در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Moderator

Moderatorنماد کاربر
پست ها

2952

تشکر کرده: 224 مرتبه
تشکر شده: 390 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 1 اسفند 1387 04:27

آرشيو سپاس: 13279 مرتبه در 2566 پست

برای جلوگیری از حذف کشتی از المپیک رأی دهید

توسط hani1459 » چهارشنبه 25 بهمن 1391 17:19

خبرگزاری فارس: سایت معتبر ورزشی ESPN اقدام به برگزاری نظرسنجی به منظور حذف یکی از رشته‌های ورزشی از بازی‌های المپیک به جای کشتی کرده است.
          
به گزارش  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ، در این سایت که یکی از معتبرترین سایت‌های ورزشی به شمار می‌رود بعد از تصمیم کمیته بین‌المللی المپیک برای حذف کشتی از بازی‌های المپیک، 26 رشته ورزشی که باید در المپیک حضور داشته باشند به معرض نظرسنجی گذاشته شده‌اند که کدامیک در المپیک باقی بمانند و کدامیک از المپیک حذف شوند.
    
          در قسمت بالای این نظرسنجی سوال شده است که کدام رشته باید به جای کشتی از المپیک حذف شود که اسامی 26 رشته آمده است که تا این لحظه بدمینتون با توجه به اینکه بیشتر مدال‌های طلا را در این رشته چین می‌گیرد با 18 درصد، پنج‌گانه مدرن با 16 درصد و سوارکاری و تنیس روی میز با 14 درصد در صدر قرار دارند.
    
          در قسمت دوم نظرسنجی هم سوال شده است شما دوست دارید کدام رشته در بازی‌های المپیک 2020 حفظ شود؟ که در این قسمت 8 رشته ورزشی شامل 1- کشتی 2- بیس‌بال و سافت‌بال 3- کاراته 4- کوهنوردی 5- ووشو 6- اسکواش 7- موج‌سواری و 8- اسکیت جز گزینه‌ها هستند که تا این لحظه کشتی با 83.5 درصد بالاترین آمار را برای باقی ماندن در المپیک به خود اختصاص داده است. تا این لحظه 13 هزار و 430 نفر در این نظر سنجی شرکت کرده‌اند.
    
           لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
    
           علاقمندان برای باقی ماندن کشتی در المپیک باید در قسمت دوم به کشتی (wrestling)رأی دهند و در قسمت اول به یکی از رشته‌هایی که به جای کشتی از المپیک حذف شوند.

فارس
ایرانیم و ایران را دوست میدارم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب hani1459 تشکر کرده اند:
nima-rad, hermes_PERSIAN, Lord_Jason, Ali$amir, Ghost Rider, Mamal_Moj, SORENA, Solver, anga2009, h_nemesis, Mahdi1944, A3eman

Major

Majorنماد کاربر
پست ها

841

تشکر کرده: 2 مرتبه
تشکر شده: 16 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 6 شهریور 1385 17:55

آرشيو سپاس: 2496 مرتبه در 466 پست

Re: برای جلوگیری از حذف کشتی از المپیک رأی دهید

توسط SORENA » شنبه 28 بهمن 1391 10:06

نظر کاربران خیلی جالبه، برای ما ایرانی ها بحث سنتی بودن این ورزش و مدال آوری بیشتر مطرح هست ولی به اصل قضیه زیاد فکر نکردیم، نظر بعضی از کاربرهای خارجی خیلی منطقی هست

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Wrestling is also the most historied in Olympic Games. Even the country which is financially painful, is also easy to participate, since "Wrestling" is also a truly global game on the reason to be able to contest only by wear.  
Considering them, it is a very universal game.  
I would like to suspect IOC to be polluted by the economicaly priority principles, that only the game which requires money on wear & tools etc. is treated favorably.  
It seems IOC to have given notice of that they banishe a simple-type sport like "Wrestling" from the Olympic Games, for which it competes only by the body and for which it does not depend indispensably on the tool.


کشتی یک ورزش تاریخی برای بازی المپیک هست ، تمرین اون ساده هست حتی برای کشورهای فقیر (کشورهایی که از نظر سرمایه گذاری در بخش ورزش با کمبود مواجه هستن) ، کشتی یک ورزش جهانی هست برای مسابقه دادن تنها نیاز به یک پوشش ساده داره

من به سازمان المپیک  مشکوک هستم بنظر میرسه اونها مسائل مالی رو مقدم قرار میدن، و فقط از رشته هایی حمایت میکنن که نیاز به منابع مالی زیادی داره و نیاز به تهیه وسایل و پوششهای خاص داره
و سعی در ناپدید کردن رشته های ساده(از نظر نیاز به امکانات) مثل کشتی از المپیک رو دارن، که رقابت تو مسابقه کاملا متکی بر فیزیک بدنی هست و بستگی به کاربردیتر بودن ابزار مورد استفاده در رشته نداره


 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

It is ludicrous that they even consider removing wrestling from the Olympics. It requires strength, agility, and strategy and it epitomizes what the Olympics are all about. Who can we contact at both FILA and the IOC to voice our support for Wrestling?


این خیلی مسخرست که میخوان کشتی رو از المپیک حذف کنن، چون (تو این رشته) نیاز به قدرت بدنی، چابکی و استراتژی داره و المپیک چیزی نیست جز تجسمی از تمام اینها، با چه کسی در فیلا یا سازمان المپیک باید ارتباط برقرار کنیم تا صدای ما رو برای حمایت از کشتی بشنون لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Wrestling is truly a global sport. From reading the comments on this article, you can clearly see how diverse the sport of wrestling is. I see about 5 different languages on the 1st two pages of comments. I hope the IOC comes to it senses and adds it back

کشتی یک ورزش سراسریه، از نظرات زیر این مقاله کاملا مشخص هست این قضیه، من فقط 5 زبان مختلف در 2صفحه اول این نظرات در حمایت از کشتی دیدم، امیدوارم سازمان المپیک سر عقل بیاد و این رشته رو برگردونه


 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

why remove wrestling which is one of the symbol of the Olympics?Taekwondo will be the most minor sports in the options above.Honestly,,,I prefere Karate to be in the Olympic games(since I'm a Japanese),but I want wresling more than Karate.


چرا باید رشته ای که یکی از سمبل های المپیک هست رو حذف کنن؟ تکواندو خیلی شبیه رشته کشتی هست (در لیست بالا منظورش لیستی که کاربران باید به حذف اون رشته رای بدن بجای رشته ای که میخوان برگرده به بازی ها یعنی لیست دوم)
خداییش ... من ترجیح میدم کاراته تو المپیک بمونه از اونجا که من ژاپنی هستم ولی من بیشتر طلبه ی کشتی هستم تا کاراتهIran, Russia, America, and Japan will protest this. Personally, I think they should get rid of equestrian. Just watch dressage. Watching rich people prance around on their horses is sickening. Taekwondo is also expendable. It's too localized to Korea and rigged.

Lastly, Wushu should not be considered. It's only practiced in china and is more like stage combat.


ایران، روسیه، آمریکا و ژاپن معترض میشن، شخصا فکر میکنم بهتره سوارکاری رو حذف کنن، فقط درساژ در نظر بگیرین(یک رشته اسب سواری که سوارکار و اسب در معرض نمایش قرار میگیرن) ، بچه مایه دارا با اسب هاشون اینورو انور میرن و فخر میفروشن، تکواندو هم قابل حذفه، خیلی منطقه ای هست و مخصوص کره هست

در آخر، ووشو رو هم نباید زیاد بهش بها بدیم؛ چون فقط تو چین تمیرین میشه و بیشتر شبیه زمین مبارزه هست


 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

I can not believe that IOC is going to drop Wrestling yet. I hope that they wake up and think about World interest than their own country.


من هنوز نمیتونم باور کنم که میخوان کشتی رو از گردونه خارج کنن، امیدوارم از خواب بیدار شن و به خواسته ی جهانی فکر کنن نه تنها به کشورهای خودشون(منظورش عضو هیت مدیره سازمان المپیک که بیشتر اروپای غربی هستن)


این یکی خیلی باحاله

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

... or Europe is too feminine for wrestling???..... یا شایدم بخاطر اینکه اروپا زیادی زنونه ست برا کشتی گرفتن
آخرين ويرايش توسط SORENA on شنبه 28 بهمن 1391 10:17, ويرايش شده در 2.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SORENA تشکر کرده اند:
Mohammad 1985, nima-rad, امام قلي خان, Ali$amir, hani1459, Solver, Ghost Rider

Major

Majorنماد کاربر
پست ها

841

تشکر کرده: 2 مرتبه
تشکر شده: 16 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 6 شهریور 1385 17:55

آرشيو سپاس: 2496 مرتبه در 466 پست

Re: برای جلوگیری از حذف کشتی از المپیک رأی دهید

توسط SORENA » شنبه 28 بهمن 1391 10:13ایران و آمریکا و روسیه : اتحاد روی تشک کشتی
هیأت مدیره کمیته بین المللی المپیک این هفته به حذف کشتی به عنوان یک رشته ورزشی در رقابت های المپیک رأی داده و گفته ا
ست که این تصمیم از سال ۲۰۲۰ اجرا خواهد شد. احتمال تغییر این رأی وجود دارد، اما برای تغییر این رأی، کشتی باید با هفت رشته دیگر رقابت کند که در شرایط مشابهی هستند. اختلاف عمیق آمریکا با ایران و روسیه در عرصه سیاسی جهان، به اتحاد بر روی تشک کشتی تبدیل شده است. گرگ استروبل، مربی پیشین کشتی آمریکا، می گوید این سه کشور در مواضع خود نسبت به این ورزش، قطعاً با یکدیگر متحدند و برای باقی ماندن کشتی به عنوان یکی از رشته های ورزشی در رقابت های المپیک، با یکدیگر همکاری خواهند کرد.


آمریکا در میان ده کشور حاضر در رقابت های کشتی است که پنج شنبه و جمعه آینده در تهران برگزار خواهد شد. ریچ بندر، مدیر اجرایی فدراسیون ملی کشتی آمریکا می گوید هفته آینده به تهران سفر خواهد کرد و با مسئولان فدراسیون کشتی ایران گفت و گو و همفکری خواهد کرد تا برای نجات کشتی و حفظ آن در میدان رقابت های المپیک راهی بیابند. به رغم رقابت فشرده و سرسخت روی تشک کشتی، سه کشور ایران، آمریکا و روسیه برای نگاه داشتن این ورزش در رقابت های المپیک، همصدا هستند و می گویند نمی توانند شاهد افول این ورزش باشند و هرچه را در توان دارند برای رسیدن به این هدف به کار خواهند گرفت.

انتظار می رود هفته آینده ورزشگاه آزادی تهران برای تماشای رقابت های کشتی، مملو از جمعیت باشد. به غیر از روسیه و آمریکا، کشورهای دیگری که در رقابت های تهران شرکت دارند، قزاقستان، ژاپن، بلغارستان، بلاروس، گرجستان، آذربایجان و ترکیه هستند. قهرمانان آمریکایی المپیک که بوروز و وارنر در میان آنها هستند، نزد طرفداران ایرانی کشتی شناخته شده اند. استروبل می گوید برای ایرانی ها وحشتناک است که ورزش ملی شان از رقابت های المپیک حذف شود. او می گوید طی رقابت های قهرمانی کشتی سال ۱۹۹۷ دانمارک که یک سال پس از مسابقات المپیک برگزار شد، ایرانی های ۱۸، ۱۹ ساله نام و چهره او را به خوبی می شناختند و به او گفته بودند او را از زمان برگزاری رقابت های المپیک به عنوان مربی تیم کشتی آمریکا می شناسند و به یاد دارند.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SORENA تشکر کرده اند:
Mohammad 1985, Mamal_Moj, nima-rad, Ali$amir, امام قلي خان, ne13, Solver, Mahdi1944, Ghost Rider, hani1459

Novice Poster

Novice Posterno avatar
پست ها

55

تشکر کرده: 2041 مرتبه
تشکر شده: 41 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 10 اردیبهشت 1391 12:03

آرشيو سپاس: 69 مرتبه در 24 پست

Re: برای جلوگیری از حذف کشتی از المپیک رأی دهید

توسط امام قلي خان » شنبه 28 بهمن 1391 15:36

تا الان بدمينتون بيشترين تعداد راي رو براي حذف شدن داره، به همين رشته راي بدين تا راي ها شكسته نشن

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب امام قلي خان تشکر کرده اند:
Ghost Rider, hani1459


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان