در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با میکروکنترلرهای AVR به بحث بپردازيد
Major II

Major II

نماد کاربر
125

تشکر کرده: 29 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 21 دی 1390 17:26

آرشيو سپاس: 224 مرتبه در 69 پست

مدار برای کنترل در تایمری

توسط ze_ca » چهارشنبه 25 بهمن 1391 10:53

سلام

ببینید من دارم یه چیزی میسازم که احتیاج به کمک دارم

میخوام یه دری رو باز و بسته کنم به این صورت که وقتی فرمان بهش دادم(از طریق کنترل از راه دور) در باز بشه و وقتی که تا آخر باز شد 5 ثانیه بمونه و بعد دوباره به حالت اولش برگرده (بسته بشه)

بنظر شما از چه مدار و چه وسایلی استفاده کنم؟

این در حداکثر 20 الی 30 گرم هستش

و وسایلی یا مداری یا بردی که میخوام باید خیلی کوچیک باشن (تا بتونم یه جور جا بدمش)
برای ظهور حضرت مهدی (عج) صلوات

|           لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد           |           لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد            |           لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد           |           لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد            |

Major II

Major II

نماد کاربر
125

تشکر کرده: 29 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 21 دی 1390 17:26

آرشيو سپاس: 224 مرتبه در 69 پست

Re: مدار برای کنترل در تایمری

توسط ze_ca » چهارشنبه 25 بهمن 1391 18:00

کسی بلد نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برای ظهور حضرت مهدی (عج) صلوات

|           لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد           |           لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد            |           لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد           |           لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد            |

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

Re: مدار برای کنترل در تایمری

توسط Solver » چهارشنبه 25 بهمن 1391 23:32

avr استفاده کن. راحت ترین راه حل که قابلیت های زیادی هم در اختیار شما قرار خواهد داد.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Never is never an option +

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
ze_ca, Present, Mahdi1944