پاک کردن پست

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

پاک کردن پست

پست توسط mahan_agha » شنبه 7 بهمن 1391, 12:55 am

با سلام و خسته نباشید..من یکی از کاربرای قدیمیتونم..یه درخواستی داشتم..میدونم خیلی وقته که گذشته..اما اون زمان بلد درست نبودم!!!..نمیدونستم پست رو سایت میمونه..فک میکردم بعد مدتی پاک میشه..اما چند روز پیش یکی از دوستان بم اطلاع میده که آدرسم رو اینترنت وجود داره!!!جویا شدم و دریافتم که این موضوع بر میگرده به 4سال پیش که چیزی رو میخواستم سفارش بدم..البته روشش رو اشتباه رفتم..(جوونی کردم)..میخواستم پستی رو که 4سال پیش ایجاد کردم رو پاک کنید..البته از نه از نظر اینکه خطرناک باشه یا بد بشه واسم..فقط جهت یکسری دلایل شخصی و مسائل امنیتی..متوجه میشید که..اگه لطف کنید و به درخواستم جامه عمل بپوشونید ممنون میشم..
topic-t41660.html
این لینک اون پست اشتباست..باز هم ممنونم..از همین طریق پیگیر میشم

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71254 بار
سپاس‌های دریافتی: 31369 بار
تماس:

Re: پاک کردن پست

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 7 بهمن 1391, 1:23 am

سلام دوست گرامي
درخواست شما انجام شد
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”