در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Moderator

Moderator

نماد کاربر
1604

تشکر کرده: 219 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 8 مهر 1388 23:15

آرشيو سپاس: 15889 مرتبه در 1490 پست

علي كريمي: بايد مجسمه شهدا رابسازند

توسط oweiys » سه شنبه 24 بهمن 1391 19:35

بسم الله الرحمن الرحيم

علي كريمي در نشست خبري خود پيش از برگزاري مراسم برترينهاي فوتبال آسيا گفت: من فكر نمي كنم كار خاصي براي ايران و مردم كرده باشم كه بخواهند مجسمه من را در محله سابقم بسازند.وي تصريح كرد: به اندازه كافي آدم هاي از خود گذشته داشتيم و داريم. افرادي كه درزمان جنگ ازجان خود گذشتند تا اينكه ما راحت زندگي كنيم.

همچنين اسرايي داشتيم كه بهترين سال هاي زندگي خود را دراسارت و به دوراز پدر و مادر و خانواده گذرانده اند. همچنين ما دانشمندان و پروفسورهايي داريم كه در تمام دنيا آنها را مي شناسند و طبيعتا اگرقراراست مجسمه كسي ساخته شود بايد مجسمه آنها ساخته شود.كريمي درادامه در خصوص زندگي خود پس از فوتبال گفت: فعلادرخدمت فوتبال هستم و بايد ببينم بعد از فوتبال در چه مسيري قرارمي گيرم. ولي دوست دارم از تجربه اين سالها بتوانم براي كمك به بچه ها استفاده كنم. اصلانمي شود پيش بيني كرد بايد ديد چه مي شود. وي در پاسخ به سئوال ديگري در خصوص اينكه چه فردي را به عنوان برترين فوتباليست سال آسيا انتخاب مي كند، افزود: طبيعتا هركدام ازاين افراد دوست دارند انتخاب شوند و من هم ازاين قاعده مستثني نيستم كه من با توجه به نتايجي كه پارسال گرفتيم انتظار نداشتم دراين ليست حضور داشته باشم.

به هر حال لطف خدا شامل حال من شده تا در بين سه بازيكن باشم و اميدوارم هركسي كه حقش باشد انتخاب شود. كريمي گفت: من دست تقديررا در انتخابم به عنوان يكي از سه بازيكن برتر آسيا دخيل مي دانم. درهمه جاي دنيا در انتخاب بازيكنان برتر شانس وجود دارد. من معتقدم كه مثل علي دايي خدا دوستم داشته كه الان اينجا هستم.وي ادامه داد: ازحضورم در اين مكان خوشحالم و اميدوارم كه امشب كسي كه استحقاقش را دارد انتخاب شود. به هرحال حضورم در بين سه بازيكن برتر آسيا اتفاقي است كه انتظارش را نداشتم.

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

السلام عليك يا علي ابن موسي الرضا المرتضي (ع)

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain

Captain

no avatar
611

تشکر کرده: 997 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 تیر 1388 15:48

تهران

آرشيو سپاس: 5024 مرتبه در 424 پست

Re: علي كريمي: بايد مجسمه شهدا رابسازند

توسط ARafiee » چهارشنبه 25 بهمن 1391 23:05

در حرکتی ارزشمند صورت گرفت؛
بازدید استیلی و کریمی از آسایشگاه جانبازان ثارالله

هافبک شماره 8 پرسپولیس و سرمربی پیشین سرخپوشان امروز در حرکتی ارزشمند از آسایشگاه جانبازان ثارالله بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، حمید استیلی، علی کریمی، مهدی حسینی‌نسب به همراه مصطفی سلیمی شهردار منطقه 21 تهران عصر امروز چهارشنبه در حرکتی ارزشمند با حضور در آسایشگاه جانبازان ثارالله، دقایقی با این سرافرازان ایران اسلامی دیدار و گفتگو کردند. حضور استیلی و کریمی و دیگر مسئولان در این آسایشگاه سبب افزایش روحیه جانبازان 8 سال جنگ تحمیلی شد و محیط بسیار شادی را برای آنها ایجاد کرد.

هافبک شماره 8 پرسپولیس و سرمربی پیشین سرخپوشان در این دیدار آمادگی خود را در خصوص کمک‌های مادی و معنوی به این جانبازان و جان برکفان سرافراز میهن اسلامی اعلام کردند. در ماه‌های اخیر حمید استیلی و مصطفی سلیمی شهردار منطقه 21 تهران دوبار دیگر در این آسایشگاه حضور یافته و با جانبازان و مسئولان این محل دیدار کرده بودند.

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

پ.ن:اين خبر براي روز چهارشنبه 27 ديماه مي باشد و اين تاپيك هم فرصتي براي ارسال آن
با سپاس از اويس عزيز

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ARafiee تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, Mahdi1944, oweiys, thunder blitz, reza4087

Captain

Captain

no avatar
2736

تشکر کرده: 1473 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 بهمن 1385 12:46

شیراز

آرشيو سپاس: 6007 مرتبه در 1644 پست

توسط Present » چهارشنبه 25 بهمن 1391 23:58

احیانا علی کریمی نمی خواد وارد سیاست بشه؟
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Present تشکر کرده اند:
saeed_hz, thunder blitz

Captain

Captain

no avatar
611

تشکر کرده: 997 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 تیر 1388 15:48

تهران

آرشيو سپاس: 5024 مرتبه در 424 پست

توسط ARafiee » شنبه 2 خرداد 1394 20:20

به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری فارس، علی کریمی، بازیکن سابق باشگاه پرسپولیس به مناسبت ولادت حضرت عباس(ع) و روز جانباز پستی را در فضای مجازی منتشر کرد.

وی با انتشار تصویر زیر در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت: «کسانی هستند که هیچ وقت فراموش نمیشن قهرمان و اسطوره‌های واقعی این ملت هرجا هستین بهترین‌ها رو براتون آرزو می‌کنم.»

به گزارش فارس، بازیکن سابق تیم ملی کشورمان پیش از این بارها ارادت خود به جانبازان کشور را به انحای مختلف نشان داده بود.

6 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند