در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات تلفن همراه خود را مطرح کنيد
Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
91

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 28 خرداد 1385 10:40

شيراز

آرشيو سپاس: 33 مرتبه در 18 پست

مشکل اتصال وای فای گوشی سامسونگ با مودم وایرلس

توسط internet » يکشنبه 29 بهمن 1391 00:26

سلام
یه مشکل در کانکت شدن وای فای گوشی سامسونگ S5560 مارول دارم
مودم بیسیم و TPlink 8901G هستش
دستگاه هایی که باهاش همزمان کانکت هستند بدون هیچ مشکلی و بیسیم
رسیور
تلویزیون LED اسمات سامسونگ
کامپیوتر
مشکلم با گوشی S5560 سامسونگم هست که نمی دونم تنظیمات رو چیکار کنم
گزینه وای فای رو روی گوشی انتخاب می کنم مودم رو میشناسه وقتی می زنم روی گزینه وایرلس سه تا گزینه روی گوشی میاد:
اتصال
افزودن
جزئیات
روی اتصال می زنم گزینه های فعالش این شکلی هست:
نوع اعتبار که شامل چهار گزینه هست:
ورود
کلید اشتراکی
WPA
WPA2

نوع رمز گذاری:
TKIP
AES

کلید شبکه که یه کادر هست و احتمالا پسورد وایرلس مودم رو می خواهد

پروتکل:
HTTP
WAP
متفرقه

بعدش:
آدرس سایت اصلی:
http://

آدرس ......: کادر خالی جلوش هست

زمان تأخیر: 300 ثانیه هست

بعدش نوشته:
موقتی: دو گزینه داره
روشن و خاموش که روی خاموش هست

گزینه بعدی:
تنظیمات 802.1x
تنظیمات بیشتر که وقتی بازش می کنم شامل:
ایستا IP
و غیره که غیر فعال هست

لطفا راهنمایی کنید تنظیمات رو چیکار کنم الان دو هفته است مودم رو خریدار کردم هیچ کسی هم نمی تونه کمکم کنه کانکت بشم
مودم هم به صورت PPPOE کانکت هست

با تشکر و سپاس
<!-- / message -->
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: مشکل اتصال وای فای گوشی سامسونگ با مودم وایرلس

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 29 بهمن 1391 02:26

internet,  شما بايد در خود مودم تنظيمات رو درست انجام بديد، لطفا بفرماييد در خود مودم تنظيمات رو به چه شکل انجام داديد و اينکه پسورد اينترنت در مودم ست شده تا خير؟ در صورتي که در خود مودم ست شده درست هست  و لطفا تنظيمات wifi رو در مودم شرح بديد تا بشه شما رو راهنمايي کرد، در صورتي که certificate يا index براي اون تنظيم نکرده باشيد، بدون هيچ مشکلي تمام دستگاههاي wifi امکان اتصال دارند
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
CentralWeb, Mahdi Mahdavi, behrad90, Present, CAPTAIN PILOT, internet, Ali$amir, ASHKAN95, ARafiee

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
91

تاريخ عضويت

شيراز

توسط internet » يکشنبه 29 بهمن 1391 23:55

Mahdi1944 نوشته است:internet,  شما بايد در خود مودم تنظيمات رو درست انجام بديد، لطفا بفرماييد در خود مودم تنظيمات رو به چه شکل انجام داديد و اينکه پسورد اينترنت در مودم ست شده تا خير؟ در صورتي که در خود مودم ست شده درست هست  و لطفا تنظيمات wifi رو در مودم شرح بديد تا بشه شما رو راهنمايي کرد، در صورتي که certificate يا index براي اون تنظيم نکرده باشيد، بدون هيچ مشکلي تمام دستگاههاي wifi امکان اتصال دارند

مودم تنظیماتش چیز خاصی نداره همه چیز اوکی هست و با تنظیمات گوشی ست هست
گوشی یه مقدار ایتم های اضافی که داره که در پست اول نوشتم
دوستانی که می تونند آنلاین کمک کنند ای دی من هست:
welcomepeyman
تو چت یاهو اکثرا آنلاین هستم می تونند راهنمایی کنند همزمان تنظیمات رو اوکی کنیم و بتونم مشکلم رو حل کنم
الان با تلویزیون اسمارت سامسونگ و رسیور وای فای به راحتی کانکت میشم ولی این گوشی رو نمی دونم چه طور باید متصل کنم
با تشکر
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 30 بهمن 1391 03:12

internet,  در حالت عادي که فقط با يک پسورد و کد گذاري WEP يا WPA وايرلس پسورد گذاري شده باشه، نيازي به تنظيم هيچ چيزي روي گوشي نيست و اساسا نيازي به ورود به قسمت تنظيمات حرفه‌اي در گوشي وجود نداره، يعني فقط ميزنيد connect و پسورد رو وارد ميکنيد، در صورتي که چيزي جز اين از شما ميخواد، يعني اينکه تنظيمات مودم درست ست نشده

البته اين احتمال که يک خطا در سيستم عامل گوشي باشه هم وجود داره، و يا ممکنه گوشي نتونه نوع و تنظيمات مودم رو شناسايي کنه و به اين دليل نياز به تنظيم دستي داشته باشه که در اين صورت بايد دقيقا ببينيد تنظيمات مودم شما به چه شکلي تنظيم شده و بر اون اساس روي گوشي اون رو تنظيم کنيد، مواردي که اهميت داره WPA,WEP, WPA2 بودن کليد روي وايرلس هست و نوع زمر شدن کانال هم معمولا AES هست و به صورت محدود TKIP استفاده ميشه، با دونستن اين موارد احتمالا ميتونيد ارتباط رو برقرار کنيد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ASHKAN95, Mahdi Mahdavi, ARafiee, internet, CAPTAIN PILOT, CentralWeb

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
91

تاريخ عضويت

شيراز

توسط internet » دوشنبه 30 بهمن 1391 11:31

Mahdi1944 نوشته است:internet,  در حالت عادي که فقط با يک پسورد و کد گذاري WEP يا WPA وايرلس پسورد گذاري شده باشه، نيازي به تنظيم هيچ چيزي روي گوشي نيست و اساسا نيازي به ورود به قسمت تنظيمات حرفه‌اي در گوشي وجود نداره، يعني فقط ميزنيد connect و پسورد رو وارد ميکنيد، در صورتي که چيزي جز اين از شما ميخواد، يعني اينکه تنظيمات مودم درست ست نشده

البته اين احتمال که يک خطا در سيستم عامل گوشي باشه هم وجود داره، و يا ممکنه گوشي نتونه نوع و تنظيمات مودم رو شناسايي کنه و به اين دليل نياز به تنظيم دستي داشته باشه که در اين صورت بايد دقيقا ببينيد تنظيمات مودم شما به چه شکلي تنظيم شده و بر اون اساس روي گوشي اون رو تنظيم کنيد، مواردي که اهميت داره WPA,WEP, WPA2 بودن کليد روي وايرلس هست و نوع زمر شدن کانال هم معمولا AES هست و به صورت محدود TKIP استفاده ميشه، با دونستن اين موارد احتمالا ميتونيد ارتباط رو برقرار کنيد

تنظیمات رو از TKOP به AES تبدیل کردم در تنظیمات مودم وایرلس و بعد از ذخیره مودم رو یه بار خاموش و روشن و با تی وی و رسیور تست کردم ببینم مشکلی در کانکت نداشته باشند که هر دو راحت کانکت شدند
بعد سراغ گوشی رفتم نمی دونم چرا باز هم مثل قبل اصلا وقتی که پسورد رو می زنم و چون عدد انتخاب کردم برای وایرلس باز هم پسورد در کادر قرار می گیره ولی کانکتی در کار نیست نمی دونم مشکل از کجاست؟!

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1343

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 مهر 1386 12:02

آرشيو سپاس: 5132 مرتبه در 948 پست

توسط Mahdi Mahdavi » دوشنبه 30 بهمن 1391 12:25

internet,  عزیز.
در تنظیمات Advance وایرلس ببینید اگه برای گوشی IP ست شده اون رو پاک کنید .
وقتی در صفحه تنظیمات وایفای هستنید دکمه منو رو بزنید و Advance رو انتخاب کنید.اگر برای گوشی پراکسی ست شده پاک کنید و اگر Use Static IP هم تیک خورده و آی پی ست شده تیک رو بردارید.
شاید آی پی ست شده خارج از محدوده مجاز مودم باشه.
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi Mahdavi تشکر کرده اند:
CentralWeb, internet, ASHKAN95, Mahdi1944, CAPTAIN PILOT

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
91

تاريخ عضويت

شيراز

توسط internet » دوشنبه 30 بهمن 1391 17:26

Mahdi Mahdavi نوشته است:internet,  عزیز.
وقتی در صفحه تنظیمات وایفای هستنید دکمه منو رو بزنید و Advance رو انتخاب کنید.اگر برای گوشی پراکسی ست شده پاک کنید و اگر Use Static IP هم تیک خورده و آی پی ست شده تیک رو بردارید.

خیر
هیچی ست نشده اصلا اون دو قسمت غیر فعال هست ولی کار نمی کنه نمی دونم چرا

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1194

تشکر کرده: 176 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 17 آذر 1385 12:26

يه گوشه كنار شيراز

آرشيو سپاس: 2518 مرتبه در 587 پست

توسط esijoon » دوشنبه 30 بهمن 1391 18:50

internet نوشته است:

خیر

داداش یک بار مودمت رو ریست کن...یه سوراخ ریز پشتش هست..با سوزن بزن داخلش...یه چیزی مثل کلید فشرده میشه.....بعد مودمت رو دوباره تنظیم کن و دوباره تست کن...احتمالا یه تنظیمی یه جای مودم گذاشتی که یادت نیست

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب esijoon تشکر کرده اند:
internet, nima-rad

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
91

تاريخ عضويت

شيراز

توسط internet » دوشنبه 30 بهمن 1391 20:30

esijoon نوشته است:
internet نوشته است:

خیر

داداش یک بار مودمت رو ریست کن...یه سوراخ ریز پشتش هست..با سوزن بزن داخلش...یه چیزی مثل کلید فشرده میشه.....بعد مودمت رو دوباره تنظیم کن و دوباره تست کن...احتمالا یه تنظیمی یه جای مودم گذاشتی که یادت نیست

ممنون
ولی همه کار کردم هیچ مشکلی نداره مودم گوشی مشکل ارتباط داره

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 2 اسفند 1391 07:06

internet,  
چک کنيد شايد فريموير جديدي براي گوشي شما ارائه شده باشه و اين مشکل رو رفع کرده باشه

internet, CAPTAIN PILOT

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
91

تاريخ عضويت

شيراز

توسط internet » چهارشنبه 2 اسفند 1391 23:42

Mahdi1944 نوشته است:internet,  
چک کنيد شايد فريموير جديدي براي گوشي شما ارائه شده باشه و اين مشکل رو رفع کرده باشه

ممنون مهدی جان
با استفاده از فریمور جدیدتر بدون هیچ مشکلی و به راحتی کانکت شد و هیچ ایرادی هم نگرفت
با تشکر و سپاس

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب internet تشکر کرده اند:
Mahdi1944

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
91

تاريخ عضويت

شيراز

توسط internet » چهارشنبه 2 اسفند 1391 23:47

فقط یه مشکل کوچک دارم با اینکه کابل یو اس بی رو وصل می کنم به گوشی و سیستم هم به راحتی می شناسه و با همین ویندوز و سیستم هم به روزرسانی و فریمور رو که 80 مگابایت بود به گوشی تزریق کردم
ولی نرم افزار Samsung PC Studio 7 رو هر کاری می کنم چه قبل از به روز رسانی و چه الان باز هم توسط سیستم شناسایی نمی شه و نمیتونه به گوشی کانکت کنه نمی دونم چرا و در مرحله ای که می گه کابل یو اس بی رو بزن مونده و کابل رو که خارج می کنم یا به ورودی های دیگه کیس می زنم فایده ای نداره نمی دونم برنامه اشتباه نصب کردم یا هر چی یک بار هم کامل حذف کردم و مجدد نصب ولی فایده ای نداشته
ویندوزم سون هست 64 بیتی و نسخه Samsung PC Studio 7 هم 7.2.24.9

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب internet تشکر کرده اند:
ASHKAN95

بعدي