در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Major II

Major II

نماد کاربر
316

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 18 بهمن 1390 22:11

آرشيو سپاس: 2399 مرتبه در 301 پست

Re: استقبال مردمی از رییس جمهور؛ جمعه، ساعت 12، فرودگاه مهرآ

توسط Lord_Jason » جمعه 20 بهمن 1391 18:55

دوستِ عزیز

دوستانی که پست های بنده در گذشته را دنبال کرده اند بخوبی میدانند که هرگز با این لحن ننوشته ام و نخواهم نوشت، اما مجدداً مجبورم به سبک خودتان و با همان ادبیات پاسخ تان را مورد به مورد ارائه کنم تا درک کنید که با این ادبیات سخن گفتن چقدر دور از ادب و زننده است:

Mr.Amirhessam نوشته است:Lord_Jason,  دوست خوبم
که همیشه پای شما در بحث بنده و دیگران در میان است...! .

1- رسم و روال تالارهای گفتگو این است که همگان در آن شرکت کنند، نمی دانستم برخی تاپیک ها اختصاصی هستند یا برخی از اعضا حقِ ویژه دارند که فقط یک طرفه بلندگو باشند! بنابراین جمله ی اول شما پاسخی کودکانه و بسیار اهانت آمیز هست که در صورت تکرار، بنده را مجبور خواهد کرد تا از مدیران سایت درخواست بررسی کنم.

Mr.Amirhessam نوشته است:رجوع کنید به سایت khamenei.ir و بیانات رهبری نظام را در سال 84 یکبار دیگر مرور کنید تا مشخص شود موضع ما خفت و خواری بود یا نه!،این مسائل ربطی به لمپنیزم و ادبیات چاله میدانی که بیشتر از دهان کارگزارانی ها و سران انوقت مملکت در امده است که وضعیت ایشان در حال حاضر مشخص است ندارند! مردمی بودن رهبران ان دوران در سال 88 و پس از منحل شدن احزاب اصلی اصلاح طلب و فراری بودن اکثریت انان ،ان هم به کشور دوست و برادر انگستان مشخص است...
اگر فراموش کرده اید یاداوری مکنم،محسن سازگارا،اکبر گنجی،مهاجرانی،کولایی و ...!
امیدوارم  300 نفر اصلاح طلب و کارگزاران را کل ملت ایران در نظر نگرفته باشید،مردم ایران و ملت ایران 9 دی در خیابان ها بودند...

2- در صحبت های بنده طرفداری از کارگزاران یا اصلاح طلبان نبوده که شما آنها و رفتارشان را به صحبت های من نسبت دادید، اما ظاهر امر نشان میدهد که شما به شدت از این دو گروه سوخته اید. امیدوارم آب را آنجایی بریزید که سوخته (این جمله بهیچ وجه توهین نیست و از سخنان دکتر می باشد)! بهرحال شما با همین جمله تان 23 سال از عمر انقلاب مردم ایران را زیر سوال بردید.
3- اجازه بدهید این 5 ماه هم بگذرد آنوقت مردم نشان خواهند داد که در طی 4 سال گذشته چه اتفاقاتی افتاد و چه کسانی از آرای مردم برای گروکشی های جناحی و باندبازی (ببخشید مشائی بازی) استفاده کردند. بنده هیچگاه نگفتم که دولت رفسنجانی با خاتمی خوب بوده یا ید، اما انتخابات آینده بخوبی به شما خواهد فهماند که مردم فرق بین بد و بدتر را فهمیده اند.
4- سال 84 شرایط خودش را داشت و سال 91 هم شرایط خودش. همچنان که احمدی نژاد سال 88 یک رفتار داشت و احمدی نژادِ این روزها رفتار دیگری از خود نشان می دهد. قضایای وزیر اطلاعات و قهر 10 روزه ی دکتر و باقی مسائل رو هم که مستحضرید. امروز هم که ایشان کلاً با سران و تصمیمات 2 قوه ی دیگر مخالفند! نمایندگان یکی از این قوا را مردم انتخاب کردند و رییس قوه ی دیگر را هم رهبر. حال پس یکجای کار میلنگد! نظر رهبر که در مورد ریاست قوه ی قضاییه تغییر نکرده، 300 نفر نماینده ی مجلس هم که یکشبه عوض نشده اند! پس این میان یک نفر سیاست ها و گفته هایش را عوض کرده! حالا شما دکتر را دوست دارید و مریدِ ایشان هستید، باشید. اما نظر ملت را به اسم خودتان و خواست خودتان سند نزنید!
5- در تاریخ سیاسی کشور مسئولی نداشتیم که همانند دکتر رفتار لج بازانه و تشنج آمیز داشته باشد. اتفاقاً برعکس چیزی که ایشان عنوان می کنند، به هیچ وجه مصالح مملکت و کشور را در نظر نمی گیرند و در تمام زمینه ها آماده ی کل کل و بحران آفرینی هستند. نظر و سخنان رهبر هم که در زمینه ی تشنج آفرینی و دوری از بحران در تمام منابع موجود هست. خب؟ نکند باز کارگزاران یا اصلاح طلبان آقای دکتر را مجبور کردند که بحران سازی کنند؟ یا ایشان را هیپنوتیزم کردند؟
دوستان و کاربران با همین 2 پستِ شما بخوبی می توانند نتیجه گیری کنند.

aaa10 نوشته است:دوست عزیز شما در جایگاهی نیستید که اینگونه اظهار نظر کنی.کسی که در موردش حرف میزنی با رای اکثریت جامعه ایرانی به این مقام دست یافته.همان اکثریتی که منتظری 5 ماه دیگر به کس دیگری رای بدهند.پس در اندازه یک کاربر ساده و یک نفر شهروند معمولی حرف بزن و به دیگران توهین نکن.فعلا امثال تو چون خوب میدانید طبق قانون اساسی یک نفر بیش از دو بار پشت سرهم نمی تواند کاندیدا شود رجز خوانی را شروع کردید و اگر در دوره بعدی ایشون بازهم کاندید شوند اکثریت مردم جوابتون را خواهند داد.پس توهمات خودت را به مردم نسبت نده.رئیس جمهور فعلی در دور بعد کاندید نیست که بشود در مورد نظر مردم در موردش اظهار نظر کرد.البته اینها فقط برای این بود که پاسخی بهت داده باشم وگرنه رئیس جمهور منتظر نظر مخالفینی چون شما نمانده که تعریف کنید یا اهانت.
عزت زیاد

دوست عزیز
ما انقلاب کردیم که نظر خود را آزادانه بگوییم و حقوق خود را از نمایندگانمان بخواهیم، بنده هم در جایی از صحبت هایم به جایگاه ریاست جمهوری توهین نکردم و افترایی نزدم: بلکه انتقادم به حمایت چشم بسته از شخص ایشان و سیاست های اخیرشان بود، بنابراین حق دارم و مصر هستم که حق دارم اظهار نظر کنم. جملات شما در این زمینه کاملاً مردود و غیر منطقی است و شما مجاز و در جایگاهی نیستید که مشخص کنید دیگر کاربران چه بگویند یا نگویند.
ضمناً در انتخابات آینده دکتر احمدی نژاد نمی تواند کاندید شود، اما آیا شخصی به نمایندگی از جناح ایشان یا با حمایت ویژه ایشان نمی تواند نامزد شود؟ در این صورت رای و نظرِ آری/خیر مردم به شخص مذکور در حقیقت تایید یا رد سیاست های سالهای اخیر دکتر احمدی نژاد خواهد بود.

به امید روزی که اخلاق و تحمل شنیدن صدای مخالف حداقل در فضای مجازی ممکن شود.
عزت زیاد
آخرين ويرايش توسط Lord_Jason on جمعه 20 بهمن 1391 19:30, ويرايش شده در 5.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Lord_Jason تشکر کرده اند:
Ghost Rider, FARSHAD.ADL, anga2009, ne13, ac800fr, Qaher1406, apple2009, Java, masieh, HESAM-007, FREE MAN, nima-rad, AGeNiS1, دموکراسی, gigi64, ASHKAN95

Major

Major

نماد کاربر
291

تاريخ عضويت

سه شنبه 20 مهر 1389 12:35

آرشيو سپاس: 882 مرتبه در 234 پست

توسط saeid 7 » جمعه 20 بهمن 1391 19:02

متاسفانه بزرگترین جرم در جمهوری اسلامی انتقاد از شخص صاحب قدرته.به انواع مختلف منافق،جیره خوار امریکا ،خود فروش  ،جریان انحرافی ،فتنه و...
واقعا احمدی نژاد در اینده بهش چی میگند.من بهش میگم کذاب.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب saeid 7 تشکر کرده اند:
gigi64, FARSHAD.ADL, ne13

Major

Major

نماد کاربر
547

تشکر کرده: 16 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 20 آبان 1388 17:24

آرشيو سپاس: 4243 مرتبه در 517 پست

توسط Qaher1406 » جمعه 20 بهمن 1391 19:29

باسلام
جنابMr.Amirhessam :razz: عزیز :razz:
برای فرد ولایت مداری مثل حضرت عالی که مدام به سخنان رهبری معظم استناد میکنید ومیفرمایید نظرات ودیدگاههای ایشان برای شما ملاک است انتظارمیرود دربیان نظراتتون هم از ایشان تبعیت کنید آیا ایشان هرگزدرباب مخالفانشون اینچنین  سخن میگویند شایسته حضرتعالی نیست وانتظارازحضرتعالی بیش ازاین است لااقل ازنظربنده
جناب SORENAعزیز
این مسئله که حضرتعالی وبرخی ازاعضای جبهه اصلاحات ازریاست محترم جمهورخرده میگیرند که چرا احمدی نژادگفت اسراییل باید ازصحنه روزگارمحوشود سخن ایشان نیست عین کلام همان امامی است که خودراشاگردان ایشان میدانند تادیروزمشکلی نداشت حالا مشکل داره برادرمن جایگاه وشخصیت امام بسیار بیشتروبزرگترازاحمدی نژاداست درنظام جمهوریاسلامی خوب بود همان موقع ایراد میگرفتند نه الآن
اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود" امام خمینی، (صحیفه امام، ج‏۱۶، ص۴۹۰)

واقعا تعجب میکنم آیا این کلام راازامام نشنیده اند یابستگی داره که ناقل وگویندش کی باشه
خواستم عرض کنم خدمتتون که این کلام ،کلام احمدی نژادنیست سخن پیرخمین است
عبارات حک‌شده بر شمشیر پیامبر(ص)

آیت‌الله سیدمحمد ضیاءآبادی در کتاب «خاتم انبیا، رحمت بی‌انتها» آورده است: مرحوم علامه مجلسی(ره) از امالی مرحوم شیخ صدوق(ره) نقل کرده است که در دستگیره شمشیر رسول اکرم(ص) این چند جمله نوشته شده بود:

« صِلْ مَنْ قطعک و قُلِ الحقَّ و لَوْ عَلیکَ یا علی نَفْسِکَ و أحْسِنْ بِمَنْ أسَاءَ إلیْکَ »

ترجمه

«  اگر کسی از تو برید، تو به او بپیوندو(همیشه و در هر جا) آنچه حق است بگو اگرچه به زیانت تمام شودونیکی کن درباره کسی که به تو بدی کرده است »

http://www.mashreghnews.ir/files/fa/new ... 23_953.jpg

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Qaher1406 تشکر کرده اند:
esijoon, hesperus, KH.I.A.2500, victory67, Solver, anga2009, Mr.Amirhessam

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

چهارشنبه 4 بهمن 1391 18:31

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط hosein7 » جمعه 20 بهمن 1391 19:48

هیچ دوره ای تو تاریخ ایران انقدر به کشور خدمت نشده بود باید هم استقبال کرد       فقط احمدی نژاد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب hosein7 تشکر کرده اند:
KH.I.A.2500

Major

Major

نماد کاربر
841

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 6 شهریور 1385 17:55

آرشيو سپاس: 2496 مرتبه در 466 پست

توسط SORENA » جمعه 20 بهمن 1391 20:01

alibig نوشته است:باسلام
جنابMr.Amirhessam :razz: عزیز :razz:
برای فرد ولایت مداری مثل حضرت عالی که مدام به سخنان رهبری معظم استناد میکنید ومیفرمایید نظرات ودیدگاههای ایشان برای شما ملاک است انتظارمیرود دربیان نظراتتون هم از ایشان تبعیت کنید آیا ایشان هرگزدرباب مخالفانشون اینچنین  سخن میگویند شایسته حضرتعالی نیست وانتظارازحضرتعالی بیش ازاین است لااقل ازنظربنده
جناب SORENAعزیز
این مسئله که حضرتعالی وبرخی ازاعضای جبهه اصلاحات ازریاست محترم جمهورخرده میگیرند که چرا احمدی نژادگفت اسراییل باید ازصحنه روزگارمحوشود سخن ایشان نیست عین کلام همان امامی است که خودراشاگردان ایشان میدانند تادیروزمشکلی نداشت حالا مشکل داره برادرمن جایگاه وشخصیت امام بسیار بیشتروبزرگترازاحمدی نژاداست درنظام جمهوریاسلامی خوب بود همان موقع ایراد میگرفتند نه الآن
اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود" امام خمینی، (صحیفه امام، ج‏۱۶، ص۴۹۰)

واقعا تعجب میکنم آیا این کلام راازامام نشنیده اند یابستگی داره که ناقل وگویندش کی باشه
خواستم عرض کنم خدمتتون که این کلام ،کلام احمدی نژادنیست سخن پیرخمین است

خدا رو شکر واقعا که برای ما عزیزترین کسانش رو فدا کرد تا ما یکم بفهمیم متوجه بشیم، 1000ران بلا سر اولیاء الله اومد تا تک تک مسائل پیش اومده برامون در زمان غیبت معصوم سر مشق باشه

امام حسن پسر حضرت علی بود امام حسین هم پسر حضرت علی بود هردو هم معصوم بودن ، بنا به شرایط زمانه یکی جنگید و دیگری صلح کرد، نه جنگ امام حسین از روی تند خویی شون بود نه صلح امام حسن از روی ترس بود که اگر اینطور فکر کنیم باید شک کنیم به شیعه بودنمون

من اصلاح طلب نیستم اصولگرا هم نیستم که هردو هم مزیت دارن هم آفت، من دوستدار پیشرفت کشورمم؛ نه پیشرفت حزب دسته گروه خاص

درضمن من به آقای احمدی نژاد رای دادم میدون ولیعصر هم رفتم براش ولی الان نظراتم و دیدگاهم متفاوت هست به ایشون
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SORENA تشکر کرده اند:
thunder blitz, apple2009, HESAM-007, Ghost Rider, anga2009, Lord_Jason, pedmehr

Captain

Captain

نماد کاربر
1783

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 اردیبهشت 1386 15:58

آرشيو سپاس: 11669 مرتبه در 1512 پست

توسط typhoon » جمعه 20 بهمن 1391 21:22

سلام
بنده شخصی هستم که هم سال 84 و 88 به احمدی نژاد رای دادم. اما امروزه وی بسیار متفاوت از شخصی است که من به اون رای دادم. بنده کاری به بحث امثال مشایی ندارم ، بحث بنده مسائل اقتصادی است. بنده دیروز برای خرید رفتم و یک کیلو گوشت گوساله را به قیمت 30 هزار تومان خریداری کردیم. قیمت میوه و لبنیات هم به همین شکل. واقعا مسئول این وضع کیست؟ مسئول بالا رفتن افسار گسیخته قیمتها در این کشور به عهده چه نهادی است؟ صرف شعار ساده زیستی و عدالت خواهی کافی است ؟ آیا باعث پر شدن سفره مردم می شود؟ دروغ گویی تا کجا؟ حالا دارم به واقعیت صحبت گوبلز وزیر تبلیغات آلمان نازی پی می برم. دروغ هر چه بزرگتر ........... در هر مغازه و پیشه ای که وارد می شوی همه حرف از اثرات تحریم می زنند. از کشاورزی و باغ داری تا دارو و هوانوردی و غذا سازی!!!!!! و همچنان این رییس جمهور محترم است که فریاد استکبار ستیزی و کاغذ پاره بودن تحریم سر می دهد!!!!!!!!! آقایان حامی دولت ، یک بار به یک بازار روز در هر نقطه همین تهران تشریف ببرید و به صحبتهای مردم توجه کنید. البته چیزی نمانده، 5 دیگر مشخص می شود. به هر حال نامزدی هم به عنوان حامی جریان دولت فعلی معرفی می شود و خواهیم دید که چقدر رای خواهد آورد!!!!!!!!!!!
Old soldiers never die.They just fade away

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب typhoon تشکر کرده اند:
Java, ne13, دموکراسی, apple2009, mj_piremard, Ghost Rider, HESAM-007, ASHKAN95, malmal1369, nima-rad, SORENA, anga2009, AGeNiS1, FARSHAD.ADL, Lord_Jason, thunder blitz

Major II

Major II

نماد کاربر
86

تشکر کرده: 218 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 13 دی 1390 10:14

تهران

آرشيو سپاس: 349 مرتبه در 51 پست

توسط malmal1369 » جمعه 20 بهمن 1391 21:56

با سلام

برای شخص من فقط حضرت آقا و نظام و مردم و خون بیش از چند صد هزار شهید است که مهم است و هر کسی که بخواهد درست چند ماه قبل از انتخابات بجای دفاع کردن از وزیر خود در مجلس قصد گرو کشی از طریق پخش نوار را داشته باشد و با این کار اشکارا حرفهای آقا را نادیده بگیرد ، پشیزی ارزش ندارد......ما با کسی عهد اخوت نبستیم تا موقعی که در راه نظام و انقلاب باشید از شما حمایت می شود در غیر اینصورت لزومی به این کار نیست....

دل اقا از دست رییس جمهور و نمایندگان خون است من که از اکثرشان متنفر شدم....

آین عمار؟

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب malmal1369 تشکر کرده اند:
esijoon, thunder blitz

Major II

Major II

نماد کاربر
443

تشکر کرده: 282 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 1 بهمن 1389 11:38

آرشيو سپاس: 2331 مرتبه در 354 پست

توسط anga2009 » جمعه 20 بهمن 1391 22:55

سلام به همگی
من حدود سه ساله عضو این انجمن هستم و اولش هرکه نظرش مخالف من بود می کوبیدمش ولی خدا را شکر این انجمن باعث شد که من این را یاد بگیرم که نظر دیگران بشنوم و به نظر هر کس هم احترام بگذارم واگه ازمن بپرسند که بهترین چیز ی که در این انجمن یاد گرفتم چه ؟ میگم احترام به نظر دیگران حتی اگه مخالف من باشه.
اما به نظر من اقای احمدی نژاد تا زمانی که در حلقه قدرت نیافتاده بود فرد عزیزی بود و من هنوز هم به اون احمدی نژاد احترام می گذارم .اما حالا چی در حلقه ای افتاده که نه تنها ابروی ایشان بلکه این نظام
را برده (درگیری های قدرت هفته های اخیر. از دست دادن یه وزیر به چه قیمتی به قیمت ابروی نظام .نمی شد این مسئله فساد را به دور جنجال رسانه ای دنبال می کردن وبه نتیجه می رساندن اگر درست کار بودند. بخدا اولین چیزی که بعد از اگاه شدناز  این درگیری به ذهنم افتادم این جمله مختارنامه :من فاتحه این نظام را خواندم )بود که یکی از دوستان هم در یکی از تاپیک ها اشاره کرده بودند )
سخناني از حضرت علي (ْع):
احمق ترين خلق كسي است كه خود را عاقلترين خلق بداند
كسي كه خودخواهي و اسراف پيشه كند، از برتري و بزرگواري مي افتد.
وب سایت روستای گندشمین
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
خدایا من را ببخش...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب anga2009 تشکر کرده اند:
Lord_Jason, Ghost Rider

Captain

Captain

نماد کاربر
2132

تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 شهریور 1385 00:51

تهران

آرشيو سپاس: 8025 مرتبه در 1088 پست

توسط Mr.Amirhessam » جمعه 20 بهمن 1391 23:31

سلام

در صحبت های بنده طرفداری از کارگزاران یا اصلاح طلبان نبوده که شما آنها و رفتارشان را به صحبت های من نسبت دادید، اما ظاهر امر نشان میدهد که شما به شدت از این دو گروه سوخته اید. امیدوارم آب را آنجایی بریزید که سوخته (این جمله بهیچ وجه توهین نیست و از سخنان دکتر می باشد)! بهرحال شما با همین جمله تان 23 سال از عمر انقلاب مردم ایران را زیر سوال بردید.

دوست گرامی اصلاحاتی که به کار برده اید،از بیانات گهربار عزیزان گارگزارانی و اصلاح طلبان و بی بی سی و ... بود! بله این دو گروه چنان بلایی سر جمهوری اسلامی،عزت ملی و حاصل خون شهدا و مردم اورده اند که کار امثال بنده از سوختن گذشته است!! تحلیل زیبایی از این 22 سال داشته اید،یعنی اگر به صدر اسلام برگردیم و به رسم شیعه بودن برخی از اصحاب پیامبر را زیر سوال ببریم دین خدا زیر سوال رفته است؟!! عده ای مشکل دار خود را به بدنه نظام چسبانده اند،ایا تکفیر این جماعت زیر سوال بردن کل نظام است؟! به معاویه(لعنت ا...) هم زمانی امیر المومنین میگفتند تکفیر معاویه مشکلی ایجاد میکند،معاویه گرگی بود که در لباس میش حضور یافته بود،مثل برخی اقایان که دنبشان .... باقی اش را خودتان خوب میدانید!!1

سال 84 شرایط خودش را داشت و سال 91 هم شرایط خودش. همچنان که احمدی نژاد سال 88 یک رفتار داشت و احمدی نژادِ این روزها رفتار دیگری از خود نشان می دهد. قضایای وزیر اطلاعات و قهر 10 روزه ی دکتر و باقی مسائل رو هم که مستحضرید. امروز هم که ایشان کلاً با سران و تصمیمات 2 قوه ی دیگر مخالفند! نمایندگان یکی از این قوا را مردم انتخاب کردند و رییس قوه ی دیگر را هم رهبر. حال پس یکجای کار میلنگد! نظر رهبر که در مورد ریاست قوه ی قضاییه تغییر نکرده، 300 نفر نماینده ی مجلس هم که یکشبه عوض نشده اند! پس این میان یک نفر سیاست ها و گفته هایش را عوض کرده! حالا شما دکتر را دوست دارید و مریدِ ایشان هستید، باشید. اما نظر ملت را به اسم خودتان و خواست خودتان سند نزنید!

با جملاتی که بیان داشته اید ،مشخص است که نه رهبری را شناخته اید و نه به دنبال بیانات ایشان بوده اید :

در كنار زنده بودن مجلس، مسئله‌ى سالم بودن هم مهم است؛ باید هم زنده باشد، هم سالم. سالم بودن هم از جهات مختلف است؛ سلامت سیاسى، سلامت اخلاقى، سلامت مالى؛ اینها مسائلى است كه به یك یك دوستان عزیزمان، نمایندگان محترم ارتباط پیدا میكند. اگر چنانچه در مجلس گرایشى پیدا شود - البته اینجور گرایشها قاعدتاً گرایشهاى كوچك خواهد بود؛ گرایشهاى عمومى و كلى نخواهد بود - كه با بعضى از اصول انقلاب منافات داشته باشد، این عدم سلامت است. یا اگر چنانچه دغدغه‌ى وظیفه در مجلس گم شد، این عدم سلامت است. اگر چنانچه در مورد مسائل مالى بى‌مبالاتى حاكم شد - پول گرفتن، پول دادن، مرتبط شدن، واسطه شدن؛ از این حرفهائى كه خیلى جاها هست - این عدم سلامت است؛ این چیز مهمى است.

http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=20027

من اين را همين جا عرض بكنم؛ جمعيت جوان و بانشاط و تحصيلكرده و باسواد كشور، امروز يكى از عاملهاى مهم پيشرفت كشور است. در همين آمارهائى كه داده ميشود، نقش جوانهاى تحصيلكرده و آگاه و پرنشاط و پرنيرو را مى‌بينيد. ما بايد در سياست تحديد نسل تجديدنظر كنيم. سياست تحديد نسل در يك برهه‌اى از زمان درست بود؛ يك اهدافى هم برايش معين كردند. آنطورى كه افراد متخصص و عالم و كارشناسان علمىِ اين قسمت تحقيق و بررسى كردند و گزارش دادند، ما در سال ۷۱ به همان مقاصدى كه از تحديد نسل وجود داشت، رسيديم. از سال ۷۱ به اين طرف، بايد سياست را تغيير ميداديم؛ خطا كرديم، تغيير نداديم. امروز بايد اين خطا را جبران كنيم. كشور بايد نگذارد كه غلبه‌ى نسل جوان و نماى زيباى جوانى در كشور از بين برود؛ و از بين خواهد رفت اگر به همين ترتيب پيش برويم؛ آنطورى كه كارشناسها بررسى علمى و دقيق كردند. اينها خطابيات نيست؛ اينها كارهاى علمى و دقيقِ كارشناسى‌شده است. اگر چنانچه با همين وضع پيش برويم، تا چند سال ديگر نسل جوان ما كم خواهد شد - كه امروز قاعده‌ى جمعيتى ما جوان است - و بتدريج دچار پيرى خواهيم شد؛ بعد از گذشت چند سال، جمعيت كشور هم كاهش پيدا خواهد كرد؛ چون پيرى جمعيت با كاهش زاد و ولد همراه است. يك زمانى را مشخص كردند و به من نشان دادند، كه در آن زمان، ما از جمعيت فعلى‌مان كمتر جمعيت خواهيم داشت. اينها چيزهاى خطرناكى است؛ اينها را بايستى مسئولين كشور بجد نگاه كنند و دنبال كنند. در اين سياست تحديد نسل حتماً بايستى تجديدنظر شود و كار درستى بايد انجام بگيرد. اين مسئله‌ى افزايش نسل و اينها جزو مباحث مهمى است كه واقعاً همه‌ى مسئولين كشور - نه فقط مسئولين ادارى - روحانيون، كسانى كه منبرهاى تبليغى دارند، بايد در جامعه درباره‌ى آن فرهنگ‌سازى كنند؛ از اين حالتى كه امروز وجود دارد - يك بچه، دو بچه - بايد كشور را خارج كنند.
- و درست هم هست - ما بايد به آن رقمها برسيم.
[url=<a][/url]

یك واقعیت دیگر این است، در هر برهه‌اى كه ما در مقابل جبهه‌ى دشمن انعطاف نشان داديم و با توجيه‌هائى عقب‌نشينى كرديم - مثلاً يك وقت گفتيم بگذاريد بهانه را از دست دشمن بگيريم، يك وقت گفتيم بگذاريد سوءظن دشمن را از خودمان زائل كنيم - دشمن مواضع گستاخانه‌ترى عليه ما گرفته. در آن روزى كه ادبيات مسئولين ما آلوده شد به حرفها و تعبيرات تملق‌آميز نسبت به غرب و فرهنگ غربى، در آن روز اينها ما را «محور شرارت» معرفى كردند! چه كسى؟ آن كسى كه خودش مجسمه‌ى شرارت بود. رئيس جمهور قبلى آمريكا - مجسمه‌ى شرارت - ايران اسلامى را «محور شرارت» معرفى كرد! اين كِى بود؟ آن وقتى كه ما در ادبيات خودمان، در اظهارات خودمان، حرفهاى تملق‌آميز نسبت به غرب و نسبت به آمريكا و اينها را تكرار ميكرديم. اينها اينجورى‌اند. در همين قضيه‌ى هسته‌اى، آن وقتى كه ما با اينها همراهى كرديم و عقب‌نشينى كرديم - البته براى ما تجربه‌اى بود، اما اين واقعيت است - اينها جلو آمدند؛ اينقدر جلو آمدند كه من در همين حسينيه گفتم اگر بنا باشد كه اين روال از سوى آنها ادامه پيدا كند، من خودم وارد قضيه خواهم شد؛ و وارد قضيه شدم؛ ناچار شديم؛ اينها كار ما نيست.

عقب‌نشينى‌ها آنها را گستاخ‌تر كرد، طلبگارتر كرد. يك روزى بود كه مسئولين ما قانع بودند كه اجازه بدهند ما ۲۵ سانتريفيوژ در كشور داشته باشيم؛ آنها گفتند نميشود! اينها قانع شدند كه ۵ تا سانتريفيوژ داشته باشيم؛ باز هم گفتند نميشود! مسئولين ما قانع شدند كه ۳ تا سانتريفيوژ داشته باشيم؛ باز هم گفتند نميشود! امروز گزارش را شنيديد، یازده هزار سانتريفيوژ داريم! اگر ما آن عقب‌نشينى‌ها را، آن انعطافها را ادامه ميداديم، امروز از پيشرفت هسته‌اى كه هيچ خبرى نبود، به اين نشاط علمى هم كه در چند سال اخير در كشور وجود پيدا كرده - اين
، اين جوانها، اين ابتكارات، اختراعات، پيشرفتهاى گوناگون در بخشهاى مختلف - قطعاً لطمه ميخورد؛ چون اولاً نسبت به هر يك از آنها ممكن بود يك بهانه‌اى بياورند؛ ثانياً حركت هسته‌اى و صنعت هسته‌اى، نماد پيشرفت يك كشور است. اين هم يك واقعيت ديگر است.

http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=20534
یادتان هست سال 86-87 را اولین بار احمدی نژاد سخن از افزایش جمعیت گفت؟!! در همین گوگل سرچ کنید تمام عقلای نظام به زعم شما،مخالفت کردند،همگی! اما در انتها مشخص این حرف احمدی نژاد هم نبوده است،سخن رهبری بوده است که از زبان احمدی نژاد خارج شده است...! پس هر انچه که همه کس گویند صحیح نیست برادر محترم! اما پاراگراف بعدی مرتبط با نوشته شماست،اگر به ان راه رفته بودیم،گفتگوی تمدن ها به درد لای جرز دیوار هم نمیخورد! که نخورد و ما شدیم محور شرارت...

در زمينه‌‌ى ارتقاء جايگاه كشور در عرصه‌‌ى سياست خارجى و مسائل بين‌‌المللى هم همين جور است. امروز در عرصه‌‌ى سياست خارجى، ثقل و وزنه‌‌ى كشور با چند سال قبل تفاوت دارد؛ ما در مسائل، تأثيرگذاريم؛ اينها مهم است. در حوادثى هم كه پيش آمده، ما تأثيرگذار بوده‌‌ايم - كه آن، داستان جداگانه‌‌اى دارد - به نظر ما آن هم خيلى مهم است.
يك بخش ديگر از اين نقاط قوّتى كه به نظر من روى آن بايد تكيه كرد، مسئله‌‌ى برجسته شدن  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  است. در اين سالهائى كه دولت نهم و دولت دهم بر سر كار بودند تا امروز، گفتمان انقلاب و ارزشهاى‌‌انقلاب و چيزهائى كه امام به آن توصيه ميكردند و ما آنها را از انقلاب آموختيم، خوشبختانه كاملاً برجسته شده: مسئله‌‌ى ساده‌‌زيستى مسئولان، لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ، افتخار به انقلابيگرى. يك دوره‌‌اى بر ما گذشت كه اسم انقلاب و انقلابيگرى و اينها به انزوا افتاده بود؛ سعى ميكردند به عنوان يك ارزش منفى يا ضد ارزش، از اين چيزها ياد كنند؛ مقاله مينوشتند، حرف ميزدند، گفته ميشد. امروز خوشبختانه اينجور نيست، درست بعكس است؛ گرايش عمومى مردم و مسئولان كشور به حركت انقلابى، جهتگيرى انقلابى، ارزشهاى انقلابى و مبانى انقلاب است. اين را توجه داشته باشيد كه يكى از عوامل گرايش مردم به دولت، همينهاست؛ يعنى مردم به اين ارزشها اهميت ميدهند. مسئله‌‌ى دعوت به عدالت، مسئله‌‌ى ساده‌‌زيستى، دور بودن مسئولان از تجمل؛ اينها خيلى چيزهاى مهمى است.
http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=20831

نکاتی که برجسته شده است را مطالعه کنید، و کمتر دل به اراجیف برخی سایت های خبری و برخی سیاسیون دلال بدهید...

حالا البته بعضى‌‌ها در روزنامه، در سايت، در تريبونهاى گوناگون مطالبى منتشر ميكنند؛ اينكه چرا ما در دنيا دشمن‌‌تراشى كرديم كه اينقدر با ما دشمنى كنند! به نظر من اينها حرفبافى است. آنچه كه گفته ميشود، متكى به يك تحليل درست نيست. نه، دشمنى‌‌ها خيلى طبيعى است. وقتى كه امام بزرگوار بود، دشمنى‌‌ها زياد بود؛ براى خاطر مواضع قاطع امام. هرچه مواضع ما ضعيف‌‌تر شود و عقب‌‌نشينى كنيم، آنها طبعاً چهره‌‌شان بظاهر متبسم‌‌تر ميشود. البته جلو مى‌‌آيند. يعنى چهره را متبسم ميكنند، براى اينكه بتوانند جلو بيايند، مناطق را تصرف كنند و ما را از پيشرفت هدفهامان باز بدارند. هرچه ما در حركت خودمان جدى‌‌تر و مصمم‌‌تر باشيم، آنها ناراحت ميشوند و چهره‌‌شان عبوس ميشود. البته تا حالا در اين سى و سه سال آنها نتوانستند ما را متوقف كنند، بعد از اين هم ان‌‌شاءالله نخواهند توانست. بنابراين خوشبختانه وضعيت كشور اينجورى است. البته گرفتارى‌‌هائى هست، ضعفهائى هست، مشكلاتى هست، كه بايد به آنها هم توجه كنيم؛ ليكن مجموعاً وقتى انسان نگاه ميكند، حركت كشور، حركت رو به پيشرفتى است.

به مردم هم بايد واقعاً ميدان داده شود. البته در بيانات دوستان به برخى از اين حوادثى كه ناشى از پيگيرى مفسدين اقتصادى و  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد است، اشاره شد. واقعاً نميشود ما كار اقتصادىِ درست و قوى بكنيم، اما با مفاسد اقتصادى مبارزه نكنيم؛ اين واقعاً نشدنى است. همان چند سال پيش هم كه من راجع به اين قضيه بحث كردم و مطالبى را به مسئولين كشور گفتم، به همين نكته توجه داشتم، كه تصور نشود ما ميتوانيم سرمايه‌‌گذارى مردمى و كار سالم مردمى داشته باشيم، بدون مبارزه‌‌ى با مفاسد اقتصادى؛ و تصور نشود كه مبارزه‌‌ى با مفاسد اقتصادى موجب ميشود كه ما مشاركت مردم و سرمايه‌‌گذارى مردم را كم داشته باشيم؛ نه، چون اكثر كسانى كه ميخواهند وارد ميدان اقتصادى بشوند، اهل كار سالمند، مردمان سالمى هستند؛ حالا يكى دو نفر هم آدمهاى ناسالم پيدا ميشوند. بايد با چشمهاى تيزبين، ريزبين و دوربين مراقبت كنيد كه كسانى نيايند به عنوان ايجاد اشتغال و ايجاد كار و كارآفرينى تسهيلات بانكى بگيرند، اما كارآفرينىِ واقعى انجام نگيرد. اين را بايد مراقبت كنيد؛ هم شما مراقبت كنيد، هم قوه‌‌ى قضائيه مراقبت كند. به نظر من همكارى قوه‌‌ى مجريه و قوه‌‌ى قضائيه در اينجا يك كار بسيار لازمى است.

بنده اينجا در منبر نماز جمعه، در خطبه‌اى كه در حكم نماز است، حقايق را بايد بيان بكنم. هر دو طرف در اين عيب متأسفانه مشترك بودند. از يك طرف صريحترين اهانتها به رئيس جمهورِ قانونى كشور شد. حتى از دو سه ماه قبل از مناظرات هم اين سخنرانى‌ها را براى من مى‌آوردند و من ميديدم يا گاهى مى‌شنيدم؛ تهمتهائى زدند، حرفهائى گفتند؛ به كى؟ به كسى كه رئيس جمهور قانونى كشور است، متكى به آراء مردم است. نسبتهاى خلاف دادند، رئيس جمهور مملكت را كه مورد اعتماد مردم است، به دروغ‌گوئى متهم كردند! اينها خوب است؟ كارنامه‌هاى جعلى براى دولت درست كردند، اينجا آنجا پخش كردند، كه ما كه در جريان امور هستيم، مى‌بينيم ميدانيم كه اينها خلاف واقع است؛ فحاشى كردند؛ رئيس جمهور را خرافاتى، رمال، از اين نسبت‌هاى خجالت‌آور دادند؛ اخلاق و قانون و انصاف را زير پا گذاشتند.
اين از آن طرف. از اين طرف هم همين جور؛ از اين طرف هم شبيه همين كارها به نحو ديگرى انجام گرفت. كارنامه‌ى درخشان سى ساله‌ى انقلاب كمرنگ جلوه داده شد؛ اسم بعضى از اشخاص برده شد كه اينها شخصيتهاى اين نظامند؛ اينهاكسانى هستند كه عمرشان را در راه اين نظام صرف كردند. بنده در نماز جمعه هيچوقت رسمم نبوده است از افراد اسم بياورم؛ اما اينجا چون اسم آورده شده است، مجبورم اسم بياورم. به طور خاص از آقاى هاشمى رفسنجانى، از آقاى ناطق نورى من لازم است اسم بياورم و بايد بگويم. البته اين آقايان را كسى متهم به فساد مالى نكرده؛ حالا در مورد بستگان و كسان، هر كس هر ادعائى دارد، بايستى در مجارى قانونى خودش اثبات بشود و قبل از اثبات نميشود اينها را رسانه‌اى كرد. اگر چيزى اثبات بشود، فرقى بين آحاد جامعه نيست؛ اما اثبات نشده، نميشود اينها را مطرح كرد و قاطعاً ادعا كرد. وقتى اينجور حرفها مطرح ميشود، تلقى‌هاى نادرست در جامعه به وجود مى‌آيد، جوانها چيز ديگرى خيال ميكنند، چيز ديگرى ميفهمند.

آقاى هاشمى را همه ميشناسند. من شناختم از ايشان مربوط به بعد از انقلاب و مسئوليتهاى بعد از انقلاب نيست؛ من از سال 1336 - يعنى 52 سال قبل - ايشان را از نزديك ميشناسم. آقاى هاشمى از اصلى‌ترين افراد نهضت در دوران مبارزات بود؛ از مبارزين جدى و پيگيرِ قبل از انقلاب بود؛ بعد از پيروزى انقلاب از مؤثرترين شخصيتهاى جمهورى اسلامى در كنار امام بود؛ بعد از رحلت امام هم در كنار رهبرى تا امروز. اين مرد بارها تا مرز شهادت پيش رفته. قبل از انقلاب اموال خودش را صرف انقلاب ميكرد و به مبارزين ميداد. اينها را جوانها خوب است بدانند. بعد از انقلاب ايشان مسئوليتهاى زيادى داشت: هشت سال رئيس جمهور بود؛ قبلش رئيس مجلس بود؛ بعد مسئوليتهاى ديگرى داشت. در طول اين مدت هيچ موردى را سراغ نداريم كه ايشان براى خودش از انقلاب يك اندوخته‌اى درست كرده باشد. اينها يك حقايقى است؛ اينها را بايد دانست. در حساسترين مقاطع ايشان در خدمت انقلاب و نظام بوده.
من البته در موارد متعددى با آقاى هاشمى اختلاف‌نظر داريم، كه طبيعى هم هست؛ ولى مردم نبايد دچار توهم بشوند، چيز ديگرى فكر كنند. البته بين ايشان و بين آقاى رئيس جمهور از همان انتخاب سال 84 تا امروز اختلاف‌نظر بود، الان هم هست؛ هم در زمينه‌ى مسائل خارجى اختلاف‌نظر دارند، هم در زمينه‌ى نحوه‌ى اجراى عدالت اجتماعى اختلاف‌نظر دارند، هم در برخى مسائل فرهنگى اختلاف‌نظر دارند؛ و نظر آقاى رئيس جمهور به نظر بنده نزديكتر است.
در مورد آقاى ناطق نورى هم همين جور. آقاى ناطق نورى هم از شخصيتهاى خدوم انقلاب است؛ ايشان هم خدمات زيادى كرده و در دلبستگى ايشان به اين نظام و انقلاب هيچ شكى نيست.
مناظره‌هاى زنده‌ى تلويزيونى خوب است؛ اما اين آسيبها بايد برطرف بشود. من همان وقت - بعد از مناظره - به آقاى رئيس جمهور هم تذكر دادم؛ چون ميدانستم ايشان ترتيب اثر ميدهند.
http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=7190
------------------------------------------------------------------------------------------
فکر کنم تا همین جا بس بود،صد البته کسی منکر ضعف های دولت و شخص رئیس جمهور نبوده و نیست! کسی که این ضعف ها را منکر شود،چیزی از سیاست متوجه نمی شود...

[START]بنده شخصی هستم که هم سال 84 و 88 به احمدی نژاد رای دادم. اما امروزه وی بسیار متفاوت از شخصی است که من به اون رای دادم. بنده کاری به بحث امثال مشایی ندارم ، بحث بنده مسائل اقتصادی است. بنده دیروز برای خرید رفتم و یک کیلو گوشت گوساله را به قیمت 30 هزار تومان خریداری کردیم. قیمت میوه و لبنیات هم به همین شکل. واقعا مسئول این وضع کیست؟ مسئول بالا رفتن افسار گسیخته قیمتها در این کشور به عهده چه نهادی است؟ صرف شعار ساده زیستی و عدالت خواهی کافی است ؟ آیا باعث پر شدن سفره مردم می شود؟ دروغ گویی تا کجا؟ حالا دارم به واقعیت صحبت گوبلز وزیر تبلیغات آلمان نازی پی می برم. دروغ هر چه بزرگتر ........... در هر مغازه و پیشه ای که وارد می شوی همه حرف از اثرات تحریم می زنند. از کشاورزی و باغ داری تا دارو و هوانوردی و غذا سازی!!!!!! و همچنان این رییس جمهور محترم است که فریاد استکبار ستیزی و کاغذ پاره بودن تحریم سر می دهد!!!!!!!!! آقایان حامی دولت ، یک بار به یک بازار روز در هر نقطه همین تهران تشریف ببرید و به صحبتهای مردم توجه کنید. البته چیزی نمانده، 5 دیگر مشخص می شود. به هر حال نامزدی هم به عنوان حامی جریان دولت فعلی معرفی می شود و خواهیم دید که چقدر رای خواهد آورد!!!!!!!!!!![/START]
بیانات رهبری در وصف دولت در همین سال 90 پاسخ شماست...
یک سوال میکنم،اطلاع دارید در شروع تحریم های دور جدید ایران چقدر توانایی فروش نفت داشت؟! در حال حاضر به نسبت گذشته چقدر نفت میفروشد؟!
شما راست میگویید چون تحریم ها اثر دارد باید همه چیز را رها کرد و خود را در اغوش غرب انداخت،خدا رو شکر که برخی از ما در زمان شعب ابوطالب و دوران سختی پیامبر حضور نداشتیم...!
راستی فراموش کردم ، شما در این نظام هیچ کس را قبول ندارید،هنوز پست خاطره انگیز شما از ذهن بنده نرفته است،کسی که نه رهبری را قبول ندارد و نه نظام را بهتر است در مورد رئیس جمهور نظام سکوت کند.
[START]برای شخص من فقط حضرت آقا و نظام و مردم و خون بیش از چند صد هزار شهید است که مهم است و هر کسی که بخواهد درست چند ماه قبل از انتخابات بجای دفاع کردن از وزیر خود در مجلس قصد گرو کشی از طریق پخش نوار را داشته باشد و با این کار اشکارا حرفهای آقا را نادیده بگیرد ، پشیزی ارزش ندارد......ما با کسی عهد اخوت نبستیم تا موقعی که در راه نظام و انقلاب باشید از شما حمایت می شود در غیر اینصورت لزومی به این کار نیست....[/START]
حرف شما صحیح است،متحوای فیلم منتشر شده اصلا و ابدا مهم نیست،وزیر را بی دلیل و سر اقراض سیاسی استیزا کردن مهم نیست،فراموش کردید همین مجلس قصد سوال از رئیس جمهور را داشت همین چند ماه پیش رهبری جلوی این کار را گرفت؛ما هم با کسی عهد اخوت نبسته ایم،اللخصوص با خائنین به بیت المال نظام و کسانی که خون شهدا را بر باد میدهند و به اسم شهدا دلالی میکنند...

زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mr.Amirhessam تشکر کرده اند:
Cloor Master, Qaher1406, KH.I.A.2500

Captain

Captain

نماد کاربر
2132

تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 شهریور 1385 00:51

تهران

آرشيو سپاس: 8025 مرتبه در 1088 پست

توسط Mr.Amirhessam » جمعه 20 بهمن 1391 23:51

طبق معمول همیشه!

بنده این بحث و هر بحث دیگری که مرتبط با دولت و رئیس جمهور باشد را ادامه نخواهم داد،دوستان هر چه دوست دارند نثار دولت و شخص دوم مملکت کنند...

وعده بنده و دوستان انتخابات ریاست جمهوری،شاید برخی مثل دکتر معین با امضای رهبر انقلاب وارد صحنه انتخابات شدند! و دهان دوست و دشمن باز ماند...
این 5 ماه ابستن حوادث بزرگی خواهد بود،زمان مثل برق و باد خواهد گذشت...

اگر به جسارتی شد و کدورتی از بابت سخنان بنده پیش امد از همه دوستان معذرت خواهی مینمایم...

در پناه خدا باشید :razz:
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"

Captain

Captain

نماد کاربر
1783

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 اردیبهشت 1386 15:58

آرشيو سپاس: 11669 مرتبه در 1512 پست

توسط typhoon » شنبه 21 بهمن 1391 00:50

به هر حال از طرفداران این دولت بیش از این نیز انتظار نمی رود!!! بنده از مدیریت این سایت و کلیه دوستان می خوام که پست و من جواب این کاربر حامی دولت رو بخونند.
بنده کجا گفتم رابطه با غرب؟ نتیجه روابط بی حساب و کتاب با غرب در سال ۵۷ مشخص شد. اصولا مشکل کشور ما بحث عدم مدیریت است. و گرنه پیش از این هم پست های بنده در همین حوزه کشاورزی موجود بوده است. کشوری ۴ فصل با این وسعت و این تنوع آب و هوایی چرا باید در بحث تولید غذا مشکل داشته باشد. چرا باید انواع میوه های پاکستانی و مصری و چینی در کشور باشد؟  تا این سوال پیش میاید هواداران دولت بحثی به نام مافیا را پیش می کشند. مافیا در اقتصاد، صنعت ، کشاورزی و بانکداری و.......... سالهاست که حرف زده می شود و کار عملی هم صورت نمی گیرد. پس یک دفعه خود را راحت کرده و بگوییم این کشور به طور کل توسط مافیا اداره می شود. در ضمن بحث بنده مربوط به رییس جمهوری است که صبح تا به شب دم از بی اثر بودن تحریم ها می زند. مردم دارن با تمام وجود تحریم را حس می کنند و از طرف دیگر رییس دولت به گونه ای صحبت می کند که انگار این تحریم ها هیچ مشکلی ایجاد نکرده است. و در آخر اینکه من کسی را در این نظام قبول دارم یانه و یا این که باید سکوت کنم یا به شخص شما هیچ ارتباطی ندارد.
Old soldiers never die.They just fade away

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب typhoon تشکر کرده اند:
Mahdi1944, AGeNiS1, Ghost Rider, FARSHAD.ADL, apple2009, دموکراسی, Mr.Amirhessam, mj_piremard, gigi64, Mohammad 1985, HESAM-007, pedmehr, Lord_Jason, nima-rad, CAPTAIN PILOT, ASHKAN95, coops, ne13

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10178 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 21 بهمن 1391 05:32

سلام دوستان گرامي
متاسفانه با اينکه بارها از همه‌ي عزيزان درخواست کردم اين مسائل رو در انجمن مطرح نفرمايند، باز شاهد اين روند هستيم ...
فکر ميکنم لازم باشه برخي مسائل رو کمي روشنتر بررسي کنيم، همه‌ي ما داريم با تمام وجود مشکلات رو در کشور لمس ميکنيم، مشکلاتي که بي سابقه بوده و شايد در لبه‌ي تحمل بخش اعظمي از جامعه. در چنين مواقعي مانند هر وضعيت ديگري، هرگز مقصر يک نفر، گروه يا کشور نيست. همچنين براي هيچ فردي قابل پذيرش نيست که تمام عالم و کشورهاي دنيا بسيج شده باشند تا يک شخص رو زمين بزنند. چنين اجماعي اگر قابل انجام بود، در موارد مثبتي ميتونست موثر باشه، اما وقتي ميبينيم اينهمه مشکل وجود داره، قطعا عوامل و دستگاههاي مختلفي درست عمل نميکنند. پس اينکه ما اين رو کامل به دوش ديگري بياندازيم درست نيست. رئيس جمهور قطعا در بسياري موارد که جاي برشمردن اونها در اين انجمن نيست اشتباهات غير قابل دقاع و غير قابل قبول داشتند. تا حدي که به شخصه از راي خودم پشيمان هستم و افسوس ميخورم که چرا راي من سفيد نبود!. اما اينکه يک فرد هيچ چيز مثبتي هم نداشته باشه بي‌معني هست. پس دوستان عزيزم، نه يک فرد رو کاملا منفي بدونيم، و نه در ميان اين همه مشکلات و درد و رنجهايي که امروز عموم جامعه رو رنج ميده، يک نفر رو کاملا عاري از گناه و اشتباه!!

اين بخش از تاريخ هم مانند هميشه خواهد گذشت و بسياري مسائل براي ما روشن خواهد شد. پس بهتره به دور از افراط و تفريط منتظر گذشت زمان باشيم و در حد توانمون سعي کنيم اين وضعيت رو براي خودمون و ديگران بهبود ببخشيم، اين چيزي هست که ما بايد انجام بديم، نه بحث و جدل و متاسفانه بعضا بحث‌هاي غير منصفانه و توهين آميز ...

شايد بهترين کاري که ميتونيم انجام بديم در اين تاريخ، درس عبرت گرفتن از اين وقايع باشه و در کنار اون سنجش انصاف و اخلاص خودمون  :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

قبلي