25 تیر 1385 19:49

tabriz.khiabane shamse tabrizi

آرشيو سپاس: 122 مرتبه در 59 پست

eley نوشته:

توسط padshah » جمعه 5 آبان 1385 15:27

eley نوشته است:يعني ايران با دوزار اسلحه ميتتونه از پس آمريکا در بياد
جاي تاسف داره که خود بزرگي ميکنيم

وقتی اطلاعاتی ندارید لازم به زدن پستهای نامربوط که محتوایی بجز مطالب غرب پرستانه ندارد نیست.

دوست عزيز
اولا اين دوزار اسلحه كه شما ميگين چنان هراسي به دل اين غربيها انداخته كه نتونستند ترسشون رو پنهان كنند

و تا الان هم كه جرات حمله پيدا نكردند از ترس همين دوزار اسلحه بوده و بس

به كمك  همين دوزار اسلحه  هست كه نيروهاي ايران ميتونن برن و به دفعات روي ناوگان دريايي و زميني امريكا در عراق كار شناسايي و اطلاعاتي انجام بدن بدون اينكه حتي امريكا متوجه بشه

همين دوزار اسلحه بود كه امريكا رو مجبور كرده از ترس موشكهاي ايران ناوگان دريايي خودش دهها كيلومتر در خليج فارس رو عقب بكشه
دوست عزيز
همين دوزار اسلحه بود كه ارتشي به بزرگي و قدرت اسراييل كه از پشتيباني مستقيم امريكا سود ميبرد رو تو 33 روز به اون وضع فجيع شكست داد

به شما پيشنهاد ميكنم برين و تايپيكهاي مشابه رو كه به همين موضوعات جنگ احتمالي ايران و امريكا اختصاص داره رو مطالعه كنين.

دوست عزيز gigi

تو اين فروم هركي ميتونه نظر شخصي خودش رو بگه
اونم نظر شما بود و براي من محترم

ولي فكر نميكنيد يه كم دارين غير منطقي فكر ميكنيد؟

شما واقعا نيروهاي مسلح ايران رو با كشور عراق مقايسه ميكنين؟

عراق مگه تو جنگ با امريكا چي داشت؟
هواپيماي درست و حسابي داشت يا پدافند خوب؟

فكر ميكنيد اگه عراق فقط و فقط يه فدرت موشكي خوب داشت و فرماندهاي عراقي خيانت نميكردند بازم امريكا ميتونست به اين راحتي عراق رو تسخير كنه؟

دوست عزيز عراق موقع جنگ با امريكا هيچ چي نداشت
تازه با اون امكانات كم تونست 20  روز مقاومت كنه

عزيز دلم امريكا اگه توان حمله به ايران رو داشت قبل از عراق به ايران حمله ميكرد
چون عراق براي امريكا يه كشور بيخطر بود

دوست عزيز الان حتي خود امريكا ايران رو به عنوان ابرقدرت نظامي و سياسي منطقه قبول كرده
و هيچ وقت فكر نكنم حماقت كنه و به ايران حمله كنه
درسته استراتژي نظامي ايران دفاعي هست
ولي به شليك اولين گلوله از سوي امريكا اين استراتژي به صورت هجومي ميشه

و اونوقته كه ديگه ...........................

دوست عزيز يه كم واقع بين باشين :)  :)  :)
کد نمایش پرچم کوچک:

کد نمایش پرچم و عکس کوچک دکتر:

Captain II

Captain II

نماد کاربر
495

تاريخ عضويت

توسط padshah » جمعه 5 آبان 1385 16:23

eley دوست من

اولا شما مطمئن باش تا  من و امثال من ((كه بسيار زيادن)) زنده هستيم شما اينو تو خواب خواهيد ديد كه ايران زير سلطه امريكا بره

درمورد اين كه من در صورت شكست ايران  از شما معذرت بخوام ديگه نميدونم چي بايد بگم بهتون
چون فكر نميكنم اگر كسي واقعا به وطنش تعصب داشته باشه  همچين آرزويي بكنه كه كشورش از دشمن خودش شكست بخوره
مطمئن باش دوست من اين آرزوي شما زماني ممكنه برآورده بشه كه من و جوانان غيور ايران زنده نباشيم

در مورد حرفتون كه جلوي كاربرها رو نگيريم
دوست عزيز من نه مدير سايت هستم نه كسي كه بخواد از واقعيت يا نظرهاي ديگران فرار كنه

فكر ميكنم همين كه شما و دوستاي ديگه كه ميتونند نظر هاي مخالف خودشون رو راحت بگن گواه بر ازادي ابراز نظرهاي گوناگون در اين فروم هست

:)  :)  :)
کد نمایش پرچم کوچک:

Major

Major

نماد کاربر
321

تاريخ عضويت

يکشنبه 23 مهر 1385 20:43

آرشيو سپاس: 60 مرتبه در 40 پست

توسط کفير » جمعه 5 آبان 1385 18:52

فرض کنيد ايران با در اختيار داشتن انواع موشکهاي s-300 s-400 s-250 sa-6 sa-18 tor-m1و ديگر موشک هاي زمين به هواي ساخت داخل و انواع موشک هاي دريايي و زمين به زمين و سيستم هاي منحرف کننده موشکهاي کروز و... بتواند تلفات  زيادي به امريکا وارد کند بعد بلايي که سر لبنان آمد سر ايران در مي آيد آن وقت دهها هزار غير نظامي ايراني کشته خواهند شد و تعداد بسيار زيادي از کارخانه ها و ديگر مراکز صنعتي و اقتصتدي ايران نابود خواهد شد
در ضمن تا آن جا که من خبر دارم آمريکا تصميم دارد تعدادي از موشکهاي قاره پيماي خودرا به کلاهک هاي متعارف تجهيز کند و آنوقت سيستمهاي دفاعي ايران کوچکترين اثري نخواهند داشت

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15472

تشکر کرده: 10197 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » جمعه 5 آبان 1385 18:59

چيزي كه مسلم هست اينه كه هيچ جنگي برنده نداشته و نخواهد داشت، پس نبايد جنگي در بگيره، بعد اون هر دو صدمات همه جانبه‌اي خواهند ديد
دوستان بارها و بارها اين بحث‌ها صورت گرفته، آيا به شما كمكي كرده؟  :shock:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Mr.Amirhessam

Captain

Captain

نماد کاربر
1791

تاريخ عضويت

يکشنبه 6 فروردین 1385 15:49

آرشيو سپاس: 260 مرتبه در 163 پست

توسط Saeid12345 » جمعه 5 آبان 1385 19:04

کفير,

حرفهاي شما ناشي از ترس شما از جنگ هست.
شما از مرگ ميترسيد و به همين دليل به دنبال توجيه ترس خود هستيد.
شما انگار معني جنگ را نميدانيد؟

کرزوس پادشاه ليديه : "در جنگ پدران پسران را دفن ميکنند ، حال آنکه در صلح پسران پدران را"

دوست من لطفا افکار مايوسانه و ناشي از ترس از جنگ و مرگ را در انجمن تزريق نکنيد.

اينکه در جنگ ما يک ميليون نفر شهيد بدهيم و طبق نظر شما پس بايد در برابر دشمن تسليم شويم؟! :-?

واقعا اگر تمام مردم کشور مثل شما فکر ميکردند الان بجاي ما مغولها و اعراب و روسها و انگليسها در ايران زندگي ميکردند!

اينکه ما تلفات زيادي متحمل بشويم يعني بايد فرار کنيم؟

شما از کشورهاي عربي نيستي که فرار را بر قرار ترجيح ميدهند؟

در لبنان هم هيچ مشکلي بوجود نيامد و تنها چند هزار نفر شهيد شدند ولي در عوض هم پوزه دشمن را به خاک ماليدند و هم اينکه از استقلال کشورشون دفاع کردند و خدا را شکر پيروز هم شدند.

جنگ ويراني دارد ولي اشغال بي ناموسي.
شما کدام را ترجيح ميدهي؟

:D

Captain

Captain

نماد کاربر
2732

تشکر کرده: 67 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 5 مرداد 1385 22:34

آرشيو سپاس: 5103 مرتبه در 812 پست

توسط كيارش » جمعه 5 آبان 1385 19:27

Saeid12345,      جان شما واقعا ادم رو تحت تاثير قرار مي دي  :smile:  :smile:  :smile:
قتل این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود,
ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر نبود

Captain II

Captain II

نماد کاربر
495

تاريخ عضويت

توسط padshah » جمعه 5 آبان 1385 20:11

سعيد درود بر شما
حرف دل من و خيلي از دوستان رو زدي
بالاخره همه چي بهايي داره كه بايد برا رسيدن بهش اونو پرداخت كرد
هيچ چي مفت به دست نمي اد
و ما هم براي سربلندي ايران عزيز و شكست دشمن اون بايد بهاش رو پردخت كنيم
وشايد هم بهاي اون تقديم شهيداني مثله شهيدان دفاع مقدس باشه
شهيداني مثله باكري  مثله همت مثله حسين فهميده :)  :)  :)  :)  :)
کد نمایش پرچم کوچک:

Captain

Captain

نماد کاربر
2132

تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 شهریور 1385 00:51

تهران

آرشيو سپاس: 8025 مرتبه در 1088 پست

توسط Mr.Amirhessam » جمعه 5 آبان 1385 22:37

Saeid12345, جان
لذت بردم. تازه يكي مثل خودم رو پيدا كردم.بقيه دوستان هم هستنpadshah, كيارش,
کفير,  جان

دوست خوب من.
با اينكه تايپيك از جهتش منحرف ميشه ولي اين سايت وظيف روشنگري را هم فكر كنم داشته باشه.(با اجازه اقا مهدي)

1-هنوز هيچ كشوري از توان واقعي ايران عزيز اگاهي نداره.
2-ما كشور ضعيفي نيستيم و از پتانسل هاي سياسي و اقتصادي زيادي برخورداريم.
3- شهادت و شهيد شدن جزو ارمان ملت عزيز ايران چه قبل از اسلام و چه بعد از اون بوده و ايراني جماعت هيچ وقت زير يوق زورگويي هاي هيچ كشوري نرفته.(8 سال دفاع مقدس..دليران تنگستان..جنگ چالدران..جنگ هاي ايران و يونان در باستان..و هزاران مثال ديگر).
4-در هر جنگي كشته و زخمي نظامي و غير نظامي وجود داره.اگه قرار بود ادمي درس عبرت بگيره پس از جنگ جهاني اول جنگ جهاني دوم به وقوع نمي پيوست.جنگ هميشه وجود داره.
5-ايران نه عراق است و نه افغانستان ايران كشوري است با مردماني ازاده كه مردن را به زندگي ننگين ترجيح ميدهن و مانند ديگر كشورها حاضر به  به يغما رفتن ناموس خود نيستند.
-----------------------------------------------------------------------------
6-مهم ترين نكته:(به علت مسايل امنيتي و فوق سري بودن فقط به بخشي از ان اشاره ميشود)
در صورت جنگ احتمالي ميان ايران و امريكا در خاك ايران كشور ايالات متحده ضربات شديد از پيش طراحي شده اي را در خاك خود متحمل خواهد شد.(به برخي موارد اشاره ميشود:امكان غير باور بودن هست اما وجود دارد.
1-در صورت جنگ انفجارهاي شيميايي عظيمي در خاك ايالات متحده اتفاق مي افتد.
2-در حدود 6 سال پيش به نقل از بعضي از مقامات اطلاعات داخلي چند كشتي بزرگ كه حامل چندين موشك اماده به شليك بودن در سواحل امريكا كشف مي شود.(از چگونگي حمل و استفاده اطلاعاتي در دست نيست).
3-به نقل از برخي منابع غربي ايران در خلال ده 90 ميلادي تعدادي موشك قاره پيما همراه با كلاهك هاي هسته ااي را از برخي از كشورهاي شوروي سابق خريداري كرده.
-----------------------------------------------------------------------------
7- ايران در ساليان گذشته اقدام به خريد و توليد انواع موشك هاي زمين به زمين  ساحل به دريا و....كرده كه از نوع و برد و پيشرفت هاي حاصله اطلاعاتي در دسترس نيست.
------------------------------
اميدوارم شما را روشن كرده باشم.
------------
در مورد اطلاعات امنيت فوق منبع بنده شخصي بوده و از ذكر منبع معذور ميباشم.
-----
با تشكر
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
21

تاريخ عضويت

شنبه 6 آبان 1385 00:28

آرشيو سپاس: 2 مرتبه در 2 پست

توسط behzad 57 » شنبه 6 آبان 1385 01:10

با سلام
بعنوان اولین پست خیلی خوشحالم در جایی عضو شده ام که شور وطن پرستی درآن موج می زند (قابل توجه عزیزان padshah - امیر حسام-saeid12345 - کیارش و سایر دوستان) مطمئن باشید این آب و خاک به امثال شما افتخار میکند :smile:  :smile:  :)  :smile:  :smile:

Major

Major

نماد کاربر
321

تاريخ عضويت

يکشنبه 23 مهر 1385 20:43

آرشيو سپاس: 60 مرتبه در 40 پست

توسط کفير » شنبه 6 آبان 1385 09:16

دوست عزيز من از جنگ نمي ترسم خود من دوره هاي شش ماه آموزش هاي دفاعي بسيج را ديده ام من فقط مي گوييم جنگ بايد زماني باشد که ما چاره اي جز آن نداشته باشيم و يا توانايي کافي براي جنگ داشته باشيم مسلمانان تا زماني که در مکه بودند با وجود تمام آزار کفار با آنها وارد جنگ نشدند در صورتي همان مسلمانان چند سال تعد امپراتوري ايران را نابود کردند وبه قلب اروپا رسيدند
ما هم مي توانيم الان به ظاهر کوتاه بياييم و چند سال بعد با توجه به پيشرفت بسيار زياد ايران در مسائل نظامي آنگاه بدون ترس از حمله دشمن کارخود را ادامه دهيم

Captain II

Captain II

نماد کاربر
234

تاريخ عضويت

سه شنبه 21 شهریور 1385 01:18

کرج

آرشيو سپاس: 121 مرتبه در 37 پست

توسط R@mtin » شنبه 6 آبان 1385 10:20

اميدوارم هيچ وقت جنگ نشه و کشورمون دوباره آوارگي و ظلم و خرابي و ... را تجربه نکند ...

اما اگر چنين اتفاقي افتاد حتي با دست خالي هم که شده از کشورم دفاع مي کنم . البته به توانايي هاي ارتش و سپاه
( مخصوصا ارتش ) کاملا ايمان دارم .
به قول امام خميني که گفتند  : " راستي مگر فراموش کرده ايد ما براي انجام وظيفه در جنگ ، جنگيديم . ونتيجه فرع آن بوده است ."
من و امثال من هم براي اداي تکليف خواهيم جنگيد . حتي اگر بدانيم شکست مي خوريم ( که صد البته اين طور نيست )

دکتر شريعتي در قسمتي از کتاب مناجات خودش مي نويسه : " خدايا به من توفيق جهاد بي سلاح را ارزاني دار "

اين حرف خيلي مفهوم داره البته براي کساني که فکر کنند و آن را درک کنند ...

يا علي
اینان برای عشق ورزیدن به خدای خود راهی جز به صلیب کشیدن انسان نمی شناسند...
(فریدریش نیچه)

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
60

تاريخ عضويت

شنبه 18 شهریور 1385 19:07

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 3 پست

توسط jupiter4 » شنبه 6 آبان 1385 13:24

آشنا نوشته است:دوستان یک چیزی هست که بعضا مرا بد جور آزار میدهد !
انگار یک چیزی در گوش من دائم میخواند که : گیریم که به این خوبی با دشمنان درگیر شدیم ! فرض کنیم آمریکایی ها و اسرائیلی ها ناتوان شدند و نقشه هایشان عملی نشد !
به نظرت آمریکا یا اسرائیل سلاح هسته ای را برای کی ساخته ؟!
واقعا برای چه موقعی ساخته ؟! شما چه فکر میکنید ؟!
:?

این جور سلاحها فقط در مورد کشورهایی  کاربرد داره که دارای چنین سلاحی نباشند و بیشتر به منظور جلوگیری از حمله ی هسته ای هست
موفق باشید

قبليبعدي