در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Major II

Major II

no avatar
96

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 26 اسفند 1385 08:08

مهم نیست که کجام ، همه جای ایران سرای من است

آرشيو سپاس: 153 مرتبه در 41 پست

هنگ کردن کامپیوتر

توسط free love » چهارشنبه 11 بهمن 1391 21:04

سلام. وقت بخیر

یه ند وقتی میشه که انتی ویروس کسپر 2013  لایسنس دار نصب کردم . ولی جدیدا زمانی که کامپیوترم رو روشن میکنم هنگ میکنه . باید چند بار ریستش کنم تا درست شه . حالا دقیقا نمیدونم مشکل به خاطر این انتی ویروس هست که نصب کردم  یا چیز دیگه ای. البته بگم قبلا 2012 کسپر نصب بود روش.مشکلی هم نداشت هرروز هم اپدیت میشد . و لی مال 2013 رو دیدم هی هنگ میکنه اومدم اپدیت رو غیر فعال کردم گفتم شاید مشکل به خاطر سنگینی برنامه باشه ولی مشکل همچنان باقیست .
ممنون میشم راهنمایی کنید.

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: هنگ کردن کامپیوتر

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 12 بهمن 1391 21:03

free love,  
متاسفانه نسخه‌ي 2013 كمي سنگين شده كه اين شركت قول داده در آپديت بعدي رفع كنه، خود من هم اگر براي 7 بود نسخه‌ي 2012 رو نصب ميكردم، اما متاسفانه 2012 روي ويندوز 8 نصب نميشه، هر چند 2013 با پچ E كه داده كمي سبك‌تر شده، اما همچنان به نسبت 2012 سنگين‌تر هست. اما من روي سيستمهاي با رم 1GB هم مشكل قفل كردن زمان بوت ندارم، پيشنهاد ميكنم با Uninstaller خود اين شركت، يكبار كامل نسخه‌ي 2012 و 2013 رو بزنيد حذف كنه، به اين شكل تمام اجزاي باقي مانده از 2012 و 2013 كه احتمالا باعث تداخل شدند حذف ميشه، بعد از ريستارت سيستم، مجددا نسخه‌ي 2013 رو نصب كنيد و بعد از اون حتما آپديت كنيد، احتمالا مشكل حل خواهد شد
:razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, behrad90, Ali$amir, scientist66, AGeNiS1, Shahbaz, ARafiee, Solver, ASHKAN95, CentralWeb, MASTER