در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Major II

Major II

no avatar
215

تشکر کرده: 6 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 دی 1390 02:41

آرشيو سپاس: 422 مرتبه در 122 پست

کمک درباره ویروس جدید که هیچ ویروس کشی نمیشناسش

توسط edibk » جمعه 20 بهمن 1391 23:58

سلام دوستان گلم 1 ویروس جدید چند وقته افتاده که هیچ ویروس کشی نمیشناسش که با این نام ها میوفته

البته با عرض معذرت

sexy.exe

secret.exe

x.mpeg

بعد کل فولدرها رو مخفی میکنه 1 فولدر با همان نام درست میکنه جلوش .exe میذاره

دوستان چارش چیه با نورتون هم پاک نمیشه

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب edibk تشکر کرده اند:
ne13

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3078

تشکر کرده: 2428 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

Re: کمک درباره ویروس جدید که هیچ ویروس کشی نمیشناسش

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » شنبه 21 بهمن 1391 00:56

اگر سیستم ریستور فعاله , کامپیوتر رو برگردونین به تاریخی که مطمئنید سالم بوده .
مسیرش :
start
accessories
system tools
system restore
انتخاب تاریخی که کامپیوتر مشکلی نداشته
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MOHAMMAD_ASEMOONI تشکر کرده اند:
edibk, ASHKAN95, nima-rad, Solver

Major II

Major II

no avatar
215

تاريخ عضويت

توسط edibk » شنبه 21 بهمن 1391 02:12

MOHAMMAD_ASEMOONI نوشته است:اگر سیستم ریستور فعاله , کامپیوتر رو برگردونین به تاریخی که مطمئنید سالم بوده .
مسیرش :
start
accessories
system tools
system restore
انتخاب تاریخی که کامپیوتر مشکلی نداشته

ممنون دوست عزیز اما اگه امکان داره یه راه دیگه میتونین بگید؟

Captain

Captain

نماد کاربر
1154

تشکر کرده: 76 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 27 اسفند 1388 13:51

تهران

آرشيو سپاس: 7252 مرتبه در 1004 پست

توسط ASHKAN95 » شنبه 21 بهمن 1391 02:46

سلام :razz:

دوست عزیز بعد از ویروسی شدن سیستم، انتی ویروس نصب کردید؟ اگر اینطوره، به همین دلیله که ویروس شناسایی نمیشه!

برای رفع مشکل بهترین راه تعویض ویندوز هست. و اولین کار بعد از نصب ویندوز هم نصب و اپدیت انتی ویروس و سپس Full Scan سیستم. کسپر انتی ویروس خوبی هست، ولی نسخه جدید خیلی مشکل برای سیستم به وجود میاره که خیلی خسته کننده میشه. من خودم Trust Port رو پیشنهاد میکنم. از هر نظر انتی ویروس قوی هستش و مشکلی برای سیستم پیش نمیاره.

امیدوارم مشکلتون مرتفع بشه :D  :razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ASHKAN95 تشکر کرده اند:
Mahdi1944, Present, ARafiee, Solver, edibk, Ali$amir, CAPTAIN PILOT, Ghost Rider, nima-rad

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3078

تاريخ عضويت

KWT

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » شنبه 21 بهمن 1391 03:09

edibk نوشته است:
MOHAMMAD_ASEMOONI نوشته است:اگر سیستم ریستور فعاله , کامپیوتر رو برگردونین به تاریخی که مطمئنید سالم بوده .مسیرش :startaccessories system tools system restore انتخاب تاریخی که کامپیوتر مشکلی نداشته
ممنون دوست عزیز اما اگه امکان داره یه راه دیگه میتونین بگید؟
سلام .اين ارزانترین و راحت ترین و سریع ترین راهه . فقط 3-4 دقیقه طول میکشه .چرا دنبال راه دیگه میگردین قبل از امتحانِ این روش ؟یا نکنه امتحان کردین فایده نداشت یا فعال نیست ؟راستی یادم رفت بگم که سیستم ریستور با فایلهای شخصیتون کاری نداره اصلا ( صوتی , تصویری و نوشتاری ) . فقط فایلهای سیستم رو تغییر میده .
آخرين ويرايش توسط MOHAMMAD_ASEMOONI on شنبه 21 بهمن 1391 03:31, ويرايش شده در 2.
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

ASHKAN95, edibk, Solver

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3078

تاريخ عضويت

KWT

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » شنبه 21 بهمن 1391 03:13

ASHKAN95 نوشته است:سلام :razz: دوست عزیز بعد از ویروسی شدن سیستم، انتی ویروس نصب کردید؟ اگر اینطوره، به همین دلیله که ویروس شناسایی نمیشه!برای رفع مشکل بهترین راه تعویض ویندوز هست. و اولین کار بعد از نصب ویندوز هم نصب و اپدیت انتی ویروس و سپس Full Scan سیستم. کسپر انتی ویروس خوبی هست، ولی نسخه جدید خیلی مشکل برای سیستم به وجود میاره که خیلی خسته کننده میشه. من خودم Trust Port رو پیشنهاد میکنم. از هر نظر انتی ویروس قوی هستش و مشکلی برای سیستم پیش نمیاره.امیدوارم مشکلتون مرتفع بشه :D  :razz:
سلام . آنتی ویروسی که موقع نصبش ویروسها رو شناسائی نکنه اسباب بازی هست .بنده 13 ساله کاسپر استفاده میکنم .اگر سیستم آلوده باشه همون موقع نصب کردن مچش رو میگیره خصوصا اونی که باعث میشه کامپیوتر بعد از یک دقیقه خاموش بشه.عوض کردن ویندوز هم آخرین راه هست نه راهِ حلِ مناسب .ارادتمند

edibk

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10178 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 21 بهمن 1391 03:44

ASHKAN95,  
متاسفانه Kaspersky 2013 يک افتصاح هست، اما خوشبختانه چند روز پيش کسپرسکي نسخه‌ي جديد Kaspersky Endpoint Security 10 رو منتشر کرده که معني واقعي کلمه يک شاهکار هست، نقصي که در Kaspersky Internet Security ها وجود داشت، در زمينة‌ي مانيتورينگ شبکه و تنظيمات فايروال بود که اون رو در اين زمينه پايين‌تر از Bitdefender قرار ميداد که در اين نسخه برتر از تمام سيستم‌هاي امنيتي که تا به حال ديدم هست، اين نسخه در اصل براي سرور و کاربرد تجاري هست، در نسخه‌هاي قبلي فقط قابل نصب روي ويندوز سرور بود، اما در نسخه‌ي 10 روي تمام ويندوزهاي 2003 به بالا از جمله 8 قابل نصب هست. به همة‌ي دوستان پيشنهاد ميکنم اين نسخه رو تست بفرمايند، يکي از بدترين مشکلاتي که 2013 وجود داشت، موضوع حذف امکان بکاپ گرفتن از آپديت‌ها بود که در Endpoint Security اون رو مجددا اضافه کرده. با ويندوز 8 هم به خوبي کار ميکنه، به همه‌ي دوستان اين رو پيشنهاد ميکنم. بعد از اون هم BitDefender 2013 و در رده‌ي بعدي Norton 2013 رو پيشنهاد ميکنم
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
ASHKAN95, nima-rad, edibk, behrad90, Present, Solver, ARafiee, Amiiiin, Ali$amir, MOHAMMAD_ASEMOONI, Mamal_Moj, CAPTAIN PILOT, gigi64, Abdoll@h, Mahdi Mahdavi, un4given.1991, Ghost Rider, Java

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4251

تشکر کرده: 178 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » شنبه 21 بهمن 1391 11:59

MOHAMMAD_ASEMOONI نوشته است:
ASHKAN95 نوشته است:سلام :razz: دوست عزیز بعد از ویروسی شدن سیستم، انتی ویروس نصب کردید؟ اگر اینطوره، به همین دلیله که ویروس شناسایی نمیشه!برای رفع مشکل بهترین راه تعویض ویندوز هست. و اولین کار بعد از نصب ویندوز هم نصب و اپدیت انتی ویروس و سپس Full Scan سیستم. کسپر انتی ویروس خوبی هست، ولی نسخه جدید خیلی مشکل برای سیستم به وجود میاره که خیلی خسته کننده میشه. من خودم Trust Port رو پیشنهاد میکنم. از هر نظر انتی ویروس قوی هستش و مشکلی برای سیستم پیش نمیاره.امیدوارم مشکلتون مرتفع بشه :D  :razz:
سلام . آنتی ویروسی که موقع نصبش ویروسها رو شناسائی نکنه اسباب بازی هست .بنده 13 ساله کاسپر استفاده میکنم .اگر سیستم آلوده باشه همون موقع نصب کردن مچش رو میگیره خصوصا اونی که باعث میشه کامپیوتر بعد از یک دقیقه خاموش بشه.عوض کردن ویندوز هم آخرین راه هست نه راهِ حلِ مناسب .ارادتمند

شما فکر میکنی ممکنه سیستم آلوده رو با نصب ضد ویروس میشه درست کرد اولین کار بعد از نصب ویندوز باید نصب آنتی ویروس باشه ! ممکنه ضد ویروس ویروس رو پاک کنه ولی معمولا خرابی ها قابل تعمیر نیست ! البته ویروسهای پیشرفته تر اصلا جلوی نصب آنتی ویروس رو میگیرن که باید از دیسک نجات استفاده کرد در این صورت نورتون هم تقریبا در اکثر مواقع از نظر قدرت شناسایی از کاسپر سرتر بوده
شما از چه نسخه ای از نورتون استفاده میکنید ؟ و همچنین آیا آپدیت هست ؟
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
MOHAMMAD_ASEMOONI, Present, edibk, Solver, CAPTAIN PILOT, ASHKAN95, Ghost Rider, nima-rad

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
52

تشکر کرده: 1117 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 7 دی 1390 21:25

آرشيو سپاس: 91 مرتبه در 21 پست

توسط ne13 » شنبه 21 بهمن 1391 17:48

سلام
من يك سوال داشتم در مورد همين ويروس
متاسفانه بعد از ويروس كشي، فايل هاي فلش من همچنان مخفي هستند و مجبورم تنظيمات ويندوز رو عوض كنم تا بهشون درسترسي داشته باشم. چاره چيست؟(با انواع آنتي ويروس هاي مختلف چك كردم، خود ويروس پاك شده، اما فايل ها همچنان مخفي هستند)

Major II

Major II

no avatar
215

تاريخ عضويت

توسط edibk » شنبه 21 بهمن 1391 21:12

ne13 نوشته است:سلام
من يك سوال داشتم در مورد همين ويروس
متاسفانه بعد از ويروس كشي، فايل هاي فلش من همچنان مخفي هستند و مجبورم تنظيمات ويندوز رو عوض كنم تا بهشون درسترسي داشته باشم. چاره چيست؟(با انواع آنتي ويروس هاي مختلف چك كردم، خود ويروس پاك شده، اما فايل ها همچنان مخفي هستند)

با تشکر از تمامی دوستان خودم توی نت گشتم اینو پیدا کردم میتونه مفید باشه

Back_2_Normal_Mode_Shortcut_Remover.rar.html

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب edibk تشکر کرده اند:
Present, Solver, ne13

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3078

تاريخ عضويت

KWT

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » شنبه 21 بهمن 1391 21:48

edibk نوشته است:
ne13 نوشته است:سلاممن يك سوال داشتم در مورد همين ويروسمتاسفانه بعد از ويروس كشي، فايل هاي فلش من همچنان مخفي هستند و مجبورم تنظيمات ويندوز رو عوض كنم تا بهشون درسترسي داشته باشم. چاره چيست؟(با انواع آنتي ويروس هاي مختلف چك كردم، خود ويروس پاك شده، اما فايل ها همچنان مخفي هستند)
با تشکر از تمامی دوستان خودم توی نت گشتم اینو پیدا کردم میتونه مفید باشهBack_2_Normal_Mode_Shortcut_Remover.rar.html
سلام. ممنون یعنی مشکل کامل حل شد ؟دیگه فایلها مخفی نیست ؟

Major II

Major II

no avatar
96

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 26 اسفند 1385 08:08

مهم نیست که کجام ، همه جای ایران سرای من است

آرشيو سپاس: 153 مرتبه در 41 پست

توسط free love » شنبه 21 بهمن 1391 22:11

سلام

فلش منم به این ویروس دچار شده . یه جا هم پیدا نکردم درست و حسابی بگه باید چی کار کنیم که این ویروس پاک شه. کسپر هم نمیتونه پاکش کنه فقط alarm  میده .

چی ی ی ی ی  ی کارش کنم ؟

بعدي