باز نشدن فایرفاکس!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10771 بار
سپاس‌های دریافتی: 12373 بار
تماس:

باز نشدن فایرفاکس!

پست توسط AGeNiS1 » یک شنبه 15 بهمن 1391, 9:50 am

با سلام به همه کاربران عزیز

ببخشید
والا ما ی سفر 2 روزه رفتیم و برگشتیم دیدیم فایرفاکس باز نمیشه!
چند بارم امتحان کردم نشد!
بعد تو Task Manager===>processesچک کردم که ببینم برنامه اجرا میشه یا نه!
دیدم که اینجوری شده firefox.exe*32!
و وقتی End Processهم زدم این پیغامو داد!
تصویر
دلیلشم نمیدونم!
و اینکه ویندوزمم سون 64 بیتی هست!

پیشاپیش از جوابتون ممنونم!فقط خواهشا فقط نگید که باید دوباره نصب کنی و اینا!چون میخوام دلیلشو بدونم!مرسی
ببین و بخند!اگـه شاخی شَـکّ ندارم که گـاوی... اگه فکر میکنی خیلی بالایـی بیزحمت یه چندتـا موز بنداز پایین ... اگـه شیـری با کیکمیخوریـمـت ... اگه پرچمت بالاسـت بیزحمت دستـمالـو بگیر پـــرچــــم مارو هم تمیـز کن!
خدایا!همه مریضا رو شِفا بده!

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5880 بار
سپاس‌های دریافتی: 12410 بار
تماس:

Re: باز نشدن فایرفاکس!

پست توسط Solver » یک شنبه 15 بهمن 1391, 10:28 am

agenis1,

خوب راه حل که همان نصب دوباره است.

اما اگر به کشف موضوع علاقه مند هستید لازم است بررسی دقیق تر شود.

ضمنا این پیغام که دادین ربطی به مشکل فایرفاکس نداره، این پیغام ناتوانی سیستم عامل در بستن یک نرم افزار مشکل دار (اینجا فایرفاکس) است. اگر خود فایرفاکس پیغام خطا با کد یا شماره ای ارائه میکند بیانش کنید.
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10771 بار
سپاس‌های دریافتی: 12373 بار
تماس:

پست توسط AGeNiS1 » یک شنبه 15 بهمن 1391, 11:25 am

M.Abooali نوشته شده:agenis1,

خوب راه حل که همان نصب دوباره است.

اما اگر به کشف موضوع علاقه مند هستید لازم است بررسی دقیق تر شود.

ضمنا این پیغام که دادین ربطی به مشکل فایرفاکس نداره، این پیغام ناتوانی سیستم عامل در بستن یک نرم افزار مشکل دار (اینجا فایرفاکس) است. اگر خود فایرفاکس پیغام خطا با کد یا شماره ای ارائه میکند بیانش کنید.

متشکر از جوابتون
چجوری بررسی دقیق تر انجام بدم؟
اخه برای چی؟ناگفته نماند!اطبق بازجویی های انجام شده برادرم 2 تا اهنگ از نت دانلود کرده!همین!و بررسی هم کردم سیستم ویروسی نیس!بازم ممنون میشم کمک کنید!

قبلا تو پروسس نگاه میکردم
firefox.exeفقط بود ولی الن *32 بهش اظافه شده!چراشو نمیدونم!
ببین و بخند!اگـه شاخی شَـکّ ندارم که گـاوی... اگه فکر میکنی خیلی بالایـی بیزحمت یه چندتـا موز بنداز پایین ... اگـه شیـری با کیکمیخوریـمـت ... اگه پرچمت بالاسـت بیزحمت دستـمالـو بگیر پـــرچــــم مارو هم تمیـز کن!
خدایا!همه مریضا رو شِفا بده!

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5880 بار
سپاس‌های دریافتی: 12410 بار
تماس:

پست توسط Solver » یک شنبه 15 بهمن 1391, 1:24 pm

agenis1,

حالا سخت نگیر دوست من، رایانه به هر حال ضریب خطاهش هر چند کم اما صفر نیست و گاه اتفاقات عجیب و غریب درش رخ میدهد. مثل رونمایی از سیستم امنیتی مایکروسافت در سال فکر کن 2006 و اون حادثه که ویندوز اصلا لود نشد! :-) و ناچار روی لپ تاپ شخصی یکی از شرکت کنندگان درباره سیستم توضیحات دادن و مایکروسافت کلی زیر سوال رفت.

بعضی اوقات پیگیر بودن موجب کسب تجربه خواهد شد و ارزشمند، اما گاهی کشف علت مشکل تجربه ارزشمندی نیست چون شاید در تمام طول عمرتان یک بار باش برخورد داشته باشید فقط.

این اتفاقات هم مسئله ای نیست که دانستن دلیل دقیق فنیش برای شما در جایگاه کاربر ارزشمند باشد، اگر جزو توسعه دهندگان فایرفاکس بودید موضوع فرق داشت. :D

از وقت خود در مسیر کشف موضوع دیگری بهره ببرید. موفق باشید :razz:
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70847 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 15 بهمن 1391, 2:57 pm

agenis1,
تا جایی که به خاطر دارم در نسخه 17 به پایین این مشکل وجود داشت و علت اون هم فکر میکنم تداخل با یکی از پلاگینها یا فلش پلایر بود
پیشنهاد میکنم نسخه 18.0.1 رو نصب کنید

احساس میکنم Firefox دوباره به دوران اوج خودش داره برمیگرده ...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 249 بار
سپاس‌های دریافتی: 105 بار

پست توسط 7421 » دو شنبه 16 بهمن 1391, 12:03 pm

Mahdi1944 نوشته شده:agenis1,
تا جایی که به خاطر دارم در نسخه 17 به پایین این مشکل وجود داشت و علت اون هم فکر میکنم تداخل با یکی از پلاگینها یا فلش پلایر بود
پیشنهاد میکنم نسخه 18.0.1 رو نصب کنید

احساس میکنم Firefox دوباره به دوران اوج خودش داره برمیگرده ...

قبلا نسخه 17 را داشتم و امروز صبح نسخه 18.0.1 را نصب كردم. براي بار اول لود شد ولي وقتي سيستم را رياستارت كردم ديگه فايرفاكس نمي تونست صفحات وب را لود كنه و آخر سر مجبور شدم نسخه 17 را مجددا نصب كنم و همه چي درست شد .

ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”