در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد
Junior Poster

Junior Poster

no avatar
127

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 19 شهریور 1387 13:29

آرشيو سپاس: 404 مرتبه در 65 پست

Re: فوری : پرواز جنگنده‌های سوری برفرازفلسطین اشغالی

توسط sabalan1400 » چهارشنبه 18 بهمن 1391 07:46

امکان این امر بسار بالاست.
این اتفاق پس از دیدار آقای جلیلی با بشار اسد و اعلام نظر ایران راجع به واکنش  صورت گرفته است.
به دلیل فاصله بسیار کم جغرافیایی امکان واکنش سریع پدافند صهیونیست‌ها و کب تکلیف از مقامات بالا احتمالا وجود نداشته و یا تهدید حمله با موشک بالستیک به تل آویو سبب وحشت و عدم واکنش صهیونیست ها شده است.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sabalan1400 تشکر کرده اند:
thunder blitz

Fast Poster

Fast Poster

no avatar
267

تشکر کرده: 19 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 1 اردیبهشت 1389 08:02

آرشيو سپاس: 957 مرتبه در 198 پست

توسط SADGYAN » چهارشنبه 18 بهمن 1391 08:35

جالب برخی خبرگزاریها این خبر را به نقل از شبکه 10 تلویزیون رژیم غاصب صهیونیستی نقل کردن :
کانال 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی: چندین جنگنده سوریه در ارتفاع پست بر فراز تل‌آویو و حیفا به پرواز در آمدند/ 'از جنگنده‌های سوری یادداشت‌هایی با مضمون 'پاسخ حمله اسرائیل در زمان و مکان مناسب داده می‌شود' پرتاب شدhttp://www.nasimonline.ir/NSite/FullStory/News/?Id=480337

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SADGYAN تشکر کرده اند:
KH.I.A.2500, thunder blitz

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
117

تاريخ عضويت

جمعه 12 آذر 1389 15:10

آرشيو سپاس: 237 مرتبه در 73 پست

توسط conarmis » چهارشنبه 18 بهمن 1391 09:09

سلام دوستان ببخشید من اطلاعاتم کمه جنگنده ها با توجه به شکل ظاهریشون و حمل موشک و بمب اعلامیه را چجوری حمل و پخش میکنن ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ؟ از چه نوع جنکنده ایی برای اینکار استفاده میشه ؟

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب conarmis تشکر کرده اند:
ne13, thunder blitz

Major II

Major II

نماد کاربر
95

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391 14:05

آرشيو سپاس: 409 مرتبه در 72 پست

توسط mahdi42 » چهارشنبه 18 بهمن 1391 10:22

conarmis نوشته است:سلام دوستان ببخشید من اطلاعاتم کمه جنگنده ها با توجه به شکل ظاهریشون و حمل موشک و بمب اعلامیه را چجوری حمل و پخش میکنن ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ؟ از چه نوع جنکنده ایی برای اینکار استفاده میشه ؟

سلام

دوست عزیزنوعی محفظه وجود دارد که اعلامیه ها در ان قرار میگیرد  و با منفجر شدن در محفظه اعلامیه ها در هوا پخش میشود. جز این مادر خلال جنگ تحمیلی از طریق توپ های توپخانه و با استفاده از بمب های مخصوص پخش اعلامیه به ان طرف جبهه دشمن اعلامیه میفرستادیم به قصد تضعیف روحیه وبر عکس عراق نیز اینکار را میکرد.

تنـــهآ شادی زندگـی من این است
که هیچ کس نمیدآند تآ چه انــدازه غمگینــــم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mahdi42 تشکر کرده اند:
Ghost Rider, Mahdi1944, CAPTAIN PILOT, jhan2010, scientist66, KH.I.A.2500, onbekende, ne13, CentralWeb, Solver, thunder blitz, hashem1981

Major

Major

نماد کاربر
426

تاريخ عضويت

پنج شنبه 29 تیر 1391 13:19

آرشيو سپاس: 2720 مرتبه در 407 پست

توسط jhan2010 » چهارشنبه 18 بهمن 1391 17:32

فکر نمی کنم سوریه در شرایط کنونی دست به چنین ریسکی بزنه سوریه درزمانی که از  شرایط داخلی پایداری بهر می برد جوابی به حملات اسرائیل به سکوی راداری و نیروگاه هسته ای اش نداد حالا با این اوضاع بد چطور جواب داده؟ سوریه هیچ وقت خودش در چنین شرایطی درگیر یک دشمن خارجی با این همه قدرت نخواهد کردو این خبر به نظر من  از اساس یک فریب توسط خوداسرائیلی هاست
امید به رهایی نیست وقتی همه دیوارند

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب jhan2010 تشکر کرده اند:
Lord_Jason, thunder blitz

Major II

Major II

نماد کاربر
443

تشکر کرده: 282 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 1 بهمن 1389 11:38

آرشيو سپاس: 2331 مرتبه در 354 پست

توسط anga2009 » چهارشنبه 18 بهمن 1391 19:26

همین الان خبر شبکه یک این خبر پخش کرد انگار این واقعه واقعا اتفاق افتاده.
تازه مصاحبه یه شهروند اسرائیلی را پخش کرد که گویا از دیدن هواپیما تو ارتفاع پست ترسیده بود.
دوستان می شه یه بار دیگه منابع خبری اسرائیلی را چک کنند.
وب سایت روستای گندشمین
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
خدایا من را ببخش...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب anga2009 تشکر کرده اند:
reza4087, thunder blitz

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
114

تاريخ عضويت

چهارشنبه 21 تیر 1391 15:14

مشهد کنار فرودگاه

آرشيو سپاس: 175 مرتبه در 80 پست

توسط coops » چهارشنبه 18 بهمن 1391 19:46

لا اعقل خبرو توری میدادن بیرون که قابل باور باشه مثلا میگفتن پرواز هواپیماهای سوری بر فراز مرزهای سرزمین های اشغالی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب coops تشکر کرده اند:
thunder blitz

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » چهارشنبه 18 بهمن 1391 20:14

من یک بررسی می کنم  :D
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
reza4087, onbekende, thunder blitz, nima-rad

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » چهارشنبه 18 بهمن 1391 21:30

منابع فارسی را که زحمتش با خود دوستان، من منابع غیر فارسی را بررسی می کنم.

Press TV  

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

این خبر هم که هیچ فقط محکوم شدن این حمله را از زبان برخی کشورها نقل کرده / بخوانید خوبه تا بدانید ما به خارجی ها چه می گوییم که از مردم خودمان پنهان می کنیم. به نقل از اخبار داخلی کشورهای عربی سکوت کرده اند ... اما در پرس تی وی گفته که محکوم کرده اند.

همچنین:
http://www.presstv.com/detail/2013/01/3 ... rcussions/

در کل خبر فقط یک نکته در ارتباط با پاسخگویی هست:

کد: انتخاب همه

بنابراین

PressTV :

در العالم  

این خبر اصلی است که گفته نخست به کاروانی که موشک ضد هواپیما حمل میکرده حمله شده و بعد به مرکز تحقیقات.

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد    خبر هک شدن هزاران سایت (در اخبار دیگه حدود 10 تا گفته شده - راستش را کشف نکردم) تجاری وابسته اسرائیل در مقابل حمله به سوریه

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد     فقط گفته

Pelephone  (اپراطور تلفن همراه اسرائیل) و چند سایت گردشگری بزرگ هم جزوش بوده اند که راست گفته است.  

بنابراین:

العالم:

الوفاق  (روزنامه رسمی دولت ایران برای اعراب   )  

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد     - تنها تیتر خبری در مورد سوریه

الوفاق:

4 تیتر تیکر خبریش مربوط به سفر احمدی نژاد به عربستان البته خبری از پرچم و لنگه کفش نبود توش ...

اخبارش از سوریه زیاد، هدلاین سوریه اش کشته ها زیاد در بمب گذاری ماشین - خلاصه جستجو موشکافانه:

Aljazeera:

باز خبر سفر احمدی نژاد به مصر تیتر و اسلایدر های تصویری همه مربوط به همین

خبر مربوط یا نشانه ای ازش یافت نشد.

ANB News:

Antra:
Googel News:
Yahoo News:
abc:
CNN EN - AR:
ABC:
Foxnews:
BBC  EN-AR:

این خبر که نه خودمان گفتیم نه دیگران تنها حسنش برا ما، شناخت ماهیت آبکی رفلکس کننده اش است   .  حالا یک نگاه به آخرین تیترهای خبری در مورد کشورمان در خبرگزاری ها:

BBC » خبر پرتاب کفش را شدیدا بزرگ نمایی کرده بود.

CNN » تنها خبرش در 24 ساعت گذشته از ایران: پرتاب کفش

ABC » دروغ پرتاب میمون ایران

فاکس » مثل همیشه مدعی کشته شدن، ربوده شدن، زندانی شدن یک گردشگر در ایران (تا یاد دارم همیشه یک تیتر اینجوری در مورد ایران توش بوده) اینبار: http://www.foxnews.com/world/2013/02/05 ... latestnews

ضمنا بدجور به خبر دستگیری مرتضوی پرداخته و نظریه پردازی هایی کرده بود که اصلا ارزش خواندن ندارد.

ای بود گشت خبری 15 دقیقه ای من ...

یادش بخیر، چند سال پیش، من به طور میانگین در روز 4 ساعت اخبار می خوندم ... خاطرات زنده شد

اضاف کنم سایت  http://www.nana10.co.il یک سرویس وبلاگ نویسی دارد ... و بعید نیست از یک وبلاگ خبر را خوانده باشند

اضاف کنم به دوستان متعصب اصلا توصیه نمیشود به این سایت (وبلاگ ها) سر بزنند ...

یک راهنمایی - اون زمان که من زیاد اخبار میخوندم برای این موارد یک راهکار خوب داشتم « دوست.

سعی کنید در کشورهای مختلف دوستانی از طرق شبکه های اجتماعی داشته باشید که به سرعت در جریان برخی اخبار قرار بگیرید حتی زودتر از خبرگزاری های بین الملل
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
reza4087, Ghost Rider, FREE MAN, thunder blitz, coops, babak1985, CAPTAIN PILOT, ASHKAN95, Java, esijoon

Major II

Major II

نماد کاربر
280

تشکر کرده: 22 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 فروردین 1390 14:52

تهران

آرشيو سپاس: 2840 مرتبه در 263 پست

توسط babak1985 » چهارشنبه 18 بهمن 1391 21:50

باسلام :razz:

اينم از فيلمش:

http://reza4087.persiangig.com/video/over%20isra.flv
دشمن رو باید از دور دید

Major II

Major II

نماد کاربر
86

تشکر کرده: 218 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 13 دی 1390 10:14

تهران

آرشيو سپاس: 349 مرتبه در 51 پست

توسط malmal1369 » چهارشنبه 18 بهمن 1391 22:26

با سلام

اینطور که مشخصه خبر درست میباشد ولی اینکه چرا در خبرگزاری های متعددی بازتاب داده نشده دلیل واضحی دارد آن هم عدم تخریب روحیه جمعی ساکنان اسراییل و حامیان آنها ....در اخبار شبکه یک من دیدم که از افراد وحشت زده مصاحبه هم کرده بودند...

ولی نحوه نگارش خبر اولیه به قدری مضحک بود که این شاعبه را بوجود آورد که این خبر دروغ میباشد....مثلا ذکر نکته شناسایی پرنده از روی ظاهر!

من فکر میکنم در پاره ای از موارد باید به رسانه های خودمان بیشتر از رسانه های دیگر اعتماد کنیم و آن هم دقیقا این مورد است...

Captain

Captain

نماد کاربر
603

تاريخ عضويت

دوشنبه 14 شهریور 1390 17:53

آرشيو سپاس: 7961 مرتبه در 623 پست

توسط Goebbels » چهارشنبه 18 بهمن 1391 22:39

یک منتاژ بسیار ابتدایی!

جالب تر اینکه این فیلم از جنگ اسرائیل و غزه است که توسط خبرگزاری روسی Russia Today پخش شده است! آرم RT که در پایین صفحه مخدوش شده مشخص است!

آنجایی هم که طرف میگوید مگر ما نیروی هوایی نداریم در حقیقت میگوید مگر ما سیستم های دفاعی نداریم و ..............! و ترجمه هم به عمد تغییر پیدا کرده!

جالب تر اینکه در خبرگزاری RT روسی هم هیچ خبری مبنی بر حمله سوریه به اسرائیل درج نشده است!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Goebbels تشکر کرده اند:
Java, reza4087, HESAM-007, Ghost Rider, KH.I.A.2500, Mohammad 1985, coops, nima-rad, hf22, Solver, CAPTAIN PILOT, gigi64

قبليبعدي