در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
1194

تشکر کرده: 176 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 17 آذر 1385 12:26

يه گوشه كنار شيراز

آرشيو سپاس: 2518 مرتبه در 587 پست

حدیثی از پیامبر در تابلوهای شهرهای بزرگ آلمان + عکس

توسط esijoon » چهارشنبه 25 بهمن 1391 22:56

وزارت محيط زيست آلمان برای زيباسازی شهرهای اين كشور از تابلوهايی استفاده كرده كه حديثی از پيامبر اسلام(ص) بر روی آن‌ها نقش بسته است.
       به گزارش مشرق به نقل از باشگاه خبرنگاران، وزارت محيط‌ زيست آلمان كه وظیفه زيباسازی فضای شهر را بر عهده دارد، در یکی از تازه‌ترين اقداماتش، حديث نبوی «لبخند شما صدقه‌ای است كه به برادرتان تقديم می‌كنيد» را در برخی از شهرهای بزرگ اين كشور نصب كرده است.

اين حديث به زبان آلمانی بر روی تابلوها و بنرهای اماكن عمومی شهرهای بزرگ آلمان نصب شده و در زير آن نام مبارک پيامبر اسلام(ص) نوشته شده است.

گفته می‌شود كه اين اقدام وزارت محيط زيست آلمان با هدف معرفی اسلام به شهروندان غيرمسلمان و مبارزه با اسلام‌هراسی صورت گرفته است.

همچنين طی ماه گذشته نيز، يك شركت استراليايی توليدكننده آب معدنی، بر روی بطری‌های آب حديثی از پيامبر(ص) را حك كرده بود كه بر مبنای آن هدر دادن آب گناه شمرده شده است.

منبع :
http://www.mashreghnews.ir/fa/news/1870 ... A%A9%D8%B3

http://www.farsv.com/1391/10/30/%D8%AD% ... D9%86.html

Moderator

Moderator

نماد کاربر
2657

تشکر کرده: 81 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 تیر 1388 08:58

روبروی شما

آرشيو سپاس: 15274 مرتبه در 2406 پست

Re: حدیثی از پیامبر در تابلوهای شهرهای بزرگ آلمان + عکس

توسط RAHVAR » پنج شنبه 26 بهمن 1391 12:07

شركت استراليايی توليدكننده آب معدنی، بر روی بطری‌های آب حديثی از پيامبر(ص) را حك كرده بود كه بر مبنای آن هدر دادن آب گناه شمرده شده است.

داخل پارنتز()
یه مسیحی غذای نذری امام حسین گرفته بود فقط یه قاشق ازش خورده بود و بچه ها ش و خانومش هم یه ذره داده بود بقیشو گذاشته بود فریزر....میگفت هر موقع مشکلی یا بیماری پیش بیاد ازش یه ذره استفاده میکنیم...

من خودم میرم نذری بگیرم چنتا میگرم...با یدونه هم سیر نمیشم...

من شکممو سیر میکنم ولی اون اعتقادشو...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب RAHVAR تشکر کرده اند:
ne13, samsun, onbekende, nasir irani, hasan_21, MISSILE, Cloor Master, hermes_PERSIAN, sayeh_roshan_1988, Ali$amir, j.ghahraman, hesperus, Ghost Rider, Present, MASTER, anga2009, Amin.B, FREE MAN, Mahdi1944, esijoon, SA@M, Mohammad.Jafar