جديدترين اخبار مربوط به هوانوردي نظامي و غيرنظامي را در اين بخش بخوانيد
Captain II

Captain IIno avatar
پست ها

494

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 31 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 13 شهریور 1390 11:52

آرشيو سپاس: 5408 مرتبه در 512 پست

اغاز مرحله بعدی مدرن سازی سیستمهای دفاعی بمب افکن B-2

توسط marshal1987 » دوشنبه 30 بهمن 1391 18:20

Northrop Grumman
18 فوریه 2013


لینک مطلب :  https://www.defencetalk.com/next-phase- ... arts-46834


شرکت نورث روپ گرومن در راستای اجرای قرداد خود با نیروی هوایی امریکا کمک خواهد کرد تا هزینه های جنگنده B-2 کاهش پیدا کرده و به روند دسترسی این جنگنده به سخت افزارهای جدید و آپگریدهای نرم افزاری ان سرعت خواهد بخشید.

این قرار داد شامل توسعه تکنولوژی این جنگنده است که در قالب تلاشهای چند ساله برای اجرای فاز دوم مدرن سازی سیستم مدیریت دفاعی (DMS) این جنگنده به عمل خواهد آمد.انتظار می رود که اجرای فاز دوم توسعه تکنولوژی 3 سال به طول بیانجامد.

ِDMS یک سیستم جنگ الکترونیک است که شامل چندین آنتن و  پردازشگرهای تصویری می باشد .شرکت نورث روپ گرومن اولین شرکت طرف قرداد با نیروی هوایی امریکا در مورد B-2 که سردمدار زرادخانه های هجومی برد بلند امریکاست ، می باشد.

لوران استیونز (رئیس تیم مدرن سازی سیتم دفاعی B-2) گفت : "توسعه فاز دوم مدرن سازی B-2 بر مبنای ابتکارات سریعی است که منجر به کاهش هزینه ها در ارتقا سیستم و شتاب بخشیدن به دستیابی به آخرین تکنولوژی های هوایی ، می باشد "

او افزود : " ما در این طرح به جای اتکا به ساخت یک نرم افزار و سخت افزار جدید، از میان تکنولوژی های رشد یافته موجود مفیدترین موارد را مورد استفاده قرار می دهیم. این کار هزینه ها را در دوره زمانی نامعین به حداقل می رساند و نیز زمان و خطرات تکنولوژیک مرتبط با توانایی های جدید در جنگنده را کاهش می دهد."

برنامه مدرن سازی DMS شامل پردازشگر تصویری هوایی جدیدی است که به وسیله لاکهید مارتین ساخته شده اند و همینطور شامل آنتنهای جدید که توسط L3 Randtron ساخته می شوند .

تیم ارتقا دهنده B2 تلاش می کنند که این بمب افکنن همچنان ماندگارترین و موثرترین ابزار هجومی برد بلند در برابرتهدیدات دشمن، باقی بماند .
 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 3 مهمان