در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Junior Poster

Junior Poster

no avatar
108

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اسفند 1386 12:14

آرشيو سپاس: 183 مرتبه در 54 پست

مشکل در بالا امدن ویندوز 7

توسط josniper64 » يکشنبه 8 بهمن 1391 22:27

سلام دوستان یکی دو روزه.وقتی سیستم را روشن میکنم .سیستم لاگ ان میشه منتها دسکتاب معلوم نیست وصفحه کاملا سیاهه وفقط نشانگر موس پیداست البته وقتی دکمه شات داون روی کیبرد را میزنم سیستم شاتدون میشه.ویا دکمه ایجکت سی دی روم را میزنم ایجکت میشه.خلاصه مشکل فقط سیاه بودن صفحه نمایشه
لطفا راهنمایی کنید

Captain II

Captain II

no avatar
494

تاريخ عضويت

يکشنبه 13 شهریور 1390 11:52

آرشيو سپاس: 5408 مرتبه در 512 پست

Re: مشکل در بالا امدن ویندوز 7

توسط marshal1987 » يکشنبه 8 بهمن 1391 23:30

josniper64 نوشته است:سلام دوستان یکی دو روزه.وقتی سیستم را روشن میکنم .سیستم لاگ ان میشه منتها دسکتاب معلوم نیست وصفحه کاملا سیاهه وفقط نشانگر موس پیداست البته وقتی دکمه شات داون روی کیبرد را میزنم سیستم شاتدون میشه.ویا دکمه ایجکت سی دی روم را میزنم ایجکت میشه.خلاصه مشکل فقط سیاه بودن صفحه نمایشه
لطفا راهنمایی کنید

دوست گرامی

اتفاقاً همین مشکل رو  یکی از دوستام داشت که خیلی راحت حل میشه و فکر کنم ناشی از بدافزار یا همچینی چیزی باشه ...

مشکل در اجرا نشدن یا بد اجرا شدن فایل explorer.exe  هست ...

شما  همون موقع که صفحه سیاهه وارد task manager بشید و اجرای explorer رو متوقف کنید و دوباره اجراش کنید (داخل run تایپ میکنید  explorer)

بعد اینکه بالا اومد یه انتی ویروس خوب نصب کنید تا بدافزار رو شناسایی و نابود کنه

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب marshal1987 تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, MASTER, Solver, Ali$amir, SHAHABESAGEB, Mahdi1944, KH.I.A.2500, scientist66

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » يکشنبه 8 بهمن 1391 23:48

josniper64,  

احتمال زیاد مشکل شما از اکتیو نبودن ویندوز و پایان دوره مصرف آزمایشی اون است. به این مطلب مراجعه کنید:

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

البته ممکن است دلیل آسیب  دیدن فایل های هندل اکسپلورر هم باشد، اما در این حالت شما والپیپر انتخابی خودتان را مشاهده خواهید کرد و فقط منوی استارت و آیکون های میز کار نمایش داده نمی شوند، که با کمک مدیریت فعالیت ها امکان اجرای دستی اکسپلورر هست. جهت رفع مشکل هم باید از یک نرم افزار پاکسازی و ترمیم رجیستری استفاده کنید که البته برخی ضد ویروس ها همراه خودشون دارند.

اما زمانی که پشت زمینه ویندوز شما نمایش داده نمی شود و تصویر سیاه است در ویندوز 7 غیر از موارد نادر که مثلا دلیل یک نرم افزار خاص یا ویروس است، در اکثر موارد مسئله اکتیو نبودن ویندوز و پایان دوره مصرف رایگان اون است.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
Ali$amir, SHAHABESAGEB, Mahdi1944, KH.I.A.2500, CAPTAIN PILOT, MASTER

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
108

تاريخ عضويت

توسط josniper64 » دوشنبه 9 بهمن 1391 11:11

marshal1987 نوشته است:
josniper64 نوشته است:سلام دوستان یکی دو روزه.وقتی سیستم را روشن میکنم .سیستم لاگ ان میشه منتها دسکتاب معلوم نیست وصفحه کاملا سیاهه وفقط نشانگر موس پیداست البته وقتی دکمه شات داون روی کیبرد را میزنم سیستم شاتدون میشه.ویا دکمه ایجکت سی دی روم را میزنم ایجکت میشه.خلاصه مشکل فقط سیاه بودن صفحه نمایشه
لطفا راهنمایی کنید

دوست گرامی

اتفاقاً همین مشکل رو  یکی از دوستام داشت که خیلی راحت حل میشه و فکر کنم ناشی از بدافزار یا همچینی چیزی باشه ...

مشکل در اجرا نشدن یا بد اجرا شدن فایل explorer.exe  هست ...

شما  همون موقع که صفحه سیاهه وارد task manager بشید و اجرای explorer رو متوقف کنید و دوباره اجراش کنید (داخل run تایپ میکنید  explorer)

بعد اینکه بالا اومد یه انتی ویروس خوب نصب کنید تا بدافزار رو شناسایی و نابود کنه

مشکل اینه که صفحه نمایش سیاهه وچیزی معلوم نیست.چجور وارد task managerبشم وقتی چیزی نمیبینم.عمل شات داون را با کلید روی کیبورد انجام میدم .این پیغامهایی هم که میفرستم از هارد و وینوز دیگه که به سیستم متصله میفرستم

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تاريخ عضويت

توسط Solver » دوشنبه 9 بهمن 1391 11:15

برای باز کردن مدیریت فعالیت ها، کلید های Alt + Ctrl + Del را همزمان بفشارید.

یک سوال، آیا صفحه نمایش سیگنال دریافت نمی کند و خاموش است یا فقط سیاه است ؟ من الان شک کردم شاید اصلا شما مشکل گرافیک داشته باشید. بد نیست فن گرافیک خودتان و حرارت اون را بررسی کنید.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

CAPTAIN PILOT, Mahdi1944

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
108

تاريخ عضويت

توسط josniper64 » دوشنبه 9 بهمن 1391 19:06

فکر نمیکنم که گرافیک باشه
در گوگل سرچ کردم که این مطلب به دردم خورد و اجرا کردم که بازهم به مشکل خوردم.ودر قسمت pervent access......وقتی این را کلیک میکنم که disable بکنم سیستم ریست میشه
http://nasseri77101.persianblog.ir/post/29

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تاريخ عضويت

توسط Solver » دوشنبه 9 بهمن 1391 19:27

josniper64,   همانطور که قبلا گفتم:

اگر

با کمک مدیریت فعالیت ها امکان اجرای دستی اکسپلورر هست.

راه حل شما:

جهت رفع مشکل هم باید از یک نرم افزار پاکسازی و ترمیم رجیستری استفاده کنید که البته برخی ضد ویروس ها همراه خودشون دارند.

انجام دستی این اقدامات آنطور که در لینک شرح داده شده اصلا روش ایده آلی برای شما نیست، انجام دستی این قبیل آموزش ها توسط افراد فاقد دانش لازم در حوزه رجیستری، گاه می تواند سیستم را کاملا از نظر امنیتی آسیب پذیر کند.

بنابراین از یک نرم افزار شناخته شده و امن استفاده کنید. در همین سنترال موجود است اگر جستجو کنید.

MASTER, Ali$amir, CAPTAIN PILOT, Mahdi1944

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
108

تاريخ عضويت

توسط josniper64 » سه شنبه 10 بهمن 1391 13:02

مشکلم رفع شد
راه حل:من دو هارد با دوسیستم عامل جدا دارم ومعمولا از هارد اولی استفاده میکنم واز هارد دوم برای چنین مواقعی استفاده میکنم
برای این مشکل هارد دوم را پیش فرض قرار دادم و هارد اول را دوم. وبا استفاده از تکنیک هارد به هارد واستفاد از ویندوز سالم هارد اولی را اسکن وویروس کشی کردم سپس سیستم را شات داون وهارد دوم را از مدار خارج کرد وبا هارد اول لاگ ان کردم و با دستورات
لینک http://nasseri77101.persianblog.ir/post/29وضعیت سیستم را به قبل از ویروسی شدن برگرداندم  این پست راهم با هارد اولی میفرستم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب josniper64 تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, Ali$amir