در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد
Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

1371

تشکر کرده: 2256 مرتبه
تشکر شده: 3531 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 26 اسفند 1388 11:17

آرشيو سپاس: 10112 مرتبه در 877 پست

فوری: حمله هوایی جنگنده های اسراییلی به حومه دمشق

توسط Java » پنج شنبه 12 بهمن 1391 00:04


 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ، فرماندهی ارتش و نیروهای مسلح سوریه اعلام کرد جنگنده‌های اسرائیلی حریم هوایی سوریه را صبح امروز نقض کرده و به طور مستقیم یکی از مراکز پژوهشی ارتش را که مسئول تقویت مقاومت و دفاع از خود در منطقه «جمرایا» در ریف دمشق داشته، هدف قرار داده است.

این در حالی است که افراد مسلح مخالف نظام سوریه، طی ماه‌های خیر چندین بار تلاش داشتند که کنترل مرکز مورد نظر را در دست بگیرند.

تلویزیون سوریه نیز دقایقی پیش خبر حمله جنگنده‌های اسرائیلی به مرکز پژوهشی سوریه در حومه دمشق را منتشر کرد.

_______________________________________________________________________________________________


خبر مورد نظر تقریبا توسط تمام خبرگزاری های رسمی دنیا تایید شده است.

http://news.yahoo.com/israeli-airstrike-hits-truck-convoy-syria-164321149.html
............ودرویش به پادشاه گفت :این نیز بگذرد.....

http://valiasr-aj.com/persian/index.php


Major I

Major Iنماد کاربر
پست ها

351

تشکر کرده: 63 مرتبه
تشکر شده: 43 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 5 بهمن 1390 12:42

آرشيو سپاس: 2212 مرتبه در 321 پست

Re: فوری: حمله هوایی جنگنده های اسراییلی به حومه دمشق

توسط دموکراسی » پنج شنبه 12 بهمن 1391 00:52

فرماندهی ارتش سوریه اعلام کرد/
بمباران یک مرکز نظامی در حومه دمشق توسط جنگنده‌های اسرائیلی

فرماندهی ارتش و نیروهای مسلح سوریه اعلام کرد : جنگنده های اسرائیلی صبح امروز با تجاوز به حریم هوایی سوریه یک مرکز پژوهشهای نظامی در حومه دمشق را بمباران کردند، بر اثر این حمله دو نفر شهید و پنج تن دیگر زخمی شدند.
به گزارش سرويس بين‌ الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از تلویزیون سوریه، جنگنده های اسرائیلی یک مرکز پژوهشهای نظامی را در حومه دمشق را بمباران کردند.

در حمله جنگنده های اسرائیل به این مرکز دو نفر شهید و پنج تن دیگر زخمی شدند.

بنابر گزارشهای اولیه این مرکز پژوهشهای نظامی در منطقه جمرایا قرار دارد.

فرماندهی ارتش و نیروهای مسلح سوریه اعلام کرد : پیش از این گروههای تروریستی تلاشهای متعددی برای حمله و از بین بردن این مرکز پژوهشی داشتند که همگی آنها شکست خورده بودند.

در این حمله این مرکز پژوهشی بطور کامل ویران شده و به برخی از ساختمانهای اطراف آن نیز آسیب جدی وارد شده است.

این موضوع ارتباط گروههای تروریستی در سوریه با سرویس اطلاعاتی و ارتش رژیم صهیونیستی را به اثبات می رساند.

پیش از این برخی از منابع خبری مدعی شده بودند حمله مذکور به یک کاروان نظامی سوریه که در حال ورود به لبنان بوده ، انجام شده است.
توبه برلب سبحه برکف دل پر از شوق گناه معصیت را خنده می اید ز استغفار ما


Captain II

Captain IIno avatar
پست ها

494

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 31 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 13 شهریور 1390 11:52

آرشيو سپاس: 5408 مرتبه در 512 پست

Re: فوری: حمله هوایی جنگنده های اسراییلی به حومه دمشق

توسط marshal1987 » پنج شنبه 12 بهمن 1391 01:59

پس کجا هستند موشکهای پیشرفته ضدهوایی سوریه ؟!!!  (لبته بنا بر ادعای سایت مشرق !)

گزارش زیر رو احتمالاً خوندید !
http://www.mashreghnews.ir/fa/news/1773 ... 8%AE%D8%AA

یا این گزارش درسته و نشون میده سیستمهای دفاع هوایی روسیه از پس F16  هم بر نمیاد چه برسه به ...

یا گزارش از پایه غلطه که سند دیگه ای هست بر خالی بندهای برخی عزیزان دست اندرکار تبلیغات!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب marshal1987 تشکر کرده اند:
reza4087, CAPTAIN PILOT, Mohammad 1985, ASHKAN95, sand_fighter, fighter, Present, SORENA, thunder blitz, امام قلي خان, demorgan, ne13, دموکراسی

Novice Poster

Novice Posterno avatar
پست ها

50

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 شهریور 1385 12:59

آرشيو سپاس: 80 مرتبه در 31 پست

Re: فوری: حمله هوایی جنگنده های اسراییلی به حومه دمشق

توسط fighter » پنج شنبه 12 بهمن 1391 02:25

حتي روسيه هم نتونست كاري  بكنه!!!مئمئنن اگر ناتو  وارد عمل بشه  ان موقع روسيه وارد عمل ميشه و اقدام ميكند....تنها اقدامي كه مي كند خروج از سوريه است

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب fighter تشکر کرده اند:
امام قلي خان, ne13, Present, thunder blitz, Ghost Rider

Captain

Captainno avatar
پست ها

1227

تشکر کرده: 950 مرتبه
تشکر شده: 1633 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 شهریور 1389 20:14

آرشيو سپاس: 3493 مرتبه در 664 پست

Re: فوری: حمله هوایی جنگنده های اسراییلی به حومه دمشق

توسط shafagh 2 » پنج شنبه 12 بهمن 1391 03:15

از همان ابتدا ماهيت اسراييلي - امريكايي معارضان فتنه گر سوري مشخص بود ولي زماني را مي طلبيد كه با وقايع نهايي اين قضيه كاملا فاش شده و چهره ي گردانندگان اصلي اين فتنه از پشت پرده هاي ابهام اشكار شود تا ناظران جهاني در باره اين خيانت و زد و بندهاي رذيلانه عليه دولت و ملت سوريه مطمئن شوند.
اما در باره پرواز يكي دو هواپيماي اسراييلي و نفوذ به حاشيه هاي مرزي سوريه و حمله به مركزي پژوهشي در خاك اين كشور بايد گفت اسراييل بخودي خود قدرت و جسارت لازم براي چنين اقدامي را ندارد و در اصل اين رژيم متزلزل با تكيه به امريكا و دلگرمي به دخالت هاي اينده  عوامل امريكايي موجود در سازمان ملل جهت ميانجي گري در مواقع بحراني و همچنين وجود شورشيان جنايتكار و خائن داخلي سوريه چنين حمله تبليغاتي را انجام داده است. در اثبات ضعف رژيم و ارتش اسراييل همين نكته بس كه چندين سال قبل نظاميان خبيث و منفور صهيونيست بعد از بيست سال تلاش ناجوانمردانه و  جنايتبار عليه مردم لبنان مجبور به فرار از جنوب سرزمين لبنان و بازگشت به خاك فلسطين شدند (سال هايي كه نيروهاي امريكا و ناتو در حواشي خاورميانه حضور نداشتند). از طرفي نبايد فراموش كرد كه در سال هاي جنگ سوريه عليه اسراييل ارتش سوريه ضربات سختي را بر پيكر ارتش بي ايمان و دژخيم صهيونيستي وارد كرد و اگر با توطئه امريكا نيروهاي سازملن ملل دخالت نكرده و بين ارتش سوريه و نظاميان در حال فرار يهود غاصب حائل نشده بود رژيم تل اويو در طي چند روز سقوط مي كرد. در ان جنگ تعداد زيادي از ارتش صهيونيستي كشته و تعدادي قابل توجهي از جمله بعض افسران صهيونيستي به اسارت ارتش سوريه در امدند. با يقين بر اينكه با انقلاب هاي اسلامي مردم كشورهاي اسلامي همجوار با فلسطين و ايجاد حكومت هاي مردمي در اين كشورها اسراييل بنوعي در محاصره قرار گرفته و وحشت و تشطط رواني صهيونيست ها را فرا گرفته است حمله اين يكي دو هواپيماي اسراييلي براي بمباران يك مركز پژوهشي در حاشيه مرزهاي سوريه بهيچ وجه از موضع قدرت و موقعيت برتر نظامي اسراييل نبوده و فقط جنبه تبليغاتي و رواني دارد كه معمولا اسراييلي ها براي پوشاندن چنين نقاط ضعفي كه خودشان در خودشان سراغ دارند استاد هستند. اساس و محور تمامي گفتار انكه اسراييل در حال حاضر در بدترين شرائط و موقعيت مخاطره اميز خود از زمان اشغال فلسطين تا كنون قرار دارد براي تصور صحيح از اين واقعيت خوب است نظري به نيروهاي مقاومت غزه بيندازيم كه چطور با شليك موشك به مراكز تجمع صهيونيست ها وحشتي ناگفتني در دل انها ايجاد كرده و ارتش زبون اسراييل را مرعوب و از جانب مرزهاي غزه دور كردند. موشك هايي كه هم اكنون سوريه در اختيار دارد با توجه به شعاع پرتاب، قدرت انفجاري و ميدان وسيع تلفات و تخريب از موشك هاي مدافعان غزه بسيار برتر است و تنها پرتاب يكي از انها مي تواند كمر اسراييلي ها را بلرزه در اورد. سخن اخر اينكه خود اسراييل در برابر سوريه خطري محسوب نمي شود و انچه تا حدودي مي تواند جدي گرفته شود توطئه هماهنگ دنياي استكبار در قالب نيروهاي ناتو و سازمان هاي  جهاني وابسته به امريكا و دولت هاي مرتجع عربي مخالف دولت و ملت سوريه در  پشت سر صهيونيست هاست كه مي خواهند بهر نحو ممكن دولت مردمي فعلي را ساقط ،نيروهاي دفاعي سوريه مسخ و خنثي ساخته و دولت و ارتشي امريكايي و خدمتگزار براي اسراييل را پايه گذاري كنند. البته بايد گفت در اوضاع كنوني و بيداري مردم كشورهاي اسلامي منطقه و قدرتي كه در دست اراده ملت هاست هيچ خطري از جانب استكبار جدي نيست. سقوط ديكتاتورهاي بزرگ منطقه اين ادعا را بخوبي ثابت نمود و جهان قدرت ملتهاي مسلمان را به چشم يقين نظاره كرد و همين اخطار براي دنياي استكبار كافي است.
البته سوريه بايست به سازمان ملل متحد شكايت كند اين اقدام در زمان حاضر مي تواند بهترين عكس العمل در برابر حركت غير قانوني اسراييل و محكوميت صهيبونيست ها در انظار عمومي جهان باشد و همچنين مي تواند سند حقانيتي براي سوريه باشد كه حق عمل متقابل و حمله موشكي محدود (در مرحله اول) به تاسيسات اسراييل را دارد.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب shafagh 2 تشکر کرده اند:
Cloor Master, كيارش, Present, scientist66, malmal1369, امام قلي خان, anga2009, SADGYAN, airmag, KH.I.A.2500

Novice Poster

Novice Posterno avatar
پست ها

50

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 شهریور 1385 12:59

آرشيو سپاس: 80 مرتبه در 31 پست

Re: فوری: حمله هوایی جنگنده های اسراییلی به حومه دمشق

توسط fighter » پنج شنبه 12 بهمن 1391 03:30

shafagh 2 نوشته است:از همان ابتدا ماهيت اسراييلي - امريكايي معارضان فتنه گر سوري مشخص بود ولي زماني را مي طلبيد كه با وقايع نهايي اين قضيه كاملا فاش شده و چهره ي گردانندگان اصلي اين فتنه از پشت پرده هاي ابهام اشكار شود تا ناظران جهاني در باره اين خيانت و زد و بندهاي رذيلانه عليه دولت و ملت سوريه مطمئن شوند.
اما در باره پرواز يكي دو هواپيماي اسراييلي و نفوذ به حاشيه هاي مرزي سوريه و حمله به مركزي پژوهشي در خاك اين كشور بايد گفت اسراييل بخودي خود قدرت و جسارت لازم براي چنين اقدامي را ندارد و در اصل اين رژيم متزلزل با تكيه به امريكا و دلگرمي به دخالت هاي اينده  عوامل امريكايي موجود در سازمان ملل جهت ميانجي گري در مواقع بحراني و همچنين وجود شورشيان جنايتكار و خائن داخلي سوريه چنين حمله تبليغاتي را انجام داده است. در اثبات ضعف رژيم و ارتش اسراييل همين نكته بس كه چندين سال قبل نظاميان خبيث و منفور صهيونيست بعد از بيست سال تلاش ناجوانمردانه و  جنايتبار عليه مردم لبنان مجبور به فرار از جنوب سرزمين لبنان و بازگشت به خاك فلسطين شدند (سال هايي كه نيروهاي امريكا و ناتو در حواشي خاورميانه حضور نداشتند). از طرفي نبايد فراموش كرد كه در سال هاي جنگ سوريه عليه اسراييل ارتش سوريه ضربات سختي را بر پيكر ارتش بي ايمان و دژخيم صهيونيستي وارد كرد و اگر با توطئه امريكا نيروهاي سازملن ملل دخالت نكرده و بين ارتش سوريه و نظاميان در حال فرار يهود غاصب حائل نشده بود رژيم تل اويو در طي چند روز سقوط مي كرد. در ان جنگ تعداد زيادي از ارتش صهيونيستي كشته و تعدادي قابل توجهي از جمله بعض افسران صهيونيستي به اسارت ارتش سوريه در امدند. با يقين بر اينكه با انقلاب هاي اسلامي مردم كشورهاي اسلامي همجوار با فلسطين و ايجاد حكومت هاي مردمي در اين كشورها اسراييل بنوعي در محاصره قرار گرفته و وحشت و تشطط رواني صهيونيست ها را فرا گرفته است حمله اين يكي دو هواپيماي اسراييلي براي بمباران يك مركز پژوهشي در حاشيه مرزهاي سوريه بهيچ وجه از موضع قدرت و موقعيت برتر نظامي اسراييل نبوده و فقط جنبه تبليغاتي و رواني دارد كه معمولا اسراييلي ها براي پوشاندن چنين نقاط ضعفي كه خودشان در خودشان سراغ دارند استاد هستند. اساس و محور تمامي گفتار انكه اسراييل در حال حاضر در بدترين شرائط و موقعيت مخاطره اميز خود از زمان اشغال فلسطين تا كنون قرار دارد براي تصور صحيح از اين واقعيت خوب است نظري به نيروهاي مقاومت غزه بيندازيم كه چطور با شليك موشك به مراكز تجمع صهيونيست ها وحشتي ناگفتني در دل انها ايجاد كرده و ارتش زبون اسراييل را از مرعوب و از جانب مرزهاي غزه دور كردند. موشك هايي كه هم اكنون سوريه در اختيار دارد با توجه به شعاع پرتاب، قدرت انفجاري و ميدان وسيع تلفات و تخريب از موشك هاي مدافعان غزه بسيار برتر است و تنها پرتاب يكي از انها مي تواند كمر اسراييلي ها را بلرزه در اورد. سخن اخر اينكه خود اسراييل در برابر سوريه خطري محسوب نمي شود و انچه تا حدودي مي تواند جدي گرفته شود توطئه هماهنگ دنياي استكبار در قالب نيروهاي ناتو و سازمان هاي  جهاني وابسته به امريكا و دولت هاي مرتجع عربي مخالف دولت و ملت سوريه در  پشت سر صهيونيست هاست كه مي خواهند بهر نحو ممكن دولت مردمي فعلي را ساقط ،نيروهاي دفاعي سوريه مسخ و خنثي ساخته و دولت و ارتشي امريكايي و خدمتگزار براي اسراييل را پايه گذاري كنند. البته بايد گفت در اوضاع كنوني و بيداري مردم كشورهاي اسلامي منطقه و قدرتي كه در دست اراده ملت هاست هيچ خطري از جانب استكبار جدي نيست. سقوط ديكتاتورهاي بزرگ منطقه اين ادعا را بخوبي ثابت نمود و جهان قدرت ملتهاي مسلمان را به چشم يقين نظاره كرد و همين اخطار براي دنياي استكبار كافي است.


اقا اسرائيل ضعيف....سوريه ابر قدرت موندم چرا اون 2تا جنگنده را كه گفتين نزد؟؟؟در ضمن سوريه هيچ اقدامي نمي كنه...تا قبل از اين هم هيچ كاري نكرد....در ضمن قدرت بالستيك اسرائيل بسيار قوي تر از سوريه است با وجود كلاهك هاي هسته اي...برتري نظامي سوريه به اسرائيل دقيق بگيد در چه زمينه اي است؟؟؟زميني؟؟هوايي؟ دريايي؟موشكي؟؟پدافند؟؟به هر حال منتظريم ببينيم كه پاسخ اقاي اسد به اين حمله چيست..در ضمن دفعات قبل هم ديديم كه اسرائيل جرئت و جسارت اين كار را داشت و اين سوريه بود كه جسارت حتي پرتاب 1 گلوله را نداشت...اما شايد الان شرايط فرق كند...اما مطمئنن با پرتاب موشك به اسرائيل و واكنش اسراييل حكومت اسد وارد به جنگ در جبهه اي ديگري خواهد شد كه بسيار با جنگ با مخالفانش فرق دارد ...برتري هواييش به كل از دست ميرود...نتيجه اش هم مشخص است..

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب fighter تشکر کرده اند:
ne13, Ghost Rider, panda64, thunder blitz, امام قلي خان

Colonel II

Colonel IIنماد کاربر
پست ها

3475

تشکر کرده: 286 مرتبه
تشکر شده: 466 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

Re: فوری: حمله هوایی جنگنده های اسراییلی به حومه دمشق

توسط Solver » پنج شنبه 12 بهمن 1391 03:39

حمله کردن آسان است ...

اولین جمهوری اسلامی در جهان ؟ ایران

آمریکا به افغانستان حمله کرد » نتیجه » جمهوری اسلامی افغانستان / با تمام تفاوت هایش این واقعیت انکار ناپذیر است آمریکا مسیر را برای ایران صاف کرد ...


آمریکا به عراق حمله کرد » نتیجه » جمهوری اسلامی عراق / این یکی که کلا تفاوت زیادی هم نداشت و دیگه کار تا اونجا رفت که خود بوش و اوباما هم اعتراف کردند عراق را به ایران باختند ... (فکر نکنم بی خبر باشید اگر بودید تا لینک اخبار را بزارم با رفرنس معتبر داخلی آمریکا را بزارم )


آمریکا / ناتو / اسرائیل ... به سوریه حمله کرد ... هر کسی می تواند تجاوز کند، تجاوز کردن آداب و اصول ندارد که راحت است. مهم  این است تهش به هدفش دست یابد یا خیر ...

عراق هم یک روز تمام فرودگاه های ایران را زد ... اما عراق به کجا رسید و ما در کجا هستیم ...

مگر جدال خیابانی است که یکی بزند و اون یکی بخورد، من تعجب دوستان با این همه بحث های نظامی که در سنترال هست انتظار میره تحلیل های واقعی تری داشته باشند، اما متاسفانه همیشه شاهد این هستم در مورد جنگ مثل بازی های کامپیوتری و کل کل های خیابانی نظر میدهند.

کاشک میان جنگ قدرت ها - یک سوری بود رهبر این مردم بیچاره میشد که این روزها ناچارند یا شرقی باشند یا غربی ...

این وقایع اخیر سوریه و مصر نقش امام خمینی تو انقلاب ما را برای من خیلی روشن کرد ... شعار نه شرق و نه غربی به شرطی سر داده میشود که یک مدل ملی وسط باشد که سوریه و مصر و ... فاقدش هستند. ما هم از اوضاع ناراضی ... درگیری های گروهک های مختلف داخلی ... اما یک فرد آمد نه شرق - نه غرب . تجاوزی هم که به خاک ایران شد نه به سوریه خواهد شد نه به هیچ کشور دیگه چون دیگه اون همیت در ابر قدرت ها وجود نداره ...
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
isflooloo, امام قلي خان, Present, anga2009, onbekende, SADGYAN, mehdighorbani, Cloor Master, كيارش

Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

603

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 60 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 14 شهریور 1390 17:53

آرشيو سپاس: 7961 مرتبه در 623 پست

Re: فوری: حمله هوایی جنگنده های اسراییلی به حومه دمشق

توسط Goebbels » پنج شنبه 12 بهمن 1391 03:50

ای کاش به جای شعار (که جاش توی تریبون نماز جمعه تهران است)، تحلیل ارائه میدادیم!

ای کاش ما برای ارائه تحلیل کمی مطالعه تاریخی و جغرافیایی میداشتیم!

فاجعه از آنجایی است که بمباران در حومه دمشق اتفاق افتاده ! یعنی مرکز سیاسی و پایتخت!

حال بمباران پایتخت را که بی خیال شویم با بمباران مرکز به اصطلاح اتمی سوریه در دیرالزور که در عمق خاک سوریه بود چه کنیم؟!

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AF%DB% ... 9%88%D8%B1

در حالی که ارتش سوریه صرفا نظاره گر بود! و هیچ واکنشی به این اقدام تجاوزکارانه صهیونیست ها نشان داده نشد!

اما در جنگ اسرائیل با سوریه این اسرائیل بوده است که پیروز میدان بوده! مگر در چند پیروزی ناچیز و کوتاه مدت که سوری ها با فشار مصر در جبهه سینا به دست آوردند! اگر اسرائیلی ها در تنگنای شدید قرار گرفتند هیچگاه از طرف سوری ها نبوده! بلکه از طرف مصری ها بوده! کما اینکه دیدیم با برداشته شدن فشار مصر ، اسرائیل مواضع جولان رو به خوبی تثبیت و حرکت به سمت دمشق رو آغاز کرد! که اگر نبود تهدید برادر شوروی .........................!

جالب است بدانیم مرز اسرائیل با سوریه در جولان در طی 40 سال گذشته آرام ترین مرز اسرائیل بوده است! حتی سوری ها یک تیر هم شلیک نکرده اند! و این ارتش قدرتمند برای بازپس گیری خاک کشورش هیچ اقدامی نکرده است در طی 40 سال گذشته!

این ارتش به اصطلاح قدرتمند (صرفا با تبلیغات) افتضاحاتی همچون دره بقا رو پدید آورده! باقی این قبیل موارد بماند!

http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Mole_Cricket_19

این ارتش قدرتمند (!) در همین جنگ های داخلی یک سال گذشته با نهایت بی عرضگی عمل کرده است! از عدم نصب یک زره قفسی ساده بر روی اکثر تانک ها تا فرار و عدم حفاظت از پایگاه های هوایی و راداری مهم و ........................!

بنده پیش بینی میکنم که هیچ واکنش نظامی از سوری ها نخواهیم دید! چرایی این گفته با دوستان! (همانطور که پیش بینی یک سال پیش من درباره ادامه اقدامات مسلحانه و بروز جنگ داخلی دراز مدت در سوریه درست از آب درآمد! این پیش بینی هم درست خواهد بود به دلایلی!) طرفین هم با یک بحث و جدل لفظی کار رو خاتمه خواهند داد! نه چیزی بیشتر
آخرين ويرايش توسط Goebbels on پنج شنبه 12 بهمن 1391 04:03, ويرايش شده در 3.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Goebbels تشکر کرده اند:
Qaher1406, F-14 Fan, thunder blitz, Ghost Rider, امام قلي خان, demorgan, ali 313, ne13, sand_fighter, CAPTAIN PILOT, sroasha, reza4087, Cloor Master, Mohammad 1985, fighter, Present

Novice Poster

Novice Posterno avatar
پست ها

50

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 شهریور 1385 12:59

آرشيو سپاس: 80 مرتبه در 31 پست

Re: فوری: حمله هوایی جنگنده های اسراییلی به حومه دمشق

توسط fighter » پنج شنبه 12 بهمن 1391 03:54

M.Abooali نوشته است:حمله کردن آسان است ...

اولین جمهوری اسلامی در جهان ؟ ایران

آمریکا به افغانستان حمله کرد » نتیجه » جمهوری اسلامی افغانستان / با تمام تفاوت هایش این واقعیت انکار ناپذیر است آمریکا مسیر را برای ایران صاف کرد ...


آمریکا به عراق حمله کرد » نتیجه » جمهوری اسلامی عراق / این یکی که کلا تفاوت زیادی هم نداشت و دیگه کار تا اونجا رفت که خود بوش و اوباما هم اعتراف کردند عراق را به ایران باختند ... (فکر نکنم بی خبر باشید اگر بودید تا لینک اخبار را بزارم با رفرنس معتبر داخلی آمریکا را بزارم )


آمریکا / ناتو / اسرائیل ... به سوریه حمله کرد ... هر کسی می تواند تجاوز کند، تجاوز کردن آداب و اصول ندارد که راحت است. مهم  این است تهش به هدفش دست یابد یا خیر ...

عراق هم یک روز تمام فرودگاه های ایران را زد ... اما عراق به کجا رسید و ما در کجا هستیم ...

مگر جدال خیابانی است که یکی بزند و اون یکی بخورد، من تعجب دوستان با این همه بحث های نظامی که در سنترال هست انتظار میره تحلیل های واقعی تری داشته باشند، اما متاسفانه همیشه شاهد این هستم در مورد جنگ مثل بازی های کامپیوتری و کل کل های خیابانی نظر میدهند.

کاشک میان جنگ قدرت ها - یک سوری بود رهبر این مردم بیچاره میشد که این روزها ناچارند یا شرقی باشند یا غربی ...

این وقایع اخیر سوریه و مصر نقش امام خمینی تو انقلاب ما را برای من خیلی روشن کرد ... شعار نه شرق و نه غربی به شرطی سر داده میشود که یک مدل ملی وسط باشد که سوریه و مصر و ... فاقدش هستند. ما هم از اوضاع ناراضی ... درگیری های گروهک های مختلف داخلی ... اما یک فرد آمد نه شرق - نه غرب . تجاوزی هم که به خاک ایران شد نه به سوریه خواهد شد نه به هیچ کشور دیگه چون دیگه اون همیت در ابر قدرت ها وجود نداره ...


درسته كلمات خيلي شبيه هم هستند اما هردو  متحد امريكا هستند...مردم افغانستان دل خوشي از ايران ندارند...نمونش تجمعاتي است كه هر از گاهي مقابل سفارت ايران مي كنند...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب fighter تشکر کرده اند:
thunder blitz, ne13

Fast Poster

Fast Posterنماد کاربر
پست ها

233

تشکر کرده: 1 مرتبه
تشکر شده: 18 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 27 اسفند 1389 21:32

آرشيو سپاس: 650 مرتبه در 176 پست

Re: فوری: حمله هوایی جنگنده های اسراییلی به حومه دمشق

توسط alavi66 » پنج شنبه 12 بهمن 1391 04:30

marshal1987 نوشته است:پس کجا هستند موشکهای پیشرفته ضدهوایی سوریه ؟!!!  (لبته بنا بر ادعای سایت مشرق !)

گزارش زیر رو احتمالاً خوندید !
http://www.mashreghnews.ir/fa/news/1773 ... 8%AE%D8%AA

یا این گزارش درسته و نشون میده سیستمهای دفاع هوایی روسیه از پس F16  هم بر نمیاد چه برسه به ...

یا گزارش از پایه غلطه که سند دیگه ای هست بر خالی بندهای برخی عزیزان دست اندرکار تبلیغات!


قابل توجه شما این که این اف16 هایی که شما بهش می نازید در جنگ اخیر غزه با یه موشک دوشپ رتاپ زده شد.نکنه فکر می کنید سقوط اف 16 در غزه اونهم توسط موشک دوشپرتاپ دروغه؟
در مورد این که چرا سامانه های پدافندی سوریه در این قضیه خوب کار نکرد کارشناسان باید اظهار نظر کنند.در مقام دفاع از تجهیزات روسی نیستم اما ممکنه نقطه کوری وجود داشته باشه و اسرائیلیها از این نقطه کور استفاده کرده باشند  و نفوذ کرده باشند.همچنین مشرق نگفته که سوریه انقدر سامانه اس 300 یا اس 400 داره که در هر نقطه ای خاکش اون رو کار گذاشته .خود روسیه این سیستم ها در نقاط بالقوه در معرض خطر راه اندازی می کنه.نتیجه این که شما زمانی می توانید سیستم پدافندی سوریه رو زیر سوال ببرید که مطمئن باشید در منطقه عملیات شده اولا سیستم پدافندی وجود داشته و ثانیا ان سیستم در برد موثر خود نتوانسته از پس اف 16 های اسرائیلی بر بیاد.
حال اگه شما این دو قضیه رو ثابت کردید می تونید بگید که مشرق ( و سایتی که مشرق از اونجا خبر رو نقل کرده) چاخان کرده اما تا زمانی که  کارشناسان نتونستند این دو قضیه رو اثبات کنند به نظر من زیر سوال بردن تجهیزات نظامی سوریه توهمی بیش نیست
جانم فدای پیامبر مهربانی.
پیامبری که برای رهایی آدمیان از گمراهی هیچ اجرتی نخواست در حالی که گمراه کنندگان برای گمراه کردن مردم اجرت مطالبه می کنند.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب alavi66 تشکر کرده اند:
امام قلي خان, Qaher1406, isflooloo, Present, scientist66

Novice Poster

Novice Posterno avatar
پست ها

50

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 شهریور 1385 12:59

آرشيو سپاس: 80 مرتبه در 31 پست

Re: فوری: حمله هوایی جنگنده های اسراییلی به حومه دمشق

توسط fighter » پنج شنبه 12 بهمن 1391 04:46

alavi66 نوشته است:
marshal1987 نوشته است:پس کجا هستند موشکهای پیشرفته ضدهوایی سوریه ؟!!!  (لبته بنا بر ادعای سایت مشرق !)

گزارش زیر رو احتمالاً خوندید !
http://www.mashreghnews.ir/fa/news/1773 ... 8%AE%D8%AA

یا این گزارش درسته و نشون میده سیستمهای دفاع هوایی روسیه از پس F16  هم بر نمیاد چه برسه به ...

یا گزارش از پایه غلطه که سند دیگه ای هست بر خالی بندهای برخی عزیزان دست اندرکار تبلیغات!


قابل توجه شما این که این اف16 هایی که شما بهش می نازید در جنگ اخیر غزه با یه موشک دوشپ رتاپ زده شد.نکنه فکر می کنید سقوط اف 16 در غزه اونهم توسط موشک دوشپرتاپ دروغه؟
در مورد این که چرا سامانه های پدافندی سوریه در این قضیه خوب کار نکرد کارشناسان باید اظهار نظر کنند.در مقام دفاع از تجهیزات روسی نیستم اما ممکنه نقطه کوری وجود داشته باشه و اسرائیلیها از این نقطه کور استفاده کرده باشند  و نفوذ کرده باشند.همچنین مشرق نگفته که سوریه انقدر سامانه اس 300 یا اس 400 داره که در هر نقطه ای خاکش اون رو کار گذاشته .خود روسیه این سیستم ها در نقاط بالقوه در معرض خطر راه اندازی می کنه.نتیجه این که شما زمانی می توانید سیستم پدافندی سوریه رو زیر سوال ببرید که مطمئن باشید در منطقه عملیات شده اولا سیستم پدافندی وجود داشته و ثانیا ان سیستم در برد موثر خود نتوانسته از پس اف 16 های اسرائیلی بر بیاد.
حال اگه شما این دو قضیه رو ثابت کردید می تونید بگید که مشرق ( و سایتی که مشرق از اونجا خبر رو نقل کرده) چاخان کرده اما تا زمانی که  کارشناسان نتونستند این دو قضیه رو اثبات کنند به نظر من زیر سوال بردن تجهیزات نظامی سوریه توهمی بیش نیست


وقتي گفته ميشه  اف 16 ساقط شده و خلبانش اسير شده بايد 1 نشونه اي باشه نه اين كه بگيد و بنويسيد ساقط شد و همه قبول كنن...در ضمن اين مركزي كه هدف قرار گرفت حومه دمشق بود يعني مي خواهيد بگيد لازم نيست دمشق پدافند اطرافش باشد؟؟؟؟؟عجب تحليلي كرديد...قرار به اپبات نيست وقتي انجامي عمل گفت...به قول يكي از بچه ها يا اس400 كارايي نداشته يا مشرق دروغ گفته ..از اين 2 حالت خارج نيست...حالت سوم ميتونه اين باشه كه پرسنل خواب بودن

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب fighter تشکر کرده اند:
ne13, sand_fighter, edibk, Present, امام قلي خان

Major

Majorno avatar
پست ها

253

تشکر کرده: 25 مرتبه
تشکر شده: 41 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 10 بهمن 1385 02:43

آرشيو سپاس: 679 مرتبه در 161 پست

Re: فوری: حمله هوایی جنگنده های اسراییلی به حومه دمشق

توسط F-14 Fan » پنج شنبه 12 بهمن 1391 04:59

shafagh 2 نوشته است:  
  از طرفي نبايد فراموش كرد كه در سال هاي جنگ سوريه عليه اسراييل ارتش سوريه ضربات سختي را بر پيكر ارتش بي ايمان و دژخيم صهيونيستي وارد كرد و اگر با توطئه امريكا نيروهاي سازملن ملل دخالت نكرده و بين ارتش سوريه و نظاميان در حال فرار يهود غاصب حائل نشده بود رژيم تل اويو در طي چند روز سقوط مي كرد.

این دوستمون مثل اینکه از شکست فاحش سوریه و اینکه سوریه بلندی‌های جولان را از دست داد خبر نداره. مثل اینکه خبر نداره تو اون جنگ نیروهای "بي ايمان"  اسرائیل بعد از گرفتن بلندی‌های جولان به سمت دمشق پیشروی کردند. مثل اینکه خبر نداره رژیم "متزلزل" اسرائیل هر وقت بخواد سوریه را بمباران میکنه (مثل بمباران مرکز اتمی‌ سوریه سال ۲۰۰۷).

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب F-14 Fan تشکر کرده اند:
sand_fighter, امام قلي خان, arian2020, ali 313

بعدي

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان