در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Novice Poster

Novice Poster

no avatar
50

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 شهریور 1385 12:59

آرشيو سپاس: 80 مرتبه در 31 پست

Re: پایگاه های آمریکایی در تیررس موشک های ایران قرار دارد +

توسط fighter » پنج شنبه 9 آذر 1391 15:56

m-sajedy نوشته است:
fighter نوشته است:
KH.I.A.2500 نوشته است:سلام به همگی ؛

........ .

اقا شما كجا زندگكي مي كنين؟؟؟مگه در اين مملكت گل و بلبل نيستين؟؟؟اقتصاد ايران ورشكستس يا امريكا؟؟؟؟امريكا هنوز رتبه 1 را در دنيا دارد....اين همون دروغ هاييست كه اخبار ايران در مورد اقتصاد دنيا مي گويد..

اقتصاد ما با سایر اقتصاد های بزرگ یا کوچک جهان در ارتباط است و اگر مشکلات اقتصادی درون کشور دیده می شود منشاء آن را باید بیرون از کشور جست و جو کرد (متاثر از شرایط حاکم بر جهان) ضمن این که اقتصاد ایران به دلیل تحریم های آمریکا تا به حال کم ترین میزان خسارت را در میان اقتصاد های بزرگ دنیا از بحران اقتصادی دیده است.

ساخت این تجهیزات و افزایش روز افزون قدرت نظامی ایران  و البته ایران فریبی ، خود نمایانگر پویایی اقتصاد ایران است.
ایجاد این تفکر که اقتصاد ایران اقتصادی ورشکسته است حاصل تبلیغات ماهواره و ایضا" کاربرانی در محیط نت فارسی است. کاربرانی که عموما" خود را متخصص معرفی می کنند در حالی که اکثرا" در شیخ نشین های عربی خلیج ابدی و ازلی فارس یا نانوا هستن و یا لوله کش و ... (البته منظورم سنترال و کاربران شناخته شده و صاحب نام آن نیست)

پويايي اقتصادي؟؟؟؟جوك نگين لطفا....منظور از پويايي اقتصادي ساخت موشك است؟؟؟؟اگر كه اين طور است كره شمالي كه موشك هايش از ما بردش بيشتر است چه اقتصاد پويايي دارد....عزيز من  و دوست من قيمت خودرو را در ايران نگاه كن ..بحران دارو....اين ها نشانه اين است كه حرف هايي كه ما در مورد خود كفايي در صنايع و داروسازي داشتيم دروغي بيش نبود البته شما با تعصب وقتي به قضيه نگاه كنيم...زماني كه اقتصاد اخر دنيا را هم داشته باشيم رتبه بندي را بر عكس نگاه مي كنيم...و اخبار را بر عكس به مردم مي دهيم...اما زماني مي شود كه ديگر از درون اقتصاد متلاشي ميشود

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب fighter تشکر کرده اند:
891

Major II

Major II

نماد کاربر
305

تاريخ عضويت

پنج شنبه 23 شهریور 1391 11:57

آرشيو سپاس: 1706 مرتبه در 287 پست

توسط onbekende » پنج شنبه 9 آذر 1391 17:10

جناب فایتر.

شما در ایران زندگی میکنید.من هم در ایران زندگی میکنم.ولی تفکر من با شما فرق میکند.اقتصاد ایران نف و گاز ایران بود و نفت و گاز در حال صادر شدن بودن و اقتصاد ایران هم اینطوری نبود که تحریم های نفتی و گازی شروع شدن.حالا کی بیشتر صدمه دیده؟غرب یا ایران؟تورو خدا برید اخبار رو بخونید.فقط voa  و بی بی سی و من و تو نگاه نکنید.یکم هم اخبار کشور خودتون رو نگاه کنید ببینید غرب در چه وضعیه.کی اخبار رو بر عکس تحویل مردم میده؟غرب یا ایران؟
جناب 891.زمانی که آمریکا ناوگانش رو آورد به خلیج فارس و از چنتا قایق کوچیک شکست خورد رو همه به یاد دارن.به یاد داریم وقتی رو که ریگان از ترس همین موشک ها گفت که مشکلات آن منطقه به ما ربطی ندارد.
جناب 891 به من نشون بدین که کی خودش رو اندخته روی مین؟اینایی که شما میگی همش داوطلبانه بوده.
کسی مجبورشون نکرده بود.این شهدایی که خودشون رو انداختن روی مین فهمیدن اسلام چیه،فهمیدن پیروزی بر کافر یعنی چی،خودشون رو فدا کردن.مثل ما ننشستن فقط وراجی کنن و کشور رو زیر سوال ببرن.عمل کردن.
جناب fighter کدوم فتو شاپ؟شما فیلم کامل شلیک موشک هارو دیدی؟موشک ها همه شلیک شدند.
ایران اسلامی داره به پیروزی هایی میرسه که دشمناش دارن میسوزن.دارن از حسودی میترکن.بذار ببینن پیشرفت ایران رو.یک جمله که توی تاپیک حرفهای خودمونی بود یادم افتاد که آخر این پستم میگم.

"این جور افکار همه از اثرات تماشای زیاد اخبار   صداسیما و فوتوشاپ  وبلاگ های نظامی هستش"
همین حرف شما هم نشان از تماشای شبانه روزیه voa و بی بی سی و من و تو است.
"اون وقتیکه در حال خوندن نوجه بودیم"
هنوز هم نوحه میخونیم.چطور نمیگید وقتی یانکی ها داشتن موسیقی راک گوش میدادن ایران داشت RQ-170 رو پایین میاورد؟
"وزارت دفاع آمریکا در حال فروش عکس های ماهواره ای جبهه های ما  به ارتش بعث بود"
ولی ارتش بعث هیچ غلطی نتوانست بکند.ولی نوحه های ما تونستن عراق رو به خاک سیاه بنشینن.
"بعدش هم حضور ناورهای امریکایی در خلیج فارس"بعدش هم فرار اونها
"آمریکا داره روی پروژه هایی کار میکنه که با کمترین خسارت به تجهیزات نظامی جنگ های آینده رو در کمترین مدت پیروز بشه"
آمریکا تجربیات نظامی خود رو به اسرائیل هم میده و دیدیم که در کمترین مدت ها چه پیروزی هایی به دست آوردن...
جنگ 33 روزه
جنگ 22 روزه
جنگ 8 روزه
...
"دیگه از روسیه و چین اون شعار های پوچ سوسیالیستی و کومونیستی بلند نمیشه"
چون روسیه دیگه کومونیست نیست!

آهای حسود ، دیگه نمی خوام کور بشی !
گناه داری
از خدا میخوام دو تا چشم اضافه بهِت بده که بیشتر بسوزی

چند روز پیش در رزمایش 850 هزار کیلومتری پدافند هوایی دیدم بی بی سی چجوری داشت میسوخت...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب onbekende تشکر کرده اند:
esijoon, mostafa251m2998

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
50

تاريخ عضويت

توسط fighter » پنج شنبه 9 آذر 1391 17:31

onbekende نوشته است:جناب فایتر.

شما در ایران زندگی میکنید.من هم در ایران زندگی میکنم.ولی تفکر من با شما فرق میکند.اقتصاد ایران نف و گاز ایران بود و نفت و گاز در حال صادر شدن بودن و اقتصاد ایران هم اینطوری نبود که تحریم های نفتی و گازی شروع شدن.حالا کی بیشتر صدمه دیده؟غرب یا ایران؟تورو خدا برید اخبار رو بخونید.فقط voa  و بی بی سی و من و تو نگاه نکنید.یکم هم اخبار کشور خودتون رو نگاه کنید ببینید غرب در چه وضعیه.کی اخبار رو بر عکس تحویل مردم میده؟غرب یا ایران؟
جناب 891.زمانی که آمریکا ناوگانش رو آورد به خلیج فارس و از چنتا قایق کوچیک شکست خورد رو همه به یاد دارن.به یاد داریم وقتی رو که ریگان از ترس همین موشک ها گفت که مشکلات آن منطقه به ما ربطی ندارد.
جناب 891 به من نشون بدین که کی خودش رو اندخته روی مین؟اینایی که شما میگی همش داوطلبانه بوده.
کسی مجبورشون نکرده بود.این شهدایی که خودشون رو انداختن روی مین فهمیدن اسلام چیه،فهمیدن پیروزی بر کافر یعنی چی،خودشون رو فدا کردن.مثل ما ننشستن فقط وراجی کنن و کشور رو زیر سوال ببرن.عمل کردن.
جناب fighter کدوم فتو شاپ؟شما فیلم کامل شلیک موشک هارو دیدی؟موشک ها همه شلیک شدند.
ایران اسلامی داره به پیروزی هایی میرسه که دشمناش دارن میسوزن.دارن از حسودی میترکن.بذار ببینن پیشرفت ایران رو.یک جمله که توی تاپیک حرفهای خودمونی بود یادم افتاد که آخر این پستم میگم.

"این جور افکار همه از اثرات تماشای زیاد اخبار   صداسیما و فوتوشاپ  وبلاگ های نظامی هستش"
همین حرف شما هم نشان از تماشای شبانه روزیه voa و بی بی سی و من و تو است.
"اون وقتیکه در حال خوندن نوجه بودیم"
هنوز هم نوحه میخونیم.چطور نمیگید وقتی یانکی ها داشتن موسیقی راک گوش میدادن ایران داشت RQ-170 رو پایین میاورد؟
"وزارت دفاع آمریکا در حال فروش عکس های ماهواره ای جبهه های ما  به ارتش بعث بود"
ولی ارتش بعث هیچ غلطی نتوانست بکند.ولی نوحه های ما تونستن عراق رو به خاک سیاه بنشینن.
"بعدش هم حضور ناورهای امریکایی در خلیج فارس"بعدش هم فرار اونها
"آمریکا داره روی پروژه هایی کار میکنه که با کمترین خسارت به تجهیزات نظامی جنگ های آینده رو در کمترین مدت پیروز بشه"
آمریکا تجربیات نظامی خود رو به اسرائیل هم میده و دیدیم که در کمترین مدت ها چه پیروزی هایی به دست آوردن...
جنگ 33 روزه
جنگ 22 روزه
جنگ 8 روزه
...
"دیگه از روسیه و چین اون شعار های پوچ سوسیالیستی و کومونیستی بلند نمیشه"
چون روسیه دیگه کومونیست نیست!

آهای حسود ، دیگه نمی خوام کور بشی !
گناه داری
از خدا میخوام دو تا چشم اضافه بهِت بده که بیشتر بسوزی

چند روز پیش در رزمایش 850 هزار کیلومتری پدافند هوایی دیدم بی بی سی چجوری داشت میسوخت...

شما كه به ازادي اخبار ايران و دروغ اخبار رسانه هاي بيگانه  اعتقاد داريد  اين سوال مرا پاسخ دهيد....چرا روي  شبكه هاي ماهواره اي پارازيت مي اندازند؟؟؟؟
در ضمن  از كجا ميدوني كه من  وي ا اي ميبينم و از انجا اخبارم را به دست مي اورم؟؟؟براي اينكه بدونيد من سايت مشرق را هم مي روم....ادب افرادي كه در انجا با نظر مخالف  بر خورد مي كنند قابل ملاحظه است....افكار شما دقيقبر گرفته از سايت مشرق است...در ضمن هر كسي بي تعصب به اخبار ايران توجه كند با خودش نمي گويد چرا در اين اخبار 1 خبر  نيست كه نشان از شكست داشته باشد ايران در ضمينه اي داشته باشد در ضمن فشار تحريم روي مردم هست....بله روي مسئولان هيچ فشاري نيست ....احتمالن شما هم نبايد فشار را حس كرده باشيد...اين همه گراني را شما حس نمي كنيد؟؟؟در ضمن من پيشنهاد مي كنم بي طرفانه و نه با غرض به سايت هاي مخالف نظر خود برويد...و يادتان باشد مسئولان كشور ما كساني هستند كه پول 30 سال نفت مردم را در برابر رابطه  با اردن مي بخشند و مطمئنن تاريخ از اين دوران بخوبي ياد  نخواهد كرد....

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب fighter تشکر کرده اند:
891

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
48

تاريخ عضويت

چهارشنبه 22 شهریور 1391 13:51

آرشيو سپاس: 85 مرتبه در 34 پست

توسط 891 » پنج شنبه 9 آذر 1391 17:41

برید  با همون  فوتوشاپ  کار کنید

توی رویای خودتون بمونید زمانی بیدار میشید که دیگه دیر شده

وقتیکه اینترنت رو ف_*ل_ن*__ر میکنید
راهی جز کشف حقیقت از طریق  ماهواره برای مردم  باقی  نذاشتید
مردم اگه با شما بودند و اخبار صداسیما رو قبول داشتند که ماهواره نمیخریدند

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب 891 تشکر کرده اند:
fighter

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
50

تاريخ عضويت

توسط fighter » پنج شنبه 9 آذر 1391 17:53

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
50

تاريخ عضويت

توسط fighter » پنج شنبه 9 آذر 1391 18:08

بله شما اخبار صدا و سيما را نگاه ميكنيد نبايد متوجه فوتو شاپ موشكي شويدمگر در اخبار صدا و سيما مي گويند فوتو شاپ كرديم؟؟؟
راستي يك پيشرففت ديگر هم در صنعت خط توليد دروغين  لوكو موتيو بود  كه واقعا خنده دار بود اخبار صدا و سيما مصرف داخلي ان هم براي يك عده دارد كه فقط فكر مي كنند ما در علم از دنيا جلوتريم...

Major II

Major II

نماد کاربر
305

تاريخ عضويت

پنج شنبه 23 شهریور 1391 11:57

آرشيو سپاس: 1706 مرتبه در 287 پست

توسط onbekende » پنج شنبه 9 آذر 1391 18:46

جناب fighter.لینکی که قرار دادید ف_*ل_ن*__ر بود.خوب میدونم نظورتون از فوتو شاپ چه تصویری هست.ولی در اصل فوتوشاپی وجود ندارد و تمام موشک ها شلیک شدند و فقط یکی از آنها دیرتر شلیک شد.
این بحث خیلی بیهوده است.من ماهی یکبار به مشرق میروم.من قبل از اینکه شما بگویید به سایت ها و اخبار مخالف نظرم توجه کنم توجه کرده ام.هنوز هم توجه میکنم و نگاه میکنم.ولی عقل میگوید اگر کشور دیگری مثل ایران تحریم میشد و در شرایط ایران بود در همان جنگ 8 ساله از پا در می آمد و نابود میشد.
وقتی میبینم ایران به حدی رسیده که خودش داره ناوشکن تولید میکنه کیف میکنم و میگم آفرین به متخصصین که تلاششون رو کردن و فقط حرف نزدن و ایران رو زیر سوال نبردن و عمل کردن.نشون دادن که میتونن.وقتی انقلاب شد در ایران چه تسلیحاتی تولید میشد؟؟؟وضعیف ده های ایران چجوری بود؟؟؟وضعیف علمی ایران چجوری بود؟؟؟چند نوع دارو در ایران تهیه میشد؟؟؟چقدر تلاش شده بود که به انرژی هسته ای دست پیدا کنیم؟؟؟حالا چی؟در مقایسه با قبل از انقلاب از لحاظ علمی،تسلیحاتی و... چقدر پیشرفت داشتیم؟من به هیچ وجه و در هیچ جا نگفتم یران در زمینه علم از دنیا جلوتر است ولی این رو گفتم که ایران در زمینه علمی پیشرفت چشمگیری کرده.
جناب 891.ف_*ل_ن*__ر فقط مختص ایران نیست.با یک آی پی آمریکایی وارد اینرتنت بشوید و دنبال سایت های ضد آمریکایی بگردید.ببینید که ف_*ل_ن*__ر فقط در ایران نیست.
بله ما در رویاییم.در رویایی که داره محقق میشه.افرادی هم که خودشون رو به خواب زده اند زمانی بیدار میشوند که رویای ما به کاملا محقق شده و اون وقت میخوام قیافه هارو ببینم.
راستی چطوره هر وقت صحبت از پیشرفت ایران میشود همه پا میشن و ایران رو میکوبند؟
معلومه پیشرفت خوب داره دشمن رو میسوزونه ::ns
"آهای حسود ، دیگه نمی خوام کور بشی !
گناه داری
از خدا میخوام دو تا چشم اضافه بهِت بده که بیشتر بسوزی"

"راهی جز کشف حقیقت از طریق  ماهواره برای مردم  باقی  نذاشتید"
راستی؟
از کی تا حالا غرب شده حقیقت گو؟جوک های تازه اومده به بازار و ما خبر نداریم؟

ترجیح میدم اخبار ایران رو نگاه کنم تا اخبار کسی که رژیم صهیونیسی رو مظلوم ، بی دفاع و اشغال شده نشون میده !
آخرين ويرايش توسط onbekende در پنج شنبه 9 آذر 1391 18:49, ويرايش شده 1 در کل.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب onbekende تشکر کرده اند:
scientist66, esijoon, jhan2010

Major II

Major II

نماد کاربر
342

تاريخ عضويت

شنبه 29 آبان 1389 20:50

آرشيو سپاس: 1985 مرتبه در 313 پست

توسط m-sajedy » پنج شنبه 9 آذر 1391 18:47

--------
هرچی شما می گید قبول :D  - اقصاد ایران فلج :-(  - قرص سرما خوردگی ما هم تموم ...  :? - ارتش ایران نا کارآمد :L:L  - مردم ایران هم که از گرسنگی پوست شکمشون به ستون فقراتشون چسبیده  ::do  - موشک ما فتوشاپی بود  :m:a قبول - اصلا" کره شمالی هم انجوری که آمریکایی ها می گن  :-)

با این وضعیت چرا ناجی آزادگی در جهان یعنی آمریکا  :)  مثل عراق فکری به حال ما نمی کنه مگه بزرگترین حامی حقوق بش نیست
---
آمریکایی ها مگه این قدر تو علم و فناوری بالا نیستن خب یه فکر واسه صاحب کارشون (اسرائیل) کنند که در مقابل ساده ترین راکت ها از پا در نیاد ... ده نه یه کاری کنن دیگه  :o3
----
وقت کامل خودن مطالبتون رو نداشتم وگرنه جواب کامل تری بهتون می دادم  ^:)^
------
و در آخر
خدایا فرج آمریکا  :)  بر ما را تعجیل بفرما .... آمین ::sh
وَإِذَا قِیلَ لَهُمْ لَا تُفْسِدُوا فِی الْأَرْضِ قَالُوا إِنَّمَا نَحْنُ مُصْلِحُونَ

و هنگامی که به آنان گفته شود : در زمین فساد نکنید، می‌گویند : ما فقط اصلاح‌ کننده‌ایم!

سوره مبارکه البقرة

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب m-sajedy تشکر کرده اند:
onbekende, scientist66, esijoon

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
36

تاريخ عضويت

دوشنبه 25 اردیبهشت 1391 14:22

آرشيو سپاس: 76 مرتبه در 25 پست

توسط shekarchimehraboon » دوشنبه 2 بهمن 1391 11:56

m-sajedy نوشته است:
fighter نوشته است:
KH.I.A.2500 نوشته است:سلام به همگی ؛

........ .

اقا شما كجا زندگكي مي كنين؟؟؟مگه در اين مملكت گل و بلبل نيستين؟؟؟اقتصاد ايران ورشكستس يا امريكا؟؟؟؟امريكا هنوز رتبه 1 را در دنيا دارد....اين همون دروغ هاييست كه اخبار ايران در مورد اقتصاد دنيا مي گويد..

اقتصاد ما با سایر اقتصاد های بزرگ یا کوچک جهان در ارتباط است و اگر مشکلات اقتصادی درون کشور دیده می شود منشاء آن را باید بیرون از کشور جست و جو کرد (متاثر از شرایط حاکم بر جهان) ضمن این که اقتصاد ایران به دلیل تحریم های آمریکا تا به حال کم ترین میزان خسارت را در میان اقتصاد های بزرگ دنیا از بحران اقتصادی دیده است.

ساخت این تجهیزات و افزایش روز افزون قدرت نظامی ایران  و البته ایران فریبی ، خود نمایانگر پویایی اقتصاد ایران است.
ایجاد این تفکر که اقتصاد ایران اقتصادی ورشکسته است حاصل تبلیغات ماهواره و ایضا" کاربرانی در محیط نت فارسی است. کاربرانی که عموما" خود را متخصص معرفی می کنند در حالی که اکثرا" در شیخ نشین های عربی خلیج ابدی و ازلی فارس یا نانوا هستن و یا لوله کش و ... (البته منظورم سنترال و کاربران شناخته شده و صاحب نام آن نیست)

با سلام
نگران هیچ چیز نباشید که تا ما امام حسین رو داریم هیچی کم نداریم چون مرگ با عزت همیشه ماندگار است نه زندگی با ذلت.
حالا هیچ فرقی نداره که ما بتونیم پایگاه های دشمن رو بزنیم یا نتونیم مهم خداست که باید از ما راضی باشه.
موفق باشید.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب shekarchimehraboon تشکر کرده اند:
KH.I.A.2500, esijoon, نجف47, scientist66

Major

Major

نماد کاربر
426

تاريخ عضويت

پنج شنبه 29 تیر 1391 13:19

آرشيو سپاس: 2720 مرتبه در 407 پست

توسط jhan2010 » دوشنبه 2 بهمن 1391 17:41

واقعا متاسفم برای اون افرادی که که فکر میکنند که ما هر چه داریم فتو شاپ است وقتی بتوانند خودشان را باور کنند به این مسائل هم بیشتر  آگاه میشوند که آنچه در ایران امروز هست فتو شاپ نیست وتحت القاء رسانه های غرب دست به کتمان حقایق نمی زنند چشم بستن وندیدن حقایق چیزی است که رسانه های غربی از ما انتظار دارند و کسانی که این امر را قبول کنند فرقی با افراد خیانتکاری که در لباس میهن دوستی دنبال تاراح وغارت ایران هستند ندارند
امید به رهایی نیست وقتی همه دیوارند

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب jhan2010 تشکر کرده اند:
esijoon, onbekende, scientist66

قبلي