در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain

Captain

no avatar
2756

تشکر کرده: 1573 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 بهمن 1385 12:46

شیراز

آرشيو سپاس: 6007 مرتبه در 1644 پست

Re: خانم خبرنگاری که احمدی نژاد را به چالش کشید و سانسور شد

توسط Present » يکشنبه 6 اسفند 1391 12:36

خوب چرا در مورد اختلافات مجلس و دولت و اون روز سیاه مجلس سئوالی نپرسیده ؟
اینو یکی به من جواب بده من قانع می شم . فقط نگید به خاطر مصلحت و ... چون اگر مصلحت اندیشی بود همین سئوالها رو هم نباید می پرسید . غیر از اینه ؟ :-)
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Present تشکر کرده اند:
coops, saeid 7, Cloor Master, pckho0r

Major

Major

نماد کاربر
291

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 20 مهر 1389 12:35

آرشيو سپاس: 882 مرتبه در 234 پست

توسط saeid 7 » يکشنبه 6 اسفند 1391 12:39

Present نوشته است:خوب چرا در مورد اختلافات مجلس و دولت و اون روز سیاه مجلس سئوالی نپرسیده ؟
اینو یکی به من جواب بده من قانع می شم . فقط نگید به خاطر مصلحت و ... چون اگر مصلحت اندیشی بود همین سئوالها رو هم نباید می پرسید . غیر از اینه ؟ :-)

در اواخر سوالات گفتند
(همه این وعده ها و عملکرد ها در شرایطی است که امروز رفتارها و گفتارهایی دارید که وحدت شکن است. رفتارهایی که آخرین آنها از سوی رهبر انقلاب غیراخلاقی، غیرقانونی و غیر شرعی اعلام شد. مردم معتقدند که در این وضعیت این نوع رفتارها یک نوع طفره رفتن از پاسخ به مشکلات و مسائلی است که مردم با آن درگیر هستند. مردم می گویند مشکل ما الان معیشت و گرانی است)

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
41

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 28 دی 1387 12:18

آرشيو سپاس: 79 مرتبه در 24 پست

توسط ostovar akbar » يکشنبه 6 اسفند 1391 12:45

ما ها البته من خودم به اين آقا راي دادم و نمي دانستم اين قدر دروغگو هست

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ostovar akbar تشکر کرده اند:
saeid 7

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10175 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 6 اسفند 1391 12:48

سلام دوستان
اينکه اين دولت مشکل داره روشنه، اينکه شايد بيشترين مشکلات رو مردم لمس کردند هم همينطور و بسياري موارد ديگه که همگي درست هستند. اما معمولا انتقاد وقتي مقيد هست که بتونه سازنده باشه. الان اين دولت چيزي از زمانش باقي نمونده، پس هر انتقادي باشه، فرصت عمل وجود نداره و فقط بيشتر جو رو متشنج ميکنه، معمولا هم بازار و امورات ما بيش از هر چيزي، از شايعات و حاشيه‌ها تاثير ميگيره متاسفانه!. مثلا همون فاجعه‌اي که در مجلس رقم خورد و يکي از شرم آورترين رفتارهايي که يک انسان ميتونه انجام بده بود، سريعا باعث بالا رفتن دلار و قيمت کالاها شد و بعد از سخنان مقام معظم رهبري هم همه چيز کمي آرام گرفت. پس در مملکتي که حالا به هر دليلي اين وضعيت وجود داره، در زماني که گفتن اين موارد هيچ تاثير مثبتي نداره، نميتونه از روي حسن نيت باشه. چرا که نه دولت در اين زمان قدرت و زمان اصلاح داره (اگر حتي واقعا بخواد اصلاحي صورت بگيره)، نه اين انتقادي سازنده بوده (چون ظاهرا فرصت جواب به رئيس جمهور داده نشده)، نه حتي الان ميشه رئيس جمهور رو در صورت گناهکار بودن محاکمه کرد. پس اين موارد بايد بعد از دوره‌ي ايشون صورت بگيره تا در کنار شخص، مقام رئيس جمهوري تضعيف نشه. همونطور که امام خميني در زمان نخست وزيري موسوي، از اين جايگاه دفاع کردند و رهبر عزيزمون هم امروز همين کار رو ميکنند، چه زماني که خاتمي بود و چه زماني که احمدي نژاد. دليل اون هم موارد متعددي هست. مانند حفظ جايگاه رئيس جمهوري و احترام به آرا مردم و ...

وظيفه‌ي ما هم امروز اينه که از اين وقايع درس بگيريم و با هوشمندي، بصيرت و آگاهي بيشتري اينبار با چشم بازتري انتخاب کنيم، متاسفانه ما عادت داريم يا از جلو بام ميافتيم، يا از پشت بام. کاش کمي اعتدال داشتيم و شرايط بر ما غلبه نکرده و ما رو دچار افراط با تفريط نميکرد ...

فرقان يعني توانايي تفکيک و تشخيص حق و باطل در شرايط فتنه و نفاق. چرا که در اين شرايط، تشخيص حق از باطل بسيار بسيار دشوار ميشه. از خدا ميخوام به همه‌ي ما اين توانايي رو عطا کنه تا دوباره از پشت يا جلو بام نيافتيم و دوباره بعد از 4 يا 8 سال ديگه کاسه‌ي چه کنم و فرياد ملامت کردن خود و ديگران سر نديم ...

اين بحثها دقيقا همون چيزي هست که مخالفان و غير دلسوزان داخلي و خارجي ما توقع دارند...

:razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

قبلي