در اين بخش مي‌توانيد به مباحث مربوط به انواع زبان هاي برنامه نويسي بپردازيد
Novice Poster

Novice Poster

no avatar
70

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 30 اردیبهشت 1390 18:22

آرشيو سپاس: 26 مرتبه در 18 پست

Re: سوال درباره مدرک های کامپیوتر

توسط ted mosby » دوشنبه 16 بهمن 1391 22:48

shadro نوشته است:داداش مدرک کامپیوتر که از دانشگاه بگیری فقط بدرد استخدام نیروی انتظامی میخوره :grin:  :grin:

حالا برای چی نیروی انتظامی؟؟؟؟

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
70

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 30 اردیبهشت 1390 18:22

آرشيو سپاس: 26 مرتبه در 18 پست

Re: سوال درباره مدرک های کامپیوتر

توسط ted mosby » دوشنبه 16 بهمن 1391 22:50

pckho0r نوشته است:
ted mosby نوشته است:
pckho0r نوشته است:ببین دوست عزیز نمیخوام زیراب اموزشگاه ها رو بزنم ولی بنده به شخصه اموزشگاه واقعی که استادش با حوصله با دانشجوهاش کار کنه ندیدم!
همه اون مطالبی که سر جلسه به شما میگن با توصیف مفصل تر تو کتاب ها و مالتی مدیاهای مختلف اومده شما بی نهایت بار میتونید یک کتاب رو ورق بزنی و مطالبشو دوباره بخونی یا فایل ویدئویی رو جلو عقب کنی ولی از شما می پرسم ایا میتونید فرضآ سر جلسه هشتم درس ASP.net به استادتون بگین لطفآ مطالب هفته پیش رو دوباره توضیح بدین من خوب نفهمیدمش؟! جواب شما احیانآ یکی از موارد زیره :

1_ مگه شما یادداشت برداری نمی کنید؟ (خوب اگه قراره جزوه بنویسی بری خونه بخونی که چرا اینقدر هزینه میکنی برو یه کتاب بخر! در ثانی شما نخواستین که استاد مطالبشو تکرار کنه بلکه میخواین مطالب رو به زبان ساده تری توضیح بده)
2_ متاسفانه وقت کلاس محدوده شما هم میتونید به فلان pdf یا سایت مراجعه کنید!
3_ استاد به گرمی درخواست شمارو میپذیره و ده نفر باقی کلاسو ول میکنه و مطالب رو براتون دوباره توضیح میده!

یه زمانی شهریه کلاسها اینقدر بالا نبود و اگه بار علمی نداشت حداقل یه نظمی به دوره اموزشتون میداد و کلآ رفتنش بهتر از نرفتنش بود. ولی الان با این شهریه های نجومی و دوره های فشرده و متقاضیان انبوه که بازار رو اشباه کردند فقط اتلاف وقت و هزینه است قول میدم یکی دو سال دیگه تب این دوره ها هم میفته و دیگه کسی سراغشون نمیره

واقعا ممنون از راهنماییه مفصل و کاملتون.من  رشته ام کامپیوتره ولی تو دانشگاه به غیر از یه مقدار c++ هیچ چیز دیگه ای از برنامه نویسی یادمون ندادن و فقط چیزای تیوری یاد دارم.واقعا موندم فردا چجوری می تونم وارد بازار کار بشم.هیچی بلد نیستم.این دوره ها هم هزینه اش واقعا سرسام آوره.خیلی دو دلم اگه بخوام همچین هزینه ای رو صرف کنم و آخرشم هیچی!والا خودمم موندم چیکار کنم. میترسم اینه هم مث قضیه شهریه دانشگاهم بشه که این همه پول میدی و آخر سرم هیچی.کلا به وجودی خودم شک کردم.موندم چیکار کنم.به هر حال ممنون.

توکلت به خدا باشه علاقه و استعدادتو پیدا کن عجله ام نکن قطعآ به چیزی که میخوای میرسی. این بحثای بازار چی خوبه پول تو چه تخصصیه بریز دور.
من خودم دلفی کار می کنم و همینطور دنبال اپلیکیشن نویسی برای سیستم های اندروید و ios هستم تا به حالم بعد چند سال هنوز یه ریالم نتونستم از تخصصم پول دربیارم ولی خوب ناامید نیستم بالاخره موفق میشم.

ممنون بابت امیدواریتون.ایشالا شما هم به اون چیزی که بخواید برسید.

قبلي