اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد
Captain

Captain

no avatar
616

تشکر کرده: 1018 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 تیر 1388 15:48

تهران

آرشيو سپاس: 5024 مرتبه در 424 پست

هفتمین سالروز تاسیس مرکز انجمنهای تخصصی

توسط ARafiee » شنبه 7 بهمن 1391 20:03

به نام خدا
سلام بر دوستان عزیز

پیش از آن که به موضوع بپردازیم عرض کنم
همانطور که می دانید مدیر گرامی سایت در طی 10 روز اخیر درگیر امور سایت هستند به جهت تحریم سرور سایت و مشغول بازیابی و بک آپ گرفتن از پست ها و نوشتارهای کاربران سایت (در محدوده 2 ماه اخیر) تا جایی که مقدورات(که عمدتا برون مرزی است) اجازه داده است
به ایشان خدا قوت عرض می کنیم

اما در آستانه میلاد پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی و حضرت امام صادق(علیهما السلام) هستیم ضمن عرض شادباش این روز خجسته

هفتمیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن سال تولد
مرکز انجمنـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــهای تخصصــــــــــــــــــــــــــی
را خدمت کاربران عزیز تبریک عرض می کنم

بدیهی است برپایی و رونق سایت تا بدین مرحله مستلزم تلاش و زحمات دوستان بسیاری بوده است
بویژه دوستانی که در ابتدای کار همراه بودند و پشتکار به خرج دادند
و شایسته قدردانی و سپاسگزاری هستند
و همچنین دوستانی که بعدها اضافه شدند و دوستانی که در آینده خواهند آمد که امید می رود در ادامه راه کار دوستان قدیمی را تکمیل نمایند

با این امید و نگاه که روزهای بهتر و پربارتری داشته باشیم برای انجمن به جهت بار فرهنگی و علمی
همراه با آرزوی کامیابی و موفقیت بیشتر برای دوستان گرامی
موفق باشید

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15479

تشکر کرده: 10208 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: هفتمین سالروز تاسیس مرکز انجمنهای تخصصی

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 12 بهمن 1391 17:29

سلام دوستان عزيزم
ضمن تشكر از  ARafiee عزيز كه اين تاپيك رو ايجاد كردند و همچنين عذرخواهي از تاخير در ارسال اين پيام (احتمالا برخي دوستان دليل اين تاخير رو ميدونند)

7 سال از تاسيس اين انجمن گذشته و همواره با فراز و نشيب‌هاي فراواني روبرو بوده، ابتدا حساسيت و خصومت‌هاي عده‌اي، بعد تحريم انجمن به دليل كپي‌رايت، ف_ * ل*_ ت ر شدن انجمن، حملات متعدد به سايت، ورود عده‌اي به بهانه‌ي تبليغ عقايد خود و تطهير برخي ديگه، انتخابات و .... كه آخرين اون هم تحريم انجمن به دليل ايراني بودن و حذف كل ديتابيس و فايلهاي سايت بود. اما شكر خدا تا به حال از پس اين همه مشكلاتي كه برخي از اون رو برشمردم، اين انجمن همچنان به حركت رو به جلو خودش ادامه داده و انشاالله اين حركت به لطف خدا ادامه خواهد داشت. اگر به سير حركت انجمن طي اين 7 سال توجه كنيم، شايد بارها زمانهايي بوده كه برخي فكر كردند ديگه آخر كار اين انجمن هست. اما اميد و همدلي دوباره راهي نو ايجاد كرده و از اون پيچ يا امتحان هم با موفقيت عبور كرديم. حال اين ميتونه الهام بخش زندگي همه‌ي ما باشه و بدونيم كه مشكل تنها زماني ايجاد ميشه كه راه حلي هم براي اون وجود داشته باشه. پس هرگز نا اميد نباشيم، اميد يكي از ارزشمندترين سرمايه‌هاي زندگي هر انسان هست.

اين انجمن با يك هدف مقدس شروع به كار كرده، اون هم آموختن و آموزش علمي كه داريم هست، پس بياييد همچنان در رفتار و عملكرد خود اين هدف متعالي رو سرلوحه‌ي كار و فعاليت خودمون قرار بديم  و قبل از ارسال هر پستي به اين نكته توجه كنيم كه آيا در راستاي اين هدف هست يا نه، خير هست يا نه، مفيد هست يا نه، ارزشمند هست يا نه ...

من هم جشن تولد 7 سالگي انجمن رو به همه‌ي عزيزاني كه از ابتدا تا كنون قدمي براي رشد اين انجمن برداشته‌اند تبريك عرض كرده و از همه‌ي اين عزيزان صميمانه سپاسگزارم  :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1851

تشکر کرده: 247 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 23 اسفند 1388 15:42

کرمان/رفسنجان

آرشيو سپاس: 13002 مرتبه در 1657 پست

توسط AGeNiS1 » پنج شنبه 12 بهمن 1391 19:23

با سلام و درود به همه دوستان عزیز
منم به نوبه ی خودم هفتمین سالگرد تاسیس سنترال رو به همه تبریک میگم
و واقعا بهترین فرومی که  عضوش بودم همین بوده و هست و خواهد بود!
به امید موفقیت روز افزون !و گرفتن سالگرد 999سالگی

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
اگـه شاخی شَـکّ ندارم که گـاوی... اگه فکر میکنی خیلی بالایـی بیزحمت یه چندتـا موز بنداز پایین ... اگـه شیـری با کیکمیخوریـمـت ... اگه پرچمت بالاسـت بیزحمت دستـمالـو بگیر پـــرچــــم مارو هم تمیـز کُن

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب AGeNiS1 تشکر کرده اند:
nima-rad, mahdi42, shola, FARSHAD.ADL, behrad90, demorgan, Mahdi1944, hermes_PERSIAN, Shahbaz, ARafiee, Java, Solver, CentralWeb, scientist66, Qaher1406, CAPTAIN PILOT, Shahryar, anga2009, Amiiiin, all4me, نادر70

New Member

no avatar
6

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 9 آبان 1389 23:57

آرشيو سپاس: 24 مرتبه در 3 پست

توسط all4me » پنج شنبه 12 بهمن 1391 19:45

دست خدا بالای همه دست هاست.چون نیت کارتون خدا هست و توکلتون به خداست و تلاش و پشتکار هم دارید مثال این آیه قرآن میشید:سوره ۵۳: النجم - جزء ۲۷ -وَأَن لَّيْسَ لِلْإِنسَانِ إِلَّا مَا سَعَى ﴿۳۹﴾ و اينكه براى انسان جز حاصل تلاش او نيست (آیه ۳۹)
پس با تلاشتون به نتیجه دلخواهتون میرسید انشاالله
منم تبریک میگم
:)  :-D  :-D  :-D  :grin:  :smile:  :smile:  :(  :razz:  :lol:  :lol:  :lol:  :::P  :K:L  :L:L

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب all4me تشکر کرده اند:
Amiiiin, shola, anga2009, nima-rad, Mahdi1944, hermes_PERSIAN, behrad90, ARafiee, scientist66, Shahbaz, AGeNiS1, Shahryar, Solver, CentralWeb, mahdi42, نادر70, CAPTAIN PILOT, Qaher1406

Major II

Major II

نماد کاربر
174

تشکر کرده: 29 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 29 دی 1388 22:59

آرشيو سپاس: 997 مرتبه در 144 پست

توسط نادر70 » جمعه 13 بهمن 1391 13:07

با سلام خدمت دوستان سنترالی به خصوص جناب Mahdi1944

در این سه سالی که به توفیق خدا در این انجمن وزین افتخار عضویت داشتم فراز و نشیب های بسیار و سختی های فراوان اداره ی آن را تا حدودی درک کردم!
گرچه بنده به قول معروف خارج گود هستم اما به نوعی دستی از دور بر آتش دارم و اهمیت ماجرا را کم و بیش می فهمم!

اداره کردن انجمنی با بیش از 280000 کاربر و چند هزار کاربر فعال و چند صد هزار موضوع و مبحث آن هم طی 7 سال با آن مشکلاتی که مدیر محترم به آن اشاره کردند کار بسیار بزرگی است. در اینجا وظیفه ی خود می دانم که ضمن تبریک به همه ی کاربران سنترال به واسطه ی 7 ساله شدن انجمن؛ تبریک و تشکر و خسته نباشید ویژه ای نیز خدمت مدیران محترم به خصوص جناب Mahdi1944 عرض نمایم و از خداوند متعال برای همه ی کاربران به خصوص جناب Mahdi1944 آرزوی توفیق روز افزون دارم.
با صمیمانه ترین تبریک ها  :razz:  :-D
نادر 70 :razz:
پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.
                                                                                        امام روح الله (ره)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب نادر70 تشکر کرده اند:
shola, Qaher1406, Shahbaz, CAPTAIN PILOT, Solver, all4me, CentralWeb, nima-rad, AGeNiS1, behrad90, m-sajedy, mahdi42, hermes_PERSIAN, ARafiee, scientist66, Mahdi1944, Shahryar

Major

Major

نماد کاربر
598

تشکر کرده: 229 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 28 دی 1386 12:47

پشت كامپيوتر !

آرشيو سپاس: 6417 مرتبه در 587 پست

توسط nima-rad » جمعه 13 بهمن 1391 14:12

تبریک منم بعنوان عضوی کوچک نسبتاً قدیمی از این مجموعه نارنجی بزرگ پذیرا باشید.....

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب nima-rad تشکر کرده اند:
shola, anga2009, Shahbaz, CAPTAIN PILOT, نادر70, all4me, CentralWeb, FARSHAD.ADL, AGeNiS1, behrad90, Qaher1406, mahdi42, hermes_PERSIAN, ARafiee, Solver, scientist66, Mahdi1944, Shahryar

Major II

Major II

نماد کاربر
342

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 آبان 1389 20:50

آرشيو سپاس: 1985 مرتبه در 313 پست

توسط m-sajedy » جمعه 13 بهمن 1391 15:12

بنده هم به نوبه خودم تبریک عرض می کنم امیدوارم خانه نارنجی پوش ما 120 ساله شه.

(عکس رو به دلیل هم رنگ بودن با انجمن انتخاب کردم  :grin: )

---------------------------------------
وَإِذَا قِیلَ لَهُمْ لَا تُفْسِدُوا فِی الْأَرْضِ قَالُوا إِنَّمَا نَحْنُ مُصْلِحُونَ

و هنگامی که به آنان گفته شود : در زمین فساد نکنید، می‌گویند : ما فقط اصلاح‌ کننده‌ایم!

سوره مبارکه البقرة

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب m-sajedy تشکر کرده اند:
nima-rad, onbekende, all4me, behrad90, Mahdi1944, AGeNiS1, hermes_PERSIAN, shola, mahdi42, scientist66, CAPTAIN PILOT, Solver, Shahryar, CentralWeb, Shahbaz, ARafiee, نادر70

Major II

Major II

نماد کاربر
95

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391 14:05

آرشيو سپاس: 409 مرتبه در 72 پست

توسط mahdi42 » يکشنبه 15 بهمن 1391 10:52

منم به نوبه خودم این موفقیت رو تبریک میگم. میدونم اداره چنین انجمنی با این تعداد کاربر چه کار طاقت فرساییه.این کار فقط وفقط از مدیران لایق و خوبی مثل مدیران انجمن بزرگ سنترال کلوب امکان پذیره. انشالله همیشه مورد لطف الهی قرار بگیرید. یا حق

تنـــهآ شادی زندگـی من این است
که هیچ کس نمیدآند تآ چه انــدازه غمگینــــم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mahdi42 تشکر کرده اند:
behrad90, AGeNiS1, CentralWeb, CAPTAIN PILOT, demorgan, ARafiee, Solver, Mahdi1944, nima-rad