در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Major

Major

نماد کاربر
841

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 6 شهریور 1385 17:55

آرشيو سپاس: 2496 مرتبه در 466 پست

Re: کمک درباره ویروس جدید که هیچ ویروس کشی نمیشناسش

توسط SORENA » شنبه 21 بهمن 1391 22:34

Mohammad 1985 نوشته است:
MOHAMMAD_ASEMOONI نوشته است:
ASHKAN95 نوشته است:سلام :razz: دوست عزیز بعد از ویروسی شدن سیستم، انتی ویروس نصب کردید؟ اگر اینطوره، به همین دلیله که ویروس شناسایی نمیشه!برای رفع مشکل بهترین راه تعویض ویندوز هست. و اولین کار بعد از نصب ویندوز هم نصب و اپدیت انتی ویروس و سپس Full Scan سیستم. کسپر انتی ویروس خوبی هست، ولی نسخه جدید خیلی مشکل برای سیستم به وجود میاره که خیلی خسته کننده میشه. من خودم Trust Port رو پیشنهاد میکنم. از هر نظر انتی ویروس قوی هستش و مشکلی برای سیستم پیش نمیاره.امیدوارم مشکلتون مرتفع بشه :D  :razz:
سلام . آنتی ویروسی که موقع نصبش ویروسها رو شناسائی نکنه اسباب بازی هست .بنده 13 ساله کاسپر استفاده میکنم .اگر سیستم آلوده باشه همون موقع نصب کردن مچش رو میگیره خصوصا اونی که باعث میشه کامپیوتر بعد از یک دقیقه خاموش بشه.عوض کردن ویندوز هم آخرین راه هست نه راهِ حلِ مناسب .ارادتمند

شما فکر میکنی ممکنه سیستم آلوده رو با نصب ضد ویروس میشه درست کرد اولین کار بعد از نصب ویندوز باید نصب آنتی ویروس باشه ! ممکنه ضد ویروس ویروس رو پاک کنه ولی معمولا خرابی ها قابل تعمیر نیست ! البته ویروسهای پیشرفته تر اصلا جلوی نصب آنتی ویروس رو میگیرن که باید از دیسک نجات استفاده کرد در این صورت نورتون هم تقریبا در اکثر مواقع از نظر قدرت شناسایی از کاسپر سرتر بوده
شما از چه نسخه ای از نورتون استفاده میکنید ؟ و همچنین آیا آپدیت هست ؟

پیشنهاد میکنم بعد از نصب ویندوز و آنتی ویروس برنامه COMODO Time Machine رو هم نصب کنین یک بک آپ میگره و خوبیش اینه که بااینکه تحت ویندوز میشه بک آپ گیری و اسنپ شات کرد از درایو(های) مورد نظر ولی سیستم ری استورش تحت سیستم عامل ویندوز نیست و در صورت انهدام کامل ویندوز براحتی قابل برگشت هست  ؛ بعد از ریختن اطلاعات مهم براحتی هم میشه در هر زمان یک اسنپ شات جدید گرفت، با سرعت و دقت زیادی هم کار میکنه هم بک آپ گیریش هم ری استورش
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SORENA تشکر کرده اند:
ASHKAN95, edibk

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 22 بهمن 1391 00:49

free love,  
براي رفع مشکل Super Hidden شدن فايلهايي که ويروسها مخفي ميکنند و يک shortcut از ويروس به نام اون فولدرهاي ايجاد ميکنند، فقط کافيه اين فايل که خودم نوشتم رو در مسير فلش، درايو يا فولدري که محتواي اون مخفي شده کپي کرده و اجرا کنيد، اين فايل خيلي راحت تمام فايلهاي مخفي رو به حالت عادي برميگردونه.
http://centralclubs.com/mahdi1944/ShowHidden.exe
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Ali$amir, Solver, Cloor Master, free love, ASHKAN95, ARafiee, nima-rad, SHAHABESAGEB, Shahryar, Present, edibk, ne13, Amiiiin, SORENA, FREE MAN, Mohammad 1985, MOHAMMAD_ASEMOONI, CAPTAIN PILOT

Major I

Major I

نماد کاربر
320

تشکر کرده: 17 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 10 اسفند 1389 15:44

آرشيو سپاس: 1694 مرتبه در 292 پست

توسط SHAHABESAGEB » يکشنبه 22 بهمن 1391 01:09

ne13 نوشته است:سلام
من يك سوال داشتم در مورد همين ويروس
متاسفانه بعد از ويروس كشي، فايل هاي فلش من همچنان مخفي هستند و مجبورم تنظيمات ويندوز رو عوض كنم تا بهشون درسترسي داشته باشم. چاره چيست؟(با انواع آنتي ويروس هاي مختلف چك كردم، خود ويروس پاك شده، اما فايل ها همچنان مخفي هستند)

سلام
بعد از پاک کردن ویروس با نرم افزار XYplorer وارد درایو مربوطه بشید و اطلاعات دیسک رو کپی یا کات کنید و در داخل همون درایو  (داخل یه پوشه جدید)پیست کنید! به همین راحتی!
من از نسخه پائینتر این نرم افزار استفاده میکنم.
http://soft98.ir/software/tools/55-XYplorer.html

حضرت امام صادق (ع) فرمودند :هركس مي‌خواهد از اصحاب قائم (علیه السلام) باشد، می بایست که منتظر باشد وبر اساس ورع و محاسن اخلاق عمل نماید در حالی که منتظر است.  
« من سره ان يكون من اصحاب القائم فلينتظرو ليعمل بالورع و محاسن الاخلاق و هو منتظر » (مجلسي ج 52 / ص 140)
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و فرجنا بهم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SHAHABESAGEB تشکر کرده اند:
Ali$amir, ne13, MOHAMMAD_ASEMOONI

Major II

Major II

no avatar
96

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 26 اسفند 1385 08:08

مهم نیست که کجام ، همه جای ایران سرای من است

آرشيو سپاس: 153 مرتبه در 41 پست

توسط free love » يکشنبه 22 بهمن 1391 10:48

[quote="Mahdi1944"]free love,  
براي رفع مشکل Super Hidden شدن فايلهايي که ويروسها مخفي ميکنند و يک shortcut از ويروس به نام اون فولدرهاي ايجاد ميکنند، فقط کافيه اين فايل که خودم نوشتم رو در مسير فلش، درايو يا فولدري که محتواي اون مخفي شده کپي کرده و اجرا کنيد، اين فايل خيلي راحت تمام فايلهاي مخفي رو به حالت عادي برميگردونه.
[url]http://centralclubs.com/mahdi1944/ShowHidden.exe[/quote[/url]]

سلام داداشم
مهدی جان چون این ویروس حتی اجازه دستزسی به نت را هم به من نمیداد و امکان سیستم ریستور رو هم نداشتم مجبور شدم که کلا ویندوز عوض کنم

مشکلی با برگردوندن فایل های hidden نداشتم .

چطوری میتونیم فلش رو فرمت کنیم ؟ البته غلط کنم دوباره این فلش رو بخوام به سیستمم بزنم . دلم خوشه  انتی ویروس دارم .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب free love تشکر کرده اند:
Present, Mahdi1944

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3103

تشکر کرده: 2441 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » يکشنبه 22 بهمن 1391 13:16

دو روش برای حل کردن مشکل فلاشتون .
1-  روش شیطانی :
بزنینش به یه کامپیوتر دیگه و فورمتش کنین
2-  خوردش کنین بندارینش دور
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

Major II

Major II

no avatar
96

تاريخ عضويت

شنبه 26 اسفند 1385 08:08

مهم نیست که کجام ، همه جای ایران سرای من است

آرشيو سپاس: 153 مرتبه در 41 پست

Re:

توسط free love » يکشنبه 22 بهمن 1391 13:23

MOHAMMAD_ASEMOONI نوشته است:دو روش برای حل کردن مشکل فلاشتون .
1-  روش شیطانی :

اگه قرار بود فرمت بشه وقتی زدم به سیستم خودم باید فرمت میشد . نه اینکه بزنه انتی ویروس رو هم غیر فعال کنه . خورد کردن فلش هم میشه پاک کردن صورت مسئله ، این مسئله ای که داره تبدیل به معزل میشه رو باید حل کرد نه پاک .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب free love تشکر کرده اند:
Present, MOHAMMAD_ASEMOONI

Major

Major

نماد کاربر
841

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 6 شهریور 1385 17:55

آرشيو سپاس: 2496 مرتبه در 466 پست

Re: Re:

توسط SORENA » يکشنبه 22 بهمن 1391 14:13

free love نوشته است:
MOHAMMAD_ASEMOONI نوشته است:دو روش برای حل کردن مشکل فلاشتون .
1-  روش شیطانی :

اگه قرار بود فرمت بشه وقتی زدم به سیستم خودم باید فرمت میشد . نه اینکه بزنه انتی ویروس رو هم غیر فعال کنه . خورد کردن فلش هم میشه پاک کردن صورت مسئله ، این مسئله ای که داره تبدیل به معزل میشه رو باید حل کرد نه پاک .

با توجه به اینکه گفتین از ویندوز استفاده میکنین

راحترین راه اینکه بزنیدش به یک سیستمی که تحت سیستم عامل لینوکس مثلا ubuntu هست و خیلی راحت بدافزارها رو بصورت دستی پاک کنید، چون سورس کد این نرم افزارهای مخرب تحت سیستم عامل ویندوز کار میکنن

در کل برای اینکه همیشه راحت باشید پیشنهاد میکنم از این به بعد روی سیستم خودتون،8 تا 10 گیگ از فضای هاردتون رو اختصاص بدین به ubunto (برای اینکه رابط گرافیکیش خیلی یوزر فرندلی هست ولی اگر دسترسی به انواع دیگر دارید هم فرقی نمیکنه). تا اگر فلش32گیگ هم پر از انواع ویروسهای تحت ویندوز بود براحتی اونارو ازبین ببرید
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SORENA تشکر کرده اند:
KH.I.A.2500, ASHKAN95, CAPTAIN PILOT, free love, brid7sky, Solver, Ghost Rider, Lord_Jason, nima-rad, Present, MOHAMMAD_ASEMOONI

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 22 بهمن 1391 20:12

free love,  
اگر Kaspersky با آخرين آپديت باشه مشکلي در اين زمينه نخواهيد داشت. در ضمن فلش اگر ويروسي باشه، در ويندوز 7 به بالا، فقط با زدن به سيستم، خونده نميشه و ويروس منتقل نميشه، پس اگر اطلاعات اون رو لازم نداريد، به راحتي اگر از الوده نبودن سيستم و نصب بودن آنتي ويروس مطمئن هستيد ميتونيد اون رو فرمت کنيد، اما نيازي هم به اين کار نيست و مطمئنا اين ويروس قابل حذف هست (اگر هنوز حذف نشده باشه)

من فکر ميکنم سيستم شما ويروسي نداشته، يعني آنتي ويروس اون رو حذف کرده بوده، اما اثرات تخريبي اونها باقي مونده، وگرنه در حالتي که اين ويروس در سيستم همچنان فعال باشه، فايل من کاري از پيش نميبره و به محض قابل مشاهده شدن فولدرها، مجددا ويروس، اونها رو مخفي ميکنه، در نتيجه وقتي اين فايل اطلاعات شما رو برگردونده، يعني اصل ويروس در سيستم فعال نبوده  :D

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

CAPTAIN PILOT, MOHAMMAD_ASEMOONI, ARafiee, ASHKAN95, edibk, Present, Shahryar, Amiiiin, Ghost Rider, behrad90, KH.I.A.2500, nima-rad

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3103

تاريخ عضويت

KWT

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » يکشنبه 22 بهمن 1391 20:16

سلام .
به نطرتون چطوری این ویروس وارد کامپیوتر و فلاش مموری شما شده ؟
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
32

تاريخ عضويت

شنبه 17 دی 1390 11:34

آرشيو سپاس: 52 مرتبه در 14 پست

توسط chainsaw » دوشنبه 23 بهمن 1391 15:02

فقط آنتی ویروس شید...بدون هیچ مشکل

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 24 بهمن 1391 01:09

MOHAMMAD_ASEMOONI,  
ويروسها عموما از اينترنت، دانلود برنامه‌هاي ناسالم وارد شده و از طريق اينترنت و حافظه‌هاي قابل حمل منتقل ميشوند

ASHKAN95, behrad90, Solver, Cloor Master, edibk, Shahryar, MOHAMMAD_ASEMOONI, CAPTAIN PILOT

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3103

تاريخ عضويت

KWT

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » پنج شنبه 26 بهمن 1391 18:54

Mahdi1944 نوشته است:MOHAMMAD_ASEMOONI,  ويروسها عموما از اينترنت، دانلود برنامه‌هاي ناسالم وارد شده و از طريق اينترنت و حافظه‌هاي قابل حمل منتقل ميشوند
سلام .ممنون از توضیحتون .به نظرتون میشه بدافزارها رو در فایلهای صوتی یا تصویری مخفی کرد ؟ مثل ام پی 3 و ام پی 4

قبليبعدي