درخواست راهنمايي براي ارشد مهندسي کامپيوتر

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با کنکور و دانشگاه به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: داهات
سپاس‌های ارسالی: 6242 بار
سپاس‌های دریافتی: 765 بار
تماس:

درخواست راهنمايي براي ارشد مهندسي کامپيوتر

پست توسط Ali$amir » جمعه 27 بهمن 1391, 5:43 pm

سلام و عرض   خدمت دوستان گرامي  تصویر

از دوستاني که اطلاعات در مورد 2 رشته نرم افزار و هوش مصنوعي (دانشگاه دولتي) دارند ميخوام در خصوص موارد زير راهنمايي کنند:(علاقه اينجانب به هردو رشته تقريباً در يک سطح)

1- جايگاه علمي و کاربرد فردي و اجتماعي اين دو رشته در کشور عزيزمون؟(منظور از کاربرد فردي براي خودم وآينده شخصي از لحاظ شغل و کابرد اجتماعي هم نيازکشور هست )

2- باتوجه به اينکه شاغل هستم و فقط از ساعت 2 عصر بعد از تعطيلي اداره فرصت مطالعه دارم چه پيشنهادي داريد؟

3- باتوجه به اينکه مدتي از کارشناسي من ميگذرد چه منابع بروزي معرفي ميکنيد(حتي الامکان توضيحاتش کم و هدفش راه حل تستي و تست باشه)

4 - همين طور که دوستان اطلاع دارند از منابع رياضيات شامل (رياضيات مهندسي، آمارواحتمالات،محاسبات عددي ، ساختمان گسسته)
دروس تخصصي هوش(مدارهاي الکتريکي ، طراحي الگوريتم و هوش مصنوعي)
و دروس تخصصي نرم افزار شامل(کامپايلر، زبانهاي برنامه سازي، طراحي الگوريتم و پايگاه داده) است و از دروس بالا اين حقير درسهايي که قرمزرنگ هستند نگذروندم پيشنهاد شما دوستان راجع به رشته چي هست؟ تصویر

5 - خيلي نياز به منابعي دارم که به اختصار مطالب مهم را برسونه و بيشتر توجهش روي قسمتهايي باشه که ازشون سوال بشتري مياد؟ تصویر
در نحوه خوندن هم راهنمايي بفرماييد ممنون ميشم تصویر
به ديگر رشته ها علاقه اي ندارم مخصوصاً IT هرچند جايگاه خوبي داره ولي ميخوام در يکي از دورشته بالا ادامه بدم تصویر
با توجه به وقت کمي که دارم واقعاً به کمکتون نياز دارم تصویر
از کمک و راهنمايي هايتان نهايت تشکر و قدرداني ميکنم تصویر
  آن روز کزین منزل ویران بروم
تصویر
راحت جان طلبم وز پی جانان  

Major
Major
نمایه کاربر
تماس:

Re: درخواست راهنمايي براي ارشد مهندسي کامپيوتر

پست توسط Ali$amir » شنبه 28 بهمن 1391, 6:48 pm

:razz: سلام دوستا ارجمند :razz:

راجع به رشته با تحقیقی که کردم و همچنین با راهنمایی دوست و استاد خوبم آقا مهدی نظرم بیشتر به نرم افزار هست تصویر

ولی در مورد منابع اگه دوستان کمک کنند ممنون میشم (منابع دارای توضیحات کم و بیشتر راه حل تستی و بیشتر توجهش به قسمتهایی باشه که سوالات زیادتری میاد) 8->

موفق باشید :razz:
تصویر

Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5555 بار

پست توسط Present » شنبه 28 بهمن 1391, 9:39 pm

ولی من چیزی که از یکی از استادهای خودمون در شیراز که استاد دانشگاه شیراز هم بود پرسیدم می گفت اگر به برنامه نویسی و ... علاقه دارید برید هوش والا اگر علاقه به کارهای پژوهشی دارید برید نرم افزار
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2776 بار
سپاس‌های دریافتی: 3436 بار

پست توسط victory67 » شنبه 28 بهمن 1391, 10:00 pm

برای منابع به نظر من کتاب های ارشد مدرسان شریف بگیرید من که واقعا راضی بودم ازشون هم خوب توضیح داده هم به اندازه کافی تست داره. در یک کلام مدرسان در رشته های مهندسی خیلی خوب کار کرده در تمامی مقاطع .موفق و سر بلند باشید.
  تصویر تصویرزندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رودتصویر تصویر 
  تصویر تصویرصحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یادتصویر تصویر     

Major
Major
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Ali$amir » دو شنبه 30 بهمن 1391, 7:21 pm

سلام دوستان :razz:
باتشکر از دوستان که نظر دادن و راهنمایی کردن :razz:

کسی از دوستان میدونه بین انتشارات مدرسان شریف - پوران پژوهش - پارسه و اگه درست گفته باشم: سپاهان کدوم منابع به روزتر برای رشته مهندسی نرم افزار یا هوش مصنوعی عمل کردند؟

باتشکر
تصویر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70422 بار
سپاس‌های دریافتی: 31258 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 3 اسفند 1391, 7:41 am

$ ,
در مورد نظر خودم که قبلا براتون توضيح دادم در پيام خصوصي، اما اين رو هم يکي از همکلاسي‌هاي من فرستادند، انشاالله براتون مفيد باشه

در کل کتاب های پردازش، راهیان ارشد ، مقسمی ،مدرسان شریف ، پوران پژوهش(که کتاب های سبکی داره) خوب هستند ولی بستگی به خود آدم داره که نثر کدوم را بهتر بفهمه و هر کسی یکی از این ها را ترجیح می ده:

طراحی زبان و کامپایلر : جزوه ستوده ، پوران پژوهش
نظریه : مقسمی ، پوران پژوهش.. جزوه ی کنکور آقای ستوده
آمار : پارسه. تست راهیان ارشد یا هر کتاب دیگه ای
محاسبات : پارسه ، تست راهیان ارشد یا هر کتاب دیگه ای
گسسته : پوران پژوهش
ریاضی مهندسی. پارسه. تست نیکوکار. شنیدم پوران بهتره ولی نخوندمش
زبان : پارسه ، 204
منطقی : مقسمی ،
معماری : پوران پژوهش
سیستم : مقسمی
ساختمان داده : مقسمی
طراحی الگوریتم : مقسمی
پایگاه داده : مقسمی
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major
Major
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Ali$amir » پنج شنبه 3 اسفند 1391, 6:34 pm

سلام :razz:
آقا مهدي از راهنمايي شما متشکرم سعي ميکنم با تلاش و خوندن گوشه اي از محبت و به فکر بودن شما در اين مورد را جبران کنم :smile:
تصویر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70422 بار
سپاس‌های دریافتی: 31258 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 3 اسفند 1391, 7:42 pm

$ ,
علي جان لياقت و ظرفيت شما بيش از اينها هست، انشاالله که خبر قبول شدنتون رو هم اينجا ببينيم :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “کنکور و دانشگاه”