هفتمین سالروز تاسیس مرکز انجمنهای تخصصی

اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 8672 بار
سپاس‌های دریافتی: 6217 بار

هفتمین سالروز تاسیس مرکز انجمنهای تخصصی

پست توسط ARafiee » شنبه 7 بهمن 1391, 8:03 pm

به نام خدا
سلام بر دوستان عزیز

پیش از آن که به موضوع بپردازیم عرض کنم
همانطور که می دانید مدیر گرامی سایت در طی 10 روز اخیر درگیر امور سایت هستند به جهت تحریم سرور سایت و مشغول بازیابی و بک آپ گرفتن از پست ها و نوشتارهای کاربران سایت (در محدوده 2 ماه اخیر) تا جایی که مقدورات(که عمدتا برون مرزی است) اجازه داده است
به ایشان خدا قوت عرض می کنیم

اما در آستانه میلاد پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی و حضرت امام صادق(علیهما السلام) هستیم ضمن عرض شادباش این روز خجسته 
 هفتمیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن سال تولد
مرکز انجمنـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــهای تخصصــــــــــــــــــــــــــی
را خدمت کاربران عزیز تبریک عرض می کنم

بدیهی است برپایی و رونق سایت تا بدین مرحله مستلزم تلاش و زحمات دوستان بسیاری بوده است
بویژه دوستانی که در ابتدای کار همراه بودند و پشتکار به خرج دادند
و شایسته قدردانی و سپاسگزاری هستند
و همچنین دوستانی که بعدها اضافه شدند و دوستانی که در آینده خواهند آمد که امید می رود در ادامه راه کار دوستان قدیمی را تکمیل نمایند

با این امید و نگاه که روزهای بهتر و پربارتری داشته باشیم برای انجمن به جهت بار فرهنگی و علمی
همراه با آرزوی کامیابی و موفقیت بیشتر برای دوستان گرامی
موفق باشید
تصویر 

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70847 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

Re: هفتمین سالروز تاسیس مرکز انجمنهای تخصصی

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 12 بهمن 1391, 5:29 pm

سلام دوستان عزيزم
ضمن تشكر از ARafiee عزيز كه اين تاپيك رو ايجاد كردند و همچنين عذرخواهي از تاخير در ارسال اين پيام (احتمالا برخي دوستان دليل اين تاخير رو ميدونند)

7 سال از تاسيس اين انجمن گذشته و همواره با فراز و نشيب‌هاي فراواني روبرو بوده، ابتدا حساسيت و خصومت‌هاي عده‌اي، بعد تحريم انجمن به دليل كپي‌رايت، ف_ * ل*_ ت ر شدن انجمن، حملات متعدد به سايت، ورود عده‌اي به بهانه‌ي تبليغ عقايد خود و تطهير برخي ديگه، انتخابات و .... كه آخرين اون هم تحريم انجمن به دليل ايراني بودن و حذف كل ديتابيس و فايلهاي سايت بود. اما شكر خدا تا به حال از پس اين همه مشكلاتي كه برخي از اون رو برشمردم، اين انجمن همچنان به حركت رو به جلو خودش ادامه داده و انشاالله اين حركت به لطف خدا ادامه خواهد داشت. اگر به سير حركت انجمن طي اين 7 سال توجه كنيم، شايد بارها زمانهايي بوده كه برخي فكر كردند ديگه آخر كار اين انجمن هست. اما اميد و همدلي دوباره راهي نو ايجاد كرده و از اون پيچ يا امتحان هم با موفقيت عبور كرديم. حال اين ميتونه الهام بخش زندگي همه‌ي ما باشه و بدونيم كه مشكل تنها زماني ايجاد ميشه كه راه حلي هم براي اون وجود داشته باشه. پس هرگز نا اميد نباشيم، اميد يكي از ارزشمندترين سرمايه‌هاي زندگي هر انسان هست.

اين انجمن با يك هدف مقدس شروع به كار كرده، اون هم آموختن و آموزش علمي كه داريم هست، پس بياييد همچنان در رفتار و عملكرد خود اين هدف متعالي رو سرلوحه‌ي كار و فعاليت خودمون قرار بديم و قبل از ارسال هر پستي به اين نكته توجه كنيم كه آيا در راستاي اين هدف هست يا نه، خير هست يا نه، مفيد هست يا نه، ارزشمند هست يا نه ...

من هم جشن تولد 7 سالگي انجمن رو به همه‌ي عزيزاني كه از ابتدا تا كنون قدمي براي رشد اين انجمن برداشته‌اند تبريك عرض كرده و از همه‌ي اين عزيزان صميمانه سپاسگزارم :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10771 بار
سپاس‌های دریافتی: 12373 بار
تماس:

پست توسط AGeNiS1 » پنج شنبه 12 بهمن 1391, 7:23 pm

تصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویر
با سلام و درود به همه دوستان عزیز
منم به نوبه ی خودم هفتمین سالگرد تاسیس سنترال رو به همه تبریک میگم
و واقعا بهترین فرومی که عضوش بودم همین بوده و هست و خواهد بود!
به امید موفقیت روز افزون !و گرفتن سالگرد 999سالگی
تصویر
تصویرتصویرتصویر

ببین و بخند!اگـه شاخی شَـکّ ندارم که گـاوی... اگه فکر میکنی خیلی بالایـی بیزحمت یه چندتـا موز بنداز پایین ... اگـه شیـری با کیکمیخوریـمـت ... اگه پرچمت بالاسـت بیزحمت دستـمالـو بگیر پـــرچــــم مارو هم تمیـز کن!
خدایا!همه مریضا رو شِفا بده!

New Member
سپاس‌های ارسالی: 9 بار
سپاس‌های دریافتی: 21 بار

پست توسط all4me » پنج شنبه 12 بهمن 1391, 7:45 pm

دست خدا بالای همه دست هاست.چون نیت کارتون خدا هست و توکلتون به خداست و تلاش و پشتکار هم دارید مثال این آیه قرآن میشید:سوره ۵۳: النجم - جزء ۲۷ -وَأَن لَّيْسَ لِلْإِنسَانِ إِلَّا مَا سَعَى ﴿۳۹﴾ و اينكه براى انسان جز حاصل تلاش او نيست (آیه ۳۹)
پس با تلاشتون به نتیجه دلخواهتون میرسید انشاالله
منم تبریک میگم
:) :-D :-D :-D :grin: :smile: :smile: :( :razz: :lol: :lol: :lol: :::P :K:L :L:L

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 997 بار
سپاس‌های دریافتی: 878 بار

پست توسط نادر70 » جمعه 13 بهمن 1391, 1:07 pm

با سلام خدمت دوستان سنترالی به خصوص جناب Mahdi1944

در این سه سالی که به توفیق خدا در این انجمن وزین افتخار عضویت داشتم فراز و نشیب های بسیار و سختی های فراوان اداره ی آن را تا حدودی درک کردم!
گرچه بنده به قول معروف خارج گود هستم اما به نوعی دستی از دور بر آتش دارم و اهمیت ماجرا را کم و بیش می فهمم!

اداره کردن انجمنی با بیش از 280000 کاربر و چند هزار کاربر فعال و چند صد هزار موضوع و مبحث آن هم طی 7 سال با آن مشکلاتی که مدیر محترم به آن اشاره کردند کار بسیار بزرگی است. در اینجا وظیفه ی خود می دانم که ضمن تبریک به همه ی کاربران سنترال به واسطه ی 7 ساله شدن انجمن؛ تبریک و تشکر و خسته نباشید ویژه ای نیز خدمت مدیران محترم به خصوص جناب Mahdi1944 عرض نمایم و از خداوند متعال برای همه ی کاربران به خصوص جناب Mahdi1944 آرزوی توفیق روز افزون دارم.
با صمیمانه ترین تبریک ها :razz: :-D
نادر 70 :razz:
[COLOR=#366092]پشتیبان [COLOR=#c00000]ولایت فقیه  باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد. 
امام روح الله (ره)

Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: پشت كامپيوتر !
سپاس‌های ارسالی: 10734 بار
سپاس‌های دریافتی: 5976 بار
تماس:

پست توسط nima-rad » جمعه 13 بهمن 1391, 2:12 pm

تبریک منم بعنوان عضوی کوچک نسبتاً قدیمی از این مجموعه نارنجی بزرگ پذیرا باشید..... تصویر تصویر تصویر

تصویر

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1282 بار
سپاس‌های دریافتی: 1825 بار

پست توسط m-sajedy » جمعه 13 بهمن 1391, 3:12 pm

بنده هم به نوبه خودم تبریک عرض می کنم امیدوارم خانه نارنجی پوش ما 120 ساله شه.

(عکس رو به دلیل هم رنگ بودن با انجمن انتخاب کردم :grin: )

تصویر
---------------------------------------
تصویر
وَإِذَا قِیلَ لَهُمْ لَا تُفْسِدُوا فِی الْأَرْضِ قَالُوا إِنَّمَا نَحْنُ مُصْلِحُونَ

و هنگامی که به آنان گفته شود : در زمین فساد نکنید، می‌گویند : ما فقط اصلاح‌ کننده‌ایم!

سوره مبارکه البقرة

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 104 بار
سپاس‌های دریافتی: 374 بار

پست توسط mahdi42 » یک شنبه 15 بهمن 1391, 10:52 am

منم به نوبه خودم این موفقیت رو تبریک میگم. میدونم اداره چنین انجمنی با این تعداد کاربر چه کار طاقت فرساییه.این کار فقط وفقط از مدیران لایق و خوبی مثل مدیران انجمن بزرگ سنترال کلوب امکان پذیره. انشالله همیشه مورد لطف الهی قرار بگیرید. یا حق
تصویر

تنـــهآ شادی زندگـی من این است
که هیچ کس نمیدآند تآ چه انــدازه غمگینــــم

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و قوانين سايت”