در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Major I

Major I

no avatar
187

تشکر کرده: 77 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 5 آذر 1387 23:07

آرشيو سپاس: 616 مرتبه در 101 پست

Re: دوست شدن با جنس مخالف خوب یا بد؟؟؟

توسط Chaparral » جمعه 11 اسفند 1391 15:23

خدا رو شکر که مملکت دست شما و امثال شما نیست !

Moderator

Moderator

نماد کاربر
2657

تشکر کرده: 81 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 تیر 1388 08:58

روبروی شما

آرشيو سپاس: 15274 مرتبه در 2406 پست

توسط RAHVAR » جمعه 11 اسفند 1391 17:43

Mohammad 1985 نوشته است:به نظر من در مرحله اول باید همه کسایی که با جنس مخالف دوستی کنن رو باید شلاق بزنن در صورت تکرار باید مجازاتهای سنگینتری مثل اعدام و حتی سنگسار انجام بشه

آقا محمد  تخفیف نمیدین

Chaparel نوشته است:خدا رو شکر که مملکت دست شما و امثال شما نیست !

دوست عزیزChaparel  آقا Mohammad 1985 عزیز شوخ هستن به شوخی گفتن

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب RAHVAR تشکر کرده اند:
Erratic, mahshid-banoo, victory67, anga2009, Present, Solver, ASHKAN95, FARSHAD.ADL, ne13, Lord_Jason

Major I

Major I

no avatar
187

تشکر کرده: 77 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 5 آذر 1387 23:07

آرشيو سپاس: 616 مرتبه در 101 پست

توسط Chaparral » جمعه 11 اسفند 1391 19:31

اگر شوخی باشه که ... خوب ... جای شکر داره ...
باعث خوشحالی خواهد بود که تفکرات و عقاید تند و بی منطق طالبانی در بین جوانان گسترش پیدا نکنه !!!

Major I

Major I

no avatar
458

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 9 بهمن 1391 20:57

آرشيو سپاس: 1110 مرتبه در 363 پست

توسط امیر احمدی2 » جمعه 11 اسفند 1391 20:17

در نگاه اسلام این گونه دوستی و عشق تنها در صورتی که مقدمه ای برای ازدواج باشد پذیرفتنی و مقبول است.

از این رو مانعی ندارد که مرد به زن مورد علاقه اش که جمالش دستمایه جذبه او شده میل کند، از نظر اسلام مرد می تواند برای فراهم آوردن مقدمات ازدواج و ارزیابی همسر آینده خویش از جنبه های زیبا شناختی و مسائل دیگری از این نوع به او بنگرد اما ضابطه مند و در چارچوب تعریف شده و بدون هوی و هوسرانی و شهوترانی افسار گریخته اما آن چه از محبت ورزی، وسیله لهو و لعب و بر هم زننده نظام حاکم بر ارتباط زن و مرد در حوزه زناشوئی گردد، به کلی مردود و ناپسند است. فراتر از این، هر آن چه که سرانجام به انحرافات جنسی بیانجامد از هر نوع چه قلبی، چشمی یا زبانی یا عملی، و یا در نهایت زمینه وقوع انحراف و تحریک جنسی را فراهم کند، از آنجا که پدید آورنده مشکلاتی اخلاقی خواهد شد که آدمی را به باتلاق انحراف خواهد کشید از جنبه دینی و اسلامی مطرود است و خلاصه این که اسلام می خواهد به عاطفه و احساس جنبه عقلی بخشیده شود تا از این رهگذر، انسان افسار عاطفه خویش را به دست عقل بسپارد و از پوسته به ژرفا و مغز فرو رود. اسلام نمی خواهد دختر و پسر جوان به صرف یک نگاه ساده و یا مسائل سطحی دیگر خود را ببازند و آهنگ دلدادگی سر دهند زیرا که قطعاً این مسائل بسیار زودگذر و غیر واقعی است، نظر اسلام نه تنها در این مسئله که در همه روابط انسانی مانند دوستی ها و همکاریها و سایر معاشرتها نیز چنین است و از آن جا که انسان دارای دو بعد مادی و معنوی بوده و اسلام نیز برای همه ابعاد او برنامه ای دارد در این مورد که یکی از جنبه های مادی انسان است هم آن چه مایه سعادت و کمال وی و دوری و نجات او از شقاوت و بدبختی است بیان نموده و به همین جهت برای این نوع محبت قائل به ضوابط و شرایطی است و خلوت کردن با همدیگر یا دست زدن به کارهایی را که فراهم آورنده تحریکات جنسی است مجاز نمی شمارد، اما با این همه، آنان را از سخن گفتن های پاک و بی شائبه باز نمی دارد.
هیچ کس جز خداوند هست نیست.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب امیر احمدی2 تشکر کرده اند:
mahshid-banoo, Present, Mahdi1944, Cloor Master

Major I

Major I

نماد کاربر
456

تشکر کرده: 235 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 18 تیر 1386 21:45

ایران، از خلیج همیشه فارس تا دریای خزر

آرشيو سپاس: 1736 مرتبه در 346 پست

توسط hermes_PERSIAN » جمعه 11 اسفند 1391 22:03

سلام
دوستان چه موافق و چه مخالف، خواهش میکنم رعایت احترام هم را بنمایید. در این تاپیک سعی شد تا نظرات افراد پرسیده شود و هر پستی تنها نظر افراد است که قاعدتا باید به آن احترام گذاشت.
خليج فارس = الخليج الفارسي = Persian Gulf = Persischer Golf = golfe Persique = Περσικός κόλπος = Перси́дский зали́в = الخلیج الفارسی الی الابد
جمال عبدالناصر: کنا سنعمل: حتی یمتد العربی من المحیط الاطلسی الی خلیج الفارسی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب hermes_PERSIAN تشکر کرده اند:
Present, Cloor Master, pedmehr, Erratic, ne13, FARSHAD.ADL, ASHKAN95, Mahdi1944

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 12 مهر 1390 13:18

آرشيو سپاس: 8 مرتبه در 3 پست

توسط nava81 » جمعه 11 اسفند 1391 22:06

با سلام
گر چه میدونم نظرم مخالف اکثر کاربران سایته ولی بر حسب وظیفه خدمت به  این دوستمون میگم حتما دوستی با جنس مخالف رو تجربه کنید
ببیند هر چیزی تو زندگی یه محدوده سنی داره مثل درس خوندن دانشگاه رفتن سربازی رفتن و بهتره تو همون دوره زمانی مناسب طی بشه مثلا گرچه میشه تو سی سالگی رفت سربازی ولی خیلی سخته
درمورد رابطه با جنس مخالف هم حتما تجربش کنید که اگه الان تو بیست و چند سالگی این کار رو نکنید مطمئن باشید تو چهل و چند سالگی با داشتن زن  بچه تو خیابان چشمتون دنبال دخترای مردمه ( حتما دور و برتون این مورد رو دیدید) چون اون افراد این کار رو تجربه نکردن تو زمان مناسبش و الان دنبالشن
در ثانی خیلی چیزها از این آشنایی با جنس مخالف یاد میگیرید که تو زندگیتون واقعا به کمکتون میاد
موفق باشد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب nava81 تشکر کرده اند:
Lord_Jason, pedmehr, ASHKAN95, Present, دموکراسی, FARSHAD.ADL

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » جمعه 11 اسفند 1391 23:58

nava81,  

اتفاقا من در اطراف بر عکسش را دیدم، اونها که قبل از ازدواج سرو گوششان می جنبد، معمولا بعد از ازدواج نیز خیلی زود تنشان سرد میشود و فیلشان باز یاد هندوستان میکند. اما اونها که قبل از ازدواج روابط خودشان را کنترل می کنند، بعد از ازدواج احساس متفاوتی را تجربه می کنند و شاید از نگاه برخی یک توهم اما به هر حال در این حس خوشبختی از داشتن یک همسر سیر می کنند و به ندرت از بین این دسته کسی به سمت خیانت کشیده شود.  :-)

و این خلاف نظر شماست فکر کنم.

اما اگر تعبیر غیر از رابطه عاطفی از دوستی در بین باشد، و در حقیقت دوستی معنای شفافی برای طرفین داشته باشد که مرز موضوع هم همان پنهانی نبودنش است، خوب قطعا مطلوب است. مثلا من دوستانی دارم، دختر هم هستند، سفر هم رفتیم، خانواده اونها در اون شهر تماس گرفتند و دعوت کردند بریم خانه اشان ! این میشود دوست. رابطه ما هم بر اساس یک موضوع خاص بوده و بس. اما مطمئناً موجب کسب یک سری شناخت ها شده است.

عید را تبریک گفتن به یکدیگر یک رابطه دوستانه است، جویای حال شدن و حتی گاهی کمک فکری و روحیه دادن / همین جا ها مرز شروع میشه   تلاش برای تبدیل شدن به تکیه گاه بد است، تکیه دادن بد تر.

در ادامه بزارید مثال خودم را بزنم، من بعد از ازدواج مطمئناً از همسر خودم هیچ چیزی برای پنهان کردن ندارم، و البته دوستی با دوستان قبل از ازداوجم را نیز حفظ خواهم کرد - اما نه خیانت به همسر -

اما خوب برخی در جامعه ما دوست را یک جور دیگر تعریف می کنند. و باعث شدند معنای دوستی اساسا خراب شود و اگر یک روز گفتی فلانی دوسته هزار فکر ناجور میاد وسط در باب طرفین. دوستی یک وضعیت برای رابطه اجتماعی است. بالاخره ما با افرادی یا ارتباط نداریم، یا دوست یا دشمن هستیم دیگر! خوب شما اگر با کسی وارد ارتباط مثلا درسی، کاری یا ... شدید، یا باهاش دوست هستید یا دشمن ! نمیشود بی وضعیت باشید بهش چون رابطه شما از بین خواهد رفت ...

اما رابطه جنسی حداقل هنوز از نگاه اکثر مردم یک رابطه جمعی نیست و فردی و در اخلاق و البته دین منحصر به همسر. بنابراین در دوستی جایی ندارد.

رابطه عاطفی نیز چون در اکثر موارد ختم به رابطه جنسی خواهد شد (ابزار بیان احساسات ما می شود)، نیز در این رابطه ها اثرات منفی زیادی دارد.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Never is never an option +

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
Lord_Jason, RAHVAR, Cloor Master, ASHKAN95, esijoon, Mahdi1944, mahshid-banoo, Present, FARSHAD.ADL

Major I

Major I

نماد کاربر
351

تشکر کرده: 63 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 5 بهمن 1390 12:42

آرشيو سپاس: 2212 مرتبه در 321 پست

توسط دموکراسی » شنبه 12 اسفند 1391 00:27

هرکی بخواد با جنس مخالف دوست بشه بالاخره میشه،با اوردن دلایل(با عرض معذرت)به درد لای جرز دیوار خور ماها نه کسی منصرف میشه نه کسی ترغیب میشه

این یک بحث شخصیه،کسی که علاقه و صد البته توانایی این کارو داشته باشه انجامش میده و با جنس مخالف دوست میشه،کسی هم که تواناییش رو نداشته باشه میاد میگه این کار غلطه زشته پِخه فلانه...

عزیز من خودت دوست جنس مخالف نمی تونی داشته باشی دلیل نمیشه برای همه هم نسخه بپیچی که نباید داشته باشی

میدونم همتون تو دلتون مایل هستین که این کار رو انجام بدین چون یک نیاز غریضی و غیرقابل سرکوبه

+البته کسایی هم هستن که به خاطر ارادت عمیق به ایین شان از این کار خودداری میکنند و افراد قلیلی هم به خاطر بیماری روانی یا ناتوانی، این کار رو انجام نمیدن
توبه برلب سبحه برکف دل پر از شوق گناه معصیت را خنده می اید ز استغفار ما

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب دموکراسی تشکر کرده اند:
aliTOPGUN

Captain

Captain

نماد کاربر
1153

تشکر کرده: 64 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 27 اسفند 1388 13:51

تهران

آرشيو سپاس: 7252 مرتبه در 1004 پست

توسط ASHKAN95 » شنبه 12 اسفند 1391 01:07

دموکراسی نوشته است:هرکی بخواد با جنس مخالف دوست بشه بالاخره میشه،با اوردن دلایل(با عرض معذرت)به درد لای جرز دیوار خور ماها نه کسی منصرف میشه نه کسی ترغیب میشه

این یک بحث شخصیه،کسی که علاقه و صد البته توانایی این کارو داشته باشه انجامش میده و با جنس مخالف دوست میشه،کسی هم که تواناییش رو نداشته باشه میاد میگه این کار غلطه زشته پِخه فلانه...

عزیز من خودت دوست جنس مخالف نمی تونی داشته باشی دلیل نمیشه برای همه هم نسخه بپیچی که نباید داشته باشی

میدونم همتون تو دلتون مایل هستین که این کار رو انجام بدین چون یک نیاز غریضی و غیرقابل سرکوبه

+البته کسایی هم هستن که به خاطر ارادت عمیق به ایین شان از این کار خودداری میکنند و افراد قلیلی هم به خاطر بیماری روانی یا ناتوانی، این کار رو انجام نمیدن

سلام دوست عزیز

بحث عقاید است، بحث تونستن و نتونستن نیست... همین بس که یه دور تو شهر بزنی، میتونی 100 تا شماره بدی و بگیری...!!! بحث پایدار بودن رابطه و... است. بله همه دوست دارند با جنس مخالف ارتباط داشته باشند. ولی رابطه ای که اخرش قراره بد تموم بشه، کلا شروع نشه بهتره. انسان وقتشو، پولشو، روحشو برای چی الکی خرج کنه؟ اگر رابطه پایدار هست و به خودتون و طرف مطمئنید، اصلا 20 سال دوست باشید، بعدش رسمی میشه رابطه. بحث اینه که امروز هدف دوستی فقط یک چیزه. فقط یک چیز. اونم جای گفتنش نیست. هر کسی در قبال انسانی که به خودش وابسته میکنه مسئوله، اگر کسی این موضوع رو فهمید، اونوقت بره سمت این کار، به اهدافشم برسه....
عواطف یک انسان شوخی نیست، میتونه زندگی شخص رو 180 درجه تغییر بده. این دوستی که شما میفرمایید به این سادگیا تمام نمیشود. گاهی اخرش به جاهای باریک میرسه، به الکل میرسه(الکلی شدن)، به مواد میرسه....
بحث مسئولیت هستش، بحث اینه که شما بتونی احساس رو کنترل کنی و منطق رو وارد بازی کنید. چند نفر رو میشناسید که در یک رابطه عاشقانه از مغزشون استفاده کرده باشند؟ اصلا عشق کلا عقل رو تعطیل میکنه و چشم کور میشه... اگر کسی تونست این 2 رو باهم بکار بگیره، یعنی یک رابطه احساسی توام با منطق، رابطه پایدار خواهد بود.
به نظر شما برای مثال، من با دختری دوست بشم، کلی وقتمو هدر بدم سر تلفنی حرف زدن و اس ام اس و دور دور توی شهر و...... و در نهایت رابطه تموم بشه. دلیل منطقی این رابطه چیه؟ کسب تجربه؟ برخی از ما(من جمله خودم) تا سرمون به سنگ نخوره، کار درست رو پیدا نمیکنیم. حالا کسی مایله میتونه از این حرف ها استفاده کنه، اگر هم نیست، میتونه وقت و زندگی خودش رو در این راه تباه کنه تا به نتیجه ای که ذکر کردم برسه...

ارادتمند

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ASHKAN95 تشکر کرده اند:
Solver, isflooloo, RAHVAR, behrad90, Cloor Master, دموکراسی, anga2009, Mahdi1944, poyakhodapanah, FARSHAD.ADL, mahshid-banoo

Major I

Major I

نماد کاربر
351

تشکر کرده: 63 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 5 بهمن 1390 12:42

آرشيو سپاس: 2212 مرتبه در 321 پست

توسط دموکراسی » شنبه 12 اسفند 1391 01:26

ASHKAN95 نوشته است:
دموکراسی نوشته است:هرکی بخواد با جنس مخالف دوست بشه بالاخره میشه،با اوردن دلایل(با عرض معذرت)به درد لای جرز دیوار خور ماها نه کسی منصرف میشه نه کسی ترغیب میشه

سلام دوست عزیز

بحث عقاید است، بحث تونستن و نتونستن نیست... همین بس که یه دور تو شهر بزنی، میتونی 100 تا شماره بدی و بگیری...!!! بحث پایدار بودن رابطه و... است. بله همه دوست دارند با جنس مخالف ارتباط داشته باشند. ولی رابطه ای که اخرش قراره بد تموم بشه، کلا شروع نشه بهتره. انسان وقتشو، پولشو، روحشو برای چی الکی خرج کنه؟ اگر رابطه پایدار هست و به خودتون و طرف مطمئنید، اصلا 20 سال دوست باشید، بعدش رسمی میشه رابطه. بحث اینه که امروز هدف دوستی فقط یک چیزه. فقط یک چیز. اونم جای گفتنش نیست. هر کسی در قبال انسانی که به خودش وابسته میکنه مسئوله، اگر کسی این موضوع رو فهمید، اونوقت بره سمت این کار، به اهدافشم برسه....
عواطف یک انسان شوخی نیست، میتونه زندگی شخص رو 180 درجه تغییر بده. این دوستی که شما میفرمایید به این سادگیا تمام نمیشود. گاهی اخرش به جاهای باریک میرسه، به الکل میرسه(الکلی شدن)، به مواد میرسه....
بحث مسئولیت هستش، بحث اینه که شما بتونی احساس رو کنترل کنی و منطق رو وارد بازی کنید. چند نفر رو میشناسید که در یک رابطه عاشقانه از مغزشون استفاده کرده باشند؟ اصلا عشق کلا عقل رو تعطیل میکنه و چشم کور میشه... اگر کسی تونست این 2 رو باهم بکار بگیره، یعنی یک رابطه احساسی توام با منطق، رابطه پایدار خواهد بود.
به نظر شما برای مثال، من با دختری دوست بشم، کلی وقتمو هدر بدم سر تلفنی حرف زدن و اس ام اس و دور دور توی شهر و...... و در نهایت رابطه تموم بشه. دلیل منطقی این رابطه چیه؟ کسب تجربه؟ برخی از ما(من جمله خودم) تا سرمون به سنگ نخوره، کار درست رو پیدا نمیکنیم. حالا کسی مایله میتونه از این حرف ها استفاده کنه، اگر هم نیست، میتونه وقت و زندگی خودش رو در این راه تباه کنه تا به نتیجه ای که ذکر کردم برسه...

ارادتمند

تایید!

اما باید برگردیم ببینیم تعریف ما از این رابطه چیه؟

اینکه با جنس مخالف مدتی دوست بشیم و چند صباحی کنارهم خوش باشیم و بعد از یه مدت دیگه هرکس به راه خود...

یا اینکه بیاییم دل ببندیم و لیلی مجنون بازی و در اخر یا شکست عشقی و هزارتا دردو بلا که شما فرمودین و یا ازدواح که بنا به گفته استاد اتدیشه اسلامی ما که دفتر ازدواح . طلاق داشت،عینا خود جمله رو میگم: 91% طلاق هایی که ثبت میکنیم زوجین قبل از ازدواج با همدیگر رابطه دوستی داشتند!!

حالا شانس 9% رو واسه خودمون قایل بشیم خیلی خوشبینیم

به شخصه، رابطه بین جنس مخالف قبل از ازدواح تنها زمانی بی ضرر خواهد بود که طرفین با اگاهی درایت یا هم دوست شده باشن

میشناسم کسایی رو که همدیر رو خیلی دوست داشتند ولی چون دیدن مصلحت نیست ازهم جداشدند و افسردگی و خسارات روحی رو هم بیخیال شدند
شاید پسران در این نوع رابطه ها کم تر اسیبپذیر باشنذ اما دختران کاملا اسیب پذیر و شکننده هستند

برای دختران رابطه قبل از ازدواح یک سم مهلکه چه از نظر روحی چه از نظر جسمی!!!

ولی متاسفانه همان طور که میبینیم ؛ مخصوصا دختر خانم ها به نحوی در این موارد بی منطق و چشم و گوش بسته عمل میکنند که بعد از جدایی دیگر راه برگشت نیست

+کاش این نوع رابطه ها در کشور تعریف میشد نه اینکه در خفقان انجام بشه و هزارتا بلا و اسیب سر جوونا بیاد و به خاطر شرم!!!!!!!!!! نه در تلویزیون نه در دروس دانشگاهی از بیان این نوع مسایل خودداری کرد

چه بسا جوانانی که الان به نوعی از این نوع رابطه ها اسیب دیده اند ، با اموزش توسط والدین،دولت و .... از این اسیب ها مصون بودند
توبه برلب سبحه برکف دل پر از شوق گناه معصیت را خنده می اید ز استغفار ما

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب دموکراسی تشکر کرده اند:
mahshid-banoo, ASHKAN95, FARSHAD.ADL, Solver, ne13

Captain

Captain

نماد کاربر
1153

تشکر کرده: 64 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 27 اسفند 1388 13:51

تهران

آرشيو سپاس: 7252 مرتبه در 1004 پست

توسط ASHKAN95 » شنبه 12 اسفند 1391 02:02

خب مطمئن باشید اون 91% که عرض کردید، رابطه ای کاملا احساسی داشتند با رویاهایی غیر قابل اجرا...
برای مثال، دقدقه اکثر این زوجین این هست که بهم برسند و کنار هم باشند. چون قبل ازدواج رابطه ای پنهانی دارند. تنها فکر این هست که باهم باشیم و... کسی فکر بالا و بلندی های زندگی نیست و از روی احساس حرکت میکنند. بعد که وارد زندگی میشن، تازه صورت دیگری از هم رو میشناسند. تازه معنی زیر سقف بودن رو میفهند و تازه میفهمند که زندگی فقط اون کنار هم بودنه نیست... مطمئن باشید انسان اگر مغز و قلب رو باهم ترکیب کنه، هیچ موقع شکست رو نمیپذیره... شما حتی اگر برای بزرگترین کارهای زندگی(که یکی از اونها ازدواجه)، همه ی جوانب رو در نظر بگیرید و با جون و دل اون کار رو انجام بدید، خیلی کم امکان داره شکست بخورید و اون هم مربوط میشه به احتمالات و...
کسانی هم که بعد از ازدواج به مشکل بر میخورند، قطعا همه ی جوانب رو در نظر نگرفتند و طرف خودشون رو فقط به ظاهر شناختن. اینجاست که همون زیر یک سقف بودن کار رو مشخص میکنه و تازه طرف به خودش میاد و میفهمه با همسرش کلا از ریشه مشکل دارند.

:razz:  :razz:  :razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ASHKAN95 تشکر کرده اند:
Cloor Master, دموکراسی, anga2009, FARSHAD.ADL, Mahdi1944, Solver, behrad90, Lord_Jason, RAHVAR

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » شنبه 12 اسفند 1391 04:42

کلا در خانواده همه دوست دارند سر صحبت این بحث را با پدر بنده باز کنند، آن هم از قدیم  :-)

چرا که هنوز جشن تکلیف برای ما در مدرسه نگرفته بودند که ما را کامل روشن نموده بود / اما این اول کار بود.  شاید در ظرف مدت کوتاهی پدر من را فراخواند که باهات کار بسیار مهمی دارم بریم قدم بزنیم. صحبت هایی کردیم که از هم کمی دور شدیم و خوب نیست (معمولا زیاد با هم کوه میرفتیم ) و بعد اینکه "میلاد تو دوست دختر نداری مگه! " و من  :-O     گفتم چطور ... گفت آخه اصلا نمیبینم با دختری باشی ... نکنه قایم میکنی! گفتم من و پنهان کاری ... گفت آره پس لازم شد بریم دکتر ( به شوخی گفت) ... اما منظورش روشن بود.

کسی نگفت میل مرد به زن نیست!  یا اگر ما بحث این را می کنیم که رابطه نباشد دلیلش نفی میل جنسی  باشد.  اتفاقا در فرهنگ غرب است که می گویند، فکر ما از این مسائل آزاد است واینطور نیست که گفته میشود فکر مرد درگیر زن است و زن درگیر مرد ... اما در میدان عمل گاه در مقام ها و جایگاه های خاص هم برخیشون بند را وا میدند تا ثابت شود، نمیشود این میل را رها کرد به حال خودش و چشم برش بست.

میل جنسی وجود دارد، و اتفاقا باید کنترل شود.  مطمئن باش این که نگاه خود را در خیابان به آسمان و زمین بدوزید سخت تر است تا به چهره ملت ...

توانا تر اون است که سعی میکند در خلوت با جنس مخالف (که بهش شدیدا میل داره) قرار نگیره نه کسی که برای ارضا میلش داره خودش را خفه میکنه!

پس از سر ناتوانی نیست دوست من. اتفاقا این کار توانمندی میخواد که هر کسی ندارد ... و البته گاه رستن از چنگال ریسمان عاطفی بسیار سخت و دردناک - اما لازم است رام شود ... هر چند در دین توصیه شده شیطنت نکنید که گیر این ریسمان اصلا نیوفتید، البته من اوایل حرف گوش کن نبودم ... اما الان حساب کار دستمان آمده ...

Never is never an option +

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
Mahdi1944, ASHKAN95, mahshid-banoo, RAHVAR, Cloor Master, Qaher1406, anga2009

قبليبعدي