در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Captain I

Captain I

نماد کاربر
1827

تشکر کرده: 215 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 23 اسفند 1388 15:42

کرمان/رفسنجان

آرشيو سپاس: 13002 مرتبه در 1657 پست

باز نشدن فایرفاکس!

توسط AGeNiS1 » يکشنبه 15 بهمن 1391 09:50

با سلام به همه کاربران عزیز

ببخشید
والا ما ی سفر 2 روزه رفتیم و برگشتیم دیدیم فایرفاکس باز نمیشه!
چند بارم امتحان کردم نشد!
بعد تو Task Manager===>processesچک کردم که ببینم برنامه اجرا میشه یا نه!
دیدم که اینجوری شده firefox.exe*32!
و وقتی End Processهم زدم این پیغامو داد!

دلیلشم نمیدونم!
و اینکه ویندوزمم سون 64 بیتی هست!

پیشاپیش از جوابتون ممنونم!فقط خواهشا فقط نگید که باید دوباره نصب کنی و اینا!چون میخوام دلیلشو بدونم!مرسی

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
اگـه شاخی شَـکّ ندارم که گـاوی... اگه فکر میکنی خیلی بالایـی بیزحمت یه چندتـا موز بنداز پایین ... اگـه شیـری با کیکمیخوریـمـت ... اگه پرچمت بالاسـت بیزحمت دستـمالـو بگیر پـــرچــــم مارو هم تمیـز کُن

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب AGeNiS1 تشکر کرده اند:
ASHKAN95, 7421

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

Re: باز نشدن فایرفاکس!

توسط Solver » يکشنبه 15 بهمن 1391 10:28

agenis1,  

خوب راه حل که همان نصب دوباره است.

اما اگر به کشف موضوع علاقه مند هستید لازم است بررسی دقیق تر شود.

ضمنا این پیغام که دادین ربطی به مشکل فایرفاکس نداره، این پیغام ناتوانی سیستم عامل در بستن یک نرم افزار مشکل دار (اینجا فایرفاکس) است. اگر خود فایرفاکس پیغام خطا با کد یا شماره ای ارائه میکند بیانش کنید.

Never is never an option +

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
AGeNiS1, Ali$amir, ASHKAN95

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1827

تشکر کرده: 215 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 23 اسفند 1388 15:42

کرمان/رفسنجان

آرشيو سپاس: 13002 مرتبه در 1657 پست

توسط AGeNiS1 » يکشنبه 15 بهمن 1391 11:25

M.Abooali نوشته است:agenis1,  

خوب راه حل که همان نصب دوباره است.

اما اگر به کشف موضوع علاقه مند هستید لازم است بررسی دقیق تر شود.

ضمنا این پیغام که دادین ربطی به مشکل فایرفاکس نداره، این پیغام ناتوانی سیستم عامل در بستن یک نرم افزار مشکل دار (اینجا فایرفاکس) است. اگر خود فایرفاکس پیغام خطا با کد یا شماره ای ارائه میکند بیانش کنید.

متشکر از جوابتون
چجوری بررسی دقیق تر انجام بدم؟
اخه برای چی؟ناگفته نماند!اطبق بازجویی های انجام شده برادرم 2  تا اهنگ از نت دانلود کرده!همین!و بررسی هم کردم سیستم ویروسی نیس!بازم ممنون میشم کمک کنید!

قبلا تو پروسس نگاه میکردم
firefox.exeفقط بود ولی الن *32 بهش اظافه شده!چراشو نمیدونم!

اگـه شاخی شَـکّ ندارم که گـاوی... اگه فکر میکنی خیلی بالایـی بیزحمت یه چندتـا موز بنداز پایین ... اگـه شیـری با کیکمیخوریـمـت ... اگه پرچمت بالاسـت بیزحمت دستـمالـو بگیر پـــرچــــم مارو هم تمیـز کُن

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » يکشنبه 15 بهمن 1391 13:24

agenis1,  

حالا سخت نگیر دوست من، رایانه به هر حال ضریب خطاهش هر چند کم اما صفر نیست و گاه اتفاقات عجیب و غریب درش رخ میدهد. مثل رونمایی از سیستم امنیتی مایکروسافت در سال فکر کن 2006 و اون حادثه که ویندوز اصلا لود نشد!  :-)  و ناچار روی لپ تاپ شخصی یکی از شرکت کنندگان درباره سیستم توضیحات دادن و مایکروسافت کلی زیر سوال رفت.

بعضی اوقات پیگیر بودن موجب کسب تجربه خواهد شد و ارزشمند، اما گاهی کشف علت مشکل تجربه ارزشمندی نیست چون شاید در تمام طول عمرتان یک بار باش برخورد داشته باشید فقط.

این اتفاقات هم مسئله ای نیست که دانستن دلیل دقیق فنیش برای شما در جایگاه کاربر ارزشمند باشد، اگر جزو توسعه دهندگان فایرفاکس بودید موضوع فرق داشت.  :D

از وقت خود در مسیر کشف موضوع دیگری بهره ببرید. موفق باشید  :razz:

Never is never an option +

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
AGeNiS1, Mahdi1944, Ali$amir, ASHKAN95, CAPTAIN PILOT

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 15 بهمن 1391 14:57

agenis1,  
تا جایی که به خاطر دارم در نسخه 17 به پایین این مشکل وجود داشت و علت اون هم فکر میکنم تداخل با یکی از پلاگینها یا فلش پلایر بود
پیشنهاد میکنم نسخه 18.0.1 رو نصب کنید

احساس میکنم Firefox دوباره به دوران اوج خودش داره برمیگرده ...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Mohammad 1985, behrad90, AGeNiS1, CAPTAIN PILOT, Shahbaz, Ali$amir, Solver, ASHKAN95

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
45

تشکر کرده: 49 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 22 مهر 1385 04:20

آرشيو سپاس: 124 مرتبه در 34 پست

توسط 7421 » دوشنبه 16 بهمن 1391 12:03

Mahdi1944 نوشته است:agenis1,  
تا جایی که به خاطر دارم در نسخه 17 به پایین این مشکل وجود داشت و علت اون هم فکر میکنم تداخل با یکی از پلاگینها یا فلش پلایر بود
پیشنهاد میکنم نسخه 18.0.1 رو نصب کنید

احساس میکنم Firefox دوباره به دوران اوج خودش داره برمیگرده ...

قبلا نسخه 17 را داشتم و امروز صبح نسخه 18.0.1 را نصب كردم. براي بار اول لود شد ولي وقتي سيستم را رياستارت كردم ديگه فايرفاكس نمي تونست صفحات وب را لود كنه و آخر سر مجبور شدم نسخه 17 را مجددا نصب كنم و همه چي درست شد .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب 7421 تشکر کرده اند:
AGeNiS1