تایید موفقیت فضایی ایران از سوی ناسا

جديدترين اخبار مربوط به هوانوردي نظامي و غيرنظامي را در اين بخش بخوانيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج شنبه 1 اسفند 1387, 4:27 am
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12642 بار

تایید موفقیت فضایی ایران از سوی ناسا

پست توسط hani1459 » چهار شنبه 25 بهمن 1391, 5:40 pm

  [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]   [BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]رییس سازمان فضایی ایران گفت: متخصصان ناسا پرتاب کاوشگر ایران را مورد تایید قرار دادند و اعلام کردند که با وجود این موضوع جایی برای شک و شبهه در مورد فعالیت‌های فضایی ایران باقی نمی‌ماند.[/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE] به گزارش مشرق به نقل از ایسنا، حمید فاضلی پس از پایان جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران، گفت: موسسات معتبر خارجی که تا سال 2012 به طور مرتب فعالیت 10 کشور فضایی را رصد می‌کردند اعلام کردند که پنج کشور به جمع این 10 کشور اضافه شده که یکی از آنها ایران است.

وی افزود: این موسسات در آخرین گزارش‌های خود اعلام کردند که ایران بالاترین و سریعترین نرخ رشد توسعه فضایی را بین همه کشورهای دنیا داشته است.

رییس سازمان فضایی با مورد توجه قرار دادن کاوشگر حامل میمون، گفت: همین که این موفقیت ما را متخصصان ناسا مورد تایید قرار دادند و با دیدن آخرین فیلم‌ها در مورد این اتفاق گفته‌اند که جایی برای شک و شبهه وجود ندارد و دلیلی نیست که ما این موفقیت ایران را تایید نکنیم بحث مهمی است.

فاضلی گفت: این دستاورد برای کشور ما بسیار غرورآفرین و اقتدارآفرین است و ان‌شاءالله مسوولان ما در مذاکرات، تعاملات و معادلات بین‌المللی آثار چنین دستاوردی را خواهند دید.

فارس
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    

ارسال پست

بازگشت به “اخبار هوافضا و هوانوردي”