کمک درباره ویروس جدید که هیچ ویروس کشی نمیشناسش

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 396 بار
سپاس‌های دریافتی: 387 بار

کمک درباره ویروس جدید که هیچ ویروس کشی نمیشناسش

پست توسط edibk » جمعه 20 بهمن 1391, 11:58 pm

[HIGHLIGHT=#fafafa]سلام دوستان گلم 1 ویروس جدید چند وقته افتاده که هیچ ویروس کشی نمیشناسش که با این نام ها میوفته تصویر   

[HIGHLIGHT=#fafafa]البته با عرض معذرت
تصویر   

[HIGHLIGHT=#fafafa]sexy.   

[HIGHLIGHT=#fafafa]secret.   

[HIGHLIGHT=#fafafa]x.   

[HIGHLIGHT=#fafafa]بعد کل فولدرها رو مخفی میکنه 1 فولدر با همان نام درست میکنه جلوش .exe میذاره    

[HIGHLIGHT=#fafafa]دوستان چارش چیه با نورتون هم پاک نمیشهتصویر   

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: زمین پهناور خدا
سپاس‌های ارسالی: 3810 بار
سپاس‌های دریافتی: 7624 بار

Re: کمک درباره ویروس جدید که هیچ ویروس کشی نمیشناسش

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » شنبه 21 بهمن 1391, 12:56 am

اگر سیستم ریستور فعاله , کامپیوتر رو برگردونین به تاریخی که مطمئنید سالم بوده .
مسیرش :
start
accessories
system tools
system restore
انتخاب تاریخی که کامپیوتر مشکلی نداشته
 دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا  

Major II
Major II

پست توسط edibk » شنبه 21 بهمن 1391, 2:12 am

MOHAMMAD_ASEMOONI نوشته شده:اگر سیستم ریستور فعاله , کامپیوتر رو برگردونین به تاریخی که مطمئنید سالم بوده .
مسیرش :
start
accessories
system tools
system restore
انتخاب تاریخی که کامپیوتر مشکلی نداشته

ممنون دوست عزیز اما اگه امکان داره یه راه دیگه میتونین بگید؟تصویر

Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 15611 بار
سپاس‌های دریافتی: 6443 بار
تماس:

پست توسط ASHKAN95 » شنبه 21 بهمن 1391, 2:46 am

سلام :razz:

دوست عزیز بعد از ویروسی شدن سیستم، انتی ویروس نصب کردید؟ اگر اینطوره، به همین دلیله که ویروس شناسایی نمیشه!

برای رفع مشکل بهترین راه تعویض ویندوز هست. و اولین کار بعد از نصب ویندوز هم نصب و اپدیت انتی ویروس و سپس Full Scan سیستم. کسپر انتی ویروس خوبی هست، ولی نسخه جدید خیلی مشکل برای سیستم به وجود میاره که خیلی خسته کننده میشه. من خودم Trust Port رو پیشنهاد میکنم. از هر نظر انتی ویروس قوی هستش و مشکلی برای سیستم پیش نمیاره.

امیدوارم مشکلتون مرتفع بشه :D :razz:

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » شنبه 21 بهمن 1391, 3:09 am

edibk نوشته شده:
MOHAMMAD_ASEMOONI نوشته شده:اگر سیستم ریستور فعاله , کامپیوتر رو برگردونین به تاریخی که مطمئنید سالم بوده .مسیرش :startaccessories system tools system restore انتخاب تاریخی که کامپیوتر مشکلی نداشته
ممنون دوست عزیز اما اگه امکان داره یه راه دیگه میتونین بگید؟
سلام .اين ارزانترین و راحت ترین و سریع ترین راهه . فقط 3-4 دقیقه طول میکشه .چرا دنبال راه دیگه میگردین قبل از امتحانِ این روش ؟یا نکنه امتحان کردین فایده نداشت یا فعال نیست ؟راستی یادم رفت بگم که سیستم ریستور با فایلهای شخصیتون کاری نداره اصلا ( صوتی , تصویری و نوشتاری ) . فقط فایلهای سیستم رو تغییر میده .
آخرین ويرايش توسط 2 on MOHAMMAD_ASEMOONI, ويرايش شده در 0.
 دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا  

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » شنبه 21 بهمن 1391, 3:13 am

ASHKAN95 نوشته شده:سلام :razz: دوست عزیز بعد از ویروسی شدن سیستم، انتی ویروس نصب کردید؟ اگر اینطوره، به همین دلیله که ویروس شناسایی نمیشه!برای رفع مشکل بهترین راه تعویض ویندوز هست. و اولین کار بعد از نصب ویندوز هم نصب و اپدیت انتی ویروس و سپس Full Scan سیستم. کسپر انتی ویروس خوبی هست، ولی نسخه جدید خیلی مشکل برای سیستم به وجود میاره که خیلی خسته کننده میشه. من خودم Trust Port رو پیشنهاد میکنم. از هر نظر انتی ویروس قوی هستش و مشکلی برای سیستم پیش نمیاره.امیدوارم مشکلتون مرتفع بشه :D :razz:
سلام . آنتی ویروسی که موقع نصبش ویروسها رو شناسائی نکنه اسباب بازی هست .بنده 13 ساله کاسپر استفاده میکنم .اگر سیستم آلوده باشه همون موقع نصب کردن مچش رو میگیره خصوصا اونی که باعث میشه کامپیوتر بعد از یک دقیقه خاموش بشه.عوض کردن ویندوز هم آخرین راه هست نه راهِ حلِ مناسب .ارادتمند

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70493 بار
سپاس‌های دریافتی: 31265 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 21 بهمن 1391, 3:44 am

ASHKAN95,
متاسفانه Kaspersky 2013 يک افتصاح هست، اما خوشبختانه چند روز پيش کسپرسکي نسخه‌ي جديد Kaspersky Endpoint Security 10 رو منتشر کرده که معني واقعي کلمه يک شاهکار هست، نقصي که در Kaspersky Internet Security ها وجود داشت، در زمينة‌ي مانيتورينگ شبکه و تنظيمات فايروال بود که اون رو در اين زمينه پايين‌تر از Bitdefender قرار ميداد که در اين نسخه برتر از تمام سيستم‌هاي امنيتي که تا به حال ديدم هست، اين نسخه در اصل براي سرور و کاربرد تجاري هست، در نسخه‌هاي قبلي فقط قابل نصب روي ويندوز سرور بود، اما در نسخه‌ي 10 روي تمام ويندوزهاي 2003 به بالا از جمله 8 قابل نصب هست. به همة‌ي دوستان پيشنهاد ميکنم اين نسخه رو تست بفرمايند، يکي از بدترين مشکلاتي که 2013 وجود داشت، موضوع حذف امکان بکاپ گرفتن از آپديت‌ها بود که در Endpoint Security اون رو مجددا اضافه کرده. با ويندوز 8 هم به خوبي کار ميکنه، به همه‌ي دوستان اين رو پيشنهاد ميکنم. بعد از اون هم BitDefender 2013 و در رده‌ي بعدي Norton 2013 رو پيشنهاد ميکنم
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6669 بار
سپاس‌های دریافتی: 12004 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 » شنبه 21 بهمن 1391, 11:59 am

MOHAMMAD_ASEMOONI نوشته شده:
ASHKAN95 نوشته شده:سلام :razz: دوست عزیز بعد از ویروسی شدن سیستم، انتی ویروس نصب کردید؟ اگر اینطوره، به همین دلیله که ویروس شناسایی نمیشه!برای رفع مشکل بهترین راه تعویض ویندوز هست. و اولین کار بعد از نصب ویندوز هم نصب و اپدیت انتی ویروس و سپس Full Scan سیستم. کسپر انتی ویروس خوبی هست، ولی نسخه جدید خیلی مشکل برای سیستم به وجود میاره که خیلی خسته کننده میشه. من خودم Trust Port رو پیشنهاد میکنم. از هر نظر انتی ویروس قوی هستش و مشکلی برای سیستم پیش نمیاره.امیدوارم مشکلتون مرتفع بشه :D :razz:
سلام . آنتی ویروسی که موقع نصبش ویروسها رو شناسائی نکنه اسباب بازی هست .بنده 13 ساله کاسپر استفاده میکنم .اگر سیستم آلوده باشه همون موقع نصب کردن مچش رو میگیره خصوصا اونی که باعث میشه کامپیوتر بعد از یک دقیقه خاموش بشه.عوض کردن ویندوز هم آخرین راه هست نه راهِ حلِ مناسب .ارادتمند

شما فکر میکنی ممکنه سیستم آلوده رو با نصب ضد ویروس میشه درست کرد اولین کار بعد از نصب ویندوز باید نصب آنتی ویروس باشه ! ممکنه ضد ویروس ویروس رو پاک کنه ولی معمولا خرابی ها قابل تعمیر نیست ! البته ویروسهای پیشرفته تر اصلا جلوی نصب آنتی ویروس رو میگیرن که باید از دیسک نجات استفاده کرد در این صورت نورتون هم تقریبا در اکثر مواقع از نظر قدرت شناسایی از کاسپر سرتر بوده
شما از چه نسخه ای از نورتون استفاده میکنید ؟ و همچنین آیا آپدیت هست ؟
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 5321 بار
سپاس‌های دریافتی: 116 بار

پست توسط ne13 » شنبه 21 بهمن 1391, 5:48 pm

سلام
من يك سوال داشتم در مورد همين ويروس
متاسفانه بعد از ويروس كشي، فايل هاي فلش من همچنان مخفي هستند و مجبورم تنظيمات ويندوز رو عوض كنم تا بهشون درسترسي داشته باشم. چاره چيست؟(با انواع آنتي ويروس هاي مختلف چك كردم، خود ويروس پاك شده، اما فايل ها همچنان مخفي هستند)

Major II
Major II

پست توسط edibk » شنبه 21 بهمن 1391, 9:12 pm

ne13 نوشته شده:سلام
من يك سوال داشتم در مورد همين ويروس
متاسفانه بعد از ويروس كشي، فايل هاي فلش من همچنان مخفي هستند و مجبورم تنظيمات ويندوز رو عوض كنم تا بهشون درسترسي داشته باشم. چاره چيست؟(با انواع آنتي ويروس هاي مختلف چك كردم، خود ويروس پاك شده، اما فايل ها همچنان مخفي هستند)

با تشکر از تمامی دوستان خودم توی نت گشتم اینو پیدا کردم میتونه مفید باشه

Back_2_Normal_Mode_Shortcut_Remover.rar.html

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » شنبه 21 بهمن 1391, 9:48 pm

edibk نوشته شده:
ne13 نوشته شده:سلاممن يك سوال داشتم در مورد همين ويروسمتاسفانه بعد از ويروس كشي، فايل هاي فلش من همچنان مخفي هستند و مجبورم تنظيمات ويندوز رو عوض كنم تا بهشون درسترسي داشته باشم. چاره چيست؟(با انواع آنتي ويروس هاي مختلف چك كردم، خود ويروس پاك شده، اما فايل ها همچنان مخفي هستند)
با تشکر از تمامی دوستان خودم توی نت گشتم اینو پیدا کردم میتونه مفید باشهBack_2_Normal_Mode_Shortcut_Remover.rar.html
سلام. ممنون یعنی مشکل کامل حل شد ؟دیگه فایلها مخفی نیست ؟

Major II
Major II
محل اقامت: مهم نیست که کجام ، همه جای ایران سرای من است
سپاس‌های ارسالی: 150 بار
سپاس‌های دریافتی: 155 بار

پست توسط free love » شنبه 21 بهمن 1391, 10:11 pm

سلام

فلش منم به این ویروس دچار شده .تصویر یه جا هم پیدا نکردم درست و حسابی بگه باید چی کار کنیم که این ویروس پاک شه. کسپر هم نمیتونه پاکش کنه فقط alarm میده .

چی ی ی ی ی ی کارش کنم ؟

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات نرم افزاري”