مشکل در شارژ گالکسی اس 3

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات تلفن همراه خود را مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: tabriz.khiabane shamse tabrizi
سپاس‌های ارسالی: 10 بار
سپاس‌های دریافتی: 96 بار
تماس:

مشکل در شارژ گالکسی اس 3

پست توسط padshah » سه شنبه 17 بهمن 1391, 12:07 am

سلام..

من حدود یک هفته قبل آندروید گوشی خودم که سامسونگ اس3 هست رو اپدیت کردم و حدود 400 مگابایت فایل دانلود و نصب کرد...ولی از وقتی اپدیت شده خیلی طول میکشه شارژ بشه...نمیدونم مشکلش از چی هست......در یک ساعت نهایت 10 درصد یا کمتر شارژ میشه
کد نمایش پرچم کوچک:
تصویر

کد نمایش پرچم و عکس کوچک دکتر:
تصویر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71254 بار
سپاس‌های دریافتی: 31369 بار
تماس:

Re: مشکل در شارژ گالکسی اس 3

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 17 بهمن 1391, 12:28 am

padshah,
چک کنيد آيا در زمان خاموش بودن هم همين وضعيت وجود داره يا خير؟ دوام شارژ تغيير کرده يا نه؟ يعني هر شارژ کامل براي چند ساعت کار کافي هست و با قبل تفاوتي کرده يا خير؟
معمولا بعد از ارتقا آندرويد بايد Cache , Dalvik رو حذف کنيد و يا اينکه Factory Reset کنيد تا ناسازگاري‌ها با برنامه‌ها و تنظيمات نسخه‌ي قبلي رفع بشه، احتمالا مشکل شما هم همين هست و با اين کار، حل خواهد شد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 15611 بار
سپاس‌های دریافتی: 6443 بار
تماس:

پست توسط ASHKAN95 » سه شنبه 17 بهمن 1391, 3:17 pm

سلام :razz:

با اجازه از استاد عزیز، Mahdi1944

البته این مشکل میتونه ناشی از ناسازگاری Battery Status هم باشه. اگر ریکاوری نصب کردید علاوه بر مواری که مهدی عزیز ذکر کردند، این بخش رو هم ریست کنید.

:razz: :razz:

Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5555 بار

پست توسط Present » سه شنبه 17 بهمن 1391, 8:35 pm

اتفاقا برای منم همین مورد پیش اومده با کمی تفاوت
من گالکسی 5 دارم و افتاد تو اب و داد م تعمیرش کردند ولی از وقتی تعمیرش کردند سه مشکل داره . یک بلوتوثش از کار افتاده و فعال نمی شه . دو وایرلسش از کار افتاده و روشن نمی شه . سه هنگام شارژ زمانی که گوشی روشنه پیام میده که شارژرت یا ولتاژ پایینه یا بالاست ولی هنگامی که خاموشه باید دو یا سه ساعت بذاریش تو شارژ و بعد سه یا چهار روز جواب میده
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » چهار شنبه 18 بهمن 1391, 12:08 am

,
پيشنهاد ميکنم آخرين فريموير رسمي رو از سايت sammobile.com دانلود و گوشي رو فلش کنيد، ممکنه اين موارد به علت فريموير دست کاري شده و يا ناقص باشه. در صورتي که مشکل رفع نشد، براي تميز کاري به تعميرکار مراجعه کنيد، در صورتي که با اين هم رفع نشد، چيپ مربوط به بلوتوس و وايرلس احتمالا مشکل داره و بايد تعويض بشه

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار

پست توسط akh2010 » شنبه 28 شهریور 1394, 10:51 pm

با سلام دوست عزیز
منهم همین مشکل رو با s3 دارم هم زیود شارژ خالی می کنه هم دیر شارژ میشه
و همیشه هم رم گوشی بالای 85 درصد در حال کاره
آیا با بروز رسانی فریمور گوشی درست میشه ؟
اگه درست میشه و بخوام از سایت [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] دانلودش کنم همه کشور هارو داره کدوم فریمور رو باید دانلود کنم که بهتر عمل کنه؟

Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: پشت كامپيوتر !
سپاس‌های ارسالی: 10734 بار
سپاس‌های دریافتی: 5977 بار
تماس:

پست توسط nima-rad » دو شنبه 30 شهریور 1394, 12:32 am

سلام . من دو گوشی s3 دیدم که همچین مشکلی داشتن. کابل رابط usb فابریک رو عوض کنید یا با یه شارژر اصلی گوشی دیگه غیر از سامسونگ تست کنید ، ببینید جواب میده ...
 [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 

New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار

پست توسط akh2010 » دو شنبه 30 شهریور 1394, 7:00 pm

والا با شارژر های دیگه بخصوص 2 آمپر خوب شارژ میشه یعنی ممکنه از شارژر باشه

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 26 مهر 1394, 5:47 am

,
در این صورت قطعا از شارژر هست

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات تلفن همراه”