خیابان سپهبد قرنی؛ بهشت زورگیران

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1780
تاریخ عضویت: شنبه 29 اردیبهشت 1386, 3:58 pm
سپاس‌های ارسالی: 1264 بار
سپاس‌های دریافتی: 10131 بار

خیابان سپهبد قرنی؛ بهشت زورگیران

پست توسط typhoon » دو شنبه 23 بهمن 1391, 10:42 am

به گزارش مشرق - اواخر هفته گذشته ساعت 20.30 دقیقه شب یکی از خبرنگاران مشرق که قصد عزیمت از دفتر این خبرگزاری واقع در خیابان سپهبد قرنی به سمت منزل را داشت، توسط 3 زور گیر مسلح از ناحیه سر و دست مجروح شد.

ضاربین با یک موتور سیکلت (پالس/پولسار) آبی رنگ از پشت سر به وی حمله کرده و ضمن وارد آوردن جراحاتی عمیق بر شقیقه و دست راست وی تلفن همراه او را سرقت کرده و متواری شدند. خبرنگار مذکور سپس با کمک همکارانش و به دلیل داشتن خونریزی شدید به بیمارستان منتقل شد تا تحت درمان قرار بگیرد.

تصویرپیش از این نیز در تابستان سال جاری، یکی دیگر از خبرنگاران مشرق در همین خیابان مورد هجوم قرار گرفت که او نیز از ناحیه صورت مجروح شده و ناچرا تلفن همراه خود را به زورگیران تسلیم کرد.

البته این آخرین مورد نبود و مدتی قبل از آن یکی دیگر از کارمندان مشرق نیوز در مقابل بانک با حدود 2 میلیون تومان وجه نقد با چاقو تهدید شد و نهایتا مجبور به تسلیم پول ها به زور گیران شد.به دنبال این حوادث، خبرنگاران مشرق اقدام به جمع آوری برخی اطلاعات میدانی از سارقان کردند که در نهایت مشخص شد، از چندین ماه قبل تا کنون تعداد زیادی زورگیری و کیف قاپی در مرکز شهر (فردوسی، قرنی، سمیه، نجات اللهی و...) توسط یک پولسار یا پالس آبی رنگ رخ داده و به شدت باعث نا امنی این منطقه شده است.

تصویر

پزشکان بخش اورژانس نیز در بیمارستان های این ناحیه این موارد را تایید کرده و اظهار داشتند که به صورت میانگین هر هفته یک نفر به دلیل جراحت با چاقو و تهدید به مرگ به این مراکز مراجعه می کنند و در توضیح اتفاقات رخ داده نامی از یک موتور سیکلت آبی رنگ می برند.

زور گیری و اخاذی در حومه شهر یا محله های خلوت، آن هم در نیمه های شب شاید برای پلیس قابل توجبه باشد اما وقوع این اتفاق آن هم به صورت مستمر در مرکز شهر که تا ساعت های پایانی شب همچنان شلوغ است، به هیچ وجه جایز نبوده و با شعار جدید نیروی انتظامی یعنی "تهران، شهر ایمنی و قانون" مقایرت دارد.

از مالباختگانی که به این موارد برخورد کرده اند، تقاضا می شود که در بخش نظرات اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار دهند.
Old soldiers never die.They just fade away

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”